Načítám…
Image 1

Martina Vodičková (48 let)

ID: 30638

Praha

  • 105 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Braník
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 12 / 15 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň B

116 bodů
39. místo (8. místo v ženách)
Fan… (Ho… Nud… Dám… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 161
2 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0:3 3:2 3:0 3:1 18 11 149
3 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
0:3 2:3
3:S
3:2 13 0 133
4 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
1:3 0:3
S:3
3:1 7 -11 116
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 1:3 2:3 1:3 4 -14 110

4 . Úroveň B

109 bodů
33. místo (6. místo v ženách)
RYZ… IT… Past Mis… Dám… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 161
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:1 3:2 3:2 17 3 140
3 . 0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 134
4 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
0:3 2:3 1:3 3:1 9 -11 118
5 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
0:3 2:3 0:3 1:3 3 -14 109

4 . Úroveň B

133 bodů
21. místo (3. místo v ženách)
Jež… Lan… Dám… Fan… Uje… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:0 3:1
3:S
25 14 159
2 .
Lang & Lang (O. Lang + K. Lang)
1:3 3:1 3:S
3:S
19 3 142
3 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
0:3 1:3
3:S
3:S
13 0 133
4 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
1:3 S:3
S:3
3:S
7 -11 116
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

6 . Úroveň B

122 bodů
26. místo (3. místo v ženách)
Dám… Mír… Nep… LiV… Kos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 3:2 3:1 3:1 17 11 108
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 94
4 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
0:3 1:3 2:3
3:2
8 -11 77
5 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 1:3 0:3
2:3
3 -14 69

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň A

128 bodů
44. místo (7. místo v ženách)
PIA… Mak… Past Lan… Dám… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:0 3:0
3:0
3:1 27 14 181
2 . 0:3 3:0
3:0
3:0
21 11 172
3 . 0:3 0:3
3:2
3:0 12 0 152
4 .
Lang & Lang (O. Lang + K. Lang)
0:3
0:3
2:3
3:1
8 -11 137
5 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
1:3
0:3
0:3
1:3
2 -14 128

6 . Úroveň A

176 bodů
26. místo (3. místo v ženách)
Dám… Bez… Past Mat… Dvj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
3:2 3:2
3:1
3:S
22 14 176
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
2:3
3:1
3:2
3:S
19 11 170
3 . 2:3
1:3
3:2
3:S
14 0 154
4 .
1:3
2:3
2:3
3:S
11 -11 140
5 .
Dvje holki (V. Nováková + L. Honková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

5 . Úroveň A

137 bodů
38. místo (8. místo v ženách)
PIA… KPP VEL… Dám… Jer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:1
3:2
3:0
3:S
24 14 178
2 .
1:3
S:3
3:0
3:S
14 11 165
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
2:3
3:S
3:2 0:3 13 0 153
4 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
0:3
0:3 2:3
3:S
8 -11 137
5 .
Jeremi B (D. Krejčík + J. Bušek)
S:3
S:3
3:0
S:3
7 -14 133

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.09.2020 18:10 5. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) S:3 Komentáře
25.09.2020 18:00 5. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 1:3
23.09.2020 19:00 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Braník 0:3
18.09.2020 18:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 3:1
06.09.2020 20:00 4. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) SportCentrum JEREMI 1:3
03.09.2020 18:30 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 2:3
30.08.2020 18:00 4. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3
18.08.2020 17:00 4. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Štěrboholy 0:3
01.08.2020 15:55 4. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) 3:S Komentáře
01.08.2020 09:30 4. Lang & Lang (O. Lang, K. Lang) Hamr Braník 1:3
20.07.2020 19:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 0:3
18.07.2020 18:24 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) 3:S Komentáře
01.07.2020 19:00 6. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) Hamr Braník 3:0
28.06.2020 20:30 6. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Hamr Braník 3:0
24.06.2020 19:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Braník 3:0
21.06.2020 17:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
14.06.2020 20:00 5. Makida (D. Loukota, M. Hanzlickova) Hamr Braník 0:3 Komentáře
03.06.2020 19:00 5. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Braník 0:3
27.05.2020 19:00 5. Lang & Lang (O. Lang, K. Lang) Hamr Braník 1:3 Komentáře
24.05.2020 19:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 1:3
14.05.2020 20:08 6. Dvje holki (V. Nováková, L. Honková) 3:S Komentáře
10.05.2020 10:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
06.05.2020 19:00 6. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) SportCentrum JEREMI 3:2
15.03.2020 19:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:2
03.03.2020 20:30 5. KPP (J. Kubný, J. Skála) Hamr Braník 0:3
26.02.2020 19:26 5. Jeremi B (D. Krejčík, J. Bušek) 3:S Komentáře
26.02.2020 19:00 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Braník 2:3
08.02.2020 17:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Braník 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím