Načítám…
Image 1

Jakub Beneš (28 let)

ID: 29602

Praha

  • 147 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 11 /92
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 113
    Zápasů v lize ( 62 / 29 / 22) 0 turnajů
  • 68%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

1 . Úroveň A

147 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
Ene… Lob… RYZ… Bil… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
2:3 3:1 2:3 3:1 16 14 190
2 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
3:2 3:0 12 11 183
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
1:3 0:3 3:1 7 0 167
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:2 1:3 6 -11 155
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
1:3 1 -14 147

2 . Úroveň A

169 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Bil… Fan… Pin… Past Kol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 180
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
2:3 3:2 3:2
3:S
18 11 169
3 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
0:3 2:3 3:1 3:2 13 0 153
4 . 0:3 2:3 1:3 3:S 9 -11 138
5 .
Kolena (M. Čech + F. Rysl)
0:3
S:3
2:3 S:3 2 -14 128

3 . Úroveň A

134 bodů
12. místo (10. místo v mužích)
Ene… Pin… Fan… Bez… IT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:0 3:2 3:2 3:0 24 14 158
2 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
0:3 3:1
1:3
3:0 14 11 145
3 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
2:3 1:3 3:1 3:2 14 0 134
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
2:3
3:1
1:3 1:3 10 -11 119
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 0:3 2:3 3:1 8 -14 114

2 . Úroveň A

143 bodů
11. místo (11. místo v mužích)
Ber… RYZ… Sta… Fan… IT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:2 0:3 3:0 17 14 171
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
2:3 1:3 3:0 3:2 15 11 166
3 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
2:3 3:1 3:1 0:3 14 0 154
4 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:0 0:3 1:3
3:S
14 -11 143
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 2:3 3:0
S:3
9 -14 135

Podzimní sezóna 2021

3 . Úroveň A

149 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Hol… Fan… Bez… VŠE… Ver… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 161
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3 3:2 3:0
3:S
18 11 149
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 2:3 3:1
3:S
15 0 135
4 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 116
5 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

4 . Úroveň B

118 bodů
12. místo (11. místo v mužích)
Fan… Ver… Dic… Kra… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:1 3:S 3:1
3:S
24 14 118
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3 3:S
3:0
3:S
20 3 103
3 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
S:3 S:3 3:1
3:S
12 0 92
4 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
1:3
0:3
1:3
3:S
8 -11 77
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

3 . Úroveň A

106 bodů
25. místo (15. místo v mužích)
Lei… Lob… Ber… Emí… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:2 3:S 22 14 156
2 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
2:3 3:1 3:0 3:S 21 11 152
3 . 1:3 1:3 3:0 3:S 15 0 135
4 . 2:3 0:3 0:3
3:S
8 -11 117
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3 S:3 S:3
S:3
0 -14 106

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň B

161 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
Fan… (Ho… Nud… Dám… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 161
2 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0:3 3:2 3:0 3:1 18 11 149
3 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
0:3 2:3
3:S
3:2 13 0 133
4 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
1:3 0:3
S:3
3:1 7 -11 116
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 1:3 2:3 1:3 4 -14 110

5 . Úroveň B

113 bodů
29. místo (26. místo v mužích)
Luk… Mír… Fan… Mat… Ama… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:0 3:2 3:0
3:0
26 14 140
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 3:S 2:3
3:S
14 11 125
3 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
2:3 S:3 3:1 3:2 13 0 113
4 . 0:3 3:2 1:3 3:1 12 -11 101
5 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
0:3
S:3
2:3 1:3 3 -14 89

4 . Úroveň B

116 bodů
28. místo (24. místo v mužích)
Jež… Lan… Dám… Fan… Uje… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:0 3:1
3:S
25 14 159
2 .
Lang & Lang (O. Lang + K. Lang)
1:3 3:1 3:S
3:S
19 3 142
3 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
0:3 1:3
3:S
3:S
13 0 133
4 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
1:3 S:3
S:3
3:S
7 -11 116
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

4 . Úroveň A

141 bodů
17. místo (15. místo v mužích)
Geo… Fan… PIA… Mis… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
George a Guma (J. Vlach + A. Kronberger)
3:2
1:3
3:S
3:S
18 14 152
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
2:3
3:2 3:2
3:S
18 3 141
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:1
2:3
3:0
2:3 17 0 137
4 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
S:3
2:3
0:3
3:S
8 -11 117
5 .
S:3
S:3
3:2
S:3
5 -14 111

Jarní sezóna 2020

4 . Úroveň A

164 bodů
25. místo (23. místo v mužích)
Ene… Bil… Fan… IT… Uje… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:0
3:S
3:0
3:S
26 14 200
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 3:0
S:S
3:S 11 3 174
3 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3
0:3
3:S
S:S 4 0 164
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3
S:S
S:3
3:S
4 -11 153
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
S:3
S:3 S:S
S:3
-2 -14 144

4 . Úroveň A

185 bodů
21. místo (19. místo v mužích)
Pos… Fan… Jer… Mak… Kri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:S
3:S
3:S
3:S
24 14 218
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3
S:S S:S
3:S
2 3 185
3 .
Jeremi B (D. Krejčík + J. Bušek)
S:3
S:S S:S
3:S
2 0 182
4 .
S:3
S:S S:S
3:S
2 -11 171
5 .
Kris Kros (P. Cincula + Z. Bán)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 166

5 . Úroveň B

181 bodů
19. místo (18. místo v mužích)
Fan… Mak… Dvj… Ver… T… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:0
3:S
3:0
3:0 27 14 181
2 . 0:3 3:2 3:2
3:0
17 11 168
3 .
Dvje holki (V. Nováková + L. Honková)
S:3
2:3 3:1
3:2
13 0 153
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
2:3 1:3
3:1
9 -11 138
5 .
T-DoubleM-S (M. Sviták + T. Mikula)
0:3
0:3
2:3
1:3
3 -14 129

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

157 bodů
27. místo (24. místo v mužích)
Par… Bil… Fan… Bez… Kli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pardálové (J. Červenka + Z. Loula)
2:3 3:0 3:1 3:2 20 14 174
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:2 2:3 3:1 3:2 18 11 169
3 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3 3:2 3:1 3:1 17 0 157
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 1:3 1:3 3:0 10 -11 139
5 .
Klidnej a Trpělivej (J. Honek + R. Novák)
2:3 2:3 1:3 0:3 5 -14 131

6 . Úroveň B

149 bodů
32. místo (26. místo v mužích)
Mis… Fan… Dvj… MP Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2
2:3 3:2 3:0 19 14 153
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
2:3
2:3 3:0
3:0
18 11 149
3 .
Dvje holki (V. Nováková + L. Honková)
3:2 3:2 0:3
3:0
17 0 137
4 . 2:3 0:3 3:0 0:3 9 -11 118
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
0:3
3:0 7 -14 113

7 . Úroveň A

129 bodů
42. místo (33. místo v mužích)
Emí… Fan… Kra… Past Bro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:2
3:1
3:S
19 14 133
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:2
3:1
1:3
3:S
18 11 129
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
2:3
1:3
3:1
3:S
15 0 115
4 .
1:3
3:1
1:3
3:S
14 -11 103
5 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

5 . Úroveň A

131 bodů
44. místo (36. místo v mužích)
Ver… Jež… Ban… Mis… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:1
3:S
3:0
3:S 25 14 179
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3
2:3 3:0 3:0 17 11 168
3 .
Banáni (D. Le + P. Trung Luong)
S:3
3:2
S:3
3:S 11 0 151
4 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
0:3
0:3
3:S
2:3
8 -11 137
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3 0:3 S:3
3:2
5 -14 131

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň A

128 bodů
34. místo (30. místo v mužích)
>|< HoHo Mla… PIA… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0 3:1
3:S
26 14 180
2 .
0:3
3:1 3:0 3:2 18 3 161
3 .
Mladej a Starej (L. vojta + ?. vojta)
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 154
4 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3 0:3 0:3 3:0 8 -11 137
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3
2:3
S:3
0:3 2 -14 128

5 . Úroveň A

152 bodů
24. místo (23. místo v mužích)
MaM… Fan… Luc… Vou… Tra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MaMa team (M. Dvořák + M. Tuhý)
3:0
3:1 3:0
3:S
26 14 160
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 152
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
0:3
3:2
3:S
12 0 132
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3 0:3
2:3
S:S
0 -11 109
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3
0:3
S:3
S:S
-2 -14 104

6 . Úroveň B

139 bodů
28. místo (27. místo v mužích)
Fan… Mis… VEL… VŠE… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:2
3:1
3:0
3:0
25 14 139
2 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
2:3
3:2
3:1
3:2
18 11 129
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3
2:3
3:2 3:1 14 0 114
4 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
0:3
1:3
2:3
3:1
9 -11 98
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
2:3
1:3
1:3
4 -14 90

4 . Úroveň A

147 bodů
34. místo (29. místo v mužích)
Sma… Pos… IT… Tra… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
3:1
3:1 3:0
3:0
26 14 200
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
3:0
3:0
3:0 22 11 193
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3
0:3
3:1 3:1 13 0 173
4 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
0:3
0:3
1:3
3:0
8 -11 157
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3
0:3 1:3
0:3
1 -14 147

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň B

182 bodů
26. místo (24. místo v mužích)
Bil… Fan… Vou… Dám… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
3:S
3:1
3:S
17 0 53
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:2 3:0 1:3
3:S
16 0 52
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3
0:3
3:0
3:0 12 0 48
4 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
1:3 3:1
0:3
3:S
11 0 47
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
0:3
S:3
0 0 36

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň B

45 bodů
53. místo (40. místo v mužích)
Zde… Luk… Sve… Bag… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
3:2
3:0 3:S 45 0 90
2 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3
3:0
3:2 3:S 32 0 77
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
2:3
0:3
3:0
3:S 27 0 72
4 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
0:3 2:3
0:3
3:S 14 0 59
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

4 . Úroveň B

64 bodů
39. místo (34. místo v mužích)
Bil… Ber… Bez… Luk… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:0 3:S 3:S 44 0 104
2 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
1:3
3:0
3:S
3:0
38 0 98
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
0:3
3:S
3:2
19 0 79
4 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3 S:3 S:3 3:S 10 0 70
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3
0:3
2:3
S:3 4 0 64

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň B

82 bodů
38. místo (35. místo v mužích)
eL… Fan… Nep… JiMa Zaj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:0 2:3 3:2 3:2 35 0 95
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3
2:3
3:2 3:2 22 0 82
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:2
3:2
0:3
1:3
20 0 80
4 . 2:3 2:3
3:0
S:S
16 0 76
5 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
2:3 2:3
3:1
S:S
14 0 74

6 . Úroveň B

78 bodů
42. místo (38. místo v mužích)
Ber… Fan… Tim… Zde… ŠVI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:0
3:0
3:2
3:0
48 0 93
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3
3:2 3:1 3:0 33 0 78
3 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
0:3
2:3
3:S
3:0
27 0 72
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 1:3
S:3
3:1
17 0 62
5 .
ŠVIHÁCI (P. Prouza + K. Mádr)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 47

7 . Úroveň A

78 bodů
43. místo (38. místo v mužích)
Fan… Tra… Sve… Kra… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:1
3:0
3:0
3:1
48 0 78
2 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
1:3
3:2
3:0 3:S 34 0 64
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
2:3
3:S
3:S 24 0 54
4 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 0:3
S:3
3:S
10 0 40
5 .
1:3
S:3 S:3
S:3
2 0 32

8 . Úroveň C

59 bodů
55. místo (48. místo v mužích)
Fan… Bez… Pat… Fog… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:1 3:0 3:S
3:S
44 0 59
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 3:2
3:S
3:S
31 0 46
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 2:3 3:1
3:S
25 0 40
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3
S:3
1:3
3:S
12 0 27
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

Výpis zápasů

<
Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.05.2022 19:30 1. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 1:3
01.05.2022 18:00 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 2:3
28.04.2022 10:11 2. Kolena (M. Čech, F. Rysl) 3:S Komentáře
27.04.2022 20:30 2. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Braník 3:2
24.04.2022 13:30 2. Pindilové :-) (K. Třešková, O. Vomela) Badminton Arena Skalka 3:2
31.03.2022 20:00 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 3:1
24.03.2022 19:30 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 2:3
16.03.2022 20:30 3. Pindilové :-) (K. Třešková, O. Vomela) Hamr Štěrboholy 1:3
15.03.2022 19:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 3:2
25.02.2022 17:00 2. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Badminton Arena Skalka 3:0
21.02.2022 12:52 2. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) 3:S Komentáře
20.02.2022 20:00 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3
19.02.2022 13:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 1:3
23.01.2022 17:30 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:2
21.01.2022 19:00 3. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:0
19.01.2022 14:25 3. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) 3:S Komentáře
06.01.2022 18:30 3. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) Hamr Braník 0:3
03.01.2022 00:10 4. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) 3:S
29.12.2021 18:00 4. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 3:1
14.12.2021 15:34 4. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) 3:S Komentáře
09.12.2021 19:30 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:1
01.11.2021 00:10 3. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) S:3
01.11.2021 00:10 3. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) S:3
01.11.2021 00:10 3. Lobotomové z Prahy (T. Gabík, F. Čech) S:3
31.10.2021 17:32 3. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
01.10.2020 17:30 5. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) SportCentrum JEREMI 3:0
25.09.2020 18:00 5. Dámy Nedámi (M. Vodičková, J. Ždichyncová) Hamr Štěrboholy 3:1
17.09.2020 20:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 3:0
16.09.2020 19:00 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Štěrboholy 3:0