Image 1

Monika Kuncová (45 let)

ID: 28467

Praha

  • 95 zápasů

    od roku 2017
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sportcentrum Step
  • 46 /110
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 95
    Zápasů v lize ( 44 / 47 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

7 . Úroveň A

81 bodů
43. místo (32. místo v mužích)
Pat… The… Laz… Kos… T&P Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:0
7 14 81
2 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
0 11 71
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0 0 60
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0 -11 49
5 .
0:3
0 -14 46

8 . Úroveň A

69 bodů
48. místo (36. místo v mužích)
HoPe Pat… Jir… Zno… Baz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:1 3:0
3:S
20 14 74
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:1
3:2
S:3
3:0 18 11 69
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 2:3 3:0
3:S
16 0 56
4 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
0:3
3:S
0:3
3:S
12 -11 41
5 .
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 26

Jarní sezóna 2019

8 . Úroveň A

57 bodů
64. místo (47. místo v mužích)
Pol… Kos… Cho… Sta… Pat… Pot… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
3:0 3:2
3:2
3:0
3:0
26 14 100
2 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
3:S
3:1
3:2
3:0
20 11 91
3 .
Chobot (V. Raja + K. Nevšímal)
2:3
S:3
3:0 3:1 3:1 18 0 78
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
1:3
0:3
3:0
3:1
14 0 74
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 2:3 1:3
0:3
3:1 8 -11 57
6 .
0:3
0:3
1:3
1:3
1:3 3 -14 49

8 . Úroveň B

74 bodů
61. místo (48. místo v mužích)
eL… Pup… Pat… Kos… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:1 3:0 2:3 3:1 21 14 95
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
1:3 3:2 3:2 3:1 17 11 88
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 74
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:2 2:3 2:3 2:3 11 -3 68
5 . 1:3 1:3 0:3 3:2 7 -14 53

6 . Úroveň A

87 bodů
55. místo (43. místo v mužích)
MP Nix… Bez… Mat… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0 3:0 27 14 141
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
1:3
3:0
3:0
3:0
22 11 133
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 112
4 . 0:3
0:3
2:3
3:1
8 -11 97
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 87

7 . Úroveň A

132 bodů
41. místo (36. místo v mužích)
Mis… Pat… Zde… Ner… Srd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:0 3:1 3:2 3:0 25 14 139
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 132
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
1:3 0:3
3:1
3:0
14 0 114
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3 0:3
1:3
3:0 10 -11 99
5 .
Srdcaři (M. Randulová + D. Randula)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 86

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň A

123 bodů
52. místo (40. místo v mužích)
Nep… RYZ… Pat… Pup… Odj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
3:0 3:0
3:0
18 0 42
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0
3:0 3:0
S:3
18 0 42
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 0:3 3:0 3:1 11 0 35
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3 0:3 0:3 3:0 6 0 30
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3
3:S
1:3 0:3 6 0 30

8 . Úroveň A

119 bodů
51. místo (41. místo v mužích)
Pat… Ráz… Šim… Lamy Pot… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3 3:1 3:1
3:S
16 0 34
2 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:1 3:1 S:S
3:S
13 0 31
3 . 1:3 1:3
3:S
3:S
12 0 30
4 . 1:3 S:S
S:3
3:S
4 0 22
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 18

7 . Úroveň A

88 bodů
64. místo (45. místo v mužích)
Bil… MAD… Těs… Kos… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0
3:S
3:0
3:S
22 0 46
2 . 0:3
3:S
3:0
3:S
16 0 40
3 .
Těsně vedle (H. Eisenmann + K. Mazáková)
S:3
S:3
3:2
3:1
9 0 33
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
0:3
2:3 3:0 8 0 32
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
S:3
S:3
1:3
0:3 1 0 25

6 . Úroveň A

112 bodů
54. místo (43. místo v mužích)
HoHo VEL… eL… VŠE… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:S
3:0
3:0
23 0 53
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
1:3 3:1 3:S 11 0 41
3 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:3
3:1 S:S 3:0 9 0 39
4 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
1:3 S:S 3:2 3 0 33
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
S:3 0:3 2:3 2 0 32

Letní sezóna 2018

6 . Úroveň B

40 bodů
31. místo (27. místo v mužích)
Nix… Pat… Bag… Pot… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:0
3:S
3:0
3:S
22 0 46
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
3:1
3:0
3:S
16 0 40
3 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
S:3
1:3
S:S
3:S
4 0 28
4 .
0:3
0:3 S:S
3:S
3 0 27
5 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24

8 . Úroveň A

31 bodů
43. místo (35. místo v mužích)
Pat… Pup… HoPe Jak… Erka Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
2:3 3:0 3:0 3:S 19 0 31
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:2 S:3 3:S 3:S 14 0 26
3 . 0:3 3:S 1:3 3:S 11 0 23
4 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
0:3 S:3 3:1 3:S 10 0 22
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 12

6 . Úroveň A

44 bodů
56. místo (42. místo v mužích)
Žlu… Zaj… Laz… Pup… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
2:3
3:0 3:0 3:0 43 0 73
2 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
3:2
3:2 3:1 S:3 29 0 59
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 2:3 3:2 3:0 26 0 56
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3 1:3 2:3 3:2 15 0 45
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 3:S 0:3 2:3 14 0 44

7 . Úroveň C

49 bodů
52. místo (39. místo v mužích)
Ino… Pat… HoPe Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:0
3:1
3:0 49 0 64
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 3:0 3:0 34 0 49
3 .
1:3
0:3
3:1
18 0 33
4 . 0:3 0:3
1:3
3 0 18

Jarní sezóna 2018

8 . Úroveň A

59 bodů
55. místo (47. místo v mužích)
Pat… Jak… Hp Psy… Bob… KaVe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:1
3:0
3:1
3:S 3:S 44 0 59
2 .
Jak to mám vedět !! (K. Šajnerová + T. Chlum)
1:3
3:0
3:1 3:S 3:S 37 0 52
3 .
0:3
0:3
3:S
3:S
3:0
26 0 41
4 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
1:3
1:3
S:3
3:S 3:S 20 0 35
5 .
Bobánci (A. Todorov + J. Vybíral)
S:3 S:3
S:3
S:3 3:S 8 0 23
6 . S:3 S:3
0:3
S:3 S:3 0 0 15

8 . Úroveň D

33 bodů
79. místo (62. místo v mužích)
Kra… slu… Pat… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:1
3:0 3:2 44 0 59
2 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
1:3
3:2
3:S
28 0 43
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
2:3
3:S
18 0 33
4 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
2:3
S:3
S:3
5 0 20

8 . Úroveň B

43 bodů
71. místo (59. místo v mužích)
Voň… Jem… Pat… Erka GAM… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
3:0
3:0 3:0 3:S 3:S 46 0 61
2 .
Jemná ručka (M. Česák + L. Nováková)
0:3
3:1
3:0
3:0
3:0
39 0 54
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
1:3
3:2 3:1 3:0 28 0 43
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
0:3
2:3
3:2
3:S 18 0 33
5 .
GAME OVER (J. Znášik + L. Herzigova)
S:3
0:3
1:3
2:3
S:S 1 0 16
6 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
S:3
0:3
0:3 S:3 S:S -4 0 11

8 . Úroveň C

40 bodů
75. místo (62. místo v mužích)
Fan… Bez… Pat… Fog… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:1 3:0 3:S
3:S
44 0 59
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
1:3 3:2
3:S
3:S
31 0 46
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 2:3 3:1
3:S
25 0 40
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3
S:3
1:3
3:S
12 0 27
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

Podzimní sezóna 2017

7 . Úroveň D

34 bodů
78. místo (59. místo v mužích)
Nep… Ful… Lob… HoPe Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:1
3:2 3:0 3:0 46 0 76
2 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
1:3
3:2 3:0 3:1 35 0 65
3 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
2:3 2:3
3:2
3:0
30 0 60
4 . 0:3 0:3
2:3
3:1
15 0 45
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 1:3
0:3
1:3
4 0 34

7 . Úroveň C

55 bodů
58. místo (47. místo v mužích)
HRO… Ner… Pat… Kol… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
3:0 3:1 3:S
3:S
44 0 74
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3 3:0 3:S 3:0 36 0 66
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3 0:3 3:S 3:0 25 0 55
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
S:3 S:3 S:3
3:S
10 0 40
5 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
S:3
0:3 0:3
S:3
0 0 30

8 . Úroveň B

51 bodů
62. místo (49. místo v mužích)
Sta… Pat… Pet… RK… Tra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
3:0
3:0
3:S 49 0 64
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
3:0
3:0 3:S 36 0 51
3 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
0:3
S:S
3:S
5 0 20
4 .
0:3
0:3 S:S
3:S
5 0 20
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3 S:3
S:3
S:3
0 0 15

8 . Úroveň A

33 bodů
73. místo (53. místo v mužích)
Hov… Ner… Sta… Pat… #vi… MaJo Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:1
3:0
3:0
3:0
3:0
49 0 64
2 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
1:3
3:0
3:0 3:0
3:S
40 0 55
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
3:0
3:0
3:0
30 0 45
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
0:3
0:3
3:0
3:S
18 0 33
5 .
#vinohrady (D. Kratochvíl + R. Hrubá)
0:3
0:3
0:3
0:3
3:S
8 0 23
6 .
0:3
S:3
0:3
S:3
S:3
0 0 15

Letní sezóna 2017

7 . Úroveň C

31 bodů
60. místo (49. místo v mužích)
Dem… Mar… 2RUN Pat… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
3:1 3:0 3:0
3:S
47 0 62
2 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3 3:2 3:1 3:S 32 0 47
3 . 0:3 2:3
3:2
3:S
23 0 38
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 1:3
2:3
3:S 16 0 31
5 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 15

7 . Úroveň A

29 bodů
60. místo (48. místo v mužích)
Drá… Los… slu… Pat… Žiž… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
3:0
3:1 3:1 3:S 45 0 60
2 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
0:3
3:0
3:0
3:S 36 0 51
3 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
1:3 0:3 3:1 3:S 23 0 38
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3
0:3
1:3 3:S 14 0 29
5 .
Žižkoff crew (J. Kalhous + P. Füllsacková)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.07.2019 20:00 7. T&P (A. Fulka, P. Matějka) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
24.06.2019 08:32 8. Znouzectnost (P. Guth, M. Uhlíková) S:3 Komentáře
10.06.2019 19:00 8. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sport Troja 3:0
08.06.2019 13:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:1 Komentáře
07.06.2019 19:30 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Sportcentrum Step 3:2
26.05.2019 14:00 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) 0:3 Komentáře
22.05.2019 19:30 8. Chobot (V. Raja, K. Nevšímal) 1:3
19.05.2019 18:00 8. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Sport Troja 3:1
09.05.2019 18:00 8. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) 2:3
08.05.2019 14:00 8. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) Hamr Braník 0:3
23.04.2019 18:00 8. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) 0:3
19.04.2019 19:30 8. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) 3:2
18.04.2019 17:00 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 2:3
12.04.2019 20:00 8. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 3:0
26.03.2019 15:00 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) SportCentrum JEREMI 0:3
20.03.2019 20:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
17.03.2019 15:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
14.03.2019 20:00 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) 0:3 Komentáře
03.03.2019 19:30 7. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) 0:3
24.02.2019 14:00 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) SportCentrum JEREMI 3:0
22.02.2019 19:30 7. Srdcaři (M. Randulová, D. Randula) 3:0
14.02.2019 20:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:0
30.01.2019 20:30 7. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Sportcentrum Step 0:3
29.01.2019 20:30 7. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:1
27.01.2019 17:30 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) 3:0
05.01.2019 20:00 7. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 0:3
22.12.2018 10:00 8. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) 1:3
17.12.2018 20:01 8. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) 3:S Komentáře
17.12.2018 19:00 8. Lamy (P. Oliveriusová, F. Beneš) Sport Troja 3:1
05.12.2018 20:00 8. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) 3:1
03.11.2018 21:04 7. Těsně vedle (H. Eisenmann, K. Mazáková) 1:3 Komentáře
03.11.2018 21:03 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) S:3 Komentáře
03.11.2018 21:03 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) S:3 Komentáře
03.11.2018 20:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) 0:3
29.10.2018 17:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy S:3
22.10.2018 20:00 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Sportcentrum Step 0:3
21.10.2018 13:30 6. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
18.10.2018 20:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 2:3
20.09.2018 20:28 6. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) 3:S Komentáře
20.09.2018 19:00 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
19.09.2018 19:30 6. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Sportcentrum Step 3:0
18.09.2018 10:30 6. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
30.08.2018 17:00 8. Erka (D. Miková, O. Mika) 3:S
29.08.2018 17:30 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Sportcentrum Step 2:3
21.08.2018 19:30 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 3:0
19.08.2018 17:00 8. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) 3:0
27.07.2018 18:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 0:3
09.07.2018 18:00 6. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 2:3
05.07.2018 18:30 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) 0:3
25.06.2018 18:00 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 0:3
20.06.2018 19:30 7. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Sportcentrum Step 3:0
09.06.2018 15:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sport Troja 3:0
24.05.2018 18:00 8. Hp (P. Hradsky, H. Tomečková) 3:0 Komentáře
12.05.2018 09:00 8. Jak to mám vedět !! (K. Šajnerová, T. Chlum) Badminton Arena Skalka 3:1
07.05.2018 17:00 8. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
23.04.2018 20:00 8. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Sport Troja 2:3 Komentáře
06.04.2018 20:00 8. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Sportcentrum Step 0:3
20.03.2018 16:57 8. Erka (D. Miková, O. Mika) 3:2
20.03.2018 16:56 8. GAME OVER (J. Znášik, L. Herzigova) 3:1
19.03.2018 11:03 8. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) 0:3
11.03.2018 15:00 8. Jemná ručka (M. Česák, L. Nováková) Sport Troja 1:3 Komentáře
10.03.2018 14:00 8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) Sportcentrum Step 3:0
18.02.2018 11:00 8. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Sport Troja 2:3
15.02.2018 18:00 8. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 3:1
07.02.2018 20:00 8. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) 0:3
24.01.2018 21:00 7. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
18.01.2018 20:00 7. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
14.01.2018 14:00 7. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) 1:3
06.01.2018 13:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sport Troja 1:3 Komentáře
17.12.2017 20:30 7. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) Badminton Arena Skalka 3:0
17.12.2017 18:00 7. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) Badminton Arena Skalka 1:3
06.12.2017 18:30 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 0:3
27.11.2017 20:00 8. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Badminton Arena Skalka 3:0
11.11.2017 15:30 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
07.11.2017 19:00 8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) 3:0 Komentáře
18.10.2017 17:00 8. Neratkovci (Š. Kučerová, K. Prejzek) Sportcentrum Step 0:3
14.10.2017 20:00 8. #vinohrady (D. Kratochvíl, R. Hrubá) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
10.10.2017 20:00 8. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
07.10.2017 19:00 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
25.09.2017 19:00 7. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
25.09.2017 18:00 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Sportcentrum Step 1:3
16.09.2017 11:00 7. Demoteam (H. Pekárková, J. Sachl) 0:3
23.08.2017 19:00 7. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) SportCentrum JEREMI 1:3
15.08.2017 18:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 1:3
07.08.2017 18:00 7. Los Latinos (S. Liška, T. Romero Allsop) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
7. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) 3:S
8. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) 3:S
8. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 3:S
8. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) 3:S Komentáře
8. Bobánci (A. Todorov, J. Vybíral) 3:S
8. MaJo (M. Kořínková, J. Gőrner) 3:S Komentáře
7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) 3:S
7. Žižkoff crew (J. Kalhous, P. Füllsacková) 3:S
8. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) 3:S Komentáře
6. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím