Načítám…
Leoš Uttl

Leoš Uttl (28 let)

ID: 37439

Praha

  • 46 zápasů

    od roku 2019
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Badminton Arena Skalka
  • 54 /71
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 46
    Zápasů v lize ( 24 / 15 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

8 . Úroveň A

74 bodů
54. místo (40. místo v mužích)
2La… HP… MP The… Neř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0 14 74
2 . 0 11 71
3 . 0 0 60
4 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
0 -11 49
5 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0 -14 46

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň A

86 bodů
53. místo (39. místo v mužích)
Ama… Žlu… Kos… G &… 2La… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 140
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 132
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 0:3 3:0
3:S
13 0 113
4 .
G & T (V. Collard + U. 41489)
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 95
5 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

7 . Úroveň B

92 bodů
42. místo (34. místo v mužích)
Šim… 2La… HP… HoPe IPP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:2
3:0
26 14 100
2 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 . 0:3 0:3 3:1 3:0 13 0 73
4 .
2:3
0:3 1:3 S:S 1 -3 58
5 .
0:3
0:3 0:3 S:S -2 -14 44

7 . Úroveň A

78 bodů
46. místo (36. místo v mužích)
Jir… Kos… 2La… Žel… ICMS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
2:3 3:0 3:0 3:S 22 14 96
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:2 1:3 3:0
3:S
19 11 90
3 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3 3:1 3:1
3:S
18 0 78
4 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -3 64
5 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

8 . Úroveň A

55 bodů
56. místo (39. místo v mužích)
Jir… Jed… 2La… Asp… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
3:1 3:1 3:0 3:S 25 14 79
2 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
1:3 3:1 3:0 3:S 20 11 71
3 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 55
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 35
5 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 26

Jarní sezóna 2020

8 . Úroveň A

71 bodů
71. místo (50. místo v mužích)
LiV… Odj… Koť… Pot… 2La… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
3:0 3:2 3:1
3:S
24 14 118
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3 3:1
3:2
3:S
17 11 108
3 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
2:3 1:3 3:S 2:3 11 0 91
4 . 1:3
2:3
S:3
3:S
9 -11 78
5 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
S:3
S:3
3:2
S:3
5 -14 71

8 . Úroveň B

96 bodů
67. místo (53. místo v mužích)
Nep… Ama… Kos… 2La… Jir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3
3:0
3:0
3:0 22 14 136
2 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
3:1
3:1
3:0 S:S 17 11 128
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
1:3
3:2
3:2
11 0 111
4 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3
0:3
2:3
3:2 7 -11 96
5 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 S:S
2:3
2:3 2 -14 88

9 . Úroveň A

92 bodů
62. místo (48. místo v mužích)
Ama… 2La… Čer… Blá… Ryc… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
3:0 3:0 3:0
3:2
3:S
27 14 101
2 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3
3:0
3:0
3:2
3:S
21 11 92
3 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
0:3
0:3
3:0
3:1
3:S
16 0 76
4 .
Blázinec (N. Vondráková + J. Krygel)
0:3 0:3
0:3
3:S
3:S
10 0 70
5 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
2:3
2:3
1:3
S:3
3:S
10 -3 67
6 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Podzimní sezóna 2019

7 . Úroveň B

89 bodů
62. místo (48. místo v mužích)
Sta… Vou… Sve… Tea… 2La… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
3:1
3:1
3:0
24 14 138
2 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
2:3
3:1 3:1 3:0 21 11 132
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
1:3
1:3 3:2 3:2 12 0 112
4 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
1:3
1:3 2:3
3:1
10 -11 99
5 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3
0:3 2:3
1:3
3 -14 89

9 . Úroveň A

100 bodů
56. místo (43. místo v mužích)
2La… Rak… Jed… Pus… YDDH Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 100
2 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 93
3 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
0:3 0:3 3:2 S:S 3 0 63
4 . 0:3 0:3 2:3 S:S 0 -11 49
5 .
S:3
0:3 S:S S:S -4 -14 42

10 . Úroveň A

82 bodů
66. místo (52. místo v mužích)
2La… Čer… Mam… Ned… Baz… KaPr Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
2:3
3:S
3:0
3:0
3:S
28 14 82
2 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
3:2
1:3
3:1
3:0 3:0 26 11 77
3 .
S:3
3:1
3:0
1:3
S:3
14 0 54
4 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
0:3
1:3
0:3
3:0
3:S
14 0 54
5 . 0:3 0:3
3:1
0:3
3:1
12 -11 41
6 .
S:3
0:3
3:S
S:3
1:3
7 -14 33

10 . Úroveň A

53 bodů
73. místo (56. místo v mužích)
Laz… Pot… 2La… Ned… Piv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
3:1
3:0
3:S
3:S
25 14 79
2 .
1:3
1:3
3:1
3:0
15 11 66
3 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3 3:1 0:3 3:0 13 0 53
4 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
S:3
1:3
3:0 S:S 6 -11 35
5 .
S:3
0:3
0:3 S:S -2 -14 24

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.10.2020 22:18 6. G & T (V. Collard, U. 41489) S:3 Komentáře
04.10.2020 21:10 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) S:3 Komentáře
30.09.2020 22:58 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) S:3 Komentáře
29.09.2020 15:31 6. Amatéři (M. Čeček, J. Kubíková) S:3 Komentáře
02.09.2020 20:00 7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 0:3
02.09.2020 19:00 7. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) Badminton Arena Skalka 3:0
20.08.2020 18:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Braník 3:0
20.08.2020 17:00 7. HP Praha (H. Kratochvílová, P. Kratochvíl) Hamr Braník 3:0
05.08.2020 23:46 7. ICMS (D. Sviták, P. Benda) 3:S Komentáře
05.08.2020 20:00 7. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Braník 0:3
29.07.2020 20:00 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) SportCentrum JEREMI 3:1
29.07.2020 19:00 7. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Badminton Arena Skalka 3:1
10.07.2020 19:00 8. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) SportCentrum JEREMI 3:0
10.07.2020 18:00 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 1:3
10.07.2020 10:20 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) 3:S Komentáře
25.06.2020 08:00 8. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) Hamr Braník 1:3
10.06.2020 18:12 8. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) S:3 Komentáře
10.06.2020 18:12 8. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) S:3 Komentáře
10.06.2020 18:12 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) S:3 Komentáře
01.06.2020 19:00 8. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Badminton Arena Skalka 3:2
20.05.2020 20:00 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 3:2
10.05.2020 19:00 8. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
23.03.2020 18:00 8. Amatéři (M. Čeček, J. Kubíková) Hamr Braník 0:3
11.03.2020 17:00 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
26.02.2020 20:00 9. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
11.02.2020 10:05 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) 3:S Komentáře
10.02.2020 21:00 9. Amatéři (M. Čeček, J. Kubíková) SportCentrum JEREMI 0:3
10.02.2020 18:00 9. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
10.02.2020 18:00 9. Blázinec (N. Vondráková, J. Krygel) SportCentrum JEREMI 3:0
27.01.2020 18:00 7. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 2:3
23.01.2020 19:30 7. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
19.01.2020 13:00 7. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
19.01.2020 11:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
30.12.2019 16:01 9. YDDH (D. Hama, I. Dvoranova) 3:S Komentáře
12.12.2019 21:00 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0
12.12.2019 20:30 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Badminton Arena Skalka 3:1
11.12.2019 21:30 9. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) Badminton Arena Skalka 3:0
28.11.2019 23:54 10. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) 3:S Komentáře
28.11.2019 22:05 10. KaPr (A. Kašparová, K. Weichetová) 3:S Komentáře
21.11.2019 18:00 10. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) 3:0
21.11.2019 17:00 10. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
19.11.2019 18:30 10. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) Badminton Arena Skalka 2:3
29.10.2019 21:00 10. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) Badminton Arena Skalka 0:3
20.10.2019 19:00 10. Pivo(ňky) (K. Vondráčková, K. Podpierova) Badminton Arena Skalka 3:0
20.10.2019 18:00 10. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Badminton Arena Skalka 3:1
09.10.2019 19:00 10. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Badminton Arena Skalka 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím