Markéta Zbránková

Markéta Zbránková (30 let)

ID: 24804

Praha

  • 120 zápasů

    od roku 2016
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v SportCentrum JEREMI
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 30
    Zápasů v lize ( 14 / 13 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

8 . Úroveň A

100 bodů
46. místo (8. místo v ženách)
Pol… Kos… Ryb… Sta… Pat… Pot… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
3:0 3:2
3:2
3:0
3:0
26 14 100
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
3:S
3:1
3:2
3:0
20 11 91
3 .
Rybí hlavy (V. Raja + K. Nevšímal)
2:3
S:3
3:0 3:1 3:1 18 0 78
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
1:3
0:3
3:0
3:1
14 0 74
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 2:3 1:3
0:3
3:1 8 -11 57
6 .
0:3
0:3
1:3
1:3
1:3 3 -14 49

8 . Úroveň A

73 bodů
63. místo (15. místo v ženách)
Sve… MoKa Jir… Pol… Odj… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:0
3:0
3:1
3:1
2:3
24 14 98
2 .
0:3
3:2
3:S
3:1
3:1
19 11 90
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 2:3
3:S
3:1
3:1
17 0 77
4 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
1:3
S:3
S:3
3:0
3:0
13 0 73
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3
1:3 1:3
0:3
3:1
8 -3 65
6 .
3:2
1:3
1:3
0:3
1:3
7 -14 53

7 . Úroveň B

78 bodů
58. místo (13. místo v ženách)
Ráz… Pif… Sta… Pol… Zno… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
3:0
3:0
3:0
21 14 115
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:0 3:0 3:0 S:S 19 11 110
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3 3:2
3:0
12 0 92
4 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
0:3
0:3 2:3
3:0
9 -11 78
5 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
0:3
S:S
0:3
0:3
-2 -14 64

6 . Úroveň B

113 bodů
53. místo (11. místo v ženách)
Vou… (Ho… VEL… Nep… Pol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:1 3:2 3:1 1:3 18 14 152
2 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
1:3
3:2
3:1
3:S
18 11 149
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
2:3
2:3
3:1
3:1
16 0 136
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3 1:3 1:3 3:0 10 -11 119
5 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
3:1
S:3
1:3
0:3 7 -14 113

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň B

140 bodů
42. místo (7. místo v ženách)
Pol… Ner… The… Sve… Kos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
1:3
3:S
3:1
3:1 16 0 40
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
3:1 3:1
1:3
2:3
13 0 37
3 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
S:3
1:3 3:1
3:1
11 0 35
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
1:3
3:1
1:3
3:2
11 0 35
5 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
1:3
3:2
1:3
2:3
8 0 32

7 . Úroveň B

123 bodů
49. místo (9. místo v ženách)
Zde… VŠE… Pol… Kra… Fog… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
3:0
3:0
3:0 24 0 48
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
3:1
3:1
3:0 16 0 40
3 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
0:3
1:3
3:1
3:1
11 0 35
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
1:3
1:3
3:1 7 0 31
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3 0:3
1:3
1:3 2 0 26

6 . Úroveň A

116 bodů
55. místo (13. místo v ženách)
PIA… eL… Mat… Sve… Pol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:0
3:0
3:0
3:0
24 0 54
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3
3:1 3:1 3:0 16 0 46
3 .
0:3
1:3 3:2
3:1
10 0 40
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
1:3 2:3
3:2
7 0 37
5 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
0:3
0:3
1:3
2:3
3 0 33

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.05.2019 19:00 8. Rybí hlavy (V. Raja, K. Nevšímal) Badminton Arena Skalka 3:2
28.05.2019 19:00 8. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
27.05.2019 19:00 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
16.05.2019 19:00 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) SportCentrum JEREMI 3:0
08.05.2019 14:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Hamr Braník 3:0
01.05.2019 15:50 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) S:3 Komentáře
30.04.2019 15:25 8. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) S:3 Komentáře
27.04.2019 14:00 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
27.04.2019 13:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
27.04.2019 10:00 8. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 1:3 Komentáře
31.03.2019 17:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 2:3
21.03.2019 20:00 7. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) SportCentrum JEREMI 0:3
18.03.2019 19:00 7. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
07.03.2019 19:30 7. Znouzectnost (P. Guth, M. Uhlíková) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
28.02.2019 18:51 6. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) S:3 Komentáře
26.02.2019 20:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
21.02.2019 20:00 6. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 3:1
17.02.2019 20:30 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) SportCentrum JEREMI 0:3
26.01.2019 11:32 7. The Frames (R. Hau, J. Morová) 3:S Komentáře
25.01.2019 18:00 7. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:1 Komentáře
24.01.2019 19:30 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) SportCentrum JEREMI 3:1
17.01.2019 19:30 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) SportCentrum JEREMI 1:3
20.12.2018 19:00 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
17.12.2018 20:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
14.12.2018 20:30 7. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
11.12.2018 18:30 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
28.11.2018 19:30 6. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
23.11.2018 19:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 2:3 Komentáře
17.11.2018 14:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 1:3 Komentáře
13.11.2018 19:30 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím