Načítám…

Jaromír Horský (63 let)

ID: 41796

Praha

  • 42 zápasů

    od roku 2020
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
  • 72 /100
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 40
    Zápasů v lize ( 17 / 22 / 1) 0 turnajů
  • 44%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

7 . Úroveň A

32 bodů
40. místo (19. místo v ženách)
Bez… Neř… Asp… HoPe Koo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:s 3:s 12 14 46
2 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
3:s 3:s 12 11 43
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
3:s 3:s 12 0 32
4 . s:3 s:3 s:3 s:s -2 -11 7
5 . s:3 s:3 s:3 s:s -2 -14 4

8 . Úroveň A

20 bodů
49. místo (20. místo v ženách)
Row… Neř… Sto… Asp… Vče… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
3:1 3:0 3:2
3:S
24 14 58
2 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
1:3
3:0
3:1
3:S
20 11 51
3 .
Stodoteam (K. Stodolovská + U. 39531)
0:3
0:3
3:2 3:S 11 0 31
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
2:3
1:3
2:3
3:S
11 -11 20
5 .
Včelky (B. Buchtová + V. H)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Podzimní sezóna 2021

5 . Úroveň B

86 bodů
32. místo (11. místo v ženách)
Ver… Lamy Nev… Asp… LuKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0
3:0
3:S
3:0 27 14 121
2 . 0:3
3:0
3:0 3:0 21 11 112
3 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 92
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
S:3
0:3 2:3 3:0 9 -3 86
5 . 0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 66

Letní sezóna 2021

4 . Úroveň A

84 bodů
25. místo (11. místo v ženách)
Ber… RYZ… Sta… Asp… Stu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 2:3 3:0 3:0 23 14 117
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
3:S
3:0 3:0 20 3 103
3 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
3:2
S:3
3:0 3:0 19 0 99
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -3 84
5 .
Studená sprcha (F. Kareta + V. Šika)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

5 . Úroveň A

71 bodů
18. místo (7. místo v ženách)
Baz… Asp… Hrrr Liv… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1
3:0
3:S
26 14 80
2 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 3:0 3:0
3:S
20 11 71
3 . 1:3 0:3
3:2
3:S
12 0 52
4 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 37
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

5 . Úroveň A

54 bodů
22. místo (10. místo v ženách)
Koť… Nep… Asp… Hrrr Row… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 80
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
2:3 3:0
3:0
3:0
23 11 74
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 54
4 . 0:3
0:3
0:3 3:1 6 -11 35
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
0:3
0:3 1:3 1 -14 27

5 . Úroveň A

54 bodů
22. místo (10. místo v ženách)
MoKa Šim… Asp… Koť… MP Uje… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:2
3:S
3:S
23 14 77
2 .
2:3
3:0 3:0
3:S
3:S
22 11 73
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 3:2
3:S
3:S
14 0 54
4 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
2:3
0:3 2:3
3:S
3:S
13 0 53
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S
5 -11 34
6 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

Letní sezóna 2020

8 . Úroveň A

58 bodů
62. místo (20. místo v ženách)
LiV… Koť… Zák… Asp… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
3:0
3:2
3:1 3:S 24 14 98
2 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
0:3 3:1
3:0
3:S
19 11 90
3 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
2:3
1:3
3:2
3:S 14 0 74
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
1:3
0:3
2:3
3:S 9 -11 58
5 . S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 46

8 . Úroveň A

53 bodů
58. místo (18. místo v ženách)
Rak… Pan… Asp… Žel… Ryc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
3:2 3:0 3:1 3:S 24 14 78
2 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
2:3
3:1
2:3
3:S 16 11 67
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3
1:3
3:1 3:S 13 0 53
4 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
1:3
3:2
1:3 3:S 13 -11 42
5 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

9 . Úroveň A

49 bodů
58. místo (19. místo v ženách)
Rak… Asp… Baz… Goo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
3:0 3:1 3:0 26 14 60
2 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 3:0 3:0 18 11 49
3 . 1:3 0:3
3:0
10 0 30
4 .
Goodminton (S. Vedra + U. 42103)
0:3 0:3
0:3
0 -11 9

8 . Úroveň A

35 bodů
62. místo (20. místo v ženách)
Jir… Jed… 2La… Asp… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
3:1 3:1 3:0 3:S 25 14 79
2 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
1:3 3:1 3:0 3:S 20 11 71
3 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 55
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 35
5 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 26

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.06.2022 18:00 8. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
27.06.2022 20:05 8. Včelky (B. Buchtová, V. H) 3:S Komentáře
22.06.2022 18:30 8. Stodoteam (K. Stodolovská, U. 39531) SportCentrum JEREMI 2:3
07.06.2022 18:00 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Sportcentrum Olšanka 2:3
28.10.2021 10:33 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) S:3 Komentáře
27.10.2021 19:00 5. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) Hamr Braník 3:0
17.10.2021 18:00 5. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) Hamr Braník 2:3
10.10.2021 17:00 5. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) Hamr Braník 0:3
28.09.2021 09:30 4. Studená sprcha (F. Kareta, V. Šika) Hamr Braník 3:0
19.09.2021 19:00 4. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Hamr Braník 0:3
12.09.2021 16:30 4. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 0:3
05.09.2021 18:00 4. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3
22.08.2021 19:00 5. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Hamr Braník 0:3
15.08.2021 20:00 5. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) Badminton Arena Skalka 3:0
08.08.2021 01:01 5. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) 3:S Komentáře
04.08.2021 20:30 5. Living Nuts (J. Oudes, M. Nahlovsky) Hamr Braník 3:0
19.07.2021 19:00 5. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) 0:3
18.07.2021 14:00 5. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:0
10.07.2021 18:00 5. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) Hamr Braník 3:0
06.07.2021 19:00 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
29.06.2021 20:00 5. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Hamr Braník 3:2
17.06.2021 22:23 5. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S Komentáře
17.06.2021 20:00 5. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Braník 0:3
16.06.2021 16:01 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) 3:S Komentáře
05.06.2021 16:00 5. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 0:3
05.10.2020 00:10 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S
28.09.2020 19:30 8. Zákon&Pořádek (V. Pražská, P. Šedina) Hamr Braník 2:3 Komentáře
18.09.2020 19:00 8. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) Hamr Braník 1:3
13.09.2020 18:00 8. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
07.09.2020 00:10 8. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) 3:S
31.08.2020 19:00 8. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Hamr Braník 3:1
26.08.2020 20:00 8. Pankáči (V. Kraus, M. Pátkova) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
16.08.2020 10:00 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 0:3
28.07.2020 17:00 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) SportCentrum JEREMI 0:3
27.07.2020 19:00 9. Goodminton (S. Vedra, U. 42103) Hamr Braník 3:0
23.07.2020 19:00 9. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Hamr Braník 3:0
13.07.2020 00:10 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) 3:S
10.07.2020 19:00 8. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) SportCentrum JEREMI 0:3
29.06.2020 19:00 8. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) Hamr Braník 0:3
19.06.2020 18:30 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Braník 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím