Image 1

Miroslav Polách (31 let)

ID: 31450

Praha

  • 59 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • 67 /90
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 59
    Zápasů v lize ( 25 / 34 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

9 . Úroveň A

72 bodů
65. místo (14. místo v ženách)
2La… Rak… YDDH Jed… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
3:1 3:0 3:0 20 14 94
2 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 1 11 72
3 . 0 0 60
4 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
0:3 0 -11 49
5 . 0:3 0 -14 46

9 . Úroveň A

78 bodů
67. místo (15. místo v ženách)
Zde… Maja Rak… Pot… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 3:1
3:0
3:S 21 14 95
2 . 3:2 2:3 3:0 3:S 20 11 91
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 3:2 3:1 3:S 18 0 78
4 .
0:3
0:3 1:3 3:S 7 -11 56
5 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 46

9 . Úroveň A

57 bodů
71. místo (17. místo v ženách)
Kos… Ryb… Zde… Rak… KaPr Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:0 3:0 3:1
3:0
27 14 101
2 .
Rybí hlavy (V. Raja + K. Nevšímal)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3
3:0
3:0
14 0 74
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 0:3
0:3
3:0 8 -11 57
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 46

Letní sezóna 2019

9 . Úroveň A

36 bodů
56. místo (13. místo v ženách)
Kos… Lamy Rak… Pus… LaVe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:0 3:2 3:0
3:S
25 14 59
2 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3 3:2 3:0
3:S
18 11 49
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
2:3 2:3 3:1
3:S
16 0 36
4 . 0:3 0:3 1:3 3:S 7 -11 16
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 6

8 . Úroveň A

37 bodů
57. místo (13. místo v ženách)
HoPe Laz… Kos… Rak… Zno… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:2
3:1
3:S
22 14 76
2 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
2:3 3:2 3:1
3:S
19 11 70
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
2:3 2:3 3:0
3:S
17 0 57
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3
1:3 0:3
3:S
8 -11 37
5 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

8 . Úroveň A

54 bodů
53. místo (12. místo v ženách)
Odj… Jir… Rak… Pus… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 80
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 71
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 54
4 . 0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 35
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

7 . Úroveň A

55 bodů
53. místo (13. místo v ženách)
Med… Sta… The… Rak… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
3:2 3:0 3:0
3:S
25 14 99
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
3:0
3:S
22 11 93
3 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
0:3
0:3
3:0
3:S 13 0 73
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 55
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Jarní sezóna 2019

9 . Úroveň A

69 bodů
59. místo (14. místo v ženách)
Šim… Rak… Srd… HoPe Odj… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:2 3:0 26 14 80
2 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 3:2 1:3 3:0 3:0 18 11 69
3 .
Srdcaři (M. Randulová + D. Randula)
1:3 2:3
3:0
3:S
3:2
18 0 58
4 . 0:3 3:1
0:3
3:2 3:0 15 0 55
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
2:3 0:3
S:3
2:3 S:S 2 -11 31
6 . 0:3 0:3
2:3
0:3 S:S 0 -14 26

9 . Úroveň A

56 bodů
68. místo (16. místo v ženách)
Laz… Pot… Rak… Srd… Zno… Dis… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
3:2 3:1 3:1 3:1 3:1 24 14 78
2 . 2:3
3:1
3:1
3:0
3:S
23 11 74
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3
1:3
2:3 3:0 3:0 16 0 56
4 .
Srdcaři (M. Randulová + D. Randula)
1:3
1:3
3:2
3:2
S:3
10 0 50
5 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
1:3
0:3
0:3
2:3
3:1
8 -11 37
6 .
Disco Science (P. Volf + J. Zuczková)
1:3
S:3
0:3
3:S
1:3
7 -14 33

10 . Úroveň A

55 bodů
67. místo (17. místo v ženách)
Pot… Rak… RK… Voř… Úči… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0
3:0
3:S
3:0 28 14 62
2 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 3:0 3:0
3:S
3:0 24 11 55
3 . 0:3 0:3 3:1
3:S
3:0 16 0 36
4 .
Vořešpruti (M. Janová + R. Lefnar)
0:3
0:3 1:3
3:S
3:0
12 0 32
5 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
S:3
S:3
S:3
S:3
3:0 6 -11 15
6 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3 0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 6

10 . Úroveň A

53 bodů
74. místo (21. místo v ženách)
HoPe Fog… Rak… Pot… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . S:S
3:0
3:1
3:1 17 14 71
2 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:S 3:1 3:1 3:0 17 11 68
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3
1:3 3:1
3:S
13 0 53
4 .
1:3
1:3 1:3
3:0
10 -11 39
5 . 1:3 0:3
S:3
0:3
1 -14 27

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň A

67 bodů
68. místo (20. místo v ženách)
VEL… MAD… Kra… Šim… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:1
3:0 3:0 23 0 41
2 . 0:3
3:1
3:1 3:0 16 0 34
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
1:3
3:2
3:1
11 0 29
4 . 0:3 1:3
2:3
3:0 9 0 27
5 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 0:3
1:3
0:3 1 0 19

9 . Úroveň A

116 bodů
53. místo (12. místo v ženách)
Rak… Pus… RK… Ty… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
3:1
3:1 3:1 21 0 33
2 .
1:3
3:S
3:S
15 0 27
3 . 1:3 S:3 S:S -2 0 10
4 .
Ty dva (V. Kraus + M. Patkova)
1:3
S:3
S:S -2 0 10

8 . Úroveň A

84 bodů
66. místo (20. místo v ženách)
Min… Fog… Jir… Rak… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
3:0 3:0 3:0 3:0 24 0 42
2 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3 3:0 3:0 3:0 18 0 36
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 0:3 1:3 3:0 7 0 25
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 0:3 3:1 1:3 6 0 24
5 . 0:3 0:3 0:3 3:1 5 0 23

6 . Úroveň B

105 bodů
56. místo (12. místo v ženách)
Nik… The… Zde… Ráz… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0
3:0
3:0 22 0 52
2 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
2:3
2:3
3:1
3:0 15 0 45
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
3:2
3:2
3:0
14 0 44
4 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
1:3
2:3
3:0
9 0 39
5 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 0:3
0:3
0:3
0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.12.2019 20:30 9. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) Badminton Arena Skalka 1:3
02.12.2019 00:10 9. The Trageds (J. Pospíšil, T. Zdarsa) 3:S
15.11.2019 19:00 9. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 1:3
12.11.2019 20:00 9. Maja (M. Babůněk, J. Kuličková) Hamr Štěrboholy 3:2
11.11.2019 19:00 9. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Sport Troja 3:1
22.10.2019 17:00 9. Rybí hlavy (V. Raja, K. Nevšímal) SportCentrum JEREMI 0:3
18.10.2019 18:00 9. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 1:3
13.10.2019 18:00 9. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
10.10.2019 20:30 9. KaPr (A. Kašparová, K. Weichetová) Hamr Štěrboholy 3:0
30.09.2019 21:00 9. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) Hamr Štěrboholy 2:3
30.09.2019 20:00 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Hamr Štěrboholy 3:1
30.09.2019 10:19 9. LaVe (V. Snajdrova, L. Jendrichovska) 3:S Komentáře
06.09.2019 18:00 9. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 2:3
29.08.2019 19:35 8. Znouzectnost (P. Guth, M. Uhlíková) 3:S Komentáře
23.08.2019 18:00 8. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Štěrboholy 1:3
13.08.2019 19:30 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 0:3
12.08.2019 19:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
29.07.2019 11:43 8. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S Komentáře
28.07.2019 17:00 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 0:3
16.07.2019 19:00 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Hamr Štěrboholy 3:0
15.07.2019 19:00 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Štěrboholy 1:3
28.06.2019 09:46 7. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S Komentáře
16.06.2019 10:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
10.06.2019 20:00 7. Medunakorinek (M. Kořínek, M. meduna) Sportcentrum Step 0:3
10.06.2019 19:00 7. The Trageds (J. Pospíšil, T. Zdarsa) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
28.05.2019 00:00 9. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 1:3
26.05.2019 10:30 9. Srdcaři (M. Randulová, D. Randula) 3:2
21.05.2019 20:00 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Hamr Štěrboholy 3:0
15.05.2019 20:30 9. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:0
06.05.2019 20:00 9. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 1:3
28.04.2019 10:00 9. Srdcaři (M. Randulová, D. Randula) 2:3
23.04.2019 17:00 9. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) 1:3 Komentáře
17.04.2019 20:00 9. Znouzectnost (P. Guth, M. Uhlíková) Badminton Arena Skalka 3:0
17.04.2019 19:00 9. Disco Science (P. Volf, J. Zuczková) Badminton Arena Skalka 3:0
14.04.2019 09:00 9. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) 1:3
26.03.2019 21:06 10. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) 3:S Komentáře
22.03.2019 18:00 10. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) 3:0
22.03.2019 17:00 10. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) 1:3
20.03.2019 19:00 10. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) SportCentrum JEREMI 3:0
14.03.2019 19:30 10. Vořešpruti (M. Janová, R. Lefnar) Hamr Štěrboholy 3:0
24.02.2019 18:00 10. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 1:3
22.02.2019 10:08 10. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) 3:S Komentáře
13.02.2019 20:30 10. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Hamr Štěrboholy 3:1
10.02.2019 14:00 10. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 0:3 Komentáře
30.01.2019 20:30 8. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 0:3
13.01.2019 11:00 8. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 0:3
09.01.2019 20:30 8. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
06.01.2019 16:00 8. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) 0:3
17.12.2018 20:00 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
16.12.2018 10:00 9. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Badminton Arena Skalka 3:1
13.12.2018 20:30 9. Ty dva (V. Kraus, M. Patkova) Sportcentrum Step 3:1
30.11.2018 18:00 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 1:3
25.11.2018 17:00 8. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) Sport Troja 0:3
23.11.2018 18:30 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Štěrboholy 3:1
14.11.2018 21:00 8. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 0:3
24.10.2018 20:30 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
22.10.2018 18:00 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Sport Troja 0:3 Komentáře
21.10.2018 18:00 6. The Frames (R. Hau, J. Morová) Sportcentrum Step 0:3
09.10.2018 18:30 6. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) SportCentrum JEREMI 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím