Načítám…

Tomáš Klepal (40 let)

ID: 15635

Praha

  • 188 zápasů

    od roku 2012
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 23 /72
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 33 / 29 / 6) 1 turnaj
  • 53%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

3 . Úroveň A

100 bodů
19. místo (15. místo v mužích)
Bil… Doh… RYZ… Pet… Nev… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:0 4 30 134 6:1
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
1:3 3:0 3:0 4 25 129 7:3
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 3:0 3:1 4 12 116 6:4
4 . 0:3 0:3 3:2 2 4 106 3:8
5 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3 1:3 2:3 0 0 100 3:9

Podzimní sezóna 2023

4 . Úroveň B

116 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
Nev… Vel… Pad… IT… Gar… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
3:2 3:1 0:3 3:0 6 30 116 9:6
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
2:3 3:2 3:1
S:S
4 25 109 8:9
3 .
Padající hvězdy (J. Mazur + K. Lackovičová)
1:3 2:3 3:2 3:0 4 12 96 9:8
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:0 1:3 2:3 3:0 4 4 88 9:6
5 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
0:3
S:S
0:3 0:3 0 0 80 0:12

4 . Úroveň B

100 bodů
28. místo (19. místo v mužích)
SaB… Sta… Dic… Bla… Nev… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
SaBaT Slaný (J. Matějovský + A. Matějovská)
3:1
3:S
3:0 3:0 8 30 138 12:1
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
3:1
3:0
3:S
6 25 131 10:4
3 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
S:3
1:3
3:2
3:S
4 12 116 7:8
4 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
0:3
0:3
2:3
3:S
2 4 106 5:9
5 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
S:3
S:3
S:3
0 0 100 0:12

5 . Úroveň B

118 bodů
20. místo (14. místo v mužích)
Nev… Bla… Gar… Kos… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
3:0 3:0 3:0 3:0 8 30 118 12:0
2 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
0:3 3:1
3:1
3:S
6 25 111 9:5
3 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
0:3 1:3 3:1
S:S
2 12 94 4:7
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
1:3
1:3 3:1 2 4 86 5:10
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
S:3
S:S
1:3 0 0 80 1:9

Letní sezóna 2023

5 . Úroveň A

89 bodů
32. místo (21. místo v mužích)
Sta… Dře… Fam… Nev… Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
3:1
3:S
3:S
23 14 117 12:3
2 .
Dřeváci (J. Šimandl + K. Dunicka)
2:3
3:0 1:3
3:S
16 11 107 9:6
3 .
1:3
0:3
3:S
3:S
13 0 93 7:6
4 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
S:3
3:1
S:3
3:S
12 -3 89 6:7
5 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

Podzimní sezóna 2022

4 . Úroveň B

99 bodů
28. místo (18. místo v mužích)
MIl… Doh… Dra… Nev… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
3:1
3:2
3:0
3:1
24 14 138 12:4
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
1:3
3:2 3:2 3:1 17 3 120 10:8
3 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
2:3
2:3 1:3 3:1 11 0 111 8:10
4 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
2:3 3:1 2:3 10 -11 99 7:10
5 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3
1:3 1:3 3:2 8 -14 94 6:11

4 . Úroveň B

101 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
Nik… Nev… Luc… Sta… Rus… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 2:3 3:0 3:1
3:1
21 14 115 11:5
2 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
3:2 3:1 3:1 1:3 18 3 101 10:7
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 1:3
3:2
3:0 13 0 93 7:8
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3 1:3
2:3
3:1 10 -11 79 7:10
5 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
1:3
3:1 0:3 1:3 8 -14 74 5:10

3 . Úroveň A

112 bodů
24. místo (17. místo v mužích)
Past Sta… IT… Dic… Nev… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1 3:0 3:1 3:1 25 14 159 12:3
2 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
1:3 3:1 3:0 3:2 19 11 150 10:6
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 1:3 3:1 3:2 12 0 132 7:9
4 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
1:3 0:3 1:3
3:1
8 -11 117 5:10
5 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
1:3 2:3 2:3
1:3
6 -14 112 6:12

5 . Úroveň A

121 bodů
16. místo (13. místo v mužích)
Nev… Sve… Šim… buř… Hadi Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
3:0 3:0
3:S
3:0 27 14 121 12:0
2 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 3:0
3:S
3:1
19 11 110 9:4
3 . 0:3 0:3
3:S
2:3 8 0 88 5:9
4 .
buřiči (M. Janoš + L. Vala)
S:3
S:3
S:3
3:0 7 -11 76 3:9
5 . 0:3
1:3
3:2 0:3 6 -14 72 4:11

Letní sezóna 2022

4 . Úroveň A

83 bodů
25. místo (15. místo v mužích)
Ene… Kub… Rus… Nev… Ver… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 121 12:1
2 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
1:3
3:0
3:0 3:0 22 3 105 10:3
3 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
0:3
0:3
3:1
3:0
13 0 93 6:7
4 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -3 83 4:11
5 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3 0:3
0:3
2:3 2 -14 68 2:12

Jarní sezóna 2022

3 . Úroveň A

114 bodů
20. místo (12. místo v mužích)
Koť… Sta… Kol… Nev… Past Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Koťátka (E. Culková + J. Culek)
3:2
3:2
3:0
3:S
23 14 157 12:4
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3 3:0 0:3
3:S
15 11 146 8:6
3 .
Kolena (M. Čech + F. Rysl)
2:3
0:3 3:0 1:3 10 0 130 6:9
4 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3 3:0 0:3 S:S 5 -11 114 3:6
5 .
S:3
S:3
3:1 S:S 4 -14 110 3:7

4 . Úroveň A

137 bodů
13. místo (11. místo v mužích)
Nev… Vel… Emí… Mír… Bum… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
3:0 3:0 2:3 3:0 23 14 137 11:3
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3 3:2 3:1
3:S
17 3 120 9:6
3 . 0:3 2:3
3:S
3:S
14 0 114 8:6
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
3:2 1:3
S:3
3:S
12 -11 101 7:8
5 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86 0:12

6 . Úroveň B

100 bodů
28. místo (20. místo v mužích)
Nev… Pat… Baz… MOS… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
3:0 3:2 3:0 3:0 26 14 100 12:2
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 3:0
3:0
3:0 21 11 92 9:3
3 . 2:3 0:3
3:1
3:S
14 0 74 8:7
4 .
MOS365 (A. Makovský + V. Jirsa)
0:3
0:3
1:3
3:1 7 -3 64 4:10
5 . 0:3 0:3
S:3
1:3 1 -14 47 1:12

Podzimní sezóna 2021

5 . Úroveň A

66 bodů
39. místo (25. místo v mužích)
Mat… Lamy Sve… Baz… Nev… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:2
3:0 3:0 3:0 26 14 120 12:2
2 .
2:3
3:1 3:1 3:0 21 11 112 11:5
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 1:3
3:0
3:0 15 0 95 7:6
4 . 0:3 1:3
0:3
3:0 8 -3 85 4:9
5 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66 0:12

5 . Úroveň A

76 bodů
28. místo (19. místo v mužích)
Pin… Doh… Nev… Bum… Kuf… Emí… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
3:1
3:0
3:0
3:2
3:S
25 14 99 15:3
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
1:3 3:2 3:1 3:1
3:S
19 11 90 13:7
3 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
2:3 3:1 3:1
3:S
16 0 76 11:8
4 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
0:3
1:3 1:3 3:1
3:S
11 0 71 8:10
5 .
Kufulovci (T. Lešták + Z. Urbániová)
2:3 1:3 1:3 1:3
3:S
9 -3 66 8:12
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:15

5 . Úroveň B

92 bodů
29. místo (19. místo v mužích)
Ver… Lamy Nev… Asp… LuKa Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0
3:0
3:S
3:0 27 14 121 12:0
2 . 0:3
3:0
3:0 3:0 21 11 112 9:3
3 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 92 6:8
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
S:3
0:3 2:3 3:0 9 -3 86 5:9
5 . 0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 66 0:12

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň A

72 bodů
27. místo (15. místo v mužích)
Doh… Ver… Nev… Hrrr Jun… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 101 12:0
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:1
3:0
2:3
15 11 86 8:7
3 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
1:3
3:2
3:S
12 0 72 7:8
4 . 0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 57 5:9
5 .
Juniorbazar (S. Bruder + K. Karlová)
S:3
3:2
S:3
S:3
5 -14 51 3:11

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.02.2024 18:00 3. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) BB Arena Štěrboholy 0:3
07.02.2024 18:00 3. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) BB Arena Štěrboholy 1:3
06.02.2024 17:00 3. PetEr (E. Annusova, P. Jelínek) Badminton Arena Skalka 2:3
29.01.2024 19:30 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) BB Arena Štěrboholy 3:2
23.01.2024 19:00 4. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) BB Arena Štěrboholy 3:0
14.01.2024 20:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 0:3
07.01.2024 11:00 4. Padající hvězdy (J. Mazur, K. Lackovičová) BB Arena Štěrboholy 3:1
27.11.2023 06:56 4. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
27.11.2023 06:56 4. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) S:3 Komentáře
27.11.2023 06:55 4. Blaazni (M. Vodičková, Š. Dub) S:3 Komentáře
07.11.2023 20:30 4. SaBaT Slaný (J. Matějovský, A. Matějovská) BB Arena Štěrboholy 0:3
26.10.2023 19:30 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 3:0
23.10.2023 19:30 5. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) BB Arena Štěrboholy 3:0
09.10.2023 19:30 5. Blaazni (M. Vodičková, Š. Dub) Hamr Braník 3:0
03.10.2023 19:00 5. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) BB Arena Štěrboholy 3:0
26.09.2023 20:00 5. Dřeváci (J. Šimandl, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 3:1
26.09.2023 13:39 5. Family (U. Amrillaev, L. Amrillajev) S:3 Komentáře
22.09.2023 08:30 5. Drama Kings (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S Komentáře
22.09.2023 07:28 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
15.01.2023 18:00 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 2:3
13.01.2023 18:00 4. Drama Kings (J. Drahorád, J. Drahorád) SportCentrum JEREMI 3:1
11.01.2023 21:00 4. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) SportCentrum JEREMI 2:3
05.01.2023 19:00 4. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
30.12.2022 19:00 4. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Hamr Braník 3:2
26.12.2022 19:00 4. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:1
14.12.2022 19:30 4. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) BB Arena Štěrboholy 3:1
06.12.2022 18:30 4. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) BB Arena Štěrboholy 1:3
29.11.2022 20:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) BB Arena Štěrboholy 2:3
27.11.2022 19:00 3. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Braník 1:3
27.11.2022 18:00 3. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 2:3
15.11.2022 16:00 3. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) BB Arena Štěrboholy 1:3 Komentáře
30.10.2022 20:11 5. buřiči (M. Janoš, L. Vala) 3:S Komentáře
25.10.2022 19:00 5. Hadi (M. Hadrava, K. Hadrava) BB Arena Štěrboholy 3:0
07.10.2022 19:30 5. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) BB Arena Štěrboholy 3:0
06.10.2022 18:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 3:0
28.09.2022 19:00 4. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) BB Arena Štěrboholy 1:3
27.09.2022 18:00 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) BB Arena Štěrboholy 3:2
08.09.2022 20:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
02.09.2022 19:00 4. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) Badminton Arena Skalka 0:3
01.06.2022 00:10 3. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) S:S
19.05.2022 16:00 3. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) BB Arena Štěrboholy 3:0
12.05.2022 19:00 3. Kolena (M. Čech, F. Rysl) Hamr Braník 0:3
03.05.2022 18:00 3. Koťátka (E. Culková, J. Culek) BB Arena Štěrboholy 0:3
24.04.2022 20:30 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) SportCentrum JEREMI 3:0
22.04.2022 18:00 4. Bumbrlínci (V. Pavluch, K. Syrová) BB Arena Štěrboholy 3:0
21.04.2022 18:00 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) BB Arena Štěrboholy 3:0
12.04.2022 19:00 4. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) BB Arena Štěrboholy 2:3
27.03.2022 18:00 6. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) BB Arena Letňany 3:0
21.03.2022 19:00 6. Bazar (S. Bruder, M. Vránková) Badminton Arena Skalka 3:2
17.03.2022 19:00 6. MOS365 (A. Makovský, V. Jirsa) BB Arena Štěrboholy 3:0
17.03.2022 18:00 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) BB Arena Štěrboholy 3:0
23.01.2022 22:00 5. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) Sportcentrum Step 0:3
23.01.2022 22:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 0:3
23.01.2022 19:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) BB Arena Štěrboholy 0:3
10.01.2022 18:00 5. Bazar (S. Bruder, M. Vránková) Hamr Braník 0:3
28.12.2021 18:00 5. Bumbrlínci (V. Pavluch, K. Syrová) 3:1
20.12.2021 15:03 5. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) 3:S Komentáře
13.12.2021 16:00 5. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Badminton Arena Skalka 2:3
12.12.2021 19:30 5. Kufulovci (T. Lešták, Z. Urbániová) Hamr Braník 3:1
08.12.2021 19:00 5. Pindilové :-) (K. Třešková, O. Vomela) BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
22.10.2021 17:00 5. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) 0:3 Komentáře
20.10.2021 22:00 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
17.10.2021 18:00 5. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Hamr Braník 3:2
11.10.2021 19:00 5. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře
03.10.2021 18:00 5. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) BB Arena Štěrboholy 0:3
29.09.2021 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 1:3 Komentáře
22.09.2021 19:00 5. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) Sport Troja 3:2 Komentáře
15.09.2021 21:15 5. Juniorbazar (S. Bruder, K. Karlová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody