Načítám…
Image 1

Daniel Sviták (26 let)

ID: 38136

Praha

  • 32 zápasů

    od roku 2019
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 00:10
    Často hraje od 00:10 v Hamr Štěrboholy
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 32
    Zápasů v lize ( 6 / 8 / 18) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

10 . Úroveň A

9 bodů
69. místo (47. místo v mužích)
Ryc… Ryb… Goo… ICMS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
3:0 3:0
3:S
27 14 61
2 .
Rybičky (M. Vomočil + L. Baloghová)
0:3 3:0 3:S 17 11 48
3 .
Goodminton (S. Vedra + U. 42103)
0:3 0:3 3:S 8 0 28
4 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3 S:3 0 -11 9

9 . Úroveň A

6 bodů
66. místo (44. místo v mužích)
Zák… Koť… Pro… Baz… Goo… ICMS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
3:2
3:1
3:2
3:1
3:S
23 14 57
2 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
2:3
3:1
3:S
3:1
3:S
22 11 53
3 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
1:3
1:3
3:1
3:S
3:S
17 0 37
4 .
2:3
S:3
1:3
3:2
3:S 12 0 32
5 .
Goodminton (S. Vedra + U. 42103)
1:3
1:3
S:3
2:3
3:S 9 -11 18
6 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 6

7 . Úroveň A

46 bodů
60. místo (40. místo v mužích)
Jir… Kos… 2La… Žel… ICMS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
2:3 3:0 3:0 3:S 22 14 96
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:2 1:3 3:0
3:S
19 11 90
3 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3 3:1 3:1
3:S
18 0 78
4 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -3 64
5 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

7 . Úroveň B

62 bodů
55. místo (38. místo v mužích)
HP… IPP… Koť… ICMS Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 2:3
3:S
2:3
17 14 91
2 . 0:3 0:3
3:S
3:2
11 11 82
3 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
3:2 3:0
S:S
S:S
8 0 68
4 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3
S:S
3:0
5 -3 62
5 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
3:2
2:3
S:S
0:3
5 -14 51

Jarní sezóna 2020

8 . Úroveň B

84 bodů
64. místo (46. místo v mužích)
Pol… Kos… ICMS Vou… Tea… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
3:1
3:S
3:S
3:S 24 14 118
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
1:3
3:S
3:S
3:S 19 11 110
3 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3
S:S 3:S 4 0 84
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3
S:3
S:S 3:S 4 -11 73
5 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66

10 . Úroveň A

100 bodů
64. místo (50. místo v mužích)
ICMS Ryc… Mia… Sta… MA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 100
2 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
0:3
3:0
3:S 3:0 20 11 91
3 .
0:3
0:3
3:S
S:S 4 0 64
4 .
Starej a mladej (S. Loula + Z. Loula)
S:3
S:3
S:3
S:S 0 -11 49
5 .
S:3
0:3 S:S S:S -2 -14 44

8 . Úroveň B

69 bodů
73. místo (56. místo v mužích)
Kra… Tea… Pol… Geo… ICMS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2
3:0
1:3
3:0
20 14 114
2 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
2:3
3:2
3:S
3:0
20 11 111
3 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
0:3
2:3
3:0
3:2
14 0 94
4 .
George a Guma (J. Vlach + A. Kronberger)
3:1
S:3
0:3
3:1
12 -11 81
5 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
0:3
0:3
2:3
1:3
3 -14 69

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň B

107 bodů
53. místo (40. místo v mužích)
Dvj… PIA… MP Nep… ICMS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dvje holki (V. Nováková + L. Honková)
3:1
2:3
3:1
3:0
21 14 155
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
3:2
3:0
3:0
20 11 151
3 . 3:2 2:3 3:2 3:0 19 0 139
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3
0:3
2:3 3:1 9 -11 118
5 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
0:3
0:3
0:3 1:3 1 -14 107

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.10.2020 00:10 10. Goodminton (S. Vedra, U. 42103) S:3
05.10.2020 00:10 10. Rybičky (M. Vomočil, L. Baloghová) S:3
04.10.2020 15:21 10. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) S:3 Komentáře
07.09.2020 00:10 9. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) S:3
07.09.2020 00:10 9. Goodminton (S. Vedra, U. 42103) S:3
02.09.2020 15:04 9. Prosek Tigers (P. Hlobil, I. Hlobilová) S:3 Komentáře
02.09.2020 08:49 9. Zákon&Pořádek (V. Pražská, P. Šedina) S:3 Komentáře
02.09.2020 08:40 9. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) S:3 Komentáře
10.08.2020 00:10 7. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) S:3
07.08.2020 06:22 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) S:3 Komentáře
06.08.2020 21:54 7. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) S:3 Komentáře
05.08.2020 23:46 7. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) S:3 Komentáře
12.07.2020 23:04 7. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) S:3 Komentáře
12.07.2020 10:34 7. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) S:S Komentáře
08.07.2020 09:45 7. HP Praha (H. Kratochvílová, P. Kratochvíl) S:3 Komentáře
20.06.2020 09:00 7. Prosek Tigers (P. Hlobil, I. Hlobilová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
16.06.2020 00:10 8. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) S:S
16.06.2020 00:10 8. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) 3:S
15.06.2020 07:23 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) S:3 Komentáře
15.06.2020 07:00 8. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) S:3 Komentáře
18.05.2020 08:42 10. MiaMar (M. Sedláček, M. Jánošková) 3:0 Komentáře
18.05.2020 07:55 10. MA&KA (M. Knotková, K. Štullerová) 3:S Komentáře
14.05.2020 12:56 10. Starej a mladej (S. Loula, Z. Loula) 3:S Komentáře
12.05.2020 17:00 10. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
28.02.2020 17:00 8. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
26.02.2020 07:00 8. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) Hamr Braník 0:3 Komentáře
20.02.2020 20:00 8. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
19.02.2020 20:30 8. George a Guma (J. Vlach, A. Kronberger) 1:3 Komentáře
03.02.2020 00:10 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) 1:3
26.01.2020 18:00 6. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
09.01.2020 20:00 6. Dvje holki (V. Nováková, L. Honková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
08.01.2020 19:00 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) Hamr Štěrboholy 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím