Image 1

Zuzana Šenoldová (31 let)

ID: 27020

Praha

  • 57 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Sportcentrum Step
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 57
    Zápasů v lize ( 16 / 39 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

9 . Úroveň A

19 bodů
54. místo (14. místo v ženách)
Pus… Gum… Fog… Jad… MiSa Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2
3:1
3:S 3:1 20 0 26
2 . 0:3 1:3 3:S 3:S 3:S 13 0 19
3 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
2:3 3:1 3:S 3:S S:S 12 0 18
4 .
1:3
S:3 S:3 3:S 3:0 10 0 16
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 0 4
6 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
1:3 S:3 S:S 0:3 S:S -3 0 3

7 . Úroveň A

27 bodů
60. místo (18. místo v ženách)
Psy… ČT… MiSa Pus… Gum… Jad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
2:3 3:S 3:0
3:0
3:0 41 0 56
2 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
3:2
2:3
3:2
3:1 3:2 33 0 48
3 . S:3
3:2
S:S 3:0
3:0
23 0 38
4 . 0:3
2:3
S:S
3:0
3:S 17 0 32
5 .
0:3
1:3 0:3
0:3
3:0 12 0 27
6 . 0:3 2:3
0:3
S:3 0:3 3 0 18

7 . Úroveň C

18 bodů
61. místo (18. místo v ženách)
Ino… Pat… HoPe Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:0
3:1
3:0 49 0 64
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 3:0 3:0 34 0 49
3 .
1:3
0:3
3:1
18 0 33
4 . 0:3 0:3
1:3
3 0 18

Jarní sezóna 2018

8 . Úroveň C

33 bodů
75. místo (20. místo v ženách)
Kos… Pup… Jel… Gum… Pet… H Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:2
1:3
3:0
3:0
3:S 37 0 52
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3
2:3 3:0 3:S 3:S 32 0 47
3 .
Jelenskej válec (M. Bureš + J. Žďárský)
3:1
3:2
3:1
3:0 S:S 31 0 46
4 .
0:3
0:3
1:3
3:S 3:S 18 0 33
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
S:3 0:3 S:3 S:S -4 0 11
6 . S:3 S:3 S:S S:3 S:S -8 0 7

8 . Úroveň A

14 bodů
87. místo (18. místo v ženách)
Ner… Bob… Fog… Pus… Jak… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
3:2 3:1 3:0 3:0 3:0 46 0 61
2 .
Bobánci (A. Todorov + J. Vybíral)
2:3
3:0
3:1 3:1
3:0
41 0 56
3 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
1:3
0:3
S:S 3:0 3:0 18 0 33
4 . 0:3 1:3 S:S 3:2
3:2
12 0 27
5 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
0:3 1:3 0:3 2:3 S:S 1 0 16
6 . 0:3
0:3
0:3
2:3
S:S -1 0 14

8 . Úroveň A

31 bodů
79. místo (16. místo v ženách)
HoPe Bag… Jel… Erka Gum… Hp Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:1
3:0
3:0
46 0 61
2 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
2:3
3:2
3:2 3:0 3:0 37 0 52
3 .
Jelenskej válec (M. Bureš + J. Žďárský)
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 0 48
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3 2:3 0:3 2:3
3:0
18 0 33
5 .
0:3
0:3
0:3
3:2
3:1
16 0 31
6 .
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 17

Podzimní sezóna 2017

8 . Úroveň B

35 bodů
76. místo (18. místo v ženách)
Ber… Mat… Gum… #vi… Hol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:1 3:0
3:S
3:S 44 0 59
2 . 1:3 3:0
3:S
3:S
35 0 50
3 . 0:3 0:3 3:S 3:S 20 0 35
4 .
#vinohrady (D. Kratochvíl + R. Hrubá)
S:3
S:3
S:3 S:S -5 0 10
5 .
Holky z Pankráce (M. Bezuchová + L. Vystrčilová)
S:3
S:3
S:3 S:S -5 0 10

8 . Úroveň B

12 bodů
81. místo (20. místo v ženách)
Voň… Eda… Bla… Gum… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
1:3
3:0
3:0
3:1 39 0 54
2 .
EdaVo (V. Pavluch + E. Kohout)
3:1 S:S 3:0 S:S 14 0 29
3 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
0:3
S:S 3:1 S:S 1 0 16
4 .
0:3
0:3 1:3 S:S -3 0 12
5 . 1:3 S:S S:S S:S -13 0 2

8 . Úroveň A

32 bodů
74. místo (16. místo v ženách)
Mar… slu… Luk… Gum… #vi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
3:S
3:1 3:1 3:0 45 0 60
2 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
S:3
3:2 3:1 3:0 33 0 48
3 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
1:3 2:3 3:0 3:0 32 0 47
4 . 1:3 1:3 0:3 3:0 17 0 32
5 .
#vinohrady (D. Kratochvíl + R. Hrubá)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 15

8 . Úroveň B

32 bodů
74. místo (21. místo v ženách)
Pus… Bla… Fri… Gum… Pet… Tra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:S
3:0
3:0 3:0 3:S 46 0 61
2 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
S:3 3:2 3:0 3:0
3:S
35 0 50
3 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
0:3
2:3
3:0
3:0
3:S 31 0 46
4 . 0:3 0:3
0:3
3:1 3:S 17 0 32
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3 0:3
0:3
1:3 3:S 10 0 25
6 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 15

Jarní sezóna 2017

7 . Úroveň D

15 bodů
73. místo (19. místo v ženách)
Ver… Pup… Pet… Mar… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 67
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3 3:S 2:3 3:0 27 0 42
3 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
0:3 S:3 3:1 3:0 24 0 39
4 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
0:3 3:2 1:3 3:0 24 0 39
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 15

7 . Úroveň C

40 bodů
59. místo (11. místo v ženách)
MAD… Gum… Pře… Sat… MiM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:S 49 0 64
2 . 0:3
2:3
3:1
3:S 25 0 40
3 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
3:2
1:3
3:0
24 0 39
4 .
Satchmo team (Z. Schlibener + L. Šaňková)
0:3
1:3
3:1
3:S 23 0 38
5 . S:3 S:3
0:3
S:3 0 0 15

7 . Úroveň A

26 bodů
63. místo (14. místo v ženách)
Žlu… Erka Čum… Sme… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 67
2 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 3:2 3:S 3:1 30 0 45
3 .
Čumáček (D. Mrkosová + P. Dobroucký)
0:3
2:3
3:S
2:3
18 0 33
4 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
0:3
S:3
S:3
3:0
13 0 28
5 .
0:3
1:3
3:2
0:3
11 0 26

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.09.2018 17:00 9. MiSa (S. Konečná, M. Kovács) SportCentrum JEREMI 3:S
01.09.2018 17:00 9. Jadýrka (T. Vitvarová, L. Rathouska) SportCentrum JEREMI 3:S
01.09.2018 17:00 9. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) SportCentrum JEREMI 3:S
30.08.2018 18:30 9. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Sportcentrum Step 1:3
30.08.2018 17:30 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 0:3
31.07.2018 17:00 7. MiSa (S. Konečná, M. Kovács) Hamr Braník 0:3
25.07.2018 18:30 7. ČT power (Z. Schlibener, P. Kalina) Sportcentrum Step 1:3
24.07.2018 17:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
19.07.2018 17:00 7. Jadýrka (T. Vitvarová, L. Rathouska) Badminton Arena Skalka 3:0
17.07.2018 16:00 7. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) 0:3 Komentáře
25.06.2018 18:00 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 0:3
20.06.2018 19:30 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 0:3
19.06.2018 18:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
29.05.2018 17:30 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Sportcentrum Step 0:3
23.05.2018 18:30 8. Jelenskej válec (M. Bureš, J. Žďárský) Sport Troja 1:3 Komentáře
17.05.2018 17:30 8. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
03.04.2018 14:32 8. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) S:S
29.03.2018 17:00 8. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Sportcentrum Step 0:3
28.03.2018 21:00 8. Bobánci (A. Todorov, J. Vybíral) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
28.03.2018 20:00 8. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 0:3
21.03.2018 20:00 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) 2:3 Komentáře
25.02.2018 18:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 0:3 Komentáře
22.02.2018 17:00 8. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Sportcentrum Step 0:3
21.02.2018 21:00 8. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:2
21.02.2018 20:00 8. Jelenskej válec (M. Bureš, J. Žďárský) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
11.02.2018 18:00 8. Hp (P. Hradsky, H. Tomečková) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
17.01.2018 17:30 8. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 0:3
14.01.2018 17:00 8. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Badminton Arena Skalka 0:3
02.01.2018 10:20 8. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) S:S
10.12.2017 20:00 8. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
10.12.2017 19:00 8. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) Sportcentrum Step 1:3
08.12.2017 20:00 8. EdaVo (V. Pavluch, E. Kohout) Sportcentrum Step 0:3
19.11.2017 19:00 8. #vinohrady (D. Kratochvíl, R. Hrubá) Sportcentrum Step 3:0
19.11.2017 18:30 8. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Sportcentrum Step 0:3
15.11.2017 21:00 8. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Badminton Arena Skalka 1:3
14.11.2017 18:00 8. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 1:3
01.11.2017 11:14 8. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 3:S
24.10.2017 20:00 8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) Sportcentrum Step 3:1
24.10.2017 19:30 8. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
24.10.2017 18:30 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 0:3
18.10.2017 18:00 8. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) 0:3
26.04.2017 17:00 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Badminton Arena Skalka 0:3
23.04.2017 19:00 7. Petra Drobišová (P. Drobišová, Z. Drobiš) Hamr Braník 0:3
09.04.2017 19:00 7. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) 0:3
05.04.2017 18:00 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) 0:3
23.03.2017 17:30 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Tenis Centrum Lužiny 0:3
23.03.2017 17:30 7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) 2:3 Komentáře
12.03.2017 11:00 7. Satchmo team (Z. Schlibener, L. Šaňková) 3:1 Komentáře
18.02.2017 09:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) 1:3
12.02.2017 18:00 7. Smečující tykvičky (J. Čambula, G. Čambulová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
12.02.2017 17:30 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.02.2017 09:00 7. Čumáček (D. Mrkosová, P. Dobroucký) 3:2 Komentáře
7. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) 3:S
8. #vinohrady (D. Kratochvíl, R. Hrubá) 3:S
8. Holky z Pankráce (M. Bezuchová, L. Vystrčilová) 3:S
8. H (P. Hulík, V. Hulíková) 3:S
8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím