No photo

Jana Morová (39 let)

ID: 29638

Praha

  • 47 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sportcentrum Step
  • 43 /100
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 47
    Zápasů v lize ( 22 / 24 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň A

103 bodů
43. místo (36. místo v mužích)
MoKa The… Laz… Luk… Pup… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1
3:S
12 14 106
2 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
1:3 3:2
3:S
12 11 103
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:3
2:3
3:S
8 0 88
4 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
0 -3 77
5 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
S:3
S:3
0 -14 66

7 . Úroveň A

91 bodů
51. místo (44. místo v mužích)
Pif… Dám… The… Mat… Cho… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 112
3 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 91
4 . 0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 77
5 .
Chobot (V. Raja + K. Nevšímal)
0:3 0:3 1:3
S:3
1 -14 67

8 . Úroveň B

98 bodů
46. místo (39. místo v mužích)
The… Pup… Odj… Ner… Srd… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
3:1 3:1
3:2
3:0 24 14 98
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
1:3 3:2 3:0 3:2 18 11 89
3 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3 2:3 3:1 3:1 15 0 75
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3
0:3 1:3 3:1 9 -11 58
5 .
Srdcaři (M. Randulová + D. Randula)
0:3 2:3 1:3 1:3 4 -14 50

8 . Úroveň B

94 bodů
59. místo (45. místo v mužích)
Piv… Sta… The… MAD… Laz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 112
3 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3
0:3
3:0
3:0 14 0 94
4 . 0:3
0:3
0:3
S:S
-2 -11 67
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3
0:3
0:3
S:S
-2 -14 64

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň B

123 bodů
53. místo (41. místo v mužích)
Pol… Ner… Sve… The… Kos… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
1:3
3:1
3:S
3:1 16 0 40
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
3:1
1:3
3:1
2:3
13 0 37
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
1:3
3:1
1:3
3:2
11 0 35
4 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
S:3
1:3 3:1
3:1
11 0 35
5 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
3:2
2:3
1:3
8 0 32

7 . Úroveň A

123 bodů
48. místo (40. místo v mužích)
2LP Žlu… The… Roz… Těs… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
2LP (L. Švec + J. Melen)
3:0 3:1 3:0
3:S
22 0 46
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 3:0 3:0
3:S
17 0 41
3 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
1:3 0:3 3:1
3:S
11 0 35
4 .
Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová + M. Wdowyczyn)
0:3 0:3 1:3
3:S
6 0 30
5 .
Těsně vedle (H. Eisenmann + K. Mazáková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24

6 . Úroveň B

130 bodů
47. místo (38. místo v mužích)
Uje… VEL… Bez… The… Ráz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:0
3:0
3:0
3:0
24 0 54
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
3:2
3:1
3:0
15 0 45
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
2:3
3:0 3:0 14 0 44
4 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3
1:3 0:3
3:0
7 0 37
5 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

6 . Úroveň B

158 bodů
36. místo (31. místo v mužích)
Nik… The… Zde… Ráz… Rak… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0
3:0
3:0 22 0 52
2 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
2:3
2:3
3:1
3:0 15 0 45
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
3:2
3:2
3:0
14 0 44
4 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
1:3
2:3
3:0
9 0 39
5 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 0:3
0:3
0:3
0 0 30

Jarní sezóna 2018

6 . Úroveň A

55 bodů
60. místo (49. místo v mužích)
Tra… Tim… VŠE… Pet… The… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:0 3:1 3:0 3:1 48 0 93
2 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
0:3
3:1
3:0
3:1
35 0 80
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
1:3
3:1 3:2 24 0 69
4 .
Petrovický expres (A. Zahradníčková + M. Andrýs)
0:3 0:3 1:3
3:1
13 0 58
5 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
1:3
1:3
2:3
1:3
10 0 55

7 . Úroveň B

69 bodů
49. místo (43. místo v mužích)
Sta… The… VEL… Psy… Pup… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
3:2
3:1
3:0
42 0 72
2 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
2:3
3:2
3:0
3:0
39 0 69
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
2:3
2:3
S:S 3:1 14 0 44
4 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
1:3
0:3
S:S
3:0
10 0 40
5 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
0:3
1:3
0:3
2 0 32

6 . Úroveň B

59 bodů
57. místo (47. místo v mužích)
Žlu… Nep… Mis… The… HRO… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:1
2:3
3:0
3:S
38 0 83
2 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3
3:1
3:0
3:S
36 0 81
3 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2
1:3
3:2
3:S
30 0 75
4 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3
0:3
2:3
3:S
14 0 59
5 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

5 . Úroveň A

69 bodů
46. místo (40. místo v mužích)
Bil… Luk… Uje… The… Myd… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:S
3:1 3:0 3:1 45 0 105
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
S:3
3:0 3:0 3:0 39 0 99
3 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3 0:3
3:0
3:1 26 0 86
4 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3 0:3
0:3
3:2
9 0 69
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
1:3 0:3 1:3
2:3
8 0 68

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.05.2019 19:00 7. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Sportcentrum Step 3:2
14.05.2019 19:22 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) 3:S Komentáře
12.05.2019 18:00 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sportcentrum Step 1:3
28.04.2019 19:00 7. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Sport Troja 0:3
26.04.2019 20:00 7. Chobot (V. Raja, K. Nevšímal) Badminton Arena Skalka 3:1
18.04.2019 17:00 7. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) SportCentrum JEREMI 0:3
11.04.2019 20:00 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 3:2
31.03.2019 18:00 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Badminton Arena Skalka 3:1
28.03.2019 19:00 8. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Sport Troja 3:2 Komentáře
16.03.2019 17:00 8. Srdcaři (M. Randulová, D. Randula) 3:0
10.03.2019 19:00 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:1
02.03.2019 18:00 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
24.02.2019 17:30 8. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
17.02.2019 19:00 8. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Sportcentrum Step 3:0
10.02.2019 17:00 8. Pivní Povaleči (L. Daněk, T. Kačinetz) Sportcentrum Step 0:3
26.01.2019 11:32 7. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) S:3 Komentáře
17.01.2019 19:00 7. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:1
13.01.2019 18:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Sportcentrum Step 1:3
09.01.2019 20:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
20.12.2018 19:00 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Sportcentrum Step 0:3
17.12.2018 11:10 7. Těsně vedle (H. Eisenmann, K. Mazáková) 3:S Komentáře
15.12.2018 18:00 7. Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová, M. Wdowyczyn) Sportcentrum Step 3:1
12.12.2018 20:30 7. 2LP (L. Švec, J. Melen) Sportcentrum Step 1:3
24.11.2018 18:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Braník 0:3
18.11.2018 20:00 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
15.11.2018 20:30 6. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.11.2018 18:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Sportcentrum Step 1:3
28.10.2018 16:00 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
21.10.2018 18:00 6. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Sportcentrum Step 3:0
14.10.2018 19:00 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
07.10.2018 19:00 6. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Sportcentrum Step 2:3
30.05.2018 19:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 2:3
27.05.2018 18:00 6. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 1:3
20.05.2018 19:00 6. Petrovický expres (A. Zahradníčková, M. Andrýs) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
17.05.2018 19:00 6. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
29.04.2018 19:00 7. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Braník 3:2 Komentáře
29.04.2018 18:00 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Braník 3:0 Komentáře
28.04.2018 10:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
22.04.2018 19:00 7. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
26.03.2018 09:00 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
25.03.2018 10:00 6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Štěrboholy 2:3
18.03.2018 17:30 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
28.02.2018 19:30 5. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 0:3
18.02.2018 18:00 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Sportcentrum Step 0:3
17.02.2018 15:00 5. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
11.02.2018 14:30 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 0:3 Komentáře
6. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím