Petra Drobišová

Petra Drobišová (32 let)

ID: 25506

Praha

  • 78 zápasů

    od roku 2016
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sportcentrum Step
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 46
    Zápasů v lize ( 4 / 26 / 16) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

9 . Úroveň A

0 bodů
60. místo (17. místo v ženách)
slu… MiSa Pet… KaVe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
3:S
3:S
3:S
21 0 27
2 .
S:3
S:S S:S -6 0 0
3 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
S:3
S:S S:S -6 0 0
4 .
S:3
S:S S:S -6 0 0

9 . Úroveň A

3 bodů
61. místo (19. místo v ženách)
Pus… Gum… Fog… Jad… MiSa Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2
3:1
3:S 3:1 20 0 26
2 . 0:3 1:3 3:S 3:S 3:S 13 0 19
3 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
2:3 3:1 3:S 3:S S:S 12 0 18
4 .
1:3
S:3 S:3 3:S 3:0 10 0 16
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 0 4
6 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
1:3 S:3 S:S 0:3 S:S -3 0 3

7 . Úroveň B

23 bodů
61. místo (19. místo v ženách)
Kra… slu… Jak… HoPe Pet… Fog… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:0 1:3 3:0 3:0
3:S
40 0 55
2 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 3:1 3:1 3:0
3:S
36 0 51
3 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
3:1 1:3
1:3
3:0 3:S 31 0 46
4 . 0:3 1:3
3:1
3:0
3:S
29 0 44
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 0 23
6 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 15

7 . Úroveň B

8 bodů
63. místo (19. místo v ženách)
Laz… Psy… Jak… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
3:S
3:0 3:0 47 0 62
2 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
S:3
S:3
3:0
17 0 32
3 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
0:3 3:S S:S 6 0 21
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
0:3
S:S -7 0 8

Jarní sezóna 2018

8 . Úroveň C

11 bodů
87. místo (23. místo v ženách)
Kos… Pup… Jel… Gum… Pet… H Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:2
1:3
3:0
3:0
3:S 37 0 52
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3
2:3 3:0 3:S 3:S 32 0 47
3 .
Jelenskej válec (M. Bureš + J. Žďárský)
3:1
3:2
3:1
3:0 S:S 31 0 46
4 .
0:3
0:3
1:3
3:S 3:S 18 0 33
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
S:3 0:3 S:3 S:S -4 0 11
6 . S:3 S:3 S:S S:3 S:S -8 0 7

8 . Úroveň A

15 bodů
90. místo (20. místo v ženách)
Fog… Luk… Hp KaVe Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
3:0
3:0 3:0 39 0 54
2 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
3:0
S:S
3:0 3:0 34 0 49
3 .
0:3
S:S
3:S
3:0
18 0 33
4 . 0:3 0:3
S:3
3:0 13 0 28
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 15

8 . Úroveň B

11 bodů
89. místo (19. místo v ženách)
Voň… Jem… Pat… Erka GAM… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
3:0
3:0 3:0 3:S 3:S 46 0 61
2 .
Jemná ručka (M. Česák + L. Nováková)
0:3
3:1
3:0
3:0
3:0
39 0 54
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
1:3
3:2 3:1 3:0 28 0 43
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
0:3
2:3
3:2
3:S 18 0 33
5 .
GAME OVER (J. Znášik + L. Herzigova)
S:3
0:3
1:3
2:3
S:S 1 0 16
6 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
S:3
0:3
0:3 S:3 S:S -4 0 11

Podzimní sezóna 2017

8 . Úroveň C

8 bodů
86. místo (22. místo v ženách)
Fri… RK… Vln… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
3:2
0:3
3:0 29 0 44
2 .
2:3
S:S
3:0
15 0 30
3 .
Vlna z Brna (L. Pivovarník + A. Šmerdová)
3:0
S:S S:S 3 0 18
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
0:3
S:S -7 0 8

8 . Úroveň A

26 bodů
74. místo (16. místo v ženách)
HoPe Hp Erka Pet… #vi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:1
3:S
47 0 62
2 .
0:3
0:3
3:2
3:S
19 0 34
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
3:0
S:S 3:S 18 0 33
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
1:3
2:3
S:S 3:S 11 0 26
5 .
#vinohrady (D. Kratochvíl + R. Hrubá)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 15

8 . Úroveň B

20 bodů
82. místo (23. místo v ženách)
Sta… Pat… Pet… RK… Tra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
3:0
3:0
3:S 49 0 64
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
3:0
3:0 3:S 36 0 51
3 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
0:3
S:S
3:S
5 0 20
4 .
0:3
0:3 S:S
3:S
5 0 20
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3 S:3
S:3
S:3
0 0 15

8 . Úroveň B

25 bodů
79. místo (22. místo v ženách)
Pus… Bla… Fri… Gum… Pet… Tra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:S
3:0
3:0 3:0 3:S 46 0 61
2 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
S:3 3:2 3:0 3:0
3:S
35 0 50
3 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
0:3
2:3
3:0
3:0
3:S 31 0 46
4 . 0:3 0:3
0:3
3:1 3:S 17 0 32
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3 0:3
0:3
1:3 3:S 10 0 25
6 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2018 00:10 9. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) S:S
01.10.2018 00:10 9. MiSa (S. Konečná, M. Kovács) S:S
25.09.2018 22:03 9. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) S:3 Komentáře
03.09.2018 00:10 9. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) S:S
03.09.2018 00:10 9. MiSa (S. Konečná, M. Kovács) S:S
01.09.2018 17:00 9. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) SportCentrum JEREMI S:3
20.08.2018 19:00 9. Jadýrka (T. Vitvarová, L. Rathouska) Badminton Arena Skalka 0:3
14.08.2018 18:30 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 1:3
30.07.2018 19:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 0:3
19.07.2018 18:30 7. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) Badminton Arena Skalka 0:3
18.07.2018 19:30 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 0:3
18.07.2018 18:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 0:3
02.07.2018 14:52 7. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) S:S
24.06.2018 19:00 7. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Sportcentrum Step 0:3
11.06.2018 18:00 7. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
04.06.2018 09:42 8. H (P. Hulík, V. Hulíková) S:S
16.05.2018 20:00 8. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
16.05.2018 19:30 8. Jelenskej válec (M. Bureš, J. Žďárský) Sportcentrum Step 0:3
23.04.2018 20:30 8. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 0:3
23.04.2018 19:30 8. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) Badminton Arena Skalka 0:3
16.04.2018 20:30 8. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Sportcentrum Step 0:3
16.04.2018 19:30 8. Hp (P. Hradsky, H. Tomečková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
03.04.2018 14:32 8. GAME OVER (J. Znášik, L. Herzigova) S:S
27.03.2018 19:30 8. Jemná ručka (M. Česák, L. Nováková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
10.03.2018 14:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 0:3
01.02.2018 09:31 8. Vlna z Brna (L. Pivovarník, A. Šmerdová) S:S
25.01.2018 19:00 8. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
11.01.2018 19:30 8. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) Sportcentrum Step 0:3
14.12.2017 19:00 8. Hp (P. Hradsky, H. Tomečková) Sport Troja 2:3 Komentáře
05.12.2017 20:30 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
01.12.2017 10:20 8. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) S:S
28.11.2017 20:30 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
07.11.2017 19:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 0:3 Komentáře
24.10.2017 20:00 8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Sportcentrum Step 1:3
24.10.2017 19:30 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 0:3
12.10.2017 19:00 8. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) 0:3 Komentáře
12.10.2017 18:00 8. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) 0:3
8. #vinohrady (D. Kratochvíl, R. Hrubá) 3:S
8. Erka (D. Miková, O. Mika) S:S
8. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 3:S
8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) S:3
8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) S:3
8. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) S:3
8. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 3:S Komentáře
7. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) 3:S
8. Erka (D. Miková, O. Mika) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím