Načítám…

Michal Vitásek (42 let)

ID: 48568

Praha

O2 Czech republic - Product manager

Facebook profil

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - germany

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (36/48)

  • 57 zápasů

    od roku 2022
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 26 /72
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 57
    Zápasů v lize ( 26 / 19 / 12) 0 turnajů
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

5 . Úroveň A

66 bodů
36. místo (26. místo v mužích)
Kra… Mír… Hadi Wak… Gar… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
3:0 3:0 3:1 3:0 6 30 96 12:1
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 3:2 3:0 3:0 3:0 6 25 91 12:5
3 . 0:3 2:3 3:2 3:1 3:0 5 12 77 11:9
4 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3 2:3 3:2 3:2 3 12 75 8:10
5 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
1:3 0:3 1:3 2:3 3:1 2 4 66 7:13
6 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 0:3 0:3 2:3 1:3 0 0 60 3:15

Podzimní sezóna 2023

4 . Úroveň B

80 bodů
29. místo (21. místo v mužích)
Nev… Vel… Pad… IT… Gar… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
3:2 3:1 0:3 3:0 6 30 116 9:6
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
2:3 3:2 3:1
S:S
4 25 109 8:9
3 .
Padající hvězdy (J. Mazur + K. Lackovičová)
1:3 2:3 3:2 3:0 4 12 96 9:8
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:0 1:3 2:3 3:0 4 4 88 9:6
5 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
0:3
S:S
0:3 0:3 0 0 80 0:12

5 . Úroveň B

91 bodů
25. místo (18. místo v mužích)
Bla… Gar… Fam… A&B Des… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
S:S
3:1
3:0
3:S
6 30 96 9:4
2 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
S:S
3:0
3:2
3:S
6 25 91 9:5
3 . 1:3
0:3
3:1
3:S
4 12 76 7:7
4 .
0:3
2:3
1:3
3:S
2 4 66 6:9
5 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60 0:12

5 . Úroveň B

94 bodů
32. místo (23. místo v mužích)
Vel… Kra… Gar… Šim… Los… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:0 3:S 3:0
3:S
8 30 118 12:0
2 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 3:2 3:0
3:S
6 25 111 9:5
3 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
S:3 2:3 S:S
3:S
2 12 94 5:9
4 . 0:3 0:3 S:S
3:S
2 4 86 3:9
5 .
Los Plácalos (T. Kulík + M. Bauerová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 80 0:12

5 . Úroveň B

94 bodů
32. místo (24. místo v mužích)
Nev… Bla… Gar… Kos… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
3:0 3:0 3:0 3:0 8 30 118 12:0
2 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
0:3 3:1
3:1
3:S
6 25 111 9:5
3 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
0:3 1:3 3:1
S:S
2 12 94 4:7
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
1:3
1:3 3:1 2 4 86 5:10
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
S:3
S:S
1:3 0 0 80 1:9

Letní sezóna 2023

7 . Úroveň A

68 bodů
39. místo (26. místo v mužích)
Sma… Gar… Shu… Bro… Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Smashes before bitches (D. Nguyen + T. Zhang)
0:3
3:2
3:0
3:0
19 14 73 9:5
2 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
3:0
S:S 3:2 3:0 17 11 68 9:2
3 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
2:3
S:S
3:S
3:2 11 0 51 8:5
4 .
0:3
2:3
S:3
3:0 9 -11 38 5:9
5 .
VostrýVostružiny (M. Sychrová + M. Petrikovičová)
0:3
0:3 2:3 0:3 2 -14 28 2:12

4 . Úroveň A

63 bodů
30. místo (18. místo v mužích)
H… Pro… Dra… Nik… Gar… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:0 3:2 3:1
3:S
24 14 118 12:3
2 .
Prosecco team (J. Berger + K. Bergerová)
0:3 1:3 3:1 3:1 13 3 96 7:8
3 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
2:3 3:1
3:S
S:S
12 0 92 8:4
4 . 1:3 1:3
S:3
S:S
0 -3 77 2:9
5 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
S:3
1:3
S:S
S:S
-3 -14 63 1:6

6 . Úroveň A

71 bodů
24. místo (16. místo v mužích)
Bez… Gar… Děr… Bro… Rep… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:1
3:1
3:0 3:0 26 14 80 12:2
2 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
1:3
3:1
3:S
3:0
20 11 71 10:4
3 .
Děravé rakety (J. Beneš + M. Pohlová)
1:3
1:3 3:0 3:0 16 0 56 8:6
4 . 0:3
S:3
0:3 3:0 7 -11 36 3:9
5 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 26 0:12

5 . Úroveň A

49 bodů
37. místo (23. místo v mužích)
Mír… Dic… Nik… Uni… Gar… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
2:3 3:2
3:S
3:0
20 14 94 11:5
2 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
3:2
3:0
3:1
S:S
16 11 87 9:3
3 . 2:3
0:3
3:1 3:0 15 0 75 8:7
4 .
Unicorn Risky Business (L. Rothova + P. Tymeš)
S:3
1:3
1:3 2:3 4 -3 61 4:12
5 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
0:3
S:S
0:3 3:2 3 -14 49 3:8

Jarní sezóna 2023

5 . Úroveň B

83 bodů
25. místo (15. místo v mužích)
Sve… Gar… Bro… Aje… Row… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:2 3:0
3:2
3:S
23 14 97 12:4
2 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
2:3 3:2
S:S
3:0
12 11 83 8:5
3 . 0:3 2:3 S:S 3:0 7 0 67 5:6
4 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
2:3
S:S
S:S
3:S
4 -3 61 5:3
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
S:3
0:3
0:3
S:3
0 -14 46 0:12

6 . Úroveň A

90 bodů
31. místo (22. místo v mužích)
RET… Gar… Wak… #be… A&B Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
RETRO team (K. Dunička + J. Šimandl)
3:S
3:0
3:S
3:S
25 14 99 12:0
2 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
S:3
3:0
3:S
3:S
19 11 90 9:3
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 72 6:6
4 .
#bedas4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 55 3:9
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

6 . Úroveň B

94 bodů
38. místo (24. místo v mužích)
Kou… RET… Gar… Bro… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 121 12:1
2 .
RETRO team (K. Dunička + J. Šimandl)
0:3 3:2 3:0 3:2 17 11 108 9:7
3 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
0:3 2:3
3:0
3:2 14 0 94 8:8
4 . 0:3 0:3
0:3
3:1 6 -3 83 3:10
5 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
1:3 2:3 2:3 1:3 6 -14 72 6:12

6 . Úroveň A

95 bodů
38. místo (23. místo v mužích)
Sve… Uni… Gar… Šim… A&B Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:2
3:0
3:1
3:0
25 14 119 12:3
2 .
Unicorn Risky Business (L. Rothova + P. Tymeš)
2:3
1:3
3:0
3:S
16 11 107 9:6
3 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
0:3
3:1
2:3
3:0
15 0 95 8:7
4 .
1:3
0:3
3:2
3:0
13 -3 90 7:8
5 .
0:3
S:3
0:3
0:3
0 -14 66 0:12

Podzimní sezóna 2022

7 . Úroveň A

79 bodů
36. místo (23. místo v mužích)
Gar… Wak… Amu… Row… Hrrr Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
3:1
3:0
3:1
3:S
25 14 79 12:2
2 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
1:3
3:2
3:0
3:S
19 11 70 10:5
3 .
0:3
2:3
3:0
3:S
15 0 55 8:6
4 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
1:3
0:3
0:3
3:S
7 -11 36 4:9
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.02.2024 18:00 5. Hadi (M. Hadrava, K. Hadrava) SportCentrum JEREMI 1:3
15.02.2024 18:30 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) BB Arena Štěrboholy 1:3
15.02.2024 17:30 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) BB Arena Štěrboholy 3:1
13.02.2024 19:00 5. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) BB Arena Štěrboholy 0:3
13.02.2024 18:00 5. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) BB Arena Štěrboholy 2:3
31.01.2024 10:11 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) S:S Komentáře
29.01.2024 18:00 4. Padající hvězdy (J. Mazur, K. Lackovičová) BB Arena Štěrboholy 0:3
23.01.2024 19:00 4. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) BB Arena Štěrboholy 0:3
16.01.2024 19:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) BB Arena Štěrboholy 0:3
01.01.2024 08:23 5. Blaazni (M. Vodičková, Š. Dub) S:S Komentáře
18.12.2023 18:00 5. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) BB Arena Štěrboholy 3:2 Komentáře
07.12.2023 19:00 5. Family (U. Amrillaev, L. Amrillajev) BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře
06.12.2023 09:41 5. Desi Boys (M. Kulkarni, V. Luthra) 3:S Komentáře
01.12.2023 00:10 5. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) S:3
28.11.2023 17:00 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) BB Arena Štěrboholy 2:3
24.11.2023 11:34 5. Los Plácalos (T. Kulík, M. Bauerová) 3:S Komentáře
07.11.2023 01:01 5. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) S:S
31.10.2023 20:16 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) S:S Komentáře
18.10.2023 18:00 5. Blaazni (M. Vodičková, Š. Dub) BB Arena Štěrboholy 1:3
10.10.2023 17:00 5. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) BB Arena Štěrboholy 3:1
03.10.2023 19:00 5. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) BB Arena Štěrboholy 0:3
01.10.2023 10:43 7. Shuttlecock time (J. Tlustý, E. Kareva) S:S
25.09.2023 18:00 7. Smashes before bitches (D. Nguyen, T. Zhang) BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře
12.09.2023 18:00 7. VostrýVostružiny (M. Sychrová, M. Petrikovičová) BB Arena Štěrboholy 3:0
11.09.2023 17:30 7. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Badminton Arena Skalka 3:2
31.08.2023 18:00 4. Prosecco team (J. Berger, K. Bergerová) Hamr Braník 1:3
25.08.2023 18:29 4. H-TEAM (D. Honková, F. Herink) S:3 Komentáře
25.08.2023 17:27 4. Drama Kings (J. Drahorád, J. Drahorád) S:S Komentáře
25.08.2023 16:12 4. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) S:S Komentáře
27.07.2023 19:33 6. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) 3:S Komentáře
25.07.2023 18:00 6. Děravé rakety (J. Beneš, M. Pohlová) BB Arena Štěrboholy 3:1
19.07.2023 18:00 6. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře
18.07.2023 18:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 1:3 Komentáře
25.06.2023 16:00 5. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Badminton Arena Skalka 0:3
23.06.2023 10:53 5. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) S:S Komentáře
13.06.2023 18:00 5. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
07.06.2023 19:00 5. Unicorn Risky Business (L. Rothova, P. Tymeš) Badminton Arena Skalka 3:2
31.05.2023 17:00 5. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Sportcentrum Step 3:2
31.05.2023 15:46 5. Ajeťáci 2.0 (F. Herink, Š. Mikulcová) S:S Komentáře
30.05.2023 18:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 2:3
04.05.2023 17:30 5. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Hamr Braník 3:0 Komentáře
26.04.2023 18:46 6. RETRO team (K. Dunička, J. Šimandl) S:3 Komentáře
19.04.2023 23:23 6. #bedas4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) 3:S Komentáře
18.04.2023 18:00 6. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře
13.04.2023 11:34 6. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) 3:S Komentáře
23.03.2023 18:00 6. Koukáš (L. Drahník, A. Koutná) BB Arena Štěrboholy 0:3
16.03.2023 18:00 6. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
09.03.2023 17:30 6. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) BB Arena Štěrboholy 3:2
03.03.2023 18:00 6. RETRO team (K. Dunička, J. Šimandl) Badminton Arena Skalka 2:3
28.02.2023 19:30 6. Unicorn Risky Business (L. Rothova, P. Tymeš) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
23.02.2023 19:00 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) BB Arena Štěrboholy 2:3
21.02.2023 19:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
14.02.2023 19:00 6. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře
26.01.2023 18:00 7. Amumu (O. Suchan, N. Kvetonova) BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře
17.01.2023 17:30 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) BB Arena Štěrboholy 3:1 Komentáře
12.01.2023 17:00 7. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
04.01.2023 14:55 7. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody