Načítám…
Image 1

Jakub Tlustý (29 let)

ID: 49002

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic

Mám Multisportku: Ano

  • 36 zápasů

    od roku 2023
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
  • 88 /97
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 18 / 17 / 1) 0 turnajů
  • 51%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2023

6 . Úroveň A

66 bodů
41. místo (30. místo v mužích)
Šim… Nou… Bro… Shu… Pie… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:1
3:S 3:0
3:S
8 30 98 12:1
2 .
Nou prešr (J. Zawi + H. Zawi)
1:3
3:0 3:0
3:S
6 25 91 10:3
3 . S:3 0:3 3:2 S:S 2 12 74 3:8
4 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
0:3 0:3 2:3 3:S 2 4 66 5:9
5 .
Pieces of paper (P. Hušek + M. Žďárský)
S:3
S:3
S:S S:3 0 0 60 0:9

Letní sezóna 2023

7 . Úroveň A

51 bodů
43. místo (30. místo v mužích)
Sma… Gar… Shu… Bro… Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Smashes before bitches (D. Nguyen + T. Zhang)
0:3
3:2
3:0
3:0
19 14 73 9:5
2 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
3:0
S:S 3:2 3:0 17 11 68 9:2
3 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
2:3
S:S
3:S
3:2 11 0 51 8:5
4 .
0:3
2:3
S:3
3:0 9 -11 38 5:9
5 .
VostrýVostružiny (M. Sychrová + M. Petrikovičová)
0:3
0:3 2:3 0:3 2 -14 28 2:12

6 . Úroveň A

35 bodů
36. místo (22. místo v mužích)
Aje… Nep… Bro… Shu… Děr… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
1:3 3:0 3:0 3:S 21 14 75 10:3
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:1
S:S
3:0 3:S 17 11 68 9:1
3 . 0:3
S:S
3:0 3:S 11 0 51 6:3
4 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 35 3:9
5 .
Děravé rakety (J. Beneš + M. Pohlová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26 0:12

7 . Úroveň A

50 bodů
29. místo (19. místo v mužích)
Čer… Shu… Asp… Wak… Poo… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Černí fleci (N. Vypior + V. Flek)
3:0 3:1 3:S 3:1 25 14 59 12:2
2 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
0:3 3:1 3:1 3:0 19 11 50 9:5
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
1:3 1:3 3:S 3:0 15 0 35 8:6
4 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
S:3 1:3 S:3 3:0 8 -11 17 4:9
5 .
Poolakad Tšehhis (S. Kulpa + P. Piszcz)
1:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 7 1:12

6 . Úroveň A

31 bodů
42. místo (24. místo v mužích)
Aje… Bro… Šim… Wak… Shu… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 81 12:1
2 . 1:3 1:3 3:0 3:0 16 11 67 8:6
3 . 0:3 3:1 3:0 2:3 15 0 55 8:7
4 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3 0:3 0:3
3:0
7 -11 36 3:9
5 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
0:3 0:3 3:2
0:3
5 -14 31 3:11

Jarní sezóna 2023

7 . Úroveň A

58 bodů
36. místo (23. místo v mužích)
Shu… Ver… Kos… Obr… Dem… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
3:S
3:S
3:S 3:S 24 14 58 12:0
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
S:3
S:S 3:S 3:S 10 11 41 6:3
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
S:3
S:S 3:S 3:S 10 0 30 6:3
4 .
Obrigado (M. Kupcová + H. Žižka)
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 7 0:9
5 .
Demon Slayers (V. Bandi + S. Singh)
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 4 0:9

8 . Úroveň A

31 bodů
49. místo (28. místo v mužích)
Row… Neř… Asp… Shu… Obr… Dem… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
3:0 1:3 3:0 3:S 3:S 22 14 56 13:3
2 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3 3:0
3:0
3:S 3:S 21 11 52 12:3
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
3:1 0:3 3:2 3:S 3:S 18 0 38 12:6
4 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
0:3
0:3
2:3 3:S 3:S 11 0 31 8:9
5 .
Obrigado (M. Kupcová + H. Žižka)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 7 0:12
6 .
Demon Slayers (V. Bandi + S. Singh)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 4 0:12

9 . Úroveň A

61 bodů
52. místo (32. místo v mužích)
Shu… Neř… TiKo Adv… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
3:0 3:0
3:S
27 14 61 9:0
2 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3 3:1
3:S
16 11 47 6:4
3 . 0:3 1:3
3:S
9 0 29 4:6
4 .
Adventure-Time (R. Šup + B. Hajasová)
S:3
S:3
S:3
0 -11 9 0:9

8 . Úroveň A

32 bodů
57. místo (32. místo v mužích)
#be… Rep… Tar… Neř… Shu… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
#bedas4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
3:0 0:3 3:0 3:0 21 14 75 9:3
2 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3
3:S
3:0 3:0 20 11 71 9:3
3 .
Tarkani (Z. Lvovsky + F. Dohnalek)
3:0
S:3
3:0
S:3
14 0 54 6:6
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 36 3:9
5 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
0:3 0:3
3:S
0:3 6 -14 32 3:9

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.11.2023 00:10 6. Pieces of paper (P. Hušek, M. Žďárský) 3:S
30.10.2023 18:00 6. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Sportcentrum Step 2:3
17.10.2023 20:30 6. Nou prešr (J. Zawi, H. Zawi) Sportcentrum Step 0:3
15.10.2023 19:30 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 0:3
01.10.2023 10:43 7. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) S:S
14.09.2023 18:30 7. Smashes before bitches (D. Nguyen, T. Zhang) BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
13.09.2023 18:48 7. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) 3:S Komentáře
10.09.2023 19:00 7. VostrýVostružiny (M. Sychrová, M. Petrikovičová) Badminton Arena Skalka 3:2
01.09.2023 00:10 6. Děravé rakety (J. Beneš, M. Pohlová) 3:S
31.08.2023 18:30 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
13.08.2023 20:00 6. Ajeťáci 2.0 (F. Herink, Š. Mikulcová) Badminton Arena Skalka 0:3
10.08.2023 18:00 6. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Sportcentrum Step 0:3
26.07.2023 17:30 7. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Hamr Braník 3:1
22.07.2023 14:00 7. Poolakad Tšehhis (S. Kulpa, P. Piszcz) Hamr Braník 3:0
18.07.2023 17:00 7. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Sportcentrum Step 3:1
11.07.2023 19:00 7. Černí fleci (N. Vypior, V. Flek) Hamr Braník 0:3
29.06.2023 18:00 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) BB Arena Štěrboholy 3:2
23.06.2023 16:30 6. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
11.06.2023 19:00 6. Ajeťáci 2.0 (F. Herink, Š. Mikulcová) Badminton Arena Skalka 0:3
03.06.2023 14:00 6. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Sportcentrum Step 0:3
01.06.2023 00:10 7. Obrigado (M. Kupcová, H. Žižka) 3:S
01.06.2023 00:10 7. Demon Slayers (V. Bandi, S. Singh) 3:S
31.05.2023 15:31 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) 3:S Komentáře
31.05.2023 15:29 7. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) 3:S Komentáře
02.05.2023 00:10 8. Obrigado (M. Kupcová, H. Žižka) 3:S
02.05.2023 00:10 8. Demon Slayers (V. Bandi, S. Singh) 3:S
24.04.2023 17:00 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Sportovní centrum Olšanka 0:3
16.04.2023 18:00 8. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Badminton Arena Skalka 2:3
14.04.2023 18:00 8. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
22.03.2023 19:20 9. Adventure-Time (R. Šup, B. Hajasová) 3:S Komentáře
11.03.2023 18:00 9. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 3:0
09.03.2023 17:00 9. TiKo (T. Landová, U. 48831) Hamr Braník 3:0
24.02.2023 10:48 8. Tarkani (Z. Lvovsky, F. Dohnalek) 3:S Komentáře
14.02.2023 19:00 8. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) Sportcentrum Step 0:3
12.02.2023 14:00 8. #bedas4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) Badminton Arena Skalka 0:3
10.02.2023 18:00 8. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 0:3

Platební metody

Platební metody