Načítám…

Štefan Dub (39 let)

ID: 49525

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic

Mám Multisportku: Ne

  • 32 zápasů

    od roku 2023
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
  • 35 /85
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 32
    Zápasů v lize ( 13 / 16 / 3) 0 turnajů
  • 45%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2023

4 . Úroveň A

80 bodů
28. místo (8. místo v ženách)
Doh… Emí… Aje… No… Bla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:0 3:0 3:2 3:0 8 30 118 12:2
2 . 0:3 3:0 3:0 3:0 6 25 111 9:3
3 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3 0:3 3:2 3:0 4 12 96 6:8
4 .
No to nevim (D. Menclová + B. Čermochová)
2:3 0:3 2:3 3:2 2 4 86 7:11
5 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
0:3 0:3 0:3 2:3 0 0 80 2:12

5 . Úroveň B

96 bodů
21. místo (6. místo v ženách)
Bla… Gar… Fam… A&B Des… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
S:S
3:1
3:0
3:S
6 30 96 9:4
2 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
S:S
3:0
3:2
3:S
6 25 91 9:5
3 . 1:3
0:3
3:1
3:S
4 12 76 7:7
4 .
0:3
2:3
1:3
3:S
2 4 66 6:9
5 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60 0:12

4 . Úroveň B

106 bodů
26. místo (9. místo v ženách)
SaB… Sta… Dic… Bla… Nev… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
SaBaT Slaný (J. Matějovský + A. Matějovská)
3:1
3:S
3:0 3:0 8 30 138 12:1
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
3:1
3:0
3:S
6 25 131 10:4
3 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
S:3
1:3
3:2
3:S
4 12 116 7:8
4 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
0:3
0:3
2:3
3:S
2 4 106 5:9
5 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
S:3
S:3
S:3
0 0 100 0:12

5 . Úroveň B

111 bodů
24. místo (7. místo v ženách)
Nev… Bla… Gar… Kos… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
3:0 3:0 3:0 3:0 8 30 118 12:0
2 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
0:3 3:1
3:1
3:S
6 25 111 9:5
3 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
0:3 1:3 3:1
S:S
2 12 94 4:7
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
1:3
1:3 3:1 2 4 86 5:10
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
S:3
S:S
1:3 0 0 80 1:9

Letní sezóna 2023

5 . Úroveň B

85 bodů
35. místo (12. místo v ženách)
Pro… Kra… Hadi Bla… Uni… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Prosecco team (J. Berger + K. Bergerová)
3:0 3:1 3:0 3:2 25 14 119 12:3
2 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 3:0 3:1
3:1
19 11 110 9:5
3 . 1:3 0:3 3:1 3:1 13 0 93 7:8
4 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
0:3 1:3 1:3 3:1 8 -3 85 5:10
5 .
Unicorn Risky Business (L. Rothova + P. Tymeš)
2:3
1:3
1:3 1:3 5 -14 71 5:12

4 . Úroveň A

71 bodů
31. místo (13. místo v ženách)
Dra… RET… Tar… Bla… Bez… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
3:2 3:S 3:0
3:S
24 14 118 12:2
2 .
RETRO team (K. Dunička + J. Šimandl)
2:3
3:S
S:S
3:S
12 3 95 8:3
3 .
Tarkani (Z. Lvovsky + F. Dohnalek)
S:3
S:3
S:S
3:S
4 0 84 3:6
4 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
0:3 S:S S:S
3:S
2 -11 71 3:3
5 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

Jarní sezóna 2023

5 . Úroveň A

99 bodů
17. místo (7. místo v ženách)
Bla… Ber… Mír… Wak… Ocá… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
3:0
3:2
3:0
3:S
25 14 99 12:2
2 .
0:3
3:1 3:0
3:S
19 11 90 9:4
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
2:3
1:3
3:0
3:S
16 0 76 9:6
4 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -3 63 3:9
5 .
Ocásci (F. Ocásek + K. Levá)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

4 . Úroveň B

89 bodů
33. místo (11. místo v ženách)
Rus… Dra… Dic… Vel… Bla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
3:1
3:1
3:S
3:0
25 14 139 12:2
2 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
1:3
3:0
3:S
3:0 21 3 124 10:3
3 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
1:3
0:3
3:S
3:2
12 0 112 7:8
4 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
S:3
S:3
S:3
3:1 6 -11 95 3:10
5 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
0:3
0:3
2:3
1:3 3 -14 89 3:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.01.2024 18:00 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 0:3
15.01.2024 19:00 4. Ajeťáci 2.0 (F. Herink, Š. Mikulcová) Badminton Arena Skalka 0:3
11.01.2024 19:29 4. No to nevim (D. Menclová, B. Čermochová) Badminton Arena Skalka 2:3
10.01.2024 18:00 4. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Badminton Arena Skalka 0:3
01.01.2024 08:23 5. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) S:S Komentáře
19.12.2023 20:00 5. Family (U. Amrillaev, L. Amrillajev) BB Arena Štěrboholy 3:1
07.12.2023 20:00 5. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
06.12.2023 09:58 5. Desi Boys (M. Kulkarni, V. Luthra) 3:S Komentáře
27.11.2023 06:55 4. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) 3:S Komentáře
15.11.2023 18:00 4. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
13.11.2023 07:00 4. SaBaT Slaný (J. Matějovský, A. Matějovská) Hamr Braník 0:3
10.11.2023 18:00 4. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
22.10.2023 22:26 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:S Komentáře
19.10.2023 18:00 5. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Braník 3:1 Komentáře
18.10.2023 18:00 5. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) BB Arena Štěrboholy 3:1
09.10.2023 19:30 5. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) Hamr Braník 0:3
25.09.2023 21:00 5. Unicorn Risky Business (L. Rothova, P. Tymeš) 3:1
21.09.2023 21:00 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 1:3
15.09.2023 18:00 5. Prosecco team (J. Berger, K. Bergerová) Hamr Braník 0:3
11.09.2023 20:30 5. Hadi (M. Hadrava, K. Hadrava) Hamr Braník 1:3
03.07.2023 00:10 4. RETRO team (K. Dunička, J. Šimandl) S:S
03.07.2023 00:10 4. Tarkani (Z. Lvovsky, F. Dohnalek) S:S
29.06.2023 20:00 4. Drama Kings (J. Drahorád, J. Drahorád) BB Arena Letňany 0:3
26.06.2023 12:03 4. Bezambic (J. Malý, D. Malá) 3:S Komentáře
25.05.2023 14:06 5. Ocásci (F. Ocásek, K. Levá) 3:S Komentáře
24.05.2023 18:00 5. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Hamr Braník 3:0 Komentáře
18.05.2023 19:00 5. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Hamr Braník 3:0 Komentáře
18.05.2023 18:00 5. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Hamr Braník 3:2 Komentáře
28.04.2023 10:00 4. Drama Kings (J. Drahorád, J. Drahorád) BB Arena Letňany 0:3
23.04.2023 20:00 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Badminton Arena Skalka 1:3
13.04.2023 19:00 4. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
12.04.2023 20:00 4. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) Hamr Braník 2:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody