Načítám…
Jaromír Horský

Jaromír Horský (61 let)

ID: 41796

Praha

  • 14 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Braník
  • 108 /140
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 13
    Zápasů v lize ( 5 / 8 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

8 . Úroveň A

67 bodů
56. místo (16. místo v ženách)
LiV… Koť… Asp… Zák… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
3:0 3:1 3:s 19 14 93
2 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
0:3
3:0
3:s 13 11 84
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
1:3
0:3
3:s 7 0 67
4 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
3:s 6 -11 55
5 . s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 46

8 . Úroveň A

53 bodů
58. místo (18. místo v ženách)
Rak… Pan… Asp… Žel… Ryc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
3:2 3:0 3:1 3:S 24 14 78
2 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
2:3
3:1
2:3
3:S 16 11 67
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3
1:3
3:1 3:S 13 0 53
4 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
1:3
3:2
1:3 3:S 13 -11 42
5 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

9 . Úroveň A

49 bodů
58. místo (19. místo v ženách)
Rak… Asp… Baz… Goo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
3:0 3:1 3:0 26 14 60
2 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 3:0 3:0 18 11 49
3 . 1:3 0:3
3:0
10 0 30
4 .
Goodminton (S. Vedra + U. 42103)
0:3 0:3
0:3
0 -11 9

8 . Úroveň A

35 bodů
62. místo (20. místo v ženách)
Jir… Jed… 2La… Asp… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
3:1 3:1 3:0 3:S 25 14 79
2 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
1:3 3:1 3:0 3:S 20 11 71
3 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 55
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 35
5 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 26

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.09.2020 19:00 8. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) Hamr Braník 1:3
13.09.2020 18:00 8. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
07.09.2020 00:10 8. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) 3:S
31.08.2020 19:00 8. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Hamr Braník 3:1
26.08.2020 20:00 8. Pankáči (V. Kraus, M. Pátkova) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
16.08.2020 10:00 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 0:3
28.07.2020 17:00 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) SportCentrum JEREMI 0:3
27.07.2020 19:00 9. Goodminton (S. Vedra, U. 42103) Hamr Braník 3:0
23.07.2020 19:00 9. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Hamr Braník 3:0
13.07.2020 00:10 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) 3:S
10.07.2020 19:00 8. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) SportCentrum JEREMI 0:3
29.06.2020 19:00 8. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) Hamr Braník 0:3
19.06.2020 18:30 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Braník 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím