Načítám…
Image 1

Mirka Čeňková (44 let)

ID: 31503

Praha

  • 114 zápasů

    od roku 2018
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
  • 52 /67
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 114
    Zápasů v lize ( 58 / 45 / 11) 0 turnajů
  • 56%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň B

86 bodů
33. místo (22. místo v mužích)
Mat… Doh… Koť… RYZ… Jir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3 3:0
3:S
3:1 19 14 133
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:0 1:3 1:3 3:0 16 3 119
3 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
0:3 3:1
S:S
3:1 10 0 110
4 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
S:3
3:1
S:S
S:S 2 -11 91
5 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 0:3 1:3 S:S 0 -14 86

Letní sezóna 2021

4 . Úroveň B

95 bodů
21. místo (14. místo v mužích)
Lei… Baz… Jir… Lab… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:S 3:0 3:0 27 14 121
2 . 0:3
3:1
3:1
3:1
18 3 101
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
S:3
1:3
3:0 3:0 15 0 95
4 . 0:3
1:3
0:3
3:S
7 -3 84
5 . 0:3
1:3
0:3
S:3
1 -14 67

4 . Úroveň A

71 bodů
19. místo (12. místo v mužích)
Nep… Vel… Jir… Stu… Děl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 3:0 3:0
3:S
20 14 94
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:0 S:S
3:0
3:S 18 11 89
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 S:S 3:0 3:S 11 0 71
4 .
Studená sprcha (F. Kareta + V. Šika)
0:3
0:3
0:3 3:S 6 -11 55
5 .
Dělej Běhej (J. Provazník + L. Krejčí)
S:3
S:3 S:3 S:3 0 -14 46

6 . Úroveň A

61 bodů
21. místo (12. místo v mužích)
Jir… Baz… Neř… Lab… Ber… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 61
2 . 0:3
3:0
3:0
S:3
3:S 16 11 47
3 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
3:2
3:0
3:S 14 0 34
4 . 0:3
0:3
2:3
3:0 3:S 12 0 32
5 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
0:3
3:S
0:3
0:3 3:S 10 -11 19
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6

4 . Úroveň A

47 bodů
26. místo (14. místo v mužích)
Emí… Vel… Pat… Nep… Jir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:0
3:0
3:0 22 14 96
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:1
3:0
S:S
3:0
18 11 89
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
0:3
3:S
3:1
12 0 72
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
S:S
S:3
3:S 4 -11 53
5 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3
0:3
1:3
S:3 1 -14 47

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň A

116 bodů
38. místo (31. místo v mužích)
PIA… Sta… Kra… Jir… Med… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:0
1:3
3:0
3:S 21 14 155
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
3:S
3:0
3:S
19 11 150
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
3:1
S:3
3:1 S:S 10 0 130
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3
0:3 1:3 3:S 7 -11 116
5 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
S:3
S:3
S:S S:3 -2 -14 104

6 . Úroveň A

118 bodů
26. místo (24. místo v mužích)
Jir… MoKa Kos… Vel… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
3:2 3:0
3:S
3:S
24 14 118
2 . 2:3
3:1
0:3
3:S
14 11 105
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
1:3
3:S
3:S
13 0 93
4 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
S:3
3:0
S:3
3:S
13 -11 82
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

7 . Úroveň A

96 bodů
38. místo (32. místo v mužích)
Jir… Kos… 2La… Žel… ICMS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
2:3 3:0 3:0 3:S 22 14 96
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:2 1:3 3:0
3:S
19 11 90
3 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3 3:1 3:1
3:S
18 0 78
4 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -3 64
5 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

8 . Úroveň A

79 bodů
47. místo (34. místo v mužích)
Jir… Jed… 2La… Asp… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
3:1 3:1 3:0 3:S 25 14 79
2 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
1:3 3:1 3:0 3:S 20 11 71
3 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 55
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 35
5 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 26

Jarní sezóna 2020

9 . Úroveň A

71 bodů
70. místo (49. místo v mužích)
HP… Ryc… Jir… Evi… Slo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 1:3 3:0 3:0 21 14 95
2 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
1:3 3:1 3:0
S:S
12 11 83
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
3:1 1:3
S:S
3:S
11 0 71
4 .
Evil League of Evil (M. Moucha + J. Zeman)
0:3 0:3
S:S
3:0 5 -3 62
5 .
Slovenske strely (M. Moravcikova + B. Chudikova)
0:3
S:S
S:3
0:3 -2 -14 44

8 . Úroveň B

88 bodů
71. místo (54. místo v mužích)
Nep… Ama… Kos… 2La… Jir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3
3:0
3:0
3:0 22 14 136
2 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
3:1
3:1
3:0 S:S 17 11 128
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
1:3
3:2
3:2
11 0 111
4 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3
0:3
2:3
3:2 7 -11 96
5 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 S:S
2:3
2:3 2 -14 88

8 . Úroveň A

94 bodů
61. místo (47. místo v mužích)
Dez… Sve… Jir… Odj… MA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dezertéři (P. Janíček + K. Hrtánová)
3:0 3:0
3:0
3:0 28 14 122
2 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 3:1
3:0
3:0 20 11 111
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 94
4 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3
0:3
1:3 3:0 8 -11 77
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

Podzimní sezóna 2019

8 . Úroveň A

108 bodů
52. místo (39. místo v mužích)
Pat… Jir… Kos… Rak… Ana… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:1
3:0
2:3
3:S
21 14 115
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3
3:2 3:2 3:S 17 11 108
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
2:3 3:2 3:1 13 0 93
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
3:2 2:3 2:3
1:3
10 -3 87
5 .
S:3
S:3 1:3
3:1
7 -14 73

7 . Úroveň A

97 bodů
58. místo (45. místo v mužích)
Past Nep… VŠE… Jir… Odj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:2
3:0
3:0
25 14 139
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3 2:3 3:2
3:S
14 11 125
3 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
2:3
3:2 3:S S:S 11 0 111
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 2:3 S:3
3:S
8 -11 97
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3
S:3
S:S
S:3
-2 -14 84

8 . Úroveň A

110 bodů
53. místo (42. místo v mužích)
Ten… Jir… HoPe Ana… YDDH Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tenisový pálky (V. Raja + K. Nevšímal)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 121
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 3:1
3:0
3:S
19 11 110
3 . 0:3 1:3 3:S
3:S
13 0 93
4 . 0:3
0:3
S:3 3:S 6 -3 83
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 66

8 . Úroveň A

84 bodů
64. místo (50. místo v mužích)
Emí… Odj… Čer… Jir… MoKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
3:0 27 14 121
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3
3:0 3:1
3:S
20 11 111
3 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 92
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3
1:3
S:3
3:S
7 -3 84
5 . 0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň B

82 bodů
45. místo (35. místo v mužích)
Mis… Nep… Kra… Jir… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 121
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
3:0
3:0
3:S
20 11 111
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
1:3
0:3
3:0
3:2
13 0 93
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3
0:3 0:3
3:2
5 -3 82
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
S:3
2:3
2:3
4 -14 70

7 . Úroveň A

91 bodů
40. místo (33. místo v mužích)
T&P Jir… MoKa Odj… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:2 3:1 23 14 97
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3
3:0
3:1
3:S
20 11 91
3 . 1:3
0:3
3:2
3:1 12 0 72
4 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
2:3 1:3
2:3
3:1
11 -11 60
5 . 1:3
S:3
1:3
1:3
3 -14 49

8 . Úroveň A

71 bodů
48. místo (37. místo v mužích)
Odj… Jir… Rak… Pus… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 80
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 71
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 54
4 . 0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 35
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

8 . Úroveň A

56 bodů
52. místo (40. místo v mužích)
HoPe Pat… Jir… Zno… Baz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:1 3:0
3:S
20 14 74
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:1
3:2
S:3
3:0 18 11 69
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 2:3 3:0
3:S
16 0 56
4 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
0:3
3:S
0:3
3:S
12 -11 41
5 .
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 26

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň B

68 bodů
60. místo (46. místo v mužích)
Ver… Mat… Nep… Kra… Jir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0
3:0
3:1
3:0
27 14 121
2 .
0:3
3:1
3:0
3:1 19 11 110
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
1:3
3:0
3:0 15 0 95
4 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
1:3
0:3
0:3
3:1 7 -3 84
5 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3
1:3 0:3 1:3 2 -14 68

8 . Úroveň A

77 bodů
57. místo (46. místo v mužích)
Sve… MoKa Jir… Pol… Odj… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:0
3:0
3:1
3:1
2:3
24 14 98
2 .
0:3
3:2
3:S
3:1
3:1
19 11 90
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 2:3
3:S
3:1
3:1
17 0 77
4 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
1:3
S:3
S:3
3:0
3:0
13 0 73
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3
1:3 1:3
0:3
3:1
8 -3 65
6 .
3:2
1:3
1:3
0:3
1:3
7 -14 53

8 . Úroveň A

90 bodů
52. místo (42. místo v mužích)
Kra… Jir… eL… Dis… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
3:1 2:3 3:0 3:0 22 14 96
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 3:1
3:S
3:1 19 11 90
3 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:2 1:3
3:S
3:0 19 0 79
4 .
Disco Science (P. Volf + J. Zuczková)
0:3
S:3
S:3
3:0 7 -11 56
5 . 0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 47

9 . Úroveň A

74 bodů
65. místo (48. místo v mužích)
Kra… Pup… Jir… Šim… Úči… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 99
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3 3:2 3:1 3:0 20 11 91
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 2:3 3:1 3:2 14 0 74
4 . 0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 57
5 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
0:3 0:3 2:3 1:3 3 -14 49

Podzimní sezóna 2018

9 . Úroveň A

95 bodů
62. místo (46. místo v mužích)
Jir… Pot… RK… Lamy Těs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
S:3
3:2
3:0
3:S
15 0 27
2 .
3:S
S:S
3:2
3:S
12 0 24
3 .
2:3
S:S
3:0
3:S
11 0 23
4 . 0:3
2:3
0:3
3:S
7 0 19
5 .
Těsně vedle (H. Eisenmann + K. Mazáková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 12

8 . Úroveň B

88 bodů
64. místo (46. místo v mužích)
Kos… Pup… MoKa Jir… Neo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:2 3:2
3:S
3:1
18 0 36
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3 3:2
3:S
3:S
16 0 34
3 . 2:3 2:3 3:2
3:0
14 0 32
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
S:3
S:3
2:3
3:S
7 0 25
5 .
1:3
S:3
0:3
S:3
1 0 19

8 . Úroveň A

88 bodů
63. místo (44. místo v mužích)
Min… Fog… Jir… Rak… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
3:0 3:0 3:0 3:0 24 0 42
2 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3 3:0 3:0 3:0 18 0 36
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 0:3 1:3 3:0 7 0 25
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 0:3 3:1 1:3 6 0 24
5 . 0:3 0:3 0:3 3:1 5 0 23

9 . Úroveň A

105 bodů
55. místo (44. místo v mužích)
MoKa Jir… Pus… Pan… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0
3:S
3:0 21 0 33
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
2:3 3:0
3:S
3:S
18 0 30
3 . 0:3 0:3
3:S
3:0
11 0 23
4 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 10
5 . 0:3
S:3
0:3
S:S -2 0 10

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.11.2021 00:10 4. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) S:S
29.10.2021 19:00 4. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Badminton Arena Skalka 1:3
25.10.2021 20:30 4. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 1:3
22.10.2021 19:00 4. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Hamr Štěrboholy 0:3
04.10.2021 00:10 4. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) S:3
22.09.2021 20:00 4. LabTeam (K. Vitoušová, T. Hrašková) Badminton Arena Skalka 3:0
19.09.2021 19:30 4. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 3:0
12.09.2021 18:00 4. Bazar (S. Bruder, M. Vránková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
01.09.2021 00:10 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) S:S
01.09.2021 00:10 4. Dělej Běhej (J. Provazník, L. Krejčí) 3:S
19.08.2021 18:00 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 0:3
03.08.2021 19:00 4. Studená sprcha (F. Kareta, V. Šika) Badminton Arena Skalka 3:0
02.08.2021 00:10 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S
31.07.2021 14:00 6. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Sportcentrum Step 3:0
31.07.2021 13:30 6. Berušky :) (Z. Kubíková, D. Lobova) Sportcentrum Step 3:0
25.07.2021 19:00 6. LabTeam (K. Vitoušová, T. Hrašková) Badminton Arena Skalka 3:0
21.07.2021 19:00 6. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Hamr Štěrboholy 3:0
01.07.2021 00:10 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) S:3
29.06.2021 21:00 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Braník 0:3 Komentáře
22.06.2021 20:00 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3
20.06.2021 20:00 4. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
05.10.2020 00:10 5. Medunakorinek (M. Kořínek, M. meduna) 3:S
25.09.2020 19:00 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 1:3
18.09.2020 20:00 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3
17.09.2020 19:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
06.09.2020 20:42 6. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) 3:S Komentáře
25.08.2020 20:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Braník 3:0
20.08.2020 22:59