Leoš Uttl

Leoš Uttl (27 let)

ID: 37439

Praha

  • 24 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Badminton Arena Skalka
  • 56 /128
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 23
    Zápasů v lize ( 14 / 9 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

8 . Úroveň B

119 bodů
54. místo (43. místo v mužích)
Kos… 2La… Ama… Jir… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:2
3:s 11 14 125
2 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
2:3
3:s 8 11 119
3 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
3:s 6 0 106
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
3:s 6 -11 95
5 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 86

9 . Úroveň A

92 bodů
62. místo (48. místo v mužích)
Ama… 2La… Čer… Blá… Ryc… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
3:0 3:0 3:0
3:2
3:S
27 14 101
2 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3
3:0
3:0
3:2
3:S
21 11 92
3 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
0:3
0:3
3:0
3:1
3:S
16 0 76
4 .
Blázinec (N. Vondráková + J. Krygel)
0:3 0:3
0:3
3:S
3:S
10 0 70
5 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
2:3
2:3
1:3
S:3
3:S
10 -3 67
6 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Podzimní sezóna 2019

7 . Úroveň B

89 bodů
62. místo (48. místo v mužích)
Sta… Vou… Sve… Tea… 2La… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
3:1
3:1
3:0
24 14 138
2 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
2:3
3:1 3:1 3:0 21 11 132
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
1:3
1:3 3:2 3:2 12 0 112
4 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
1:3
1:3 2:3
3:1
10 -11 99
5 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3
0:3 2:3
1:3
3 -14 89

9 . Úroveň A

100 bodů
56. místo (43. místo v mužích)
2La… Rak… Jed… Pus… YDDH Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 100
2 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 93
3 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
0:3 0:3 3:2 S:S 3 0 63
4 . 0:3 0:3 2:3 S:S 0 -11 49
5 .
S:3
0:3 S:S S:S -4 -14 42

10 . Úroveň A

82 bodů
66. místo (52. místo v mužích)
2La… Čer… Mam… Ned… Baz… KaPr Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
2:3
3:S
3:0
3:0
3:S
28 14 82
2 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
3:2
1:3
3:1
3:0 3:0 26 11 77
3 .
S:3
3:1
3:0
1:3
S:3
14 0 54
4 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
0:3
1:3
0:3
3:0
3:S
14 0 54
5 . 0:3 0:3
3:1
0:3
3:1
12 -11 41
6 .
S:3
0:3
3:S
S:3
1:3
7 -14 33

10 . Úroveň A

53 bodů
73. místo (56. místo v mužích)
Laz… Pot… 2La… Ned… Piv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
3:1
3:0
3:S
3:S
25 14 79
2 .
1:3
1:3
3:1
3:0
15 11 66
3 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3 3:1 0:3 3:0 13 0 53
4 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
S:3
1:3
3:0 S:S 6 -11 35
5 .
S:3
0:3
0:3 S:S -2 -14 24

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.03.2020 17:00 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
10.03.2020 01:01 8. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) 3:S
26.02.2020 20:00 9. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
11.02.2020 10:05 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) 3:S Komentáře
10.02.2020 21:00 9. Amatéři (M. Čeček, J. Kubíková) SportCentrum JEREMI 0:3
10.02.2020 18:00 9. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
10.02.2020 18:00 9. Blázinec (N. Vondráková, J. Krygel) SportCentrum JEREMI 3:0
27.01.2020 18:00 7. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 2:3
23.01.2020 19:30 7. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
19.01.2020 13:00 7. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
19.01.2020 11:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
30.12.2019 16:01 9. YDDH (D. Hama, I. Dvoranova) 3:S Komentáře
12.12.2019 21:00 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0
12.12.2019 20:30 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Badminton Arena Skalka 3:1
11.12.2019 21:30 9. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) Badminton Arena Skalka 3:0
28.11.2019 23:54 10. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) 3:S Komentáře
28.11.2019 22:05 10. KaPr (A. Kašparová, K. Weichetová) 3:S Komentáře
21.11.2019 18:00 10. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) 3:0
21.11.2019 17:00 10. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
19.11.2019 18:30 10. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) Badminton Arena Skalka 2:3
29.10.2019 21:00 10. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) Badminton Arena Skalka 0:3
20.10.2019 19:00 10. Pivo(ňky) (K. Vondráčková, K. Podpierova) Badminton Arena Skalka 3:0
20.10.2019 18:00 10. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Badminton Arena Skalka 3:1
09.10.2019 19:00 10. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Badminton Arena Skalka 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím