No photo

Monika Kuncová (44 let)

ID: 28467

Praha

  • 66 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sportcentrum Step
  • 58 /76
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 66
    Zápasů v lize ( 30 / 33 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň A

23 bodů
59. místo (44. místo v mužích)
Pat… Ráz… Šim… Lamy Pot… B. zápasy Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:1 5 23
2 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:1 5 23
3 . 1:3 1:3 2 20
4 . 0 18
5 . 0 18

7 . Úroveň A

25 bodů
64. místo (45. místo v mužích)
Bil… MAD… Těs… Kos… Pat… B. zápasy Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0
3:S
3:0
3:S
22 46
2 . 0:3
3:S
3:0
3:S
16 40
3 .
Těsně vedle (H. Eisenmann + K. Mazáková)
S:3
S:3
3:2
3:1
9 33
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
0:3
2:3 3:0 8 32
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
S:3
S:3
1:3
0:3 1 25

6 . Úroveň A

32 bodů
54. místo (43. místo v mužích)
HoHo VEL… eL… VŠE… Pat… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:S
3:0
3:0
23 53
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
1:3 3:1 3:S 11 41
3 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:3
3:1 S:S 3:0 9 39
4 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
1:3 S:S 3:2 3 33
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
S:3 0:3 2:3 2 32

Letní sezóna 2018

6 . Úroveň B

40 bodů
31. místo (27. místo v mužích)
Nix… Pat… Bag… Pot… Luk… B. zápasy Celkem
1 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:0
3:S
3:0
3:S
22 46
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
3:1
3:0
3:S
16 40
3 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
S:3
1:3
S:S
3:S
4 28
4 .
0:3
0:3 S:S
3:S
3 27
5 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 24

8 . Úroveň A

31 bodů
43. místo (35. místo v mužích)
Pat… Pup… HoPe Jak… Erka B. zápasy Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
2:3 3:0 3:0 3:S 19 31
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:2 S:3 3:S 3:S 14 26
3 . 0:3 3:S 1:3 3:S 11 23
4 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
0:3 S:3 3:1 3:S 10 22
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 12

6 . Úroveň A

44 bodů
56. místo (42. místo v mužích)
Žlu… Zaj… Laz… Pup… Pat… B. zápasy Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
2:3
3:0 3:0 3:0 43 73
2 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
3:2
3:2 3:1 S:3 29 59
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 2:3 3:2 3:0 26 56
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3 1:3 2:3 3:2 15 45
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 3:S 0:3 2:3 14 44

7 . Úroveň C

49 bodů
52. místo (39. místo v mužích)
Ino… Pat… HoPe Gum… B. zápasy Celkem
1 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:0
3:1
3:0 49 64
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 3:0 3:0 34 49
3 .
1:3
0:3
3:1
18 33
4 . 0:3 0:3
1:3
3 18

Jarní sezóna 2018

8 . Úroveň A

59 bodů
55. místo (47. místo v mužích)
Pat… Jak… Hp Psy… Bob… KaVe B. zápasy Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:1
3:0
3:1
3:S 3:S 44 59
2 .
Jak to mám vedět !! (K. Šajnerová + T. Chlum)
1:3
3:0
3:1 3:S 3:S 37 52
3 .
0:3
0:3
3:S
3:S
3:0
26 41
4 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
1:3
1:3
S:3
3:S 3:S 20 35
5 .
Bobánci (A. Todorov + J. Vybíral)
S:3 S:3
S:3
S:3 3:S 8 23
6 . S:3 S:3
0:3
S:3 S:3 0 15

8 . Úroveň D

33 bodů
79. místo (62. místo v mužích)
Kra… slu… Pat… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:1
3:0 3:2 44 59
2 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
1:3
3:2
3:S
28 43
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
2:3
3:S
18 33
4 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
2:3
S:3
S:3
5 20

8 . Úroveň B

43 bodů
71. místo (59. místo v mužích)
Voň… Jem… Pat… Erka GAM… Pet… B. zápasy Celkem
1 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
3:0
3:0 3:0 3:S 3:S 46 61
2 .
Jemná ručka (M. Česák + L. Nováková)
0:3
3:1
3:0
3:0
3:0
39 54
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
1:3
3:2 3:1 3:0 28 43
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
0:3
2:3
3:2
3:S 18 33
5 .
GAME OVER (J. Znášik + L. Herzigova)
S:3
0:3
1:3
2:3
S:S 1 16
6 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
S:3
0:3
0:3 S:3 S:S -4 11

8 . Úroveň C

40 bodů
75. místo (62. místo v mužích)
Fan… Bez… Pat… Fog… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:1 3:0 3:S
3:S
44 59
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
1:3 3:2
3:S
3:S
31 46
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 2:3 3:1
3:S
25 40
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3
S:3
1:3
3:S
12 27
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 15

Podzimní sezóna 2017

7 . Úroveň D

34 bodů
78. místo (59. místo v mužích)
Nep… Ful… Lob… HoPe Pat… B. zápasy Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:1
3:2 3:0 3:0 46 76
2 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
1:3
3:2 3:0 3:1 35 65
3 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
2:3 2:3
3:2
3:0
30 60
4 . 0:3 0:3
2:3
3:1
15 45
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 1:3
0:3
1:3
4 34

7 . Úroveň C

55 bodů
58. místo (47. místo v mužích)
HRO… Ner… Pat… Kol… Fri… B. zápasy Celkem
1 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
3:0 3:1 3:S
3:S
44 74
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3 3:0 3:S 3:0 36 66
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3 0:3 3:S 3:0 25 55
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
S:3 S:3 S:3
3:S
10 40
5 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
S:3
0:3 0:3
S:3
0 30

8 . Úroveň B

51 bodů
62. místo (49. místo v mužích)
Sta… Pat… RK… Pet… Tra… B. zápasy Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
3:0
3:0
3:S 49 64
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
3:0
3:0
3:S 36 51
3 .
0:3
0:3 S:S
3:S
5 20
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
0:3
S:S
3:S
5 20
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3 S:3
S:3
S:3
0 15

8 . Úroveň A

33 bodů
73. místo (53. místo v mužích)
Hov… Ner… Sta… Pat… #vi… MaJo B. zápasy Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:1
3:0
3:0
3:0
3:0
49 64
2 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
1:3
3:0
3:0 3:0
3:S
40 55
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
3:0
3:0
3:0
30 45
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
0:3
0:3
3:0
3:S
18 33
5 .
#vinohrady (D. Kratochvíl + R. Hrubá)
0:3
0:3
0:3
0:3
3:S
8 23
6 .
0:3
S:3
0:3
S:3
S:3
0 15

Letní sezóna 2017

7 . Úroveň C

31 bodů
60. místo (49. místo v mužích)
Dem… Mar… 2RUN Pat… Pře… B. zápasy Celkem
1 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
3:1 3:0 3:0
3:S
47 62
2 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3 3:2 3:1 3:S 32 47
3 . 0:3 2:3
3:2
3:S
23 38
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 1:3
2:3
3:S 16 31
5 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
S:3
S:3
S:3
S:3 0 15

7 . Úroveň A

29 bodů
60. místo (48. místo v mužích)
Drá… Los… slu… Pat… Žiž… B. zápasy Celkem
1 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
3:0
3:1 3:1 3:S 45 60
2 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
0:3
3:0
3:0
3:S 36 51
3 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
1:3 0:3 3:1 3:S 23 38
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3
0:3
1:3 3:S 14 29
5 .
Žižkoff crew (J. Kalhous + P. Füllsacková)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
05.12.2018 20:00 8. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) 3:1
03.11.2018 21:04 7. Těsně vedle (H. Eisenmann, K. Mazáková) 1:3 Komentáře
03.11.2018 21:03 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) S:3 Komentáře
03.11.2018 21:03 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) S:3 Komentáře
03.11.2018 20:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) 0:3
29.10.2018 17:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy S:3
22.10.2018 20:00 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Sportcentrum Step 0:3
21.10.2018 13:30 6. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
18.10.2018 20:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 2:3
20.09.2018 20:28 6. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) 3:S Komentáře
20.09.2018 19:00 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
19.09.2018 19:30 6. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Sportcentrum Step 3:0
18.09.2018 10:30 6. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
30.08.2018 17:00 8. Erka (D. Miková, O. Mika) 3:S
29.08.2018 17:30 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Sportcentrum Step 2:3
21.08.2018 19:30 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 3:0
19.08.2018 17:00 8. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) 3:0
27.07.2018 18:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 0:3
09.07.2018 18:00 6. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 2:3
05.07.2018 18:30 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) 0:3
25.06.2018 18:00 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 0:3
20.06.2018 19:30 7. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Sportcentrum Step 3:0
09.06.2018 15:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sport Troja 3:0
24.05.2018 18:00 8. Hp (P. Hradsky, H. Tomečková) 3:0 Komentáře
12.05.2018 09:00 8. Jak to mám vedět !! (K. Šajnerová, T. Chlum) Badminton Arena Skalka 3:1
07.05.2018 17:00 8. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
23.04.2018 20:00 8. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Sport Troja 2:3 Komentáře
06.04.2018 20:00 8. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Sportcentrum Step 0:3
20.03.2018 16:57 8. Erka (D. Miková, O. Mika) 3:2
20.03.2018 16:56 8. GAME OVER (J. Znášik, L. Herzigova) 3:1
19.03.2018 11:03 8. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) 0:3
11.03.2018 15:00 8. Jemná ručka (M. Česák, L. Nováková) Sport Troja 1:3 Komentáře
10.03.2018 14:00 8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) Sportcentrum Step 3:0
18.02.2018 11:00 8. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Sport Troja 2:3
15.02.2018 18:00 8. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 3:1
07.02.2018 20:00 8. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) 0:3
24.01.2018 21:00 7. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
18.01.2018 20:00 7. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
14.01.2018 14:00 7. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) 1:3
06.01.2018 13:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sport Troja 1:3 Komentáře
17.12.2017 20:30 7. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) Badminton Arena Skalka 3:0
17.12.2017 18:00 7. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) Badminton Arena Skalka 1:3
06.12.2017 18:30 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 0:3
27.11.2017 20:00 8. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Badminton Arena Skalka 3:0
11.11.2017 15:30 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
07.11.2017 19:00 8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) 3:0 Komentáře
18.10.2017 17:00 8. Neratkovci (Š. Kučerová, K. Prejzek) Sportcentrum Step 0:3
14.10.2017 20:00 8. #vinohrady (D. Kratochvíl, R. Hrubá) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
10.10.2017 20:00 8. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
07.10.2017 19:00 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
25.09.2017 19:00 7. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
25.09.2017 18:00 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Sportcentrum Step 1:3
16.09.2017 11:00 7. Demoteam (H. Pekárková, J. Sachl) 0:3
23.08.2017 19:00 7. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) SportCentrum JEREMI 1:3
15.08.2017 18:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 1:3
07.08.2017 18:00 7. Los Latinos (S. Liška, T. Romero Allsop) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
7. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) 3:S
8. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) 3:S
8. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 3:S
8. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) 3:S Komentáře
8. Bobánci (A. Todorov, J. Vybíral) 3:S
8. MaJo (M. Kořínková, J. Gőrner) 3:S Komentáře
7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) 3:S
7. Žižkoff crew (J. Kalhous, P. Füllsacková) 3:S
8. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) 3:S Komentáře
6. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím