Načítám…

Martin Dvořák (31 let)

ID: 32315

Praha

  • 75 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 22 /97
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 27
    Zápasů v lize ( 16 / 11 / 0) 0 turnajů
  • 59%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

4 . Úroveň B

95 bodů
28. místo (10. místo v ženách)
Hod… Past Emí… Rus… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hodinový tým (D. Honková + F. Herink)
0:3 3:1 3:0 3:0 20 14 134
2 . 3:0 3:1 3:1 19 3 122
3 . 1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 115
4 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
0:3 0:3 3:1 6 -11 95
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 1:3
S:3
1:3 2 -14 88

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň A

123 bodů
16. místo (6. místo v ženách)
IT… Rus… Mat… Sve… Vel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 140
2 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
1:3
3:1
3:0
3:S
20 3 123
3 . 0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 114
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 95
5 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

4 . Úroveň B

126 bodů
16. místo (4. místo v ženách)
Sta… Rus… Pat… Nep… Kos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
3:0
3:2
3:0 24 14 138
2 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
2:3
3:0
3:0
3:0 23 3 126
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
0:3
3:0 3:0 14 0 114
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
2:3
0:3
0:3 3:0 9 -11 98
5 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 86

4 . Úroveň B

105 bodů
26. místo (8. místo v ženách)
Koť… Mat… Doh… Rus… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
3:0 3:2 0:3 3:1 18 14 132
2 . 0:3 3:2 3:2 3:0 17 3 120
3 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
2:3 2:3 3:0 3:1 17 0 117
4 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
3:0 2:3 0:3
3:0
16 -11 105
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
1:3 0:3 1:3
0:3
2 -14 88

4 . Úroveň B

113 bodů
22. místo (4. místo v ženách)
Kol… Vlč… Rus… Nep… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kolena (M. Čech + F. Rysl)
2:3 3:2 3:0
3:1
20 14 134
2 .
Vlčáci (P. Sýkora + O. Vomela)
3:2 3:0 S:S
3:S
16 3 119
3 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
2:3 0:3
3:2
3:S
13 0 113
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 S:S
2:3
3:2
5 -11 94
5 .
1:3
S:3
S:3
2:3
3 -14 89

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň A

111 bodů
23. místo (7. místo v ženách)
Nud… Pin… Rus… Luc… Ten… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 141
2 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
0:3
3:0
3:0
3:S
20 3 123
3 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
0:3
0:3
3:2
3:S
11 0 111
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 97
5 .
Tenisový pálky (V. Raja + K. Nevšímal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

5 . Úroveň B

89 bodů
24. místo (8. místo v ženách)
Nep… Rus… Vel… Lamy Kos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:1 3:0 1:3
3:S
20 14 94
2 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
1:3
3:1
3:2
3:S
18 11 89
3 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 74
4 . 3:1
2:3
0:3
3:S
14 -3 71
5 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.06.2022 05:00 4. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) SportCentrum JEREMI 3:1
13.06.2022 18:30 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3
02.06.2022 20:00 4. Hodinový tým (D. Honková, F. Herink) Badminton Arena Skalka 0:3
24.05.2022 20:00 4. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 3:0
22.05.2022 20:42 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) 3:S Komentáře
17.05.2022 20:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 1:3
10.05.2022 20:00 4. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
26.04.2022 20:00 4. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 3:0
24.04.2022 20:30 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
20.04.2022 20:00 4. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
20.04.2022 18:00 4. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
31.03.2022 17:00 4. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Hamr Štěrboholy 3:0
29.03.2022 19:30 4. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
28.03.2022 20:00 4. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Hamr Štěrboholy 0:3
23.03.2022 19:00 4. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 2:3
27.02.2022 19:00 4. Vlčáci (P. Sýkora, O. Vomela) Hamr Braník 0:3
24.02.2022 10:43 4. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) 3:S Komentáře
20.02.2022 17:00 4. Kolena (M. Čech, F. Rysl) Hamr Braník 2:3
14.02.2022 08:00 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
24.01.2022 19:39 4. Tenisový pálky (V. Raja, K. Nevšímal) 3:S Komentáře
16.01.2022 17:00 4. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) Hamr Braník 0:3
09.01.2022 14:00 4. Pindilové :-) (K. Třešková, O. Vomela) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
07.01.2022 19:30 4. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:2
19.12.2021 19:30 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 1:3
13.12.2021 11:52 5. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) 3:S Komentáře
09.12.2021 16:30 5. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
05.12.2021 20:30 5. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Braník 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím