Načítám…

Martina Bauerová (33 let)

ID: 47730

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - slovakia
  • Language - spain

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (32/48)

  • 71 zápasů

    od roku 2022
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 29 /72
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 71
    Zápasů v lize ( 31 / 37 / 3) 1 turnaj
  • 46%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

5 . Úroveň A

75 bodů
32. místo (9. místo v ženách)
Kra… Mír… Hadi Wak… Gar… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
3:0 3:0 3:1 3:0 6 30 96 12:1
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 3:2 3:0 3:0 3:0 6 25 91 12:5
3 . 0:3 2:3 3:2 3:1 3:0 5 12 77 11:9
4 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3 2:3 3:2 3:2 3 12 75 8:10
5 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
1:3 0:3 1:3 2:3 3:1 2 4 66 7:13
6 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 0:3 0:3 2:3 1:3 0 0 60 3:15

Podzimní sezóna 2023

5 . Úroveň B

76 bodů
31. místo (9. místo v ženách)
Dic… Šim… Wak… Kos… Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
3:0
3:2
3:S
3:0 8 30 98 12:2
2 .
0:3
3:1
3:S
3:0 6 25 91 9:4
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
2:3
1:3
3:S
3:1 4 12 76 9:7
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
S:3
S:3
S:3
3:1 2 4 66 3:10
5 .
Prosečtí nájezdníci (D. Harmáček + J. Chu)
0:3 0:3 1:3 1:3 0 0 60 2:12

5 . Úroveň A

76 bodů
32. místo (10. místo v ženách)
No… Pad… Wak… Mír… Mec… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
No to nevim (D. Menclová + B. Čermochová)
3:S
3:0
2:3 3:2 6 30 96 11:5
2 .
Padající hvězdy (J. Mazur + K. Lackovičová)
S:3
3:0 3:1 3:0 6 25 91 9:4
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3
0:3 3:0 3:0 4 12 76 6:6
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
3:2 1:3 0:3 S:S 2 4 66 4:11
5 .
Mechanical Movement (T. Le Minh + T. Vo)
2:3 0:3 0:3 S:S 0 0 60 2:12

7 . Úroveň A

76 bodů
38. místo (11. místo v ženách)
Wak… Des… Bro… Ocá… Kra… Mik… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
3:0 2:3 3:1 3:0 3:0 6 30 76 14:4
2 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
0:3 3:0 3:2 3:0 3:0 6 25 71 12:5
3 . 3:2 0:3 3:2
S:3
3:0 5 12 57 9:10
4 .
Ocásci (F. Ocásek + K. Levá)
1:3 2:3 2:3 3:0 3:0 3 12 55 11:9
5 .
Krakoviaky (S. Kulpa + P. Piszcz)
0:3 0:3
3:S
0:3 3:1 3 4 47 6:10
6 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3 0:3 0:3 1:3 0 0 40 1:15

7 . Úroveň A

71 bodů
40. místo (11. místo v ženách)
Ocá… Wak… Des… Vod… Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Ocásci (F. Ocásek + K. Levá)
3:2 3:2 3:0 3:0 8 30 78 12:4
2 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
2:3 3:0
3:0
3:0 6 25 71 11:3
3 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
2:3 0:3 3:1 3:0 4 12 56 8:7
4 .
Vodaři (N. Vypior + M. Zdvořák)
0:3
0:3
1:3 3:0 2 4 46 4:9
5 .
VostrýVostružiny (M. Sychrová + M. Petrikovičová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 40 0:12

Letní sezóna 2023

8 . Úroveň A

29 bodů
47. místo (14. místo v ženách)
Kos… Děr… Wak… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:S
3:1 3:0 25 14 59 9:1
2 .
Děravé rakety (J. Beneš + M. Pohlová)
S:3
3:0 3:0 19 11 50 6:3
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
1:3 0:3
3:S
9 0 29 4:6
4 .
Krakoviaky (S. Kulpa + P. Piszcz)
0:3 0:3
S:3
0 -11 9 0:9

7 . Úroveň A

27 bodů
37. místo (15. místo v ženách)
Fam… Asp… Wak… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:S 3:0 3:0 27 14 61 9:0
2 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
S:3 0:3 3:1 8 11 39 3:7
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3 3:0
S:S
7 0 27 3:3
4 .
Krakoviaky (S. Kulpa + P. Piszcz)
0:3 1:3
S:S
-1 -11 8 1:6

7 . Úroveň A

17 bodů
34. místo (13. místo v ženách)
Čer… Shu… Asp… Wak… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Černí fleci (N. Vypior + V. Flek)
3:0 3:1 3:S 3:1 25 14 59 12:2
2 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
0:3 3:1 3:1 3:0 19 11 50 9:5
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
1:3 1:3 3:S 3:0 15 0 35 8:6
4 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
S:3 1:3 S:3 3:0 8 -11 17 4:9
5 .
Krakoviaky (S. Kulpa + P. Piszcz)
1:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 7 1:12

6 . Úroveň A

36 bodů
41. místo (18. místo v ženách)
Aje… Bro… Šim… Wak… Shu… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 81 12:1
2 . 1:3 1:3 3:0 3:0 16 11 67 8:6
3 . 0:3 3:1 3:0 2:3 15 0 55 8:7
4 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3 0:3 0:3
3:0
7 -11 36 3:9
5 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
0:3 0:3 3:2
0:3
5 -14 31 3:11

Jarní sezóna 2023

5 . Úroveň A

63 bodů
34. místo (13. místo v ženách)
Bla… Ber… Mír… Wak… Ocá… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
3:0
3:2
3:0
3:S
25 14 99 12:2
2 .
0:3
3:1 3:0
3:S
19 11 90 9:4
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
2:3
1:3
3:0
3:S
16 0 76 9:6
4 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -3 63 3:9
5 .
Ocásci (F. Ocásek + K. Levá)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

6 . Úroveň A

72 bodů
38. místo (13. místo v ženách)
RET… Gar… Wak… #be… A&B Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
RETRO team (K. Dunička + J. Šimandl)
3:S
3:0
3:S
3:S
25 14 99 12:0
2 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
S:3
3:0
3:S
3:S
19 11 90 9:3
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 72 6:6
4 .
#bedas4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 55 3:9
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

6 . Úroveň A

93 bodů
39. místo (15. místo v ženách)
VIK… Šim… Wak… Kos… Amu… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 121 12:0
2 . 0:3
3:0
3:0 3:S 20 11 111 9:3
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3
0:3
3:1
3:0
13 0 93 6:7
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 0:3
1:3
3:S 7 -3 84 4:9
5 . S:3 S:3
0:3
S:3 0 -14 66 0:12

6 . Úroveň B

92 bodů
40. místo (16. místo v ženách)
Aje… Bro… Wak… Ver… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
3:1 3:0 1:3 3:S 20 14 114 10:4
2 . 1:3 3:0 S:S 3:S 12 11 103 7:3
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3 0:3 3:S 3:S 12 0 92 6:6
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:1 S:S S:3 3:S 10 -3 87 6:4
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66 0:12

Podzimní sezóna 2022

7 . Úroveň A

70 bodů
37. místo (14. místo v ženách)
Gar… Wak… Amu… Row… Hrrr Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
3:1
3:0
3:1
3:S
25 14 79 12:2
2 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
1:3
3:2
3:0
3:S
19 11 70 10:5
3 .
0:3
2:3
3:0
3:S
15 0 55 8:6
4 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
1:3
0:3
0:3
3:S
7 -11 36 4:9
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26 0:12

6 . Úroveň A

37 bodů
41. místo (16. místo v ženách)
Dra… Kos… Sno… Wak… Neř… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
3:0
3:0
3:1
3:0
27 14 81 12:1
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 71 9:4
3 .
Snowflakes (I. Peřina + A. Dubšík)
0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 55 7:6
4 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
1:3
0:3
0:3 3:0 8 -11 37 4:9
5 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 26 0:12

6 . Úroveň B

66 bodů
45. místo (14. místo v ženách)
MIl… Lamy Bam… Wak… Row… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 100 12:2
2 .
2:3
3:2
3:2
3:1
18 11 89 11:8
3 .
0:3
2:3
3:0
3:0
16 0 76 8:6
4 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3
2:3
0:3
3:0 9 -3 66 5:9
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
1:3
0:3
0:3 1 -14 47 1:12

6 . Úroveň B

74 bodů
39. místo (14. místo v ženách)
MOS… Bro… Wak… Rep… Amu… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MOS365 (A. Makovský + V. Jirsa)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 99 12:3
2 . 2:3 3:0
3:0
3:0 23 11 94 11:3
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
1:3 0:3 3:0 3:1 14 0 74 7:7
4 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3
0:3
0:3
3:2
5 -3 62 3:11
5 . 0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 49 3:12

Letní sezóna 2022

4 . Úroveň B

66 bodů
31. místo (13. místo v ženách)
Mat… Dic… Mír… Nep… Wak… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
2:3
3:2 3:0 3:0 21 14 115 11:5
2 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
3:2
3:1 1:3
3:0
19 3 102 10:6
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
2:3 1:3 3:0 3:0 17 0 97 9:6
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 3:1 0:3 3:0 13 -3 90 6:7
5 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 66 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.02.2024 19:00 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) BB Arena Štěrboholy 3:2
17.02.2024 16:00 5. Hadi (M. Hadrava, K. Hadrava) Hamr Braník 2:3
13.02.2024 18:00 5. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) BB Arena Štěrboholy 3:2
11.02.2024 18:00 5. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Badminton Arena Skalka 0:3
29.01.2024 09:25 5. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) 3:S Komentáře
24.01.2024 19:00 5. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) BB Arena Štěrboholy 1:3
11.01.2024 16:00 5. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
07.01.2024 13:00 5. Prosečtí nájezdníci (D. Harmáček, J. Chu) Badminton Arena Skalka 3:1
29.12.2023 14:00 5. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Badminton Arena Skalka 3:0
20.12.2023 19:00 5. Padající hvězdy (J. Mazur, K. Lackovičová) SportCentrum JEREMI 0:3
18.12.2023 19:30 5. Mechanical Movement (T. Le Minh, T. Vo) Hamr Braník 3:0
09.12.2023 14:00 5. No to nevim (D. Menclová, B. Čermochová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
27.11.2023 19:00 7. Krakoviaky (S. Kulpa, P. Piszcz) BB Arena Štěrboholy 3:0
23.11.2023 18:30 7. Desi Boys (M. Kulkarni, V. Luthra) Sportcentrum Step 3:0
19.11.2023 18:00 7. Ocásci (F. Ocásek, K. Levá) Bublina Aréna 3:1
12.11.2023 18:00 7. Mikovi (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:0
08.11.2023 18:00 7. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Sportovní centrum Olšanka 2:3
25.10.2023 19:00 7. Desi Boys (M. Kulkarni, V. Luthra) Sportovní centrum Olšanka 3:0
22.10.2023 19:00 7. Ocásci (F. Ocásek, K. Levá) Hamr Braník 2:3
15.10.2023 17:00 7. VostrýVostružiny (M. Sychrová, M. Petrikovičová) BB Arena Letňany 3:0
09.10.2023 17:00 7. Vodaři (N. Vypior, M. Zdvořák) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
01.10.2023 15:30 8. Krakoviaky (S. Kulpa, P. Piszcz) 3:S Komentáře
26.09.2023 19:30 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Sportcentrum Step 1:3
21.09.2023 19:00 8. Děravé rakety (J. Beneš, M. Pohlová) Sportcentrum Step 0:3
21.08.2023 19:18 7. Krakoviaky (S. Kulpa, P. Piszcz) S:S Komentáře
14.08.2023 18:00 7. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Sportcentrum Step 3:0
07.08.2023 18:00 7. Family (U. Amrillaev, L. Amrillajev) Sportcentrum Step 0:3
01.08.2023 00:10 7. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) S:3
01.08.2023 00:10 7. Černí fleci (N. Vypior, V. Flek) S:3
18.07.2023 17:00 7. Shuttlecock time (J. Tlustý, E. Kareva) Sportcentrum Step 1:3
13.07.2023 17:00 7. Krakoviaky (S. Kulpa, P. Piszcz) Hamr Braník 3:0
30.06.2023 18:00 6. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Sportcentrum Step 0:3
26.06.2023 19:00 6. Ajeťáci 2.0 (F. Herink, Š. Mikulcová) Badminton Arena Skalka 0:3
23.06.2023 16:30 6. Shuttlecock time (J. Tlustý, E. Kareva) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
11.06.2023 14:00 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) BB Arena Letňany 0:3
28.05.2023 20:00 5. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
25.05.2023 14:06 5. Ocásci (F. Ocásek, K. Levá) 3:S Komentáře
24.05.2023 18:00 5. Blaazni (M. Vodičková, Š. Dub) Hamr Braník 0:3 Komentáře
21.05.2023 18:30 5. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Sportcentrum Step 0:3
19.04.2023 23:22 6. #bedas4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) 3:S Komentáře
18.04.2023 18:00 6. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
16.04.2023 17:00 6. RETRO team (K. Dunička, J. Šimandl) BB Arena Letňany 0:3
13.04.2023 11:34 6. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) 3:S Komentáře
30.03.2023 19:30 6. VIKEM (F. Ocásek, F. Schlosser) Hamr Braník 0:3
28.03.2023 17:00 6. Amumu (O. Suchan, N. Kvetonova) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
13.03.2023 16:30 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
12.03.2023 14:00 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) BB Arena Letňany 0:3 Komentáře
01.03.2023 00:10 6. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) 3:S
01.03.2023 00:10 6. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) 3:S
01.03.2023 00:10 6. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) 0:3
24.02.2023 17:00 6. Ajeťáci 2.0 (F. Herink, Š. Mikulcová) Badminton Arena Skalka 0:3
22.01.2023 16:00 7. Amumu (O. Suchan, N. Kvetonova) Sportovní centrum Olšanka 3:2 Komentáře
15.01.2023 17:00 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
12.01.2023 17:00 7. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
04.01.2023 14:55 7. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) 3:S Komentáře
22.12.2022 18:00 6. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Sportovní centrum Olšanka 3:0
18.12.2022 17:00 6. Snowflakes (I. Peřina, A. Dubšík) Sportovní centrum Olšanka 0:3
14.12.2022 16:00 6. Drama Kings (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
12.12.2022 17:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
30.11.2022 17:00 6. Bambi (D. Menclová, J. Mazur) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
27.11.2022 16:00 6. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) Sportovní centrum Olšanka 2:3 Komentáře
20.11.2022 18:00 6. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Sportcentrum Step 3:0
17.11.2022 17:00 6. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
26.10.2022 00:30 6. MOS365 (A. Makovský, V. Jirsa) SportCentrum JEREMI 1:3
25.10.2022 17:00 6. Amumu (O. Suchan, N. Kvetonova) Sportcentrum Step 3:1
17.10.2022 18:00 6. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Sportcentrum Step 0:3
06.10.2022 17:00 6. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) Sportcentrum Step 3:0
19.09.2022 17:00 4. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 0:3
15.09.2022 17:00 4. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
13.09.2022 18:30 4. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Badminton Arena Skalka 0:3
06.09.2022 18:00 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Badminton Arena Skalka 0:3

Platební metody

Platební metody