Načítám…

Amatérská badmintonová liga čtyřher v Praze

  • Dodáme ti 4 vyrovnané soupeře měsíčně
  • Hraje se na 3 vítězné sety
  • Zápasy si domluvíš kdy a kde chceš
  • Pro začátečníky i pokročilé
  • Od roku 2008
  • Možnost platba přes Benefit Plus a Sodexo
  • Chceš hrát ligu, ale nemáš parťáka? Vyplň tento formulář a my ti ho zkusíme najít. 


Aktuálně se hraje 2. kolo (listopad) ze 4 v Podzimní sezóně

Žebříček ročníku Celý žebříček

1
Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček)
376 b
2
371 b
3
346 b
4
Lobotomové z Prahy (T. Gabík, F. Čech)
317 b
5
Biletín (O. Zeman, A. Fulka)
312 b
6
309 b
7
301 b
8
Bezambic (J. Malý, D. Malá)
288 b
9
286 b
10
RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys)
281 b

Správce ligy

Tereza Navrátilová

Tereza Navrátilová

+420 774 515 740 [email protected]

Aktuálně z ligy

Image 1
1. listopadu, 00:12
Za 1. kolo (říjen) bylo v Praha - Badminton - čtyřhry odehráno 89 zápasů z 106 předepsaných (84%).
Image 1
3. října, 00:12
Za 4. kolo (září) bylo v Praha - Badminton - čtyřhry odehráno 76 zápasů z 95 předepsaných (80%).
Image 1
27. září, 08:05
Bude začínat nová sezóna, zbývá ti 5 dní, přihlas se
Image 1
26. září, 04:02
Do nové sezóny se právě přihlásil 40. hráč
Image 1
26. září, 03:35
Do nové sezóny se právě přihlásil 20. hráč
Image 1
18. září, 08:05
Bude začínat nová sezóna, zbývá ti 14 dní, přihlas se
Image 1
1. září, 00:12
Za 3. kolo (srpen) bylo v Praha - Badminton - čtyřhry odehráno 63 zápasů z 76 předepsaných (83%).
Image 1
1. srpna, 00:12
Za 2. kolo (červenec) bylo v Praha - Badminton - čtyřhry odehráno 61 zápasů z 80 předepsaných (76%).
Image 1
1. července, 00:13
Za 1. kolo (červen) bylo v Praha - Badminton - čtyřhry odehráno 72 zápasů z 100 předepsaných (72%).
Image 1
1. června, 00:13
Za 4. kolo (květen) bylo v Praha - Badminton - čtyřhry odehráno 75 zápasů z 96 předepsaných (78%).

Poslední zápasy Zobrazit starší

Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:0
Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový)
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
3:0
Kosí bratři (A. Badalík, J. Král)
Hopíci (H. Pilát + K. Levá)
3:1
Hodinový tým (D. Honková + F. Herink)
2:3
Bezambic (J. Malý, D. Malá)
Hodinový tým (D. Honková + F. Herink)
2:3
Biletín (O. Zeman, A. Fulka)
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:0
3:1
Kosí bratři (A. Badalík, J. Král)
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
S:3
Snowflakes (I. Peřina + A. Dubšík)
3:0
Hodinový tým (D. Honková + F. Herink)
0:3
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:1
Hopíci (H. Pilát + K. Levá)
3:0
Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský)
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:0
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
3:1
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
1:3
Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček)
MOS365 (A. Makovský + V. Jirsa)
0:3
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
3:1
Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový)

Partneři sportu Badminton - čtyřhry

  • Pivovar Moucha

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím