Načítám…

Aktuálně se hraje 1. kolo (říjen) ze 4 v Podzimní sezóně

Žebříček ročníku Celý žebříček

1
214 b
2
Falešní sobi (M. Vácha, L. Suchánek)
211 b
3
200 b
4
FIGHT FOR DREAMS (P. Čapek, M. Doleželová)
194 b
5
Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil)
191 b
6
189 b
7
Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová)
186 b
8
Lobotomové z Prahy (T. Gabík, F. Čech)
180 b
9
Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora)
174 b
10
171 b

Akce v rámci ligy Zobrazit všechny akce

Momentálně se neblíží žádné akce.

Správce ligy

Aktuálně z ligy

Image 1
5. října, 00:11
Za 4. kolo (září) bylo v Praha - Badminton - čtyřhry odehráno 94 zápasů z 136 předepsaných (69%).
Image 1
4. října, 19:11
Do nové sezóny se právě přihlásil 60. hráč
Image 1
4. října, 13:34
Do nové sezóny se právě přihlásil 60. hráč
Image 1
29. září, 08:05
Bude začínat nová sezóna, zbývá ti 5 dní, přihlas se
Image 1
25. září, 16:53
Do nové sezóny se právě přihlásil 40. hráč
Image 1
20. září, 22:22
Image 1
20. září, 08:05
Bude začínat nová sezóna, zbývá ti 14 dní, přihlas se
Image 1
14. září, 22:24
Do nové sezóny se právě přihlásil 20. hráč
Image 1
7. září, 00:11
Za 3. kolo (srpen) bylo v Praha - Badminton - čtyřhry odehráno 103 zápasů z 135 předepsaných (76%).
Image 1
10. srpna, 00:11
Za 2. kolo (červenec) bylo v Praha - Badminton - čtyřhry odehráno 99 zápasů z 126 předepsaných (79%).

Poslední zápasy Zobrazit starší

Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:0
Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin)
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:1
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:2
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3
Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát)
3:1
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
S:3
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
Goodminton (S. Vedra, U. 42103)
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
S:S
Medunakorinek (M. Kořínek, M. meduna)
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3
Zákon&Pořádek (V. Pražská, P. Šedina)
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
S:3
S:3
Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský)
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
S:3
Pankáči (V. Kraus, M. Pátkova)
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
S:3
PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová)
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
S:3
Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková)
Chakko (A. Sharma + K. Vasdev)
S:3
RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys)

Partneři sportu Badminton - čtyřhry

  • TenShop.cz
  • MůjJogurt
  • Masáže Sokol Michle
  • Alien Pro

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím