Načítám…

Jaromír Horský (65 let)

ID: 41796

Praha

  • 100 zápasů

    od roku 2020
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
    • Prohra
  • 96 /97
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 100
    Zápasů v lize ( 42 / 49 / 9) 0 turnajů
  • 46%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2023

8 . Úroveň A

35 bodů
48. místo (15. místo v ženách)
Mik… Poo… Asp… Rep… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
3:2 3:0 2:3 5 30 55 8:5
2 .
Poolakad Tšehhis (S. Kulpa + P. Piszcz)
2:3 3:0 3:0 5 25 50 8:3
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 3:2 3 12 35 3:8
4 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
3:2 0:3 2:3 3 4 27 5:8

Letní sezóna 2023

7 . Úroveň A

39 bodů
35. místo (14. místo v ženách)
Fam… Asp… Wak… Poo… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:S 3:0 3:0 27 14 61 9:0
2 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
S:3 0:3 3:1 8 11 39 3:7
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3 3:0
S:S
7 0 27 3:3
4 .
Poolakad Tšehhis (S. Kulpa + P. Piszcz)
0:3 1:3
S:S
-1 -11 8 1:6

7 . Úroveň A

35 bodů
32. místo (11. místo v ženách)
Čer… Shu… Asp… Wak… Poo… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Černí fleci (N. Vypior + V. Flek)
3:0 3:1 3:S 3:1 25 14 59 12:2
2 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
0:3 3:1 3:1 3:0 19 11 50 9:5
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
1:3 1:3 3:S 3:0 15 0 35 8:6
4 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
S:3 1:3 S:3 3:0 8 -11 17 4:9
5 .
Poolakad Tšehhis (S. Kulpa + P. Piszcz)
1:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 7 1:12

7 . Úroveň A

39 bodů
40. místo (17. místo v ženách)
Rep… Asp… Neř… Row… Dem… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
1:3 3:0
S:S
3:S 12 14 46 7:3
2 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
3:1 S:S S:S 3:S 8 11 39 6:1
3 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3 S:S
S:S
3:S 2 0 22 3:3
4 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
S:S
S:S
S:S
3:S 0 -11 9 3:0
5 .
Demon Slayers (V. Bandi + S. Singh)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6 0:12

Jarní sezóna 2023

6 . Úroveň A

29 bodů
43. místo (18. místo v ženách)
Kra… A&B Rep… Neř… Asp… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 81 12:1
2 . 1:3 3:0
3:S
3:0 21 11 72 10:3
3 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3 0:3 3:1 3:1 12 0 52 6:8
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
S:3
1:3 3:2 6 -11 35 4:11
5 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 29 3:12

8 . Úroveň A

38 bodů
47. místo (20. místo v ženách)
Row… Neř… Asp… Shu… Obr… Dem… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
3:0 1:3 3:0 3:S 3:S 22 14 56 13:3
2 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3 3:0
3:0
3:S 3:S 21 11 52 12:3
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
3:1 0:3 3:2 3:S 3:S 18 0 38 12:6
4 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
0:3
0:3
2:3 3:S 3:S 11 0 31 8:9
5 .
Obrigado (M. Kupcová + H. Žižka)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -11 7 0:12
6 .
Demon Slayers (V. Bandi + S. Singh)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 4 0:12

8 . Úroveň A

65 bodů
50. místo (20. místo v ženách)
Obr… Asp… Koo… Row… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Obrigado (M. Kupcová + H. Žižka)
3:1 S:S 3:0
3:S
17 14 71 9:1
2 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
1:3
S:3
3:0
3:S
14 11 65 7:6
3 . S:S
3:S
S:S
3:S
8 0 48 6:0
4 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3 0:3
S:S
3:S
4 -11 33 3:6
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26 0:12

7 . Úroveň A

65 bodů
50. místo (21. místo v ženách)
RET… Amu… Asp… Obr… Šun… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
RETRO team (K. Dunička + J. Šimandl)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 101 12:0
2 . 0:3
3:2
3:S
3:S
17 11 88 9:5
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3
2:3
S:S 3:2 5 0 65 5:8
4 .
Obrigado (M. Kupcová + H. Žižka)
0:3
S:3
S:S
3:S
4 -11 53 3:6
5 .
Šunkáči (J. Šimandl + N. Hudecová)
S:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 48 2:12

Podzimní sezóna 2022

8 . Úroveň A

60 bodů
41. místo (16. místo v ženách)
Asp… Neř… Koo… Meg… Duo Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
3:0 3:1 3:0 3:S 26 14 60 12:1
2 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3 1:3
3:0
3:S 14 11 45 7:6
3 . 1:3 3:1 S:S 3:S 11 0 31 7:4
4 .
Megazord (M. Horský + M. Horská)
0:3
0:3
S:S 3:S 4 -11 13 3:6
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6 0:12

7 . Úroveň A

9 bodů
45. místo (19. místo v ženách)
Rep… Row… Amu… Koo… Asp… Duo Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
3:0
3:S
3:S
3:0
3:S
26 14 60 15:0
2 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
3:1
3:S
S:S
3:S 13 11 44 9:4
3 .
S:3
1:3
3:2
S:S 3:S 8 0 28 7:8
4 .
S:3
S:3
2:3
S:S 3:S 5 0 25 5:9
5 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3
S:S
S:S S:S 3:S 0 -11 9 3:3
6 .
S:3
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6 0:15

7 . Úroveň A

46 bodů
51. místo (18. místo v ženách)
Hop… Sno… Rep… Asp… Duo Koo… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Hopíci (H. Pilát + K. Levá)
1:3 3:0 3:0
3:S
3:1 22 14 76 13:4
2 .
Snowflakes (I. Peřina + A. Dubšík)
3:1 3:0 3:0
3:S
S:S 19 11 70 12:1
3 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3 0:3 3:0
3:S
3:2
14 0 54 9:8
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 0:3 0:3 3:0 6 0 46 3:12
5 .
S:3
S:3
S:3
3:0 S:S 4 -11 33 3:9
6 . 1:3 S:S
2:3
0:3 S:S -1 -14 25 3:9

8 . Úroveň A

51 bodů
48. místo (18. místo v ženách)
Koo… Asp… Neř… Meg… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1
3:0
3:0 27 14 61 9:1
2 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
1:3 3:0 3:0 20 11 51 7:3
3 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3 3:0 9 0 29 3:6
4 .
Megazord (M. Horský + M. Horská)
0:3 0:3 0:3 0 -11 9 0:9

Letní sezóna 2022

6 . Úroveň A

28 bodů
41. místo (17. místo v ženách)
Kos… Šim… IT… Row… Neř… Asp… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:2
S:S
3:0
3:0
3:0 19 14 73 12:2
2 . 2:3 0:3 3:0 3:0 3:0 18 11 69 11:6
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
S:S
3:0
S:S
3:0 3:0 14 0 54 9:0
4 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3 0:3
S:S
3:1 3:0 9 0 49 6:7
5 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3 0:3 1:3 3:2 5 -11 34 4:14
6 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 28 2:15

7 . Úroveň A

61 bodů
31. místo (13. místo v ženách)
Asp… Row… Koo… Meg… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
3:0 3:1 3:0 27 14 61 9:1
2 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3 3:1 3:0 17 11 48 6:4
3 . 1:3 1:3 3:0 12 0 32 5:6
4 .
Megazord (M. Horský + M. Horská)
0:3 0:3 0:3 0 -11 9 0:9

7 . Úroveň A

17 bodů
39. místo (18. místo v ženách)
Bez… HoPe Neř… Asp… Koo… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 61 12:0
2 .
0:3
3:0 3:1
3:S
19 11 50 9:4
3 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3 3:1
3:S
12 0 32 6:7
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 1:3 1:3
3:S
8 -11 17 5:9
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6 0:12

8 . Úroveň A

20 bodů
49. místo (20. místo v ženách)
Row… Neř… Sto… Asp… Vče… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
3:1 3:0 3:2
3:S
24 14 58 12:3
2 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
1:3
3:0
3:1
3:S
20 11 51 10:4
3 .
Stodoteam (K. Stodolovská + U. 39531)
0:3
0:3
3:2 3:S 11 0 31 6:8
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
2:3
1:3
2:3
3:S
11 -11 20 8:9
5 .
Včelky (B. Buchtová + V. H)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6 0:12

Podzimní sezóna 2021

5 . Úroveň B

86 bodů
32. místo (11. místo v ženách)
Ver… Lamy Nev… Asp… LuKa Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0
3:0
3:S
3:0 27 14 121 12:0
2 . 0:3
3:0
3:0 3:0 21 11 112 9:3
3 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 92 6:8
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
S:3
0:3 2:3 3:0 9 -3 86 5:9
5 . 0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 66 0:12

Letní sezóna 2021

4 . Úroveň A

84 bodů
25. místo (11. místo v ženách)
Ber… RYZ… Sta… Asp… Stu… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 2:3 3:0 3:0 23 14 117 11:3
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
3:S
3:0 3:0 20 3 103 9:3
3 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
3:2
S:3
3:0 3:0 19 0 99 9:5
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -3 84 3:9
5 .
Studená sprcha (F. Kareta + V. Šika)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66 0:12

5 . Úroveň A

71 bodů
18. místo (7. místo v ženách)
Baz… Asp… Hrrr Liv… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:1
3:0
3:S
26 14 80 12:1
2 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 3:0 3:0
3:S
20 11 71 9:3
3 . 1:3 0:3
3:2
3:S
12 0 52 7:8
4 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 37 5:9
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26 0:12

5 . Úroveň A

54 bodů
22. místo (10. místo v ženách)
Koť… Nep… Asp… Hrrr Row… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Koťátka (E. Culková + J. Culek)
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 80 12:2
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
2:3 3:0
3:0
3:0
23 11 74 11:3
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 54 6:6
4 . 0:3
0:3
0:3 3:1 6 -11 35 3:10
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
0:3
0:3 1:3 1 -14 27 1:12

5 . Úroveň A

54 bodů
22. místo (10. místo v ženách)
MoKa Šim… Asp… Koť… MP Uje… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:2
3:0
3:2
3:S
3:S
23 14 77 15:4
2 .
2:3
3:0 3:0
3:S
3:S
22 11 73 14:3
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 3:2
3:S
3:S
14 0 54 9:8
4 .
Koťátka (E. Culková + J. Culek)
2:3
0:3 2:3
3:S
3:S
13 0 53 10:9
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S
5 -11 34 3:12
6 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26 0:15

Letní sezóna 2020

8 . Úroveň A

58 bodů
62. místo (20. místo v ženách)
LiV… Koť… Zák… Asp… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
3:0
3:2
3:1 3:S 24 14 98 12:3
2 .
Koťátka (E. Culková + J. Culek)
0:3 3:1
3:0
3:S
19 11 90 9:4
3 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
2:3
1:3
3:2
3:S 14 0 74 9:8
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
1:3
0:3
2:3
3:S 9 -11 58 6:9
5 . S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 46 0:12

8 . Úroveň A

53 bodů
58. místo (18. místo v ženách)
Rak… Pan… Asp… Žel… Ryc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
3:2 3:0 3:1 3:S 24 14 78 12:3
2 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
2:3
3:1
2:3
3:S 16 11 67 10:7
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3
1:3
3:1 3:S 13 0 53 7:7
4 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
1:3
3:2
1:3 3:S 13 -11 42 8:8
5 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26 0:12

9 . Úroveň A

49 bodů
58. místo (19. místo v ženách)
Rak… Asp… Baz… Goo… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
3:0 3:1 3:0 26 14 60 9:1
2 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 3:0 3:0 18 11 49 6:3
3 . 1:3 0:3
3:0
10 0 30 4:6
4 .
Goodminton (S. Vedra + U. 42103)
0:3 0:3
0:3
0 -11 9 0:9

8 . Úroveň A

35 bodů
62. místo (20. místo v ženách)
Jir… Jed… 2La… Asp… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
3:1 3:1 3:0 3:S 25 14 79 12:2
2 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
1:3 3:1 3:0 3:S 20 11 71 10:4
3 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 55 8:6
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 35 3:9
5 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 26 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.10.2023 21:00 8. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) SportCentrum JEREMI 3:2
13.10.2023 19:00 8. Mikovi (D. Miková, O. Mika) Badminton Arena Skalka 0:3
07.10.2023 18:00 8. Poolakad Tšehhis (S. Kulpa, P. Piszcz) Hamr Braník 0:3
28.08.2023 17:00 7. Family (U. Amrillaev, L. Amrillajev) SportCentrum JEREMI S:3
14.08.2023 18:00 7. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Sportcentrum Step 0:3
04.08.2023 18:00 7. Poolakad Tšehhis (S. Kulpa, P. Piszcz) Hamr Braník 3:1
01.08.2023 00:10 7. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) 3:S
28.07.2023 19:00 7. Poolakad Tšehhis (S. Kulpa, P. Piszcz) Hamr Braník 3:0
26.07.2023 17:30 7. Shuttlecock time (J. Tlustý, E. Kareva) Hamr Braník 1:3
10.07.2023 19:00 7. Černí fleci (N. Vypior, V. Flek) Hamr Braník 1:3
03.07.2023 00:10 7. Demon Slayers (V. Bandi, S. Singh) 3:S
03.07.2023 00:10 7. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) S:S
03.07.2023 00:10 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) S:S
23.06.2023 19:00 7. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) Badminton Arena Skalka 3:1
25.05.2023 18:30 6. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) BB Arena Štěrboholy 2:3
25.05.2023 18:00 6. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) BB Arena Štěrboholy 1:3
21.05.2023 23:00 6. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) SportCentrum JEREMI 0:3
21.05.2023 19:00 6. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 0:3
02.05.2023 00:10 8. Demon Slayers (V. Bandi, S. Singh) 3:S
02.05.2023 00:10 8. Obrigado (M. Kupcová, H. Žižka) 3:S
27.04.2023 18:00 8. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) BB Arena Štěrboholy 0:3
16.04.2023 18:00 8. Shuttlecock time (J. Tlustý, E. Kareva) Badminton Arena Skalka 3:2
11.04.2023 18:30 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:1
29.03.2023 17:30 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:0
19.03.2023 18:52 8. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) S:3 Komentáře
07.03.2023 01:01 8. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) 3:S Komentáře
05.03.2023 19:00 8. Obrigado (M. Kupcová, H. Žižka) Badminton Arena Skalka 1:3
01.03.2023 00:10 7. Obrigado (M. Kupcová, H. Žižka) S:S
16.02.2023 16:00 7. RETRO team (K. Dunička, J. Šimandl) Badminton Arena Skalka 0:3
08.02.2023 19:00 7. Amumu (O. Suchan, N. Kvetonova) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
05.02.2023 11:00 7. Šunkáči (J. Šimandl, N. Hudecová) Badminton Arena Skalka 3:2
01.02.2023 00:10 8. Duo (F. Koubek, N. Zhang) 3:S
23.01.2023 17:00 8. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 3:0
19.01.2023 16:00 8. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) Badminton Arena Skalka 3:1
07.01.2023 10:00 8. Megazord (M. Horský, M. Horská) Hamr Braník 3:0
02.01.2023 00:10 7. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) S:S
02.01.2023 00:10 7. Amumu (O. Suchan, N. Kvetonova) S:S
02.01.2023 00:10 7. Duo (F. Koubek, N. Zhang) 3:S
31.12.2022 10:48 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) S:S Komentáře
11.12.2022 18:30 7. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
27.11.2022 09:00 7. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) Badminton Arena Skalka 3:0
22.11.2022 20:30 7. Hopíci (H. Pilát, K. Levá) Badminton Arena Skalka 0:3
13.11.2022 18:00 7. Snowflakes (I. Peřina, A. Dubšík) Hamr Braník 0:3
09.11.2022 20:00 7. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) Badminton Arena Skalka 0:3
05.11.2022 18:00 7. Duo (F. Koubek, N. Zhang) Hamr Braník 0:3
23.10.2022 18:00 8. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) Badminton Arena Skalka 1:3
16.10.2022 20:00 8. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 3:0
16.10.2022 17:00 8. Megazord (M. Horský, M. Horská) Hamr Braník 3:0
28.09.2022 19:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 0:3
25.09.2022 19:00 6. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 0:3
20.09.2022 20:00 6. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 2:3
15.09.2022 20:00 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) BB Arena Štěrboholy 0:3
06.09.2022 19:30 6. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Badminton Arena Skalka 0:3
17.08.2022 16:00 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) SportCentrum JEREMI 3:0
15.08.2022 19:00 7. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) Hamr Braník 3:1
06.08.2022 17:00 7. Megazord (M. Horský, M. Horská) Hamr Braník 3:0
29.07.2022 10:06 7. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) 3:S Komentáře
24.07.2022 17:30 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 1:3
10.07.2022 18:00 7. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 0:3
07.07.2022 17:30 7. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 1:3
29.06.2022 18:00 8. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
27.06.2022 20:05 8. Včelky (B. Buchtová, V. H) 3:S Komentáře
22.06.2022 18:30 8. Stodoteam (K. Stodolovská, U. 39531) SportCentrum JEREMI 2:3
07.06.2022 18:00 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Sportovní centrum Olšanka 2:3
28.10.2021 10:33 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) S:3 Komentáře
27.10.2021 19:00 5. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) Hamr Braník 3:0
17.10.2021 18:00 5. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) Hamr Braník 2:3
10.10.2021 17:00 5. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) Hamr Braník 0:3
28.09.2021 09:30 4. Studená sprcha (F. Kareta, V. Šika) Hamr Braník 3:0
19.09.2021 19:00 4. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Hamr Braník 0:3
12.09.2021 16:30 4. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 0:3
05.09.2021 18:00 4. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3
22.08.2021 19:00 5. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Hamr Braník 0:3
15.08.2021 20:00 5. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) Badminton Arena Skalka 3:0
08.08.2021 01:01 5. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) 3:S Komentáře
04.08.2021 20:30 5. Living Nuts (J. Oudes, M. Nahlovsky) Hamr Braník 3:0
19.07.2021 19:00 5. Koťátka (E. Culková, J. Culek) 0:3
18.07.2021 14:00 5. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:0
10.07.2021 18:00 5. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) Hamr Braník 3:0
06.07.2021 19:00 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
29.06.2021 20:00 5. Koťátka (E. Culková, J. Culek) Hamr Braník 3:2
17.06.2021 22:23 5. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S Komentáře
17.06.2021 20:00 5. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Braník 0:3
16.06.2021 16:01 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) 3:S Komentáře
05.06.2021 16:00 5. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 0:3
05.10.2020 00:10 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S
28.09.2020 19:30 8. Zákon&Pořádek (V. Pražská, P. Šedina) Hamr Braník 2:3 Komentáře
18.09.2020 19:00 8. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) Hamr Braník 1:3
13.09.2020 18:00 8. Koťátka (E. Culková, J. Culek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
07.09.2020 00:10 8. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) 3:S
31.08.2020 19:00 8. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Hamr Braník 3:1
26.08.2020 20:00 8. Pankáči (V. Kraus, M. Pátkova) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
16.08.2020 10:00 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) BB Arena Štěrboholy 0:3
28.07.2020 17:00 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) SportCentrum JEREMI 0:3
27.07.2020 19:00 9. Goodminton (S. Vedra, U. 42103) Hamr Braník 3:0
23.07.2020 19:00 9. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Hamr Braník 3:0
13.07.2020 00:10 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) 3:S
10.07.2020 19:00 8. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) SportCentrum JEREMI 0:3
29.06.2020 19:00 8. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) Hamr Braník 0:3
19.06.2020 18:30 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Braník 0:3

Platební metody

Platební metody