No photo

Jan Vrtiška (30 let)

ID: 22214

Praha

  • 192 zápasů

    od roku 2015
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Štěrboholy
  • 28 /80
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 142
    Zápasů v lize ( 71 / 68 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň B

41 bodů
35. místo (4. místo v ženách)
IT… Žlu… (Ho… Sta… eL… B. zápasy Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1 3:0 11 41
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
3:0
7 37
3 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0:3
3:0
6 36
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
0 30
5 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0 30

5 . Úroveň B

45 bodů
37. místo (4. místo v ženách)
Vou… Luc… Bil… IT… VEL… B. zápasy Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:1
3:2 3:1 S:S 12 48
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
3:2
2:3
3:1
12 48
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
2:3
0:3 3:0 10 46
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:2 3:0 S:S 9 45
5 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
S:S
1:3
0:3 S:S -3 33

5 . Úroveň A

50 bodů
27. místo (24. místo v mužích)
Tea… Nix… IT… Nez… Žlu… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:1 3:1 3:0 22 58
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3 3:2
3:S
3:0
15 51
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 2:3
3:S
3:0 14 50
4 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
1:3
S:3
S:3
3:0
7 43
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 36

4 . Úroveň A

51 bodů
27. místo (3. místo v ženách)
Vou… Big… Ene… IT… Nez… B. zápasy Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:1
3:0
3:2
3:2
19 61
2 . 1:3 3:1 3:0
2:3
14 56
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
1:3 3:1 3:0 12 54
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 0:3 1:3 3:0 9 51
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
2:3
3:2
0:3 0:3 6 48

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň B

48 bodů
19. místo (1. místo v ženách)
Ber… Jež… IT… Ver… Nep… B. zápasy Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:1
3:1
3:0
3:0
22 58
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3
3:1 3:2 3:1 15 51
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3
1:3 3:2 3:0 12 48
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
2:3 2:3 3:1 9 45
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
1:3 0:3 1:3 2 38

2 . Úroveň A

90 bodů
20. místo (3. místo v ženách)
MiPa Nee… Sou… Tea… IT… B. zápasy Celkem
1 .
MiPa (M. Novak + P. Andrle)
3:0 3:2 3:0 3:0 48 138
2 .
Need more Speed (J. Puškár + J. Kos)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 129
3 .
Sousedi (V. Zeman + M. Solar)
2:3 0:3 3:0 3:0 30 120
4 . 0:3 0:3 0:3 3:0 13 103
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 90

3 . Úroveň A

120 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
IT… Pif… Ver… RB… Nez… B. zápasy Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:2 3:0 3:0 3:S 45 120
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
2:3 3:0 S:S 3:S 22 97
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3 0:3 3:S 3:1 21 96
4 .
RB Team (M. Moravec + O. Zajíc)
0:3 S:S S:3 3:S 5 80
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
S:3 S:3 1:3 S:3 2 77

Jarní sezóna 2018

3 . Úroveň A

94 bodů
31. místo (3. místo v ženách)
Sma… Ene… Oře… Lei… IT… B. zápasy Celkem
1 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
3:0
3:0
3:0 3:0 52 142
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
3:1 2:3 3:0 28 118
3 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
0:3
1:3 3:1 3:1 24 114
4 . 0:3 3:2 1:3 3:1 22 112
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 0:3 1:3 1:3 4 94

4 . Úroveň A

109 bodů
20. místo (2. místo v ženách)
Big… IT… Pif… PIA… Hov… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 2:3 3:0 3:1 37 112
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 3:S 3:1 3:2 34 109
3 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:2 S:3 3:1 3:S 30 105
4 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3 1:3 1:3 3:2 13 88
5 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
1:3 2:3 S:3 2:3 10 85

5 . Úroveň A

98 bodů
26. místo (3. místo v ženách)
Nix… IT… Uje… Ňuň… Zde… Bož… B. zápasy Celkem
1 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:1
3:1
2:3
3:0
3:S
39 99
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:1 3:1 3:0
3:S
38 98
3 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3
1:3
2:3
3:0
3:S
25 85
4 .
3:2
1:3
3:2
3:0 S:S 22 82
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 68
6 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
S:3
S:3
S:3
S:S S:3 -4 56

4 . Úroveň A

88 bodů
33. místo (3. místo v ženách)
>|< Lei… Hov… Ver… IT… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:2
3:2
3:S 41 116
2 .
0:3
3:1
3:0 3:1 35 110
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
2:3
1:3
2:3
3:S 20 95
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3
0:3
3:2
1:3 15 90
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
S:3 1:3 S:3 3:1 13 88

Podzimní sezóna 2017

4 . Úroveň B

107 bodů
20. místo (3. místo v ženách)
Spo… Jež… IT… PIA… Uje… B. zápasy Celkem
1 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
3:2 3:1
3:0
3:0 46 121
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
2:3 3:2 3:2 3:1 33 108
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 2:3 3:0 3:0 32 107
4 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
2:3 0:3
3:0
17 92
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3 1:3 0:3
0:3
2 77

3 . Úroveň A

106 bodů
23. místo (4. místo v ženách)
LeM… Ene… Squ… Hon… IT… Pos… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 3:1 2:3 3:0 42 132
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3 3:S 3:0 3:0 30 120
3 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
0:3 3:1 S:S 3:0 3:0 25 115
4 . 1:3 S:3 S:S 3:0 3:1 17 107
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:2 0:3 0:3 0:3 3:1 16 106
6 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3 0:3 0:3 1:3 1:3 4 94

4 . Úroveň B

105 bodů
21. místo (3. místo v ženách)
HoHo IT… Nez… Jež… Pav… B. zápasy Celkem
1 . 3:2
3:1
3:1
3:0
44 119
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 3:0 0:3 3:0 30 105
3 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
1:3
0:3 3:0
3:0
28 103
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3 3:0 0:3 3:1 26 101
5 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
0:3
0:3
1:3 2 77

3 . Úroveň A

110 bodů
18. místo (3. místo v ženách)
Tea… >|< Pos… IT… Ňuň… B. zápasy Celkem
1 . 1:3 3:0 3:0 3:0 41 131
2 . 3:1
3:1
2:3 3:2 35 125
3 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
0:3
1:3
3:1
3:1
24 114
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 3:2 1:3 3:2 20 110
5 . 0:3 2:3
1:3
2:3 10 100

Letní sezóna 2017

4 . Úroveň B

101 bodů
14. místo (3. místo v ženách)
IT… HoHo PIA… Uje… Two… B. zápasy Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1 2:3 3:0 3:0 41 101
2 . 1:3
3:1
3:1
3:0
37 97
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:2
1:3
1:3
3:0
26 86
4 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3
1:3
3:1
2:3 17 77
5 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
0:3
0:3
0:3
3:2 9 69

3 . Úroveň A

87 bodů
21. místo (3. místo v ženách)
Fir… Fau… Tea… Spo… IT… >|< B. zápasy Celkem
1 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:0 0:3 3:0 3:0 3:1 39 114
2 .
FauVé (P. Černý + R. Moravec)
0:3 3:1 3:0 3:1 3:1 37 112
3 . 3:0 1:3 1:3 3:0 3:1 33 108
4 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
0:3 0:3 3:1 3:0 3:0 29 104
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 1:3 0:3 0:3 3:0 12 87
6 . 1:3 1:3 1:3 0:3 0:3 6 81

4 . Úroveň B

101 bodů
15. místo (2. místo v ženách)
IT… Admi Maš… Srš… T03 B. zápasy Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1 2:3 3:0 3:0 41 101
2 . 1:3 3:0 S:S 3:0 23 83
3 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
3:2 0:3 3:1 S:S 15 75
4 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
0:3 S:S 1:3 S:S -8 52
5 . 0:3 0:3 S:S S:S -10 50

4 . Úroveň A

81 bodů
27. místo (4. místo v ženách)
Big… HoHo IT… Pos… It´… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 3:S 3:0 49 109
2 . 0:3 3:2
3:2
3:1
29 89
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 2:3 2:3 3:0 21 81
4 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
S:3
2:3
3:2 1:3 15 75
5 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
0:3
1:3
0:3 3:1 13 73

Jarní sezóna 2017

4 . Úroveň B

79 bodů
29. místo (4. místo v ženách)
Jež… >|< IT… ToZu Vou… B. zápasy Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:2 3:1 3:0 3:0 46 106
2 . 2:3 3:2 0:3 3:S 23 83
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 2:3 2:3 3:2 19 79
4 . 0:3 3:0 3:2 S:S 17 77
5 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3 S:3 2:3 S:S -1 59

4 . Úroveň A

89 bodů
22. místo (3. místo v ženách)
Oře… Kol… IT… Fir… Bro… eL… B. zápasy Celkem
1 .
Ořech (V. Fučík + T. Kozák)
3:0
3:2 3:1
3:1
3:0 45 105
2 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
0:3
2:3
3:1
3:0
3:0 32 92
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 3:2 3:2 2:3 3:1 29 89
4 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
1:3
1:3
2:3 3:0 3:1 26 86
5 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
1:3
0:3
3:2 0:3 2:3 12 72
6 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3 0:3 1:3 1:3 3:2 11 71

4 . Úroveň A

87 bodů
23. místo (3. místo v ženách)
Adé… Big… IT… Maš… It´… >|< B. zápasy Celkem
1 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
3:0
3:0 3:0 3:0
3:0
50 110
2 .
0:3
2:3 3:1 3:1 3:0 31 91
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 3:2 2:3 3:0
3:2
27 87
4 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
0:3 1:3 3:2 3:2 3:2 23 83
5 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
0:3 1:3 0:3 2:3 3:0 15 75
6 .
0:3
0:3
2:3
2:3 0:3 6 66

4 . Úroveň B

84 bodů
27. místo (5. místo v ženách)
Kol… Nez… Ňuň… IT… Ive… B. zápasy Celkem
1 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
2:3
3:1
3:0
3:0
41 101
2 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:2
2:3
3:1
3:0
37 97
3 .
1:3
3:2
1:3
3:1
24 84
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3
1:3
3:1
3:1 24 84
5 .
Ivet & Lůca (I. Pechová + L. Honková)
0:3
0:3
1:3
1:3 4 64

Podzimní sezóna 2016

3 . Úroveň B

88 bodů
25. místo (3. místo v ženách)
Luk… Sma… Kli… IT… VJ's B. zápasy Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:1 3:0 3:1 3:0 48 123
2 .
Smashing pumpkins (J. Suchý + Z. Veselý)
1:3
3:2
3:0 3:1 35 110
3 .
Klidnej a Trpělivej (J. Honek + R. Novák)
0:3
2:3
3:1
3:1
26 101
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 0:3 1:3 3:2 13 88
5 . 0:3 1:3
1:3
2:3 8 83

4 . Úroveň B

86 bodů
22. místo (3. místo v ženách)
Kol… IT… Bro… Nez… Maš… B. zápasy Celkem
1 .
Kolovrátek (M. Juřica + H. Juřica)
3:1
3:0
3:2
3:1
44 104
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3
3:0 1:3 3:2 26 86
3 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3
0:3
3:2
3:0
22 82
4 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
2:3
3:1
2:3
1:3 21 81
5 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
1:3
2:3
0:3
3:1 17 77

5 . Úroveň A

80 bodů
30. místo (5. místo v ženách)
Uje… IT… PIA… Nix… Kik… B. zápasy Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:0 3:1 3:0 3:0 50 95
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 3:0 3:1 3:1 35 80
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3 0:3
3:1
2:3 17 62
4 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3 1:3
1:3
3:0
17 62
5 .
Kika & Mino (M. Kurilla + K. Bačová)
0:3 1:3 3:2
0:3
11 56

5 . Úroveň B

65 bodů
39. místo (6. místo v ženách)
Ene… Mim… IT… ToZu Del… B. zápasy Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:1
3:0
3:1
3:2
44 89
2 .
1:3
1:3
3:0
3:0
30 75
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3
3:1 0:3 3:2 20 65
4 .
1:3
0:3
3:0 S:S 10 55
5 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
2:3
0:3
2:3 S:S 3 48

Letní sezóna 2016

3 . Úroveň A

72 bodů
28. místo (3. místo v ženách)
Nez… VJ's Spo… Bro… Uje… IT… B. zápasy Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:1
3:1
1:3
3:0
3:1 39 99
2 .
1:3
3:2 3:1 3:1 3:0 37 97
3 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
1:3
2:3 3:2
3:0
3:2 29 89
4 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:1
1:3 2:3
3:S
2:3 25 85
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3
1:3
0:3
S:3
3:0 12 72
6 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 0:3 2:3 3:2 0:3 12 72

3 . Úroveň A

86 bodů
16. místo (1. místo v ženách)
Pif… Nez… Jež… IT… It´… Ano… B. zápasy Celkem
1 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:0 2:3 3:0 3:0
3:1
42 102
2 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3
3:S
3:0
3:1
3:2
34 94
3 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:2
S:3
S:3 3:1 3:0 26 86
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 0:3 3:S 3:1 3:1 26 86
5 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
0:3
1:3
1:3 1:3 3:1 15 75
6 .
Anorektici (Z. Kavka + J. Honek)
1:3
2:3
0:3 1:3 1:3 9 69

4 . Úroveň A

91 bodů
13. místo (1. místo v ženách)
IT… Dem… Del… MAX Nep… B. zápasy Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1
3:2 3:0 3:0 46 91
2 .
1:3
3:1
3:0
3:0
39 84
3 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
2:3
1:3
3:0 S:S 14 59
4 . 0:3
0:3
0:3
3:0
13 58
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
0:3
S:S
0:3
-5 40

5 . Úroveň B

78 bodů
22. místo (3. místo v ženách)
IT… It´… Pav… Mat… Waz… B. zápasy Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1 3:0 3:0 3:1 48 78
2 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
1:3 3:1
3:1
3:0 37 67
3 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3 1:3
3:2
3:1 22 52
4 . 0:3
1:3
2:3
3:0
19 49
5 . 1:3 0:3 1:3
0:3
4 34

Jarní sezóna 2016

5 . Úroveň B

59 bodů
46. místo (11. místo v ženách)
Del… Uje… Ňuň… Jež… IT… 2XT… B. zápasy Celkem
1 .
Delivery team (K. Kuželka + M. Dulák)
3:1
2:3
3:0 3:0 3:S 40 85
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3 3:0
3:2
3:0 3:S 37 82
3 .
3:2
0:3 3:0 3:2 3:S 32 77
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3
2:3
0:3 3:2 3:S 18 63
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 0:3 2:3 2:3 3:S 14 59
6 .
2XTREME (T. Mysak + S. Koisova)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 45

5 . Úroveň A

75 bodů
38. místo (7. místo v ženách)
VJ's Pif… IT… It´… Age… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:1
3:2
3:2
40 85
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
1:3 3:2 3:0 3:S 34 79
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 2:3 3:0 3:1 30 75
4 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
2:3
0:3 0:3 3:S 14 59
5 .
Agel Team (I. Pechová + R. Klimek)
2:3
S:3 1:3 S:3 6 51

5 . Úroveň A

72 bodů
36. místo (6. místo v ženách)
Vou… Nix… IT… Jež… Waz… B. zápasy Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:0
3:0
3:0
3:S
49 94
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
3:2
3:0
3:S
32 77
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3
2:3
3:0
3:S
27 72
4 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3
0:3 0:3 3:S 10 55
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3 0 45

Výpis zápasů

<
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.01.2019 19:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:0
08.01.2019 19:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 3:1
02.01.2019 00:10 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) S:S
21.12.2018 19:00 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:0
18.12.2018 20:30 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 1:3
10.12.2018 20:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:2
29.11.2018 09:13 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) 3:S Komentáře
19.11.2018 19:00 5. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Štěrboholy 1:3
14.11.2018 18:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Sportcentrum Step 2:3
13.11.2018 20:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 3:0
29.10.2018 19:00 4. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Štěrboholy 0:3
25.10.2018 19:30 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:0
24.10.2018 19:00 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 2:3
23.10.2018 19:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 1:3
25.09.2018 20:00 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:2
19.09.2018 19:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 1:3
18.09.2018 19:00 4. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
11.09.2018 20:00 4. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
25.07.2018 19:00 2. Sousedi (V. Zeman, M. Solar) Hamr Štěrboholy 0:3
22.07.2018 20:00 2. MiPa (M. Novak, P. Andrle) Hamr Braník 0:3
18.07.2018 19:00 2. Need more Speed (J. Puškár, J. Kos) Badminton Arena Skalka 0:3
17.07.2018 19:00 2. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 0:3
25.06.2018 19:30 3. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:0
18.06.2018 19:00 3. RB Team (M. Moravec, O. Zajíc) Hamr Štěrboholy 3:0
14.06.2018 19:00 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Štěrboholy 3:2
23.05.2018 19:00 3. Smashing pumpkins (J. Suchý, Z. Veselý) Badminton Arena Skalka 0:3
22.05.2018 21:00 3. Ořech (V. Fučík, T. Kozák) Hamr Braník 1:3
22.05.2018 19:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
09.05.2018 20:00 3. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Štěrboholy 1:3
23.04.2018 20:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 3:1
17.04.2018 20:30 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 3:2
09.04.2018 19:30 4. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Štěrboholy 2:3
27.03.2018 20:00 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Badminton Arena Skalka 3:1
13.03.2018 19:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Badminton Arena Skalka 1:3
12.03.2018 21:00 5. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 3:1
12.03.2018 20:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 3:0
20.02.2018 19:00 4. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Štěrboholy 1:3
12.02.2018 19:30 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:1
29.01.2018 19:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Štěrboholy 2:3
15.01.2018 20:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Badminton Arena Skalka 3:0
12.01.2018 19:00 4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Štěrboholy 1:3
11.01.2018 19:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:0