Ondřej Lang

Ondřej Lang (28 let)

ID: 27951

Praha

  • 48 zápasů

    od roku 2017
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sportcentrum Step
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 48
    Zápasů v lize ( 21 / 21 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň B

56 bodů
61. místo (49. místo v mužích)
Nez… Bil… Nep… Luc… Ňuň… Lan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:1
3:0
3:S
3:S
45 0 105
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
3:0
3:2
3:S
3:S
33 0 93
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3
0:3
3:2
3:S
3:S
25 0 85
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
2:3
2:3
3:S
3:S
22 0 82
5 . S:3 S:3
S:3
S:3
S:S
-4 0 56
6 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S
-4 0 56

6 . Úroveň A

97 bodů
27. místo (24. místo v mužích)
Lan… VŠE… 2RUN Sta… Myd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 97
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
3:2
3:2
3:2
27 0 72
3 .
0:3
2:3
3:2
3:1
24 0 69
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
2:3
2:3
3:0
21 0 66
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3
2:3
1:3
0:3
6 0 51

5 . Úroveň B

82 bodů
37. místo (34. místo v mužích)
HoHo PIA… Nix… Lan… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:1
1:3
3:2
33 0 93
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
3:0
1:3
3:1
28 0 88
3 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
1:3
0:3
3:0
3:0 28 0 88
4 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
3:1
3:1
0:3
0:3
22 0 82
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
2:3
1:3
0:3
3:0
19 0 79

Podzimní sezóna 2017

6 . Úroveň A

75 bodů
47. místo (39. místo v mužích)
Bil… Sta… Lan… JiMa VŠE… HRO… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
3:2 3:0
3:0
3:1
36 0 81
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
2:3
1:3
3:2
3:1
31 0 76
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
2:3
3:2
2:3
3:2
3:0
30 0 75
4 . 0:3
3:1
3:2
3:2
3:2
30 0 75
5 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
2:3
2:3
2:3
3:2
16 0 61
6 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
1:3
1:3
0:3
2:3
2:3
10 0 55

6 . Úroveň B

75 bodů
40. místo (33. místo v mužích)
Hov… Ner… Lan… VEL… MAD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:1
3:2
3:0
3:1
44 0 89
2 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
1:3
3:2 3:0 3:0 37 0 82
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
2:3
2:3
3:1
3:1
30 0 75
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
0:3
1:3
3:1 13 0 58
5 .
1:3
0:3
1:3
1:3 6 0 51

6 . Úroveň B

71 bodů
47. místo (38. místo v mužích)
Nix… Uje… Lan… JiMa Two… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 95
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3
3:1
3:1
3:0
37 0 82
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
0:3
1:3
3:1
3:0
26 0 71
4 .
0:3
1:3
1:3
3:1
15 0 60
5 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 47

6 . Úroveň A

62 bodů
53. místo (43. místo v mužích)
Luc… eL… Lan… Bož… Maš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
3:0
3:2
3:S
41 0 86
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
2:3 3:2 3:0 3:S 36 0 81
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
0:3
2:3
3:1
1:3 17 0 62
4 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
2:3
0:3
1:3
3:S 16 0 61
5 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
S:3
S:3 3:1 S:3 11 0 56

Letní sezóna 2017

5 . Úroveň B

42 bodů
53. místo (44. místo v mužích)
Nez… Žlu… Vou… Zde… Lan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:1 3:0
3:0
50 0 95
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
2:3
3:1
3:1
26 0 71
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3
3:2
3:0 S:S 19 0 64
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
1:3
0:3 3:0 15 0 60
5 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
0:3
1:3
S:S 0:3 -3 0 42

6 . Úroveň A

54 bodů
46. místo (38. místo v mužích)
Žlu… Kra… Lan… Myd… OVČ… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 82
2 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
3:1
3:0 3:0 37 0 67
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
0:3
1:3
3:2
3:0 24 0 54
4 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3 0:3
2:3
3:2 13 0 43
5 .
0:3
0:3 0:3 2:3 4 0 34

7 . Úroveň A

48 bodů
48. místo (40. místo v mužích)
Bil… HoPe Lan… Ner… Erka Žiž… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0 0:3 3:0 3:0
3:S
38 0 53
2 . 0:3 3:2
3:1
3:1
3:S
33 0 48
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
3:0 2:3 2:3 3:1
3:S
33 0 48
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
3:2 3:0
3:S
27 0 42
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 1:3 1:3 0:3
3:S
12 0 27
6 .
Žižkoff crew (J. Kalhous + P. Füllsacková)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

7 . Úroveň A

39 bodů
56. místo (46. místo v mužích)
Uje… Ino… Kos… Lan… Erka slu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
2:3
3:0
3:1 3:0
3:0
42 0 57
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:2 1:3 3:0 3:1 3:0 38 0 53
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
3:1
0:3
3:0
3:1
28 0 43
4 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
1:3 0:3
3:0
2:3 3:1 24 0 39
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 1:3
0:3
3:2 3:1 18 0 33
6 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3
0:3
1:3
1:3 1:3 6 0 21

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.03.2018 21:00 6. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
20.03.2018 20:30 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
04.03.2018 17:30 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
04.03.2018 17:00 6. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
28.02.2018 17:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
27.02.2018 21:00 5. HoHo (J. Honek, L. Honková) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
27.02.2018 20:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
04.02.2018 11:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
21.01.2018 19:00 6. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
20.01.2018 11:30 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
15.01.2018 19:00 6. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
15.01.2018 16:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
07.01.2018 19:00 6. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Sportcentrum Step 2:3
21.12.2017 18:00 6. Neratkovci (Š. Kučerová, K. Prejzek) Sportcentrum Step 2:3
20.12.2017 21:00 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
05.12.2017 21:00 6. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
05.12.2017 20:30 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
29.11.2017 18:30 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
25.11.2017 14:00 6. Two Towers (Z. Schlibener, L. Hoch) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
11.11.2017 11:00 6. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
07.11.2017 15:30 6. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
30.10.2017 20:30 6. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
29.10.2017 19:00 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Sportcentrum Step 2:3
15.10.2017 20:00 6. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
07.10.2017 15:00 6. Maša a Medvěd (A. Kruglova, A. Goubarev) Sportcentrum Step 1:3
02.10.2017 09:02 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) S:S
21.09.2017 18:30 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
18.09.2017 19:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
12.09.2017 19:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Sportcentrum Step 0:3
28.08.2017 20:00 6. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Sportcentrum Step 3:0
22.08.2017 20:00 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
15.08.2017 20:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
09.08.2017 21:30 6. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
23.07.2017 19:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 2:3
19.07.2017 20:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:1
18.07.2017 20:00 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Sportcentrum Step 3:0
17.07.2017 19:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Sportcentrum Step 2:3
27.06.2017 20:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 2:3
26.06.2017 21:00 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 0:3
20.06.2017 20:00 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
14.06.2017 19:00 7. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Badminton Arena Skalka 1:3
12.06.2017 08:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) 3:1
7. Žižkoff crew (J. Kalhous, P. Füllsacková) 3:S Komentáře
5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) S:3 Komentáře
5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) S:3 Komentáře
5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) S:3 Komentáře
5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) S:3 Komentáře
5. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) S:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím