Image 1

Miroslav Pešička (51 let)

ID: 33499

Praha

  • 53 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • 43 /130
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 52
    Zápasů v lize ( 21 / 17 / 14) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň B

115 bodů
48. místo (38. místo v mužích)
Kra… Nep… VŠE… MP Med… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2
3:s 11 14 145
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
2:3
3:s 8 11 139
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
3:s 6 0 126
4 . 3:s 6 -11 115
5 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 106

7 . Úroveň A

143 bodů
44. místo (37. místo v mužích)
Sta… MP Ryb… Mar… LiV… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
0:3
3:S
3:0
14 14 148
2 .
3:1
S:3
3:S
S:3 12 11 143
3 .
Rybí hlavy (V. Raja + K. Nevšímal)
3:0
3:S S:S S:S 9 0 129
4 .
Marná snaha (P. Netolický + A. Koubková)
S:3
S:3
S:S 3:0 5 -11 114
5 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
0:3
3:S S:S 0:3 4 -14 110

6 . Úroveň B

124 bodů
46. místo (38. místo v mužích)
Emí… RYZ… Bez… MP Cho… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:S
1:3
3:2
3:0
19 14 153
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
S:3
3:2 3:1 3:0 18 11 149
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:1 2:3
2:3
3:S
16 0 136
4 .
2:3
1:3
3:2
3:0 15 -11 124
5 .
Choť topiče (K. Kuželka + M. Berka)
0:3
0:3
S:3
0:3 0 -14 106

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň B

139 bodů
36. místo (29. místo v mužích)
Dvj… PIA… MP Nep… ICMS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dvje holki (V. Nováková + L. Honková)
3:1
2:3
3:1
3:0
21 14 155
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
3:2
3:0
3:0
20 11 151
3 . 3:2 2:3 3:2 3:0 19 0 139
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3
0:3
2:3 3:1 9 -11 118
5 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
0:3
0:3
0:3 1:3 1 -14 107

6 . Úroveň B

118 bodů
47. místo (38. místo v mužích)
Mis… Fan… Dvj… MP Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2
2:3 3:2 3:0 19 14 153
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
2:3
2:3 3:0
3:0
18 11 149
3 .
Dvje holki (V. Nováková + L. Honková)
3:2 3:2 0:3
3:0
17 0 137
4 . 2:3 0:3 3:0 0:3 9 -11 118
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
0:3
3:0 7 -14 113

5 . Úroveň B

125 bodů
45. místo (35. místo v mužích)
Med… Bil… VEL… Vou… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
3:2
3:0 3:S 3:S 24 14 178
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
3:1 3:2 3:0 20 11 171
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3 1:3
3:S
3:1 13 0 153
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3 2:3
S:3
S:S 0 -11 129
5 . S:3 0:3 1:3 S:S -1 -14 125

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň B

108 bodů
34. místo (25. místo v mužích)
Bil… Paj… Jež… IT… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:S
3:0 1:3
3:S
20 14 154
2 .
S:3
3:2
3:S
3:S
17 3 140
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 2:3 3:1 3:1 14 0 134
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1
S:3
1:3 3:1 13 -11 122
5 .
S:3
S:3
1:3 1:3 2 -14 108

5 . Úroveň B

126 bodů
23. místo (19. místo v mužích)
HŘE… MP RYZ… Hal… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HŘEBCI (K. Dunička + M. Adámek)
2:3
3:S
3:0 3:0 22 14 136
2 . 3:2 S:S 3:1 3:1 15 11 126
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
S:3
S:S 3:0 3:0 12 0 112
4 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -11 95
5 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 1:3 0:3 2:3 3 -14 89

4 . Úroveň B

110 bodů
32. místo (27. místo v mužích)
Paj… IT… Pos… Uje… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0 3:1 26 14 160
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:0 0:3 3:1 14 3 137
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 133
4 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3 3:0 0:3 3:2 12 -11 121
5 . 1:3 1:3
S:3
2:3 4 -14 110

5 . Úroveň A

120 bodů
25. místo (21. místo v mužích)
Paj… MP Bil… Kla… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1 3:2 3:0 25 14 139
2 .
0:3
3:1 S:S 3:2 9 11 120
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3 1:3 0:3 3:1 8 0 108
4 .
Klauni (J. Cajkář + M. Havel)
2:3 S:S 3:0
S:S
5 -11 94
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 2:3 1:3
S:S
1 -14 87

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň A

86 bodů
52. místo (41. místo v mužích)
Vou… Dám… (Ho… Sve… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:0 2:3 3:0
3:S
22 14 136
2 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3 3:0
3:S
3:S
19 11 130
3 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
3:2 0:3
3:0
3:S
18 0 118
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
S:3
0:3
3:S
6 -11 95
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

5 . Úroveň B

108 bodů
43. místo (38. místo v mužích)
PIA… Jež… Mis… Nix… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:2
3:1
3:2
3:1 22 14 156
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
2:3
3:0 3:0 3:1 22 11 153
3 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
1:3 0:3
3:2
3:S
12 0 132
4 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
2:3
0:3
2:3
3:0 11 -11 120
5 . 1:3 1:3
S:3
0:3 2 -14 108

6 . Úroveň A

141 bodů
26. místo (25. místo v mužích)
MP Nix… Bez… Mat… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0 3:0 27 14 141
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
1:3
3:0
3:0
3:0
22 11 133
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 112
4 . 0:3
0:3
2:3
3:1
8 -11 97
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 87

7 . Úroveň B

141 bodů
36. místo (31. místo v mužích)
MP Sve… MoKa eL… Dis… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 141
2 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 3:1
3:1
3:0 19 11 130
3 . 0:3 1:3
3:S
3:1 13 0 113
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3
1:3
S:3
3:0 9 -11 98
5 .
Disco Science (P. Volf + J. Zuczková)
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 87

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.05.2020 00:10 7. Rybí hlavy (V. Raja, K. Nevšímal) S:3
21.05.2020 00:10 7. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) S:3
14.05.2020 13:06 7. Marná snaha (P. Netolický, A. Koubková) 3:S Komentáře
13.05.2020 17:30 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
03.03.2020 18:00 6. Choť topiče (K. Kuželka, M. Berka) Hamr Braník 3:0
17.02.2020 17:00 6. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 2:3 Komentáře
16.02.2020 20:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:2 Komentáře
12.02.2020 19:30 6. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Štěrboholy 1:3
02.02.2020 18:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:2
28.01.2020 18:00 6. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 2:3
14.01.2020 20:30 6. Dvje holki (V. Nováková, L. Honková) Hamr Braník 3:2
08.01.2020 19:00 6. ICMS (D. Sviták, P. Benda) Hamr Štěrboholy 3:0
28.12.2019 10:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 0:3
22.12.2019 16:00 6. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 0:3
21.12.2019 11:00 6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Štěrboholy 2:3
17.12.2019 20:30 6. Dvje holki (V. Nováková, L. Honková) Hamr Braník 3:0
02.12.2019 00:10 5. Medunakorinek (M. Kořínek, M. meduna) S:3
02.12.2019 00:10 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) S:S
27.11.2019 20:00 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 1:3
18.11.2019 19:30 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 0:3
26.09.2019 10:09 4. PajDa (D. Honková, P. Dvořák) S:3 Komentáře
26.09.2019 09:40 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) S:3 Komentáře
18.09.2019 19:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 1:3
17.09.2019 20:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 1:3
02.09.2019 00:10 5. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) S:S
26.08.2019 18:00 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Badminton Arena Skalka 3:1
18.08.2019 18:00 5. HŘEBCI (K. Dunička, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:2
13.08.2019 19:30 5. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 3:1
31.07.2019 20:03 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) S:3 Komentáře
31.07.2019 19:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 1:3
31.07.2019 18:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 2:3
10.07.2019 19:00 4. PajDa (D. Honková, P. Dvořák) Badminton Arena Skalka 1:3
01.07.2019 00:10 5. Klauni (J. Cajkář, M. Havel) S:S
30.06.2019 18:00 5. PajDa (D. Honková, P. Dvořák) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
26.06.2019 19:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 3:2
10.06.2019 19:30 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:1
30.05.2019 22:59 6. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) S:3 Komentáře
28.05.2019 09:58 6. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) S:3 Komentáře
28.05.2019 09:09 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) S:3 Komentáře
25.05.2019 17:09 6. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) S:3 Komentáře
28.04.2019 19:16 5. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) S:3 Komentáře
10.04.2019 17:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Badminton Arena Skalka 0:3
08.04.2019 19:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 1:3
03.04.2019 19:30 5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 1:3
26.03.2019 15:00 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) SportCentrum JEREMI 3:0
25.03.2019 16:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 3:0
20.03.2019 18:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 3:0
12.03.2019 17:00 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
28.02.2019 16:00 7. Disco Science (P. Volf, J. Zuczková) Badminton Arena Skalka 3:0
26.02.2019 19:30 7. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 3:1
17.02.2019 13:00 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 3:0
08.02.2019 18:00 7. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím