Image 1

Mirka Čeňková (41 let)

ID: 31503

Praha

  • 49 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 64 /81
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 49
    Zápasů v lize ( 25 / 21 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

8 . Úroveň A

80 bodů
64. místo (50. místo v mužích)
Emí… Odj… Jir… MoKa Čer… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
13 14 107
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3
1 11 92
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0 0 80
4 . 0 -3 77
5 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
0:3
0 -14 66

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň B

82 bodů
45. místo (35. místo v mužích)
Mis… Nep… Kra… Jir… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 121
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
3:0
3:0
3:S
20 11 111
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
0:3
3:0
3:2
13 0 93
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3
0:3 0:3
3:2
5 -3 82
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
S:3
2:3
2:3
4 -14 70

7 . Úroveň A

91 bodů
40. místo (33. místo v mužích)
T&P Jir… MoKa Odj… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:2 3:1 23 14 97
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3
3:0
3:1
3:S
20 11 91
3 . 1:3
0:3
3:2
3:1 12 0 72
4 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
2:3 1:3
2:3
3:1
11 -11 60
5 . 1:3
S:3
1:3
1:3
3 -14 49

8 . Úroveň A

71 bodů
48. místo (37. místo v mužích)
Odj… Jir… Rak… Pus… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 80
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 71
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 54
4 . 0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 35
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

8 . Úroveň A

56 bodů
52. místo (40. místo v mužích)
HoPe Pat… Jir… Zno… Baz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:1 3:0
3:S
20 14 74
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:1
3:2
S:3
3:0 18 11 69
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 2:3 3:0
3:S
16 0 56
4 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
0:3
3:S
0:3
3:S
12 -11 41
5 .
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 26

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň B

68 bodů
60. místo (46. místo v mužích)
Ver… Mat… Nep… Kra… Jir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0
3:0
3:1
3:0
27 14 121
2 .
0:3
3:1
3:0
3:1 19 11 110
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
1:3
3:0
3:0 15 0 95
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
0:3
0:3
3:1 7 -3 84
5 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3
1:3 0:3 1:3 2 -14 68

8 . Úroveň A

77 bodů
57. místo (46. místo v mužích)
Sve… MoKa Jir… Pol… Odj… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:0
3:0
3:1
3:1
2:3
24 14 98
2 .
0:3
3:2
3:S
3:1
3:1
19 11 90
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 2:3
3:S
3:1
3:1
17 0 77
4 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
1:3
S:3
S:3
3:0
3:0
13 0 73
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3
1:3 1:3
0:3
3:1
8 -3 65
6 .
3:2
1:3
1:3
0:3
1:3
7 -14 53

8 . Úroveň A

90 bodů
52. místo (42. místo v mužích)
Kra… Jir… eL… Dis… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:1 2:3 3:0 3:0 22 14 96
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 3:1
3:S
3:1 19 11 90
3 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:2 1:3
3:S
3:0 19 0 79
4 .
Disco Science (P. Volf + J. Zuczková)
0:3
S:3
S:3
3:0 7 -11 56
5 . 0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 47

9 . Úroveň A

74 bodů
65. místo (48. místo v mužích)
Kra… Pup… Jir… Šim… Úči… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 99
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3 3:2 3:1 3:0 20 11 91
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 2:3 3:1 3:2 14 0 74
4 . 0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 57
5 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
0:3 0:3 2:3 1:3 3 -14 49

Podzimní sezóna 2018

9 . Úroveň A

95 bodů
62. místo (46. místo v mužích)
Jir… Pot… RK… Lamy Těs… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
S:3
3:2
3:0
3:S
15 0 27
2 .
3:S
S:S
3:2
3:S
12 0 24
3 .
2:3
S:S
3:0
3:S
11 0 23
4 . 0:3
2:3
0:3
3:S
7 0 19
5 .
Těsně vedle (H. Eisenmann + K. Mazáková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 12

8 . Úroveň B

88 bodů
64. místo (46. místo v mužích)
Kos… Pup… MoKa Jir… Neo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:2 3:2
3:S
3:1
18 0 36
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3 3:2
3:S
3:S
16 0 34
3 . 2:3 2:3 3:2
3:0
14 0 32
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
S:3
S:3
2:3
3:S
7 0 25
5 .
1:3
S:3
0:3
S:3
1 0 19

8 . Úroveň A

88 bodů
63. místo (44. místo v mužích)
Min… Fog… Jir… Rak… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
3:0 3:0 3:0 3:0 24 0 42
2 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3 3:0 3:0 3:0 18 0 36
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 0:3 1:3 3:0 7 0 25
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 0:3 3:1 1:3 6 0 24
5 . 0:3 0:3 0:3 3:1 5 0 23

9 . Úroveň A

105 bodů
55. místo (44. místo v mužích)
MoKa Jir… Pus… Ty… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0
3:S
3:0 21 0 33
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
2:3 3:0
3:S
3:S
18 0 30
3 . 0:3 0:3
3:S
3:0
11 0 23
4 .
Ty dva (V. Kraus + M. Patkova)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 0 10
5 . 0:3
S:3
0:3
S:S -2 0 10

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.09.2019 20:30 6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
27.09.2019 18:00 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 0:3
17.09.2019 19:30 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
13.09.2019 19:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
13.08.2019 18:00 7. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:1
11.08.2019 17:00 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
10.08.2019 18:00 7. T&P (A. Fulka, P. Matějka) Badminton Arena Skalka 1:3
30.07.2019 19:08 8. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S Komentáře
27.07.2019 10:00 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 1:3
23.07.2019 19:00 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0
15.07.2019 19:00 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 3:1
28.06.2019 20:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Braník 1:3
28.06.2019 19:00 8. Znouzectnost (P. Guth, M. Uhlíková) Hamr Braník 3:0
26.06.2019 12:28 8. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) 3:S Komentáře
07.06.2019 19:30 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 2:3
31.05.2019 19:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 1:3
28.05.2019 20:30 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 1:3
23.05.2019 19:30 7. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
09.05.2019 20:30 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
01.05.2019 15:50 8. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) 3:S Komentáře
26.04.2019 19:00 8. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 0:3
23.04.2019 20:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
16.04.2019 18:00 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:1
13.04.2019 10:00 8. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 2:3
31.03.2019 20:51 8. Disco Science (P. Volf, J. Zuczková) 3:S Komentáře
29.03.2019 18:00 8. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Sportcentrum Step 3:1
22.03.2019 20:00 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:1
15.03.2019 19:00 8. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 1:3
27.02.2019 20:30 9. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 1:3
22.02.2019 18:00 9. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) Badminton Arena Skalka 3:2
19.02.2019 19:30 9. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 3:1
08.02.2019 18:00 9. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Braník 2:3
02.02.2019 09:00 9. Lamy (P. Oliveriusová, F. Beneš) Badminton Arena Skalka 3:0
30.01.2019 17:25 9. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) S:3 Komentáře
29.01.2019 19:00 9. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
27.01.2019 13:45 9. Těsně vedle (H. Eisenmann, K. Mazáková) 3:S Komentáře
26.12.2018 21:43 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) S:3 Komentáře
26.12.2018 15:19 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) S:3 Komentáře
16.12.2018 20:20 8. Neonky (E. Rosenbergová, V. Růžičková) 3:S Komentáře
11.12.2018 19:00 8. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 2:3
23.11.2018 18:30 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 1:3
20.11.2018 20:00 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0
16.11.2018 21:00 8. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) Hamr Braník 0:3
07.11.2018 20:30 8. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 0:3
30.10.2018 21:35 9. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) 3:S Komentáře
30.10.2018 21:33 9. Ty dva (V. Kraus, M. Patkova) 3:S Komentáře
30.10.2018 20:00 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 3:0
17.10.2018 19:30 9. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sport Troja 2:3
7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím