Eva Rosenberg

Eva Rosenberg (35 let)

ID: 27625

Praha

  • 57 zápasů

    od roku 2017
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 57
    Zápasů v lize ( 26 / 22 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2018

8 . Úroveň B

15 bodů
85. místo (64. místo v mužích)
Jem… Pus… HoPe GAM… Myd… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jemná ručka (M. Česák + L. Nováková)
S:S
3:1
3:1
3:S S:S 18 0 33
2 . S:S
1:3
3:0
3:S S:S 12 0 27
3 .
1:3
3:1
S:S 3:S S:S 11 0 26
4 .
GAME OVER (J. Znášik + L. Herzigova)
1:3
0:3
S:S 3:S S:S 2 0 17
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15
6 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:S S:S S:S S:S 3:S -8 0 7

7 . Úroveň D

30 bodů
83. místo (65. místo v mužích)
Mat… Ful… Kos… Ner… Myd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:2
3:S
41 0 71
2 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
2:3
0:3
3:0
3:S
27 0 57
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
3:0
1:3
3:S
25 0 55
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3
0:3 3:1
3:S
25 0 55
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

6 . Úroveň A

51 bodů
66. místo (55. místo v mužích)
Lan… VŠE… 2RUN Sta… Myd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 97
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
3:2
3:2
3:2
27 0 72
3 .
0:3
2:3
3:2
3:1
24 0 69
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
2:3
2:3
3:0
21 0 66
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3
2:3
1:3
0:3
6 0 51

5 . Úroveň A

68 bodů
48. místo (42. místo v mužích)
Bil… Luk… Uje… The… Myd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:S
3:1 3:0 3:1 45 0 105
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
S:3
3:0 3:0 3:0 39 0 99
3 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3 0:3
3:0
3:1 26 0 86
4 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3 0:3
0:3
3:2
9 0 69
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
1:3 0:3 1:3
2:3
8 0 68

Podzimní sezóna 2017

6 . Úroveň B

76 bodů
41. místo (36. místo v mužích)
Nix… Myd… Sve… Min… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:0
3:0
3:S
3:S
46 0 91
2 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3
3:1
3:S
3:S 31 0 76
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
1:3
3:S
3:S
22 0 67
4 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
S:3
S:3
S:3
3:S 10 0 55
5 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 45

7 . Úroveň A

72 bodů
47. místo (39. místo v mužích)
Myd… Kos… slu… Vln… Hol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
3:2
3:0
3:S
3:S
42 0 72
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
2:3
3:0
3:S 3:S 37 0 67
3 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3
0:3
3:S
3:S
20 0 50
4 .
Vlna z Brna (L. Pivovarník + A. Šmerdová)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25
5 .
Holky z Pankráce (M. Bezuchová + L. Vystrčilová)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25

6 . Úroveň A

66 bodů
50. místo (41. místo v mužích)
Bil… VŠE… Ino… VEL… Myd… Srš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:1 3:0
2:3
3:S 39 0 84
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
3:2
3:2
3:2
3:S
31 0 76
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
1:3
2:3
3:2
3:2 3:S 27 0 72
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
2:3
2:3
3:0
3:S
24 0 69
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
3:2
2:3 2:3
0:3
3:S
21 0 66
6 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

7 . Úroveň C

68 bodů
50. místo (40. místo v mužích)
Myd… Lob… Ner… 2RUN OVČ… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
3:0 1:3 3:0
3:S
38 0 68
2 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
0:3 3:2 3:1
3:S
30 0 60
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
3:1 2:3 1:3 3:1 28 0 58
4 . 0:3 1:3 3:1 3:0 26 0 56
5 .
S:3
S:3
1:3 0:3 2 0 32

Letní sezóna 2017

7 . Úroveň A

52 bodů
49. místo (41. místo v mužích)
Bil… Myd… slu… Kol… Bla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:S 3:0 3:0 47 0 62
2 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
1:3 3:2 3:0 3:0 37 0 52
3 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
S:3 2:3 S:3 3:0 17 0 32
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3 0:3 3:S
2:3
14 0 29
5 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
0:3 0:3 0:3
3:2
9 0 24

6 . Úroveň A

43 bodů
53. místo (43. místo v mužích)
Žlu… Kra… Lan… Myd… OVČ… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 82
2 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
3:1
3:0 3:0 37 0 67
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
0:3
1:3
3:2
3:0 24 0 54
4 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3 0:3
2:3
3:2 13 0 43
5 .
0:3
0:3 0:3 2:3 4 0 34

7 . Úroveň B

60 bodů
39. místo (32. místo v mužích)
Myd… Mar… slu… Pus… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
3:1 3:0 3:1
3:S
45 0 60
2 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3 3:2 3:1 3:1 33 0 48
3 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 2:3
3:2
3:0
26 0 41
4 . 1:3 1:3
2:3
3:S
18 0 33
5 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
S:3
1:3
0:3
S:3
2 0 17

6 . Úroveň A

43 bodů
53. místo (43. místo v mužích)
Zde… MAD… Kra… HoPe Myd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 69
2 . 3:0 1:3 3:0 3:1 39 0 69
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 3:1 2:3 3:1 26 0 56
4 . 0:3 0:3 3:2 2:3 13 0 43
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3 1:3 1:3 3:2 13 0 43

Jarní sezóna 2017

7 . Úroveň C

48 bodů
54. místo (47. místo v mužích)
Ner… Myd… Erka Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3 3:0 3:0 37 0 52
2 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
3:1 1:3 3:1 33 0 48
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 3:1 3:S 28 0 43
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
0:3 1:3 S:3 3 0 18

7 . Úroveň C

50 bodů
55. místo (45. místo v mužích)
Eff… Myd… Zul… Pus… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Effectivity (P. Trojánek + O. Kubera)
3:0
3:0
3:1 3:0 50 0 65
2 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3 3:2
3:0
3:0 35 0 50
3 .
0:3
2:3 3:0 3:0 30 0 45
4 . 1:3
0:3
0:3
3:2
11 0 26
5 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3 0:3 0:3
2:3
4 0 19

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
26.05.2018 16:00 8. GAME OVER (J. Znášik, L. Herzigova) S:3
26.05.2018 16:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:3
26.05.2018 16:00 8. Jemná ručka (M. Česák, L. Nováková) S:3
26.05.2018 16:00 8. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) S:3
26.05.2018 16:00 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) S:3
27.03.2018 20:30 6. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
22.03.2018 21:00 6. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
10.03.2018 13:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
08.03.2018 20:30 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
27.02.2018 20:30 5. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 0:3
17.02.2018 15:00 5. The Frames (R. Hau, J. Morová) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
13.02.2018 20:00 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 1:3
11.02.2018 13:30 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 1:3
18.01.2018 21:00 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) 3:S
18.01.2018 19:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:1 Komentáře
17.01.2018 20:00 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
17.12.2017 12:00 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
17.12.2017 11:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
25.11.2017 15:00 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 2:3
15.11.2017 20:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) 2:3
11.11.2017 16:00 6. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
09.11.2017 20:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
27.10.2017 20:30 7. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Badminton Arena Skalka 3:0
24.10.2017 21:00 7. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 3:0
10.10.2017 20:30 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Sportcentrum Step 1:3
26.09.2017 18:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 3:2
25.09.2017 20:00 7. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) Sportcentrum Step 3:0
24.09.2017 17:00 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Sportcentrum Step 1:3
07.09.2017 21:00 7. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) SportCentrum JEREMI 3:0
25.08.2017 21:30 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 0:3
25.08.2017 21:00 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 0:3
10.08.2017 20:00 6. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 3:2
09.08.2017 21:30 6. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
27.07.2017 18:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Hamr Braník 3:0
17.07.2017 21:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:1
14.07.2017 17:00 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Badminton Arena Skalka 3:1
25.06.2017 17:00 6. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:2
11.06.2017 17:00 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) SportCentrum JEREMI 1:3
10.06.2017 10:00 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 1:3
06.06.2017 20:00 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) SportCentrum JEREMI 0:3
09.05.2017 20:30 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) SportCentrum JEREMI 3:1
08.05.2017 16:00 7. Petra Drobišová (P. Drobišová, Z. Drobiš) Hamr Štěrboholy 3:1
07.05.2017 17:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 1:3
18.04.2017 21:00 7. Effectivity (P. Trojánek, O. Kubera) Sportcentrum Step 0:3
11.04.2017 18:00 7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) SportCentrum JEREMI 3:0
07.04.2017 18:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
06.04.2017 21:00 7. Zuluk (Z. Seifertová, L. Melichar) Sportcentrum Step 3:2
7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) 3:S Komentáře
7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) 3:S Komentáře
6. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) 3:S Komentáře
6. Sršni Písek (A. Lejčar, D. Nahodil) 3:S Komentáře
7. Vlna z Brna (L. Pivovarník, A. Šmerdová) 3:S Komentáře
7. Holky z Pankráce (M. Bezuchová, L. Vystrčilová) 3:S Komentáře
7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) S:3 Komentáře
7. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) S:3 Komentáře
7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) S:3 Komentáře
7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím