Jan Provazník

Jan Provazník (26 let)

ID: 38173

Praha

Facebook profil

  • 52 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • 64 /136
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 15 / 19 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

7 . Úroveň B

62 bodů
55. místo (17. místo v ženách)
Pat… Šim… LiV… Jed… Koť… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:1
3:S
3:2
3:S
23 14 97
2 . 1:3 3:2
3:S
12 11 83
3 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
S:3
3:1
3:S
12 0 72
4 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
2:3
2:3
1:3
5 -3 62
5 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

8 . Úroveň A

71 bodů
50. místo (15. místo v ženách)
Jir… Jed… 2La… Asp… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
3:1 3:1 3:0 3:S 25 14 79
2 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
1:3 3:1 3:0 3:S 20 11 71
3 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 55
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 35
5 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 26

Jarní sezóna 2020

10 . Úroveň A

75 bodů
67. místo (21. místo v ženách)
Jed… Sof… Baz… MA… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
2:3
3:0
3:1
3:S
21 14 75
2 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
3:2
2:3
3:1
3:S
19 11 70
3 .
0:3
3:2
3:0
3:S
18 0 58
4 . 1:3
1:3
0:3
3:S
8 -11 37
5 .
Starej a mladej (S. Loula + Z. Loula)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

12 . Úroveň A

50 bodů
82. místo (21. místo v ženách)
Baz… Jed… (Ne… Pan… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:0
3:S
26 14 60
2 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
0:3
3:1 3:0
3:S
19 11 50
3 .
(Ne)sestry (A. Sokalská + K. Weichetová)
1:3
1:3
3:0
3:S
15 0 35
4 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 15
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

11 . Úroveň A

35 bodů
85. místo (24. místo v ženách)
Sta… Mam… Pan… Jed… GoG… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starej a mladej (S. Loula + Z. Loula)
3:1 2:3 3:1 3:0 3:0 24 14 58
2 . 1:3
3:0
0:3 3:S
3:2
16 11 47
3 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
3:2
0:3
1:3
3:S
3:0 16 0 36
4 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
1:3 3:0
3:1
S:S 3:S 15 0 35
5 .
GoGlééé (A. Šlechtová + T. Šeligová)
0:3 S:3
S:3
S:S 3:S 3 -11 12
6 . 0:3
2:3
0:3 S:3 S:3 2 -14 8

Podzimní sezóna 2019

9 . Úroveň A

58 bodů
71. místo (17. místo v ženách)
Pot… Čer… IPP… Jed… ADA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:2
3:0 23 14 97
2 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
1:3
3:0
3:0
3:S 21 11 92
3 .
2:3
0:3
3:1
3:S
14 0 74
4 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
2:3
0:3
1:3
3:S 9 -11 58
5 .
ADATATA (J. Švejnoha + U. 39201)
0:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 46

9 . Úroveň A

63 bodů
70. místo (16. místo v ženách)
2La… Rak… Jed… Pus… YDDH Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 100
2 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 93
3 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
0:3 0:3 3:2 S:S 3 0 63
4 . 0:3 0:3 2:3 S:S 0 -11 49
5 .
S:3
0:3 S:S S:S -4 -14 42

8 . Úroveň B

67 bodů
69. místo (16. místo v ženách)
Kos… Odj… Laz… Wor… Jed… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:1 3:2
3:0
3:0 25 14 119
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3
3:S
3:0 3:0 21 11 112
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
2:3
S:3
3:2 3:0 14 0 94
4 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
0:3
0:3 2:3
3:1
8 -3 85
5 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
0:3 0:3 0:3
1:3
1 -14 67

7 . Úroveň B

96 bodů
57. místo (13. místo v ženách)
Mat… Žlu… Mír… Jed… LaTé Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2
3:0
3:S
24 14 138
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 132
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
2:3 0:3 3:0
3:S
15 0 115
4 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
0:3
0:3 0:3 3:0 7 -11 96
5 .
LaTé (T. Vrbkova + L. Saeeda)
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.07.2020 20:00 7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) SportCentrum JEREMI 2:3
20.07.2020 19:00 7. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) Hamr Braník 1:3 Komentáře
19.07.2020 20:30 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
13.07.2020 00:10 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) 3:S
29.06.2020 19:00 8. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Hamr Braník 3:0
25.06.2020 08:00 8. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) Hamr Braník 3:1
23.06.2020 21:00 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 1:3
16.06.2020 00:10 10. MA&KA (M. Knotková, K. Štullerová) 3:1
11.06.2020 17:00 10. Sofasurfers (V. Vetešníková, H. Dědina) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
27.05.2020 16:00 10. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
06.05.2020 18:00 12. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
04.05.2020 20:00 12. (Ne)sestry (A. Sokalská, K. Weichetová) Sportcentrum Step 3:1
29.04.2020 22:12 12. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) 3:S Komentáře
08.03.2020 20:30 12. Pankáči (V. Kraus, M. Pátkova) Hamr Braník 3:0
04.03.2020 00:10 11. GoGlééé (A. Šlechtová, T. Šeligová) S:S
04.03.2020 00:10 11. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) 3:S
03.03.2020 19:00 11. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) Badminton Arena Skalka 3:0
24.02.2020 19:00 11. Starej a mladej (S. Loula, Z. Loula) Badminton Arena Skalka 1:3
11.02.2020 20:30 11. Pankáči (V. Kraus, M. Pátkova) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
03.02.2020 00:10 9. ADATATA (J. Švejnoha, U. 39201) 3:S
28.01.2020 19:00 9. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
22.01.2020 19:00 9. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) 0:3 Komentáře
13.01.2020 20:00 9. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
02.01.2020 00:10 9. YDDH (D. Hama, I. Dvoranova) S:S
11.12.2019 21:30 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Badminton Arena Skalka 0:3
11.12.2019 21:30 9. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) Badminton Arena Skalka 0:3
11.12.2019 20:30 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:2
26.11.2019 20:00 8. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
19.11.2019 21:00 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Hamr Braník 0:3
16.11.2019 10:00 8. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Braník 0:3
14.11.2019 21:00 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Braník 0:3
31.10.2019 20:00 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 0:3
24.10.2019 20:00 7. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Hamr Braník 0:3
22.10.2019 20:00 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 0:3 Komentáře
10.10.2019 18:00 7. LaTé (T. Vrbkova, L. Saeeda) 3:0
10. Starej a mladej (S. Loula, Z. Loula) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím