Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
30.05.2024 |
10:43 |
6. |
VBC
(D. Nguyen,
T. Minh)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.05.2024 |
20:00 |
6. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
27.05.2024 |
19:00 |
6. |
Poolakad Tšehhis
(S. Kulpa,
P. Piszcz)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
15.05.2024 |
08:30 |
6. |
Daňci
(M. Miňha,
H. Cveková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
13.05.2024 |
18:00 |
6. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
31.01.2024 |
10:26 |
5. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
30.01.2024 |
15:12 |
5. |
Dick a Dick
(A. Dick,
R. Dick)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.01.2024 |
09:25 |
5. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
15.01.2024 |
19:00 |
5. |
Prosečtí nájezdníci
(D. Harmáček,
J. Chu)
|
Sportcentrum Radonice |
3:1 |
|
27.12.2023 |
19:00 |
6. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
27.12.2023 |
11:30 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
20.12.2023 |
16:00 |
6. |
Ocásci
(F. Ocásek,
K. Levá)
|
Sportovní centrum Olšanka |
3:1 |
|
06.12.2023 |
17:00 |
6. |
Vodaři
(N. Vypior,
M. Zdvořák)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
01.12.2023 |
00:10 |
6. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
|
S:S |
|
27.11.2023 |
20:30 |
6. |
Nou prešr
(J. Zawi,
H. Zawi)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.11.2023 |
19:00 |
6. |
Very Easy
(E. Kareva,
V. Hašek)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
23.11.2023 |
20:00 |
6. |
No to nevim
(D. Menclová,
B. Čermochová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
07.11.2023 |
20:00 |
6. |
Unicorn Risky Business
(L. Rothova,
P. Tymeš)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
24.10.2023 |
20:00 |
5. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
23.10.2023 |
19:30 |
5. |
Nevim, dál
(T. Klepal,
A. Mázlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
19.10.2023 |
18:00 |
5. |
Blaazni
(M. Vodičková,
Š. Dub)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
10.10.2023 |
17:00 |
5. |
Gargamel a buldok
(M. Vitásek,
J. Sedláček)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
28.09.2023 |
11:13 |
8. |
Děravé rakety
(J. Beneš,
M. Pohlová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
26.09.2023 |
19:30 |
8. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
13.09.2023 |
21:00 |
8. |
Poolakad Tšehhis
(S. Kulpa,
P. Piszcz)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
01.06.2023 |
00:10 |
7. |
Obrigado
(M. Kupcová,
H. Žižka)
|
|
3:S |
|
01.06.2023 |
00:10 |
7. |
Demon Slayers
(V. Bandi,
S. Singh)
|
|
3:S |
|
01.06.2023 |
00:10 |
7. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
S:S |
|
31.05.2023 |
15:31 |
7. |
Shuttlecock time
(J. Tlustý,
E. Kareva)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
01.05.2023 |
20:03 |
7. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
01.05.2023 |
18:45 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
01.05.2023 |
15:23 |
7. |
Repíci
(E. Gergelová,
R. Husák)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
18.04.2023 |
18:00 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
16.04.2023 |
17:00 |
7. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Komentáře
|
03.04.2023 |
00:10 |
6. |
Amumu
(O. Suchan,
N. Kvetonova)
|
|
3:S |
|
28.03.2023 |
19:00 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
26.03.2023 |
17:00 |
6. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
13.03.2023 |
16:30 |
6. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
Komentáře
|
21.12.2022 |
18:30 |
6. |
Snowflakes
(I. Peřina,
A. Dubšík)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
20.12.2022 |
19:00 |
6. |
Drama Kings
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
Komentáře
|
16.12.2022 |
18:00 |
6. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
12.12.2022 |
17:00 |
6. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
25.11.2022 |
19:00 |
6. |
Koukáš
(L. Drahník,
A. Koutná)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
24.11.2022 |
18:00 |
6. |
VIKEM
(F. Ocásek,
F. Schlosser)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
21.11.2022 |
20:00 |
6. |
Moravačky
(J. Zuczková,
Š. Tylčeová)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
13.11.2022 |
20:00 |
6. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
08.11.2022 |
20:00 |
6. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
BB Arena Letňany |
3:0 |
Komentáře
|
26.10.2022 |
21:00 |
5. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
24.10.2022 |
19:00 |
5. |
RETRO team
(K. Dunička,
J. Šimandl)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
18.10.2022 |
20:00 |
5. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
16.10.2022 |
18:00 |
5. |
Bambi
(D. Menclová,
J. Mazur)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
02.10.2022 |
18:03 |
6. |
IT crowd
(K. Sochová,
J. Vrtiška)
|
|
S:S |
Komentáře
|
28.09.2022 |
19:00 |
6. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
28.09.2022 |
19:00 |
6. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
21.09.2022 |
18:00 |
6. |
Neřízené střely
(M. Šelenberková,
E. Gergelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
09.09.2022 |
20:00 |
6. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
23.08.2022 |
13:27 |
5. |
Rakety
(M. Balák,
O. Vaněk)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.08.2022 |
20:00 |
5. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
08.08.2022 |
18:00 |
5. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
05.08.2022 |
19:00 |
5. |
BBQ
(D. Deng,
X. Wang)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
21.06.2022 |
00:00 |
6. |
bobo
(V. Bobovska,
U. 46634)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
14.06.2022 |
19:00 |
6. |
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu
(M. Zolota,
L. Rothova)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
08.06.2022 |
20:00 |
6. |
Horvi&Erny
(E. Kerekeš,
K. Horvath)
|
|
3:0 |
|
06.06.2022 |
19:00 |
6. |
Hrrr
(K. Georgiev,
B. Georgieva)
|
Sport Troja |
3:1 |
|
31.05.2022 |
19:30 |
6. |
MOS365
(A. Makovský,
V. Jirsa)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
10.05.2022 |
20:30 |
6. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
09.05.2022 |
19:00 |
6. |
Hadi
(M. Hadrava,
K. Hadrava)
|
BB Arena Letňany |
0:3 |
|
05.05.2022 |
19:00 |
6. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
26.04.2022 |
20:00 |
4. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
24.04.2022 |
19:30 |
4. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
12.04.2022 |
20:00 |
4. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
06.04.2022 |
18:00 |
4. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
25.03.2022 |
11:14 |
6. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.03.2022 |
08:46 |
6. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
24.03.2022 |
22:00 |
6. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
Komentáře
|
06.03.2022 |
16:00 |
6. |
LabTeam
(K. Vitoušová,
T. Hrašková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
04.03.2022 |
22:00 |
6. |
A&B
(A. Hrnčárková,
B. Lavičková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
23.02.2022 |
19:30 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
22.02.2022 |
20:00 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
15.02.2022 |
20:30 |
7. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
09.02.2022 |
20:00 |
7. |
Horvi&Erny
(E. Kerekeš,
K. Horvath)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
Komentáře
|
31.01.2022 |
08:00 |
8. |
Rowánci
(I. Řezáčová,
K. Levá)
|
|
3:S |
Komentáře
|
31.01.2022 |
08:00 |
8. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Komentáře
|
13.01.2022 |
18:30 |
8. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
|
11.01.2022 |
15:30 |
8. |
Koopýtka
(J. Baďurová,
K. Šmahelová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
23.12.2021 |
09:20 |
5. |
Lamy
(A. Voborníková,
M. Seblova)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
16.12.2021 |
16:17 |
5. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
15.12.2021 |
14:54 |
5. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
13.12.2021 |
11:52 |
5. |
Russelíci
(J. Kuličková,
M. Dvořák)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
29.11.2021 |
18:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
18.11.2021 |
19:30 |
4. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
13.11.2021 |
18:00 |
4. |
Staro-dva-men
(R. Hau,
M. Petrbok)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
09.11.2021 |
19:30 |
4. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
29.08.2021 |
08:59 |
3. |
Koťátka
(E. Culková,
J. Culek)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
11.08.2021 |
19:00 |
3. |
Bezambic
(J. Malý,
D. Malá)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.08.2021 |
18:00 |
3. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
02.08.2021 |
00:10 |
4. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
|
3:S |
|
02.08.2021 |
00:10 |
4. |
Nudle
(J. Augustin,
D. Zobal)
|
|
3:S |
|
01.08.2021 |
16:00 |
4. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
31.07.2021 |
10:00 |
4. |
Emírci
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
04.10.2020 |
21:10 |
6. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
|
3:S |
Komentáře
|
03.10.2020 |
09:00 |
6. |
G & T
(V. Collard,
U. 41489)
|
|
3:0 |
|
30.09.2020 |
19:00 |
6. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.09.2020 |
18:00 |
6. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
02.09.2020 |
09:29 |
6. |
Velikáni
(M. Kouba,
J. Malý)
|
|
3:S |
Komentáře
|
28.08.2020 |
11:46 |
6. |
MP
(M. Pešička,
M. Pešička)
|
|
3:S |
Komentáře
|
25.08.2020 |
20:00 |
6. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
18.08.2020 |
19:00 |
6. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
07.08.2020 |
06:22 |
7. |
ICMS
(D. Sviták,
P. Benda)
|
|
3:S |
Komentáře
|
04.08.2020 |
20:00 |
7. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
03.08.2020 |
20:30 |
7. |
Želvušky
(I. Benešová,
D. Hac)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
29.07.2020 |
20:00 |
7. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
08.07.2020 |
20:00 |
6. |
LiVe team
(V. Staňková,
L. Bednář)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
30.06.2020 |
20:00 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
28.06.2020 |
19:30 |
6. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
24.06.2020 |
19:00 |
6. |
Dámy Nedámi
(M. Vodičková,
J. Ždichyncová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
8. |
Team Hoko
(R. Kovář,
T. Hodoval)
|
|
3:S |
|
15.06.2020 |
07:24 |
8. |
Vousatá Věra
(A. Stibila,
V. Staněk)
|
|
3:S |
Komentáře
|
15.06.2020 |
07:23 |
8. |
ICMS
(D. Sviták,
P. Benda)
|
|
3:S |
Komentáře
|
10.06.2020 |
19:00 |
8. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
15.05.2020 |
18:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Hamr Braník |
3:2 |
Komentáře
|
06.05.2020 |
19:00 |
8. |
Amatéři
(M. Čeček,
J. Kubíková)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
03.05.2020 |
17:00 |
8. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
11.03.2020 |
17:00 |
8. |
2Lamy
(F. Beneš,
L. Uttl)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
18.02.2020 |
20:00 |
9. |
MiaMar
(M. Sedláček,
M. Jánošková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
13.02.2020 |
20:00 |
9. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
Sport Troja |
3:0 |
Komentáře
|
10.02.2020 |
19:00 |
9. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
09.02.2020 |
08:00 |
9. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
28.01.2020 |
21:00 |
8. |
Ananas
(V. Jirsa,
K. Klimešová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
21.01.2020 |
20:00 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
12.01.2020 |
09:00 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
11.01.2020 |
13:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
30.12.2019 |
14:32 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.12.2019 |
19:00 |
7. |
Míra&Ondra
(O. Svozil,
M. Břečka)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
14.12.2019 |
17:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
10.12.2019 |
19:30 |
7. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
16.11.2019 |
09:00 |
8. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Hamr Braník |
3:2 |
|
14.11.2019 |
21:00 |
8. |
Jedem lajny
(E. Čechová,
J. Provazník)
|
Hamr Braník |
3:0 |
|
05.11.2019 |
19:00 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
03.11.2019 |
19:00 |
8. |
Worms Arm&get-on
(J. Bittman,
P. Oliveriusová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
18.10.2019 |
18:00 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
08.10.2019 |
17:00 |
9. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
07.10.2019 |
21:00 |
9. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
SportCentrum JEREMI |
3:0 |
|
03.10.2019 |
20:00 |
9. |
KaPr
(A. Kašparová,
K. Weichetová)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
29.09.2019 |
12:32 |
9. |
LaVe
(V. Snajdrova,
L. Jendrichovska)
|
|
3:S |
Komentáře
|
29.09.2019 |
11:00 |
9. |
Lamy
(F. Beneš,
M. Jírů)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
07.09.2019 |
10:00 |
9. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
06.09.2019 |
18:00 |
9. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
27.08.2019 |
08:05 |
8. |
Znouzectnost
(P. Guth,
M. Uhlíková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
17.08.2019 |
09:00 |
8. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
Hamr Braník |
2:3 |
|
15.08.2019 |
18:00 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
13.08.2019 |
19:30 |
8. |
Rakeťáci
(A. Švarcová,
M. Polách)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
|
30.07.2019 |
18:00 |
7. |
Lazaři
(T. Chlum,
D. Kocman)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
29.07.2019 |
20:00 |
7. |
T&P
(A. Fulka,
P. Matějka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
25.07.2019 |
17:00 |
7. |
The Trageds
(J. Pospíšil,
T. Zdarsa)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
24.07.2019 |
20:00 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
18.06.2019 |
19:00 |
6. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
16.06.2019 |
13:00 |
6. |
HŘEBCI
(K. Dunička,
M. Adámek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
14.06.2019 |
19:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
13.06.2019 |
21:30 |
6. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
23.05.2019 |
17:00 |
8. |
Tenisový pálky
(V. Raja,
K. Nevšímal)
|
|
3:S |
Komentáře
|
18.05.2019 |
17:00 |
8. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
Hamr Braník |
3:1 |
Komentáře
|
16.05.2019 |
19:00 |
8. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
09.05.2019 |
18:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:2 |
|
05.05.2019 |
18:30 |
8. |
Potetované
(L. Štrbáková,
K. Kotúčová)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
25.04.2019 |
19:00 |
8. |
eL Team
(M. Ipser,
O. Krupička)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
19.04.2019 |
19:30 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
2:3 |
|
17.04.2019 |
17:00 |
8. |
Šimíci
(J. Šimandl,
P. Šimandlová)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
16.04.2019 |
17:00 |
8. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
|
22.03.2019 |
18:30 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
|
08.03.2019 |
19:30 |
7. |
HalaMala
(M. Šturma,
H. Zawi)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
06.03.2019 |
20:10 |
7. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
|
06.03.2019 |
19:30 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
26.02.2019 |
19:30 |
8. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
25.02.2019 |
08:00 |
8. |
Rozzlobené žárovky
(L. Wdowyczynová,
M. Wdowyczyn)
|
|
3:S |
Komentáře
|
21.02.2019 |
20:00 |
8. |
Znouzectnost
(P. Guth,
M. Uhlíková)
|
Centrum Třešňovka |
3:0 |
Komentáře
|
20.02.2019 |
21:00 |
8. |
Odjebany dekel
(J. Wolf,
I. Rado)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
24.01.2019 |
19:30 |
7. |
Polámané rakety
(M. Zbránková,
K. Balarin)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
14.01.2019 |
18:00 |
7. |
Sveta a Pavel
(S. Gorb,
P. Nový)
|
|
2:3 |
Komentáře
|
10.01.2019 |
19:30 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
09.01.2019 |
20:00 |
7. |
The Frames
(R. Hau,
J. Morová)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
26.12.2018 |
21:43 |
8. |
Jirka&Mirka
(J. Čeněk,
M. Čeňková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
12.12.2018 |
20:00 |
8. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
3:2 |
|
11.12.2018 |
20:00 |
8. |
Neonky
(E. Rosenbergová,
V. Růžičková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
06.12.2018 |
20:00 |
8. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
07.11.2018 |
20:30 |
7. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
05.11.2018 |
19:30 |
7. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Hamr Braník |
0:3 |
|
04.11.2018 |
20:00 |
7. |
Těsně vedle
(H. Eisenmann,
K. Mazáková)
|
Děkanka |
2:3 |
|
03.11.2018 |
20:00 |
7. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
3:0 |
|
25.10.2018 |
18:00 |
7. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
SportCentrum JEREMI |
3:1 |
|
19.10.2018 |
19:30 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
16.10.2018 |
20:00 |
7. |
Nepoťavky
(D. Malá,
I. Pechová)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
05.10.2018 |
17:00 |
7. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
31.05.2018 |
19:30 |
8. |
H
(P. Hulík,
V. Hulíková)
|
|
3:S |
|
30.05.2018 |
19:30 |
8. |
Jelenskej válec
(M. B,
J. Žďárský)
|
Sport Troja |
1:3 |
Komentáře
|
17.05.2018 |
17:30 |
8. |
Gumholky
(Z. Šenoldová,
I. Churaňová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
16.05.2018 |
20:00 |
8. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
N. Čechová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
03.05.2018 |
17:00 |
8. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
27.04.2018 |
17:30 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
22.04.2018 |
17:00 |
7. |
FullStack
(F. Ibragimov,
E. Kurjak)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
21.04.2018 |
10:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
07.01.2018 |
20:00 |
7. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
1:3 |
Komentáře
|
07.01.2018 |
19:00 |
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
L. Herzigova)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
|
17.12.2017 |
12:00 |
7. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
17.12.2017 |
11:00 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
21.11.2017 |
21:00 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
17.11.2017 |
14:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Sport Troja |
3:2 |
Komentáře
|
13.11.2017 |
19:30 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
09.11.2017 |
21:00 |
7. |
Hovězí pštrosi
(T. Truong Quang,
O. Pánek)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
Komentáře
|
02.11.2017 |
18:00 |
7. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
25.10.2017 |
20:00 |
7. |
VELKÝKOHOUTI
(J. Ondroušek,
R. Höfler)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
Komentáře
|
22.10.2017 |
20:00 |
7. |
Demoteam
(H. Pekárková,
J. Sachl)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
Komentáře
|
13.10.2017 |
18:00 |
7. |
Dráčci
(J. Mikšík,
A. Siobosová)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
05.10.2017 |
18:00 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
12.09.2017 |
21:00 |
6. |
T03
(M. Farda,
S. Rummel)
|
Hamr Braník |
1:3 |
Komentáře
|
08.09.2017 |
18:00 |
6. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
Komentáře
|
05.09.2017 |
17:00 |
6. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
29.08.2017 |
18:00 |
7. |
Kolegové
(P. Valenta,
J. Josifkova)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
09.08.2017 |
19:30 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
08.08.2017 |
18:00 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
31.07.2017 |
19:30 |
6. |
Veru&Vatan
(V. Staňková,
V. Staněk)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
29.07.2017 |
11:00 |
6. |
Los Latinos
(S. Liška,
T. Romero Allsop)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
28.07.2017 |
17:30 |
6. |
Mini Mimoni
(M. Mrkus,
D. Honková)
|
Hamr Braník |
2:3 |
Komentáře
|
28.07.2017 |
16:00 |
6. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Hamr Braník |
0:3 |
Komentáře
|
27.06.2017 |
19:30 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
22.06.2017 |
20:00 |
7. |
Mikovi
(D. Miková,
O. Mika)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
20.06.2017 |
20:00 |
7. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
16.06.2017 |
18:00 |
7. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
12.06.2017 |
19:00 |
7. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
20.05.2017 |
12:00 |
7. |
Čumáček
(D. Mrkosová,
P. Dobroucký)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:0 |
Komentáře
|
13.05.2017 |
10:00 |
7. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
SportCentrum JEREMI |
0:3 |
|
12.05.2017 |
16:00 |
7. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
Badminton Arena Skalka |
2:3 |
Komentáře
|
27.04.2017 |
19:00 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
Komentáře
|
25.04.2017 |
19:00 |
6. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
21.04.2017 |
18:30 |
6. |
Zdena a Michal
(M. Wdowyczyn,
Z. Wdowyczynová)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
19.04.2017 |
18:00 |
6. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
10.04.2017 |
19:30 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
30.03.2017 |
19:00 |
7. |
Čumáček
(D. Mrkosová,
P. Dobroucký)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
Komentáře
|
19.03.2017 |
18:00 |
7. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
|
3:1 |
Komentáře
|
10.03.2017 |
18:00 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
3:0 |
Komentáře
|
02.03.2017 |
20:30 |
7. |
Voňavky
(H. Stibilová,
A. Stibila)
|
Hamr Braník |
3:0 |
Komentáře
|
27.02.2017 |
20:00 |
7. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
22.02.2017 |
20:00 |
7. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
Z. Drobiš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:1 |
Komentáře
|
18.02.2017 |
17:00 |
7. |
Satchmo team
(Z. Schlibener,
L. Šaňková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
04.02.2017 |
10:00 |
7. |
Boris & Lucia
(B. Palaščak,
L. Tomešková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
3. |
MoKa
(M. Kuncová,
K. Dunicka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Vlna z Brna
(L. Pivovarník,
A. Šmerdová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Holky z Pankráce
(M. Bezuchová,
L. Vystrčilová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Zuluk
(Z. Melicharová,
L. Melichar)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Los Latinos
(S. Liška,
T. Romero Allsop)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
VelHod
(L. Velíšek,
M. Hodíková)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
7. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
|
3:S |
Komentáře
|