No photo

Jiří Král (43 let)

ID: 27253

Praha

  • 70 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Badminton Arena Skalka
  • 50 /76
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 70
    Zápasů v lize ( 40 / 28 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň B

31 bodů
47. místo (38. místo v mužích)
MoKa Kos… Pup… Jir… Neo… B. zápasy Celkem
1 . 2:3 2:3 3:2
3:0
14 32
2 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:2 3:2
3:1
13 31
3 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:2 2:3 6 24
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
2:3 2 20
5 .
0:3
1:3
1 19

7 . Úroveň A

32 bodů
56. místo (43. místo v mužích)
Bil… MAD… Těs… Kos… Pat… B. zápasy Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0
3:S
3:0
3:S
22 46
2 . 0:3
3:S
3:0
3:S
16 40
3 .
Těsně vedle (H. Eisenmann + K. Mazáková)
S:3
S:3
3:2
3:1
9 33
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
0:3
2:3 3:0 8 32
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
S:3
S:3
1:3
0:3 1 25

7 . Úroveň B

34 bodů
50. místo (42. místo v mužích)
Nep… Sta… Kos… Kra… Fog… B. zápasy Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:1
3:1
3:0
3:0 22 46
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
3:0
3:1
3:S
17 41
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
0:3
3:2
3:1 10 34
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
1:3
2:3
3:1 8 32
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
S:3
1:3 1:3 2 26

Jarní sezóna 2018

8 . Úroveň C

52 bodů
62. místo (51. místo v mužích)
Kos… Pup… Jel… Gum… Pet… H B. zápasy Celkem
1 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:2
1:3
3:0
3:0
3:S 37 52
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3
2:3 3:0 3:S 3:S 32 47
3 .
Jelenskej válec (M. Bureš + J. Žďárský)
3:1
3:2
3:1
3:0 S:S 31 46
4 .
0:3
0:3
1:3
3:S 3:S 18 33
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
S:3 0:3 S:3 S:S -4 11
6 . S:3 S:3 S:S S:3 S:S -8 7

7 . Úroveň D

55 bodů
63. místo (50. místo v mužích)
Mat… Ful… Kos… Ner… Myd… B. zápasy Celkem
1 .
3:2
3:0
3:2
3:S
41 71
2 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
2:3
0:3
3:0
3:S
27 57
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
3:0
1:3
3:S
25 55
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3
0:3 3:1
3:S
25 55
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 30

Podzimní sezóna 2017

7 . Úroveň C

41 bodů
72. místo (56. místo v mužích)
VEL… Vel… Ner… Kos… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:0
3:1
3:0 50 80
2 .
0:3
3:1
3:S
3:1 32 62
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
3:S 3:0 25 55
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
S:3
S:3 3:2 11 41
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
0:3 1:3 0:3 2:3 6 36

7 . Úroveň A

67 bodů
49. místo (41. místo v mužích)
Myd… Kos… slu… Vln… Hol… B. zápasy Celkem
1 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
3:2
3:0
3:S
3:S
42 72
2 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
2:3
3:0
3:S 3:S 37 67
3 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3
0:3
3:S
3:S
20 50
4 .
Vlna z Brna (L. Pivovarník + A. Šmerdová)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 25
5 .
Holky z Pankráce (M. Bezuchová + L. Vystrčilová)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 25

7 . Úroveň A

56 bodů
60. místo (48. místo v mužích)
Hov… Mat… Ner… Kos… Pus… HoPe B. zápasy Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:0
3:1
3:1
3:0
3:S
46 76
2 .
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 63
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3
3:2
2:3
3:1 3:1 30 60
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
0:3
3:2
3:0
3:2
26 56
5 .
0:3
0:3
1:3
0:3
3:S 10 40
6 .
S:3
0:3
1:3
2:3
S:3 5 35

7 . Úroveň A

58 bodů
60. místo (48. místo v mužích)
VEL… Dem… Kos… Drá… slu… B. zápasy Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:2
3:0 3:0 48 78
2 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
0:3
3:0
3:0 3:0 39 69
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
2:3
0:3
3:1
3:0
28 58
4 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3 0:3
1:3
3:0 15 45
5 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 30

Letní sezóna 2017

6 . Úroveň A

62 bodů
42. místo (35. místo v mužích)
MAD… Kos… T03 Pup… Los… B. zápasy Celkem
1 .
2:3
3:0 3:0 3:S 40 70
2 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:2
1:3
3:1
3:S 32 62
3 . 0:3
3:1
S:S 3:S 16 46
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
1:3
S:S 3:S 7 37
5 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 30

7 . Úroveň B

66 bodů
42. místo (36. místo v mužích)
Kos… Erka Pus… Kol… B. zápasy Celkem
1 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:0
3:0
3:0
51 66
2 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
3:1 3:0 32 47
3 .
0:3
1:3 3:2 15 30
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3
0:3 2:3 5 20

6 . Úroveň B

47 bodů
50. místo (42. místo v mužích)
Min… Ver… Kra… Kos… Los… B. zápasy Celkem
1 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
3:0
3:1
3:2
3:0
46 76
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:0
3:0
3:0
39 69
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
0:3
3:0
3:2
24 54
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
2:3
0:3
0:3
3:0
17 47
5 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
0:3
0:3
2:3
0:3
4 34

7 . Úroveň A

43 bodů
54. místo (44. místo v mužích)
Uje… Ino… Kos… Lan… Erka slu… B. zápasy Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
2:3
3:0
3:1 3:0
3:0
42 57
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:2 1:3 3:0 3:1 3:0 38 53
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
3:1
0:3
3:0
3:1
28 43
4 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
1:3 0:3
3:0
2:3 3:1 24 39
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 1:3
0:3
3:2 3:1 18 33
6 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3
0:3
1:3
1:3 1:3 6 21

Jarní sezóna 2017

7 . Úroveň B

42 bodů
60. místo (50. místo v mužích)
MAD… Pup… Kos… Čum… Zul… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:S
49 64
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
3:2
3:S 3:0 32 47
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
2:3
3:0
3:S
27 42
4 .
Čumáček (D. Mrkosová + P. Dobroucký)
0:3 S:3
0:3
3:S
10 25
5 .
S:3
0:3
S:3
S:3
0 15

6 . Úroveň B

41 bodů
62. místo (49. místo v mužích)
Mat… Squ… Zde… HoPe Kos… Ino… B. zápasy Celkem
1 .
1:3
3:2
3:1
3:0
3:0
38 68
2 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
3:1
3:0 S:S
3:0
3:0
35 65
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3
0:3 3:0 3:1 3:1 31 61
4 .
1:3
S:S 0:3
3:0
3:2
15 45
5 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
0:3
1:3
0:3
3:1
11 41
6 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3
0:3
1:3
2:3
1:3
7 37

7 . Úroveň A

65 bodů
42. místo (35. místo v mužích)
Kos… Pup… Pus… Voň… Čum… B. zápasy Celkem
1 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 65
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
1:3
3:0 3:0
3:1
39 54
3 .
0:3
0:3 3:2 3:0 22 37
4 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
0:3
0:3 2:3 3:S 14 29
5 .
Čumáček (D. Mrkosová + P. Dobroucký)
0:3
1:3
0:3 S:3 2 17

7 . Úroveň B

39 bodů
57. místo (47. místo v mužích)
Bor… Ino… Kos… Pet… Sat… B. zápasy Celkem
1 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 67
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3
3:0
3:0
3:1 37 52
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
0:3
3:1
3:0
24 39
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
0:3
0:3
1:3
3:2
11 26
5 .
Satchmo team (Z. Schlibener + L. Šaňková)
0:3
1:3
0:3
2:3
6 21

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.12.2018 20:00 8. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 3:2
11.12.2018 20:00 8. Neonky (E. Rosenbergová, V. Růžičková) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
06.12.2018 20:00 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Badminton Arena Skalka 3:2
07.11.2018 20:30 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
05.11.2018 19:30 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 0:3
04.11.2018 20:00 7. Těsně vedle (H. Eisenmann, K. Mazáková) Děkanka 2:3
03.11.2018 20:00 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 3:0
25.10.2018 18:00 7. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 3:1
19.10.2018 19:30 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
16.10.2018 20:00 7. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
05.10.2018 17:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
31.05.2018 19:30 8. H (P. Hulík, V. Hulíková) 3:S
30.05.2018 19:30 8. Jelenskej válec (M. Bureš, J. Žďárský) Sport Troja 1:3 Komentáře
17.05.2018 17:30 8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
16.05.2018 20:00 8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
03.05.2018 17:00 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
27.04.2018 17:30 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
22.04.2018 17:00 7. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
21.04.2018 10:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 1:3
07.01.2018 20:00 7. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
07.01.2018 19:00 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Hamr Štěrboholy 3:2
17.12.2017 12:00 7. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
17.12.2017 11:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
21.11.2017 21:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
17.11.2017 14:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sport Troja 3:2 Komentáře
13.11.2017 19:30 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
09.11.2017 21:00 7. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
02.11.2017 18:00 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
25.10.2017 20:00 7. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
22.10.2017 20:00 7. Demoteam (H. Pekárková, J. Sachl) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
13.10.2017 18:00 7. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
05.10.2017 18:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
12.09.2017 21:00 6. T03 (M. Farda, S. Rummel) Hamr Braník 1:3 Komentáře
08.09.2017 18:00 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
05.09.2017 17:00 6. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
29.08.2017 18:00 7. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) 3:0 Komentáře
09.08.2017 19:30 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
08.08.2017 18:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
31.07.2017 19:30 6. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
29.07.2017 11:00 6. Los Latinos (S. Liška, T. Romero Allsop) Hamr Braník 3:0 Komentáře
28.07.2017 17:30 6. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) Hamr Braník 2:3 Komentáře
28.07.2017 16:00 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 0:3 Komentáře
27.06.2017 19:30 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
22.06.2017 20:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
20.06.2017 20:00 7. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
16.06.2017 18:00 7. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
12.06.2017 19:00 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 3:1
20.05.2017 12:00 7. Čumáček (D. Mrkosová, P. Dobroucký) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
13.05.2017 10:00 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) SportCentrum JEREMI 0:3
12.05.2017 16:00 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
27.04.2017 19:00 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
25.04.2017 19:00 6. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
21.04.2017 18:30 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) SportCentrum JEREMI 1:3
19.04.2017 18:00 6. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
10.04.2017 19:30 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
30.03.2017 19:00 7. Čumáček (D. Mrkosová, P. Dobroucký) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
19.03.2017 18:00 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) 3:1 Komentáře
10.03.2017 18:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) 3:0 Komentáře
02.03.2017 20:30 7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) Hamr Braník 3:0 Komentáře
27.02.2017 20:00 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
22.02.2017 20:00 7. Petra Drobišová (P. Drobišová, Z. Drobiš) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
18.02.2017 17:00 7. Satchmo team (Z. Schlibener, L. Šaňková) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
04.02.2017 10:00 7. Boris & Lucia (B. Palaščak, L. Tomešková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
7. Vlna z Brna (L. Pivovarník, A. Šmerdová) 3:S
7. Holky z Pankráce (M. Bezuchová, L. Vystrčilová) 3:S
7. Zuluk (Z. Seifertová, L. Melichar) 3:S Komentáře
6. Los Latinos (S. Liška, T. Romero Allsop) 3:S
7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) S:3
7. VelHod (L. Velíšek, M. Hodíková) S:3 Komentáře
7. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím