Tomas Hodoval

Tomas Hodoval (30 let)

ID: 38572

Praha

  • 14 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 08:00
    Často hraje od 08:00 v Hamr Štěrboholy
  • 61 /121
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 13
    Zápasů v lize ( 5 / 8 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

8 . Úroveň B

99 bodů
54. místo (42. místo v mužích)
Kra… Tea… Pol… ICMS Geo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2
3:0
1:3
13 14 107
2 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
2:3
3:s 8 11 99
3 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
0:3 s:3 s:3
3:0
7 0 87
4 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
3:s 6 -11 75
5 .
George a Guma (J. Vlach + A. Kronberger)
3:1
0:3
6 -14 72

Podzimní sezóna 2019

7 . Úroveň B

99 bodů
57. místo (44. místo v mužích)
Sta… Vou… Sve… Tea… 2La… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
3:1
3:1
3:0
24 14 138
2 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
2:3
3:1 3:1 3:0 21 11 132
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
1:3
1:3 3:2 3:2 12 0 112
4 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
1:3
1:3 2:3
3:1
10 -11 99
5 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3
0:3 2:3
1:3
3 -14 89

8 . Úroveň B

115 bodů
49. místo (39. místo v mužích)
Tea… Kdo… HoPe Pat… Čer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
3:2
3:2
3:2
3:S
21 14 115
2 .
Kdo S Koho (D. Kacafírek + K. Pšenková)
2:3
3:0
3:2
3:S
20 11 111
3 .
2:3
0:3
3:2
3:S 13 0 93
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
2:3
2:3
2:3
3:S
12 -3 89
5 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

7 . Úroveň B

86 bodů
62. místo (48. místo v mužích)
Sta… Dvj… Mír… Nep… Tea… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
3:1
1:3
3:0
21 14 135
2 .
Dvje holki (V. Nováková + L. Honková)
0:3
3:2
3:2
3:0
17 11 128
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
1:3 2:3 3:0 3:0 17 0 117
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:1
2:3
0:3 3:0 15 -11 104
5 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.02.2020 01:01 8. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) 3:S
09.02.2020 18:00 8. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
30.01.2020 17:00 7. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) SportCentrum JEREMI 1:3
24.01.2020 19:00 7. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 2:3
23.01.2020 19:30 7. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
05.01.2020 18:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
30.12.2019 15:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 3:2
17.12.2019 21:24 8. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) 3:S Komentáře
17.12.2019 17:30 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
13.12.2019 08:00 8. Kdo S Koho (D. Kacafírek, K. Pšenková) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
21.11.2019 17:00 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) SportCentrum JEREMI 0:3
20.11.2019 21:00 7. Dvje holki (V. Nováková, L. Honková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
20.11.2019 15:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
08.11.2019 08:00 7. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Hamr Štěrboholy 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím