Načítám…
Image 1

Jakub Beneš (26 let)

ID: 29602

Praha

  • 116 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Štěrboholy
  • 15 /71
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 88
    Zápasů v lize ( 48 / 22 / 18) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

4 . Úroveň A

154 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
Fan… Bez… Kro… Dra… Ver… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0 14 154
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0 3 143
3 . 0 0 140
4 .
Dragíny a Tragíny (D. Vančura + T. Zdarsa)
0 -11 129
5 .
Veru&Vatan (L. Lindovský + V. Staňková)
0 -14 126

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň B

161 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
Fan… (Ho… Nud… Dám… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 161
2 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0:3 3:2 3:0 3:1 18 11 149
3 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
0:3 2:3
3:S
3:2 13 0 133
4 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
1:3 0:3
S:3
3:1 7 -11 116
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 1:3 2:3 1:3 4 -14 110

5 . Úroveň B

113 bodů
29. místo (26. místo v mužích)
Luk… Mír… Fan… Mat… Ama… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:0 3:2 3:0
3:0
26 14 140
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 3:S 2:3
3:S
14 11 125
3 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
2:3 S:3 3:1 3:2 13 0 113
4 . 0:3 3:2 1:3 3:1 12 -11 101
5 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
0:3
S:3
2:3 1:3 3 -14 89

4 . Úroveň B

116 bodů
28. místo (24. místo v mužích)
Jež… Lan… Dám… Fan… Uje… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:0 3:1
3:S
25 14 159
2 .
Lang & Lang (O. Lang + K. Lang)
1:3 3:1 3:S
3:S
19 3 142
3 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
0:3 1:3
3:S
3:S
13 0 133
4 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
1:3 S:3
S:3
3:S
7 -11 116
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

4 . Úroveň A

141 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
Geo… Fan… PIA… Mis… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
George a Guma (J. Vlach + A. Kronberger)
3:2
1:3
3:S
3:S
18 14 152
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
2:3
3:2 3:2
3:S
18 3 141
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:1
2:3
3:0
2:3 17 0 137
4 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
S:3
2:3
0:3
3:S
8 -11 117
5 .
S:3
S:3
3:2
S:3
5 -14 111

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

164 bodů
25. místo (23. místo v mužích)
Ene… Bil… Fan… IT… Uje… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:0
3:S
3:0
3:S
26 14 200
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 3:0
S:S
3:S 11 3 174
3 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3
0:3
3:S
S:S 4 0 164
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3
S:S
S:3
3:S
4 -11 153
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
S:3
S:3 S:S
S:3
-2 -14 144

4 . Úroveň A

185 bodů
21. místo (19. místo v mužích)
Pos… Fan… Jer… Mak… Kri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:S
3:S
3:S
3:S
24 14 218
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3
S:S S:S
3:S
2 3 185
3 .
Jeremi B (D. Krejčík + J. Bušek)
S:3
S:S S:S
3:S
2 0 182
4 .
S:3
S:S S:S
3:S
2 -11 171
5 .
Kris Kros (P. Cincula + Z. Bán)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

5 . Úroveň B

181 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
Fan… Mak… Dvj… Ver… T… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:0
3:S
3:0
3:0 27 14 181
2 . 0:3 3:2 3:2
3:0
17 11 168
3 .
Dvje holki (V. Nováková + L. Honková)
S:3
2:3 3:1
3:2
13 0 153
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
2:3 1:3
3:1
9 -11 138
5 .
T-DoubleM-S (M. Sviták + T. Mikula)
0:3
0:3
2:3
1:3
3 -14 129

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

157 bodů
27. místo (24. místo v mužích)
Par… Bil… Fan… Bez… Kli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pardálové (J. Červenka + Z. Loula)
2:3 3:0 3:1 3:2 20 14 174
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:2 2:3 3:1 3:2 18 11 169
3 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3 3:2 3:1 3:1 17 0 157
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 1:3 1:3 3:0 10 -11 139
5 .
Klidnej a Trpělivej (J. Honek + R. Novák)
2:3 2:3 1:3 0:3 5 -14 131

6 . Úroveň B

149 bodů
32. místo (26. místo v mužích)
Mis… Fan… Dvj… MP Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2
2:3 3:2 3:0 19 14 153
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
2:3
2:3 3:0
3:0
18 11 149
3 .
Dvje holki (V. Nováková + L. Honková)
3:2 3:2 0:3
3:0
17 0 137
4 . 2:3 0:3 3:0 0:3 9 -11 118
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
0:3
3:0 7 -14 113

7 . Úroveň A

129 bodů
42. místo (33. místo v mužích)
Emí… Fan… Kra… Past Bro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:2
3:1
3:S
19 14 133
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:2
3:1
1:3
3:S
18 11 129
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
2:3
1:3
3:1
3:S
15 0 115
4 .
1:3
3:1
1:3
3:S
14 -11 103
5 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

5 . Úroveň A

131 bodů
44. místo (36. místo v mužích)
Ver… Jež… Ban… Mis… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:1
3:S
3:0
3:S 25 14 179
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3
2:3 3:0 3:0 17 11 168
3 .
Banáni (D. Le + P. Trung Luong)
S:3
3:2
S:3
3:S 11 0 151
4 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
0:3
0:3
3:S
2:3
8 -11 137
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3 0:3 S:3
3:2
5 -14 131

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň A

128 bodů
34. místo (30. místo v mužích)
>|< HoHo Mla… PIA… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:1
3:S
26 14 180
2 .
0:3
3:1 3:0 3:2 18 3 161
3 .
Mladej a Starej (L. vojta + Š. vojta)
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 154
4 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3 0:3 0:3 3:0 8 -11 137
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3
2:3
S:3
0:3 2 -14 128

5 . Úroveň A

152 bodů
24. místo (23. místo v mužích)
MaM… Fan… Luc… Vou… Tra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MaMa team (M. Dvořák + M. Tuhý)
3:0
3:1 3:0
3:S
26 14 160
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 152
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
0:3
3:2
3:S
12 0 132
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3 0:3
2:3
S:S
0 -11 109
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3
0:3
S:3
S:S
-2 -14 104

6 . Úroveň B

139 bodů
28. místo (27. místo v mužích)
Fan… Mis… VEL… VŠE… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:2
3:1
3:0
3:0
25 14 139
2 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
2:3
3:2
3:1
3:2
18 11 129
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3
2:3
3:2 3:1 14 0 114
4 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
0:3
1:3
2:3
3:1
9 -11 98
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
2:3
1:3
1:3
4 -14 90

4 . Úroveň A

147 bodů
34. místo (29. místo v mužích)
Sma… Pos… IT… Tra… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
3:1
3:1 3:0
3:0
26 14 200
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
3:0
3:0
3:0 22 11 193
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3
0:3
3:1 3:1 13 0 173
4 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
0:3
0:3
1:3
3:0
8 -11 157
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3
0:3 1:3
0:3
1 -14 147

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň B

182 bodů
26. místo (24. místo v mužích)
Bil… Fan… Vou… Dám… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
3:S
3:1
3:S
17 0 53
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:2 3:0 1:3
3:S
16 0 52
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3
0:3
3:0
3:0 12 0 48
4 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
1:3 3:1
0:3
3:S
11 0 47
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
0:3
S:3
0 0 36

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň B

45 bodů
53. místo (40. místo v mužích)
Zde… Luk… Sve… Bag… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
3:2
3:0 3:S 45 0 90
2 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3
3:0
3:2 3:S 32 0 77
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
2:3
0:3
3:0
3:S 27 0 72
4 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
0:3 2:3
0:3
3:S 14 0 59
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň B

64 bodů
39. místo (34. místo v mužích)
Bil… Ber… Bez… Luk… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:0 3:S 3:S 44 0 104
2 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
1:3
3:0
3:S
3:0
38 0 98
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
0:3
3:S
3:2
19 0 79
4 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3 S:3 S:3 3:S 10 0 70
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3
0:3
2:3
S:3 4 0 64

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň B

82 bodů
38. místo (35. místo v mužích)
eL… Fan… Nep… JiMa Zaj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:0 2:3 3:2 3:2 35 0 95
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3
2:3
3:2 3:2 22 0 82
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:2
3:2
0:3
1:3
20 0 80
4 . 2:3 2:3
3:0
S:S
16 0 76
5 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
2:3 2:3
3:1
S:S
14 0 74

6 . Úroveň B

78 bodů
42. místo (38. místo v mužích)
Ber… Fan… Tim… Zde… ŠVI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:0
3:0
3:2
3:0
48 0 93
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3
3:2 3:1 3:0 33 0 78
3 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
0:3
2:3
3:S
3:0
27 0 72
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 1:3
S:3
3:1
17 0 62
5 .
ŠVIHÁCI (P. Prouza + K. Mádr)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 47

7 . Úroveň A

78 bodů
43. místo (38. místo v mužích)
Fan… Tra… Sve… Kra… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:1
3:0
3:0
3:1
48 0 78
2 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
1:3
3:2
3:0 3:S 34 0 64
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
2:3
3:S
3:S 24 0 54
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 0:3
S:3
3:S
10 0 40
5 .
1:3
S:3 S:3
S:3
2 0 32

8 . Úroveň C

59 bodů
55. místo (48. místo v mužích)
Fan… Bez… Pat… Fog… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:1 3:0 3:S
3:S
44 0 59
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 3:2
3:S
3:S
31 0 46
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 2:3 3:1
3:S
25 0 40
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3
S:3
1:3
3:S
12 0 27
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.10.2020 17:30 5. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) SportCentrum JEREMI 3:0
25.09.2020 18:00 5. Dámy Nedámi (M. Vodičková, J. Ždichyncová) Hamr Štěrboholy 3:1
17.09.2020 20:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 3:0
16.09.2020 19:00 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Štěrboholy 3:0
07.09.2020 00:10 5. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) S:3
31.08.2020 19:00 5. Amatéři (M. Čeček, J. Kubíková) Hamr Štěrboholy 3:2
26.08.2020 18:00 5. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 2:3
20.08.2020 18:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 3:1
10.08.2020 00:10 4. Lang & Lang (O. Lang, K. Lang) S:3
01.08.2020 15:55 4. Dámy Nedámi (M. Vodičková, J. Ždichyncová) S:3 Komentáře
18.07.2020 18:22 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) 3:S Komentáře
15.07.2020 19:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 1:3
07.07.2020 11:50 4. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S Komentáře
30.06.2020 17:00 4. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Badminton Arena Skalka 3:2
28.06.2020 20:00 4. George a Guma (J. Vlach, A. Kronberger) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
20.06.2020 16:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 3:2
16.06.2020 00:10 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) S:S
15.06.2020 19:30 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 0:3
03.06.2020 12:53 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) 3:S Komentáře
02.06.2020 20:31 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) S:3 Komentáře
21.05.2020 00:10 4. Jeremi B (D. Krejčík, J. Bušek) S:S
21.05.2020 00:10 4. Makida (D. Loukota, M. Hanzlickova) S:S
20.05.2020 15:31 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) S:3 Komentáře
02.03.2020 12:33 5. Dvje holki (V. Nováková, L. Honková) 3:S Komentáře
01.03.2020 17:00 5. T-DoubleM-S (M. Sviták, T. Mikula) Hamr Braník 3:0
01.03.2020 14:00 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
08.02.2020 11:00 5. Makida (D. Loukota, M. Hanzlickova) 3:0
25.01.2020 08:30 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:2
19.01.2020 19:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 3:1
16.01.2020 20:00 5. Klidnej a Trpělivej (J. Honek, R. Novák) Hamr Braník 3:1
10.01.2020 18:30 5. Pardálové (J. Červenka, Z. Loula) Badminton Arena Skalka 0:3
22.12.2019 16:00 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) Hamr Štěrboholy 3:0
20.12.2019 16:00 6. Dvje holki (V. Nováková, L. Honková) Hamr Štěrboholy 2:3
14.12.2019 15:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
08.12.2019 18:00 6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
16.11.2019 19:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 3:1
16.11.2019 18:00 7. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
09.11.2019 14:00 7. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
01.11.2019 08:15 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) S:3
01.11.2019 08:15 5. Banáni (D. Le, P. Trung Luong) S:3
26.10.2019 10:00 5. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
25.10.2019 17:30 5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 0:3
27.05.2019 17:09 4. Mladej a Starej (L. vojta, Š. vojta) S:3 Komentáře
27.05.2019 17:09 4. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) S:3 Komentáře
27.05.2019 17:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) SportCentrum JEREMI 0:3
22.05.2019 21:00 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Štěrboholy 2:3
24.04.2019 16:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:0
17.04.2019 19:00 5. MaMa team (M. Dvořák, M. Tuhý) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
15.04.2019 19:00 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 3:0 Komentáře
13.04.2019 16:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
28.03.2019 19:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:0 Komentáře
27.03.2019 17:00 6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) 3:2 Komentáře
24.03.2019 17:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) 3:1 Komentáře
22.03.2019 19:00 6. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) 3:0 Komentáře
25.02.2019 19:00 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) 0:3
24.02.2019 20:00 4. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 0:3 Komentáře
20.02.2019 20:30 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 1:3
10.02.2019 19:00 4. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) 0:3 Komentáře
31.01.2019 17:29 5. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S Komentáře
28.01.2019 17:00 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 3:2
17.01.2019 17:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) SportCentrum JEREMI 1:3
17.01.2019 17:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) SportCentrum JEREMI 3:0
13.06.2018 20:00 4. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
06.06.2018 20:00 4. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
31.05.2018 20:00 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
27.05.2018 20:00 5. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) Hamr Štěrboholy 3:2
24.05.2018 20:00 5. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) Hamr Štěrboholy 3:2
10.05.2018 18:30 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Štěrboholy 0:3
22.04.2018 19:00 6. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) Hamr Štěrboholy 3:2
21.04.2018 19:00 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) SportCentrum JEREMI 3:1
08.04.2018 09:30 6. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
08.04.2018 09:00 6. ŠVIHÁCI (P. Prouza, K. Mádr) Hamr Braník 3:0
29.03.2018 20:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 3:0
26.03.2018 19:00 7. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:0 Komentáře
18.03.2018 18:30 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
14.03.2018 18:00 7. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 3:1
09.02.2018 19:00 8. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 3:1
07.02.2018 20:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 3:0
8. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) 3:S Komentáře
5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) S:3
5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) S:3
5. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) S:3
5. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) S:3
8. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) 3:S
4. Kris Kros (P. Cincula, Z. Bán) 3:S Komentáře
4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) S:3
4. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) S:3
7. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím