Jan Malý

Jan Malý (37 let)

ID: 29229

Praha

Tipsport -

Fandí:Sparta, Celtic, Nepoťavky

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (25/65)

  • 110 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Braník
  • 21 /135
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 110
    Zápasů v lize ( 57 / 51 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň B

123 bodů
25. místo (23. místo v mužích)
Uje… Bez… Past Mat… Ama… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:0 3:2 3:1 18 14 132
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:2
3:0
12 11 123
3 . 0:3 3:1 6 0 106
4 . 2:3
2:3
1:3 5 -11 94
5 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
1:3
0:3
1 -14 87

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň B

139 bodů
38. místo (35. místo v mužích)
(Ho… Mis… Ber… Bez… Emí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
3:1 1:3 3:1
3:0
20 14 174
2 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
1:3
3:S
3:2
3:0
19 11 170
3 . 3:1
S:3
3:1
3:0 19 0 159
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 2:3
1:3
3:1
10 -11 139
5 .
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 127

6 . Úroveň A

170 bodů
30. místo (26. místo v mužích)
Dám… Bez… Past Mat… Dvj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
3:2 3:2
3:1
3:S
22 14 176
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
2:3
3:1
3:2
3:S
19 11 170
3 . 2:3
1:3
3:2
3:S
14 0 154
4 .
1:3
2:3
2:3
3:S
11 -11 140
5 .
Dvje holki (V. Nováková + L. Honková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

6 . Úroveň B

136 bodů
39. místo (31. místo v mužích)
Emí… RYZ… Bez… MP Cho… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:S
1:3
3:2
3:0
19 14 153
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
S:3
3:2 3:1 3:0 18 11 149
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:1 2:3
2:3
3:S
16 0 136
4 .
2:3
1:3
3:2
3:0 15 -11 124
5 .
Choť topiče (K. Kuželka + M. Berka)
0:3
0:3
S:3
0:3 0 -14 106

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

139 bodů
38. místo (31. místo v mužích)
Par… Bil… Fan… Bez… Kli… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pardálové (J. Červenka + Z. Loula)
2:3 3:0 3:1 3:2 20 14 174
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:2 2:3 3:1 3:2 18 11 169
3 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3 3:2 3:1 3:1 17 0 157
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 1:3 1:3 3:0 10 -11 139
5 .
Klidnej a Trpělivej (J. Honek + R. Novák)
2:3 2:3 1:3 0:3 5 -14 131

5 . Úroveň B

155 bodů
28. místo (23. místo v mužích)
VEL… Pla… Bez… Geo… Nez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:2 3:1
3:S
3:S
23 14 177
2 .
Plantážníci (M. Dvořák + K. Syrová)
2:3
3:2
3:S
3:S
19 11 170
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3
2:3
3:S
3:S
15 0 155
4 .
George a Guma (J. Vlach + A. Kronberger)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 135
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

4 . Úroveň A

159 bodů
26. místo (21. místo v mužích)
Paj… IT… Uje… Bez… PIA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:1 3:1 24 14 198
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 3:2 3:1 2:3 15 3 178
3 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3 2:3 3:1 3:1 14 0 174
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 1:3 1:3 3:0 10 -11 159
5 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3 3:2 1:3 0:3 7 -14 153

5 . Úroveň B

168 bodů
23. místo (19. místo v mužích)
Ene… Bez… (Ho… Par… Pif… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:0
3:2
3:0
3:S
25 14 179
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
3:1
3:2
3:S
17 11 168
3 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
2:3
1:3
3:2
3:S
14 0 154
4 .
Pardálové (J. Červenka + Z. Loula)
0:3
2:3
2:3
3:S
10 -11 139
5 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň A

120 bodů
28. místo (22. místo v mužích)
Bez… Hal… Mat… T&P Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:0
3:1
3:1
3:0 26 14 120
2 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0:3 3:2 3:1 3:1 17 11 108
3 .
1:3
2:3 3:2
3:1
14 0 94
4 .
1:3
1:3 2:3
3:2
9 -3 86
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3 1:3
1:3
2:3
4 -14 70

5 . Úroveň A

94 bodů
39. místo (32. místo v mužích)
Bil… Sve… Vou… Bez… Kla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0 0:3 3:1
3:S
19 14 133
2 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
3:S
S:3
3:S
12 11 123
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:0
S:3
3:0 S:S 12 0 112
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3
3:S
0:3 S:S 5 -11 94
5 .
Klauni (J. Cajkář + M. Havel)
S:3
S:3
S:S S:S -4 -14 82

5 . Úroveň A

100 bodů
36. místo (29. místo v mužích)
Dám… VEL… HŘE… Bez… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
3:0 3:0
3:1
2:3
22 14 136
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3 3:2 3:2 3:0 17 11 128
3 .
HŘEBCI (K. Dunička + M. Adámek)
0:3 2:3 3:1
3:0
15 0 115
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3
2:3 1:3
3:0
11 -11 100
5 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2
0:3
0:3
0:3
5 -14 91

6 . Úroveň B

112 bodů
30. místo (24. místo v mužích)
Hur… Bez… Mat… Šim… Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Huraa team (A. tjekka + A. Rai)
3:1
3:2
3:0 3:0 25 14 119
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3
3:1
3:0
3:0 21 11 112
3 .
2:3
1:3
3:0
3:0 17 0 97
4 . 0:3
0:3
0:3
3:1 6 -3 83
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň B

110 bodů
43. místo (36. místo v mužích)
IT… Uje… Mis… Bil… Bez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:2
3:S
3:0 3:0 25 14 159
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
2:3 3:1
3:1
3:1 20 11 151
3 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
S:3
1:3
3:2
3:2
11 0 131
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
1:3
2:3
3:1 9 -11 118
5 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 1:3
2:3
1:3 4 -14 110

6 . Úroveň B

122 bodů
36. místo (34. místo v mužích)
Žlu… Bez… Ráz… Luk… Ver… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:2 2:3 0:3
3:S
13 14 127
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
2:3
3:2
3:S
S:S
11 11 122
3 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:2
2:3
S:S
3:1
11 0 111
4 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
3:0
S:3
S:S S:S 3 -11 92
5 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
S:3
S:S
1:3
S:S -3 -14 83

6 . Úroveň A

112 bodů
42. místo (36. místo v mužích)
MP Nix… Bez… Mat… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0 3:0 3:0 27 14 141
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
1:3
3:0
3:0
3:0
22 11 133
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 112
4 . 0:3
0:3
2:3
3:1
8 -11 97
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 87

6 . Úroveň A

145 bodů
35. místo (30. místo v mužích)
RYZ… Bez… VŠE… Ráz… Hal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0
3:1
3:0
3:0 27 14 161
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
3:1
1:3
3:0
14 11 145
3 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
1:3
1:3
3:2
3:2 12 0 132
4 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
3:1
2:3
2:3
10 -11 119
5 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0:3
0:3
2:3
3:2
7 -14 113

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

147 bodů
39. místo (34. místo v mužích)
Tea… 2LP Hov… Ber… Bez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:0 3:0 21 0 63
2 .
2LP (L. Švec + J. Melen)
2:3 3:2 3:2 3:0 16 0 58
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
1:3 2:3
3:1
3:0
14 0 56
4 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
0:3 2:3
1:3
3:0 9 0 51
5 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 42

6 . Úroveň A

182 bodů
21. místo (20. místo v mužích)
Bez… Tra… Mis… Sve… MAD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:0
3:2
3:0 3:0 22 0 52
2 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
0:3 3:1 3:1 3:0 16 0 46
3 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
2:3
1:3
3:2
3:0 13 0 43
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 1:3
2:3
3:1
8 0 38
5 . 0:3 0:3 0:3
1:3
1 0 31

6 . Úroveň B

154 bodů
36. místo (30. místo v mužích)
Uje… VEL… Bez… The… Ráz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:0
3:0
3:0
3:0
24 0 54
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
3:2
3:1
3:0
15 0 45
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
2:3
3:0 3:0 14 0 44
4 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3
1:3 0:3
3:0
7 0 37
5 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

5 . Úroveň B

161 bodů
34. místo (29. místo v mužích)
Ver… Žlu… Luc… Bez… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0 3:1 3:0 3:0 23 0 59
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 3:2
3:1
3:2 13 0 49
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3 2:3
2:3
3:0 11 0 47
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
1:3
3:2
3:1
10 0 46
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 2:3 0:3
1:3
3 0 39

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň A

41 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
Mat… Pif… Bez… Dám… Ful… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:S
3:1
3:1
3:S
20 0 50
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
3:0 3:1
3:S
16 0 46
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 0:3
3:1
3:S
11 0 41
4 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
1:3
1:3
1:3
3:S
8 0 38
5 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

5 . Úroveň A

44 bodů
26. místo (23. místo v mužích)
Tra… Bez… Pif… Žlu… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:2 3:S 3:2 3:0 19 0 49
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
2:3 3:S 2:3 3:S 14 0 44
3 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3 S:3 3:0 3:S 11 0 41
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
2:3 3:2 0:3 3:S 11 0 41
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

4 . Úroveň B

83 bodů
26. místo (22. místo v mužích)
Nez… 2RUN Bez… Vou… MAD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:0 3:S 3:0 49 0 109
2 .
0:3
2:3 3:S 3:0 27 0 87
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 3:2 3:S 2:3 23 0 83
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3 S:3 S:3 3:0 13 0 73
5 . 0:3 0:3 3:2 0:3 9 0 69

4 . Úroveň B

79 bodů
27. místo (24. místo v mužích)
Bil… Ber… Bez… Luk… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:0 3:S 3:S 44 0 104
2 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
1:3
3:0
3:S
3:0
38 0 98
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
0:3
3:S
3:2
19 0 79
4 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3 S:3 S:3 3:S 10 0 70
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3
0:3
2:3
S:3 4 0 64

Jarní sezóna 2018

5 . Úroveň A

72 bodů
49. místo (43. místo v mužích)
Luc… Luk… Ber… Bez… 2RUN Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
2:3
3:0
3:S 36 0 96
2 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
2:3
3:1 3:1 3:S 36 0 96
3 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:2
1:3
3:0
3:S 34 0 94
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
1:3
0:3
3:S 12 0 72
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 60

6 . Úroveň A

88 bodů
34. místo (32. místo v mužích)
Bez… JiMa 2RUN Pet… Bož… Mis… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:2
3:0
3:0 3:S 3:S 43 0 88
2 .
2:3
3:2
3:1
3:S
3:S 35 0 80
3 .
0:3
2:3
3:1
3:S
3:S 28 0 73
4 .
Petrovický expres (A. Zahradníčková + M. Andrýs)
0:3
1:3
1:3
3:S
3:S 20 0 65
5 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S 8 0 53
6 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

7 . Úroveň D

65 bodů
52. místo (44. místo v mužích)
Bez… MAD… Ino… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:0 1:3 3:1 35 0 65
2 . 0:3 3:2 3:0 29 0 59
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:1 2:3 1:3 23 0 53
4 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
1:3 0:3 3:1 18 0 48

8 . Úroveň C

46 bodů
71. místo (59. místo v mužích)
Fan… Bez… Pat… Fog… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:1 3:0 3:S
3:S
44 0 59
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 3:2
3:S
3:S
31 0 46
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 2:3 3:1
3:S
25 0 40
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3
S:3
1:3
3:S
12 0 27
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.07.2020 19:00 5. Amatéři (M. Čeček, J. Kubíková) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
22.06.2020 18:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
12.06.2020 21:00 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Braník 1:3
07.06.2020 18:00 5. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Hamr Braník 1:3 Komentáře
31.05.2020 18:00 5. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Štěrboholy 2:3
25.05.2020 18:00 5. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
13.05.2020 21:47 6. Dvje holki (V. Nováková, L. Honková) 3:S Komentáře
06.05.2020 19:30 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
03.05.2020 18:00 6. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Braník 3:1 Komentáře
15.03.2020 19:00 6. Dámy Nedámi (M. Vodičková, J. Ždichyncová) Hamr Braník 2:3
03.03.2020 09:47 6. Choť topiče (K. Kuželka, M. Berka) 3:S Komentáře
16.02.2020 20:00 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) Hamr Braník 2:3 Komentáře
09.02.2020 14:30 6. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 3:1
05.02.2020 19:00 6. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 2:3
30.01.2020 19:00 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 1:3
23.01.2020 20:00 5. Klidnej a Trpělivej (J. Honek, R. Novák) Hamr Braník 3:0
19.01.2020 19:00 5. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 1:3
17.01.2020 19:00 5. Pardálové (J. Červenka, Z. Loula) Badminton Arena Skalka 1:3
16.12.2019 11:26 5. George a Guma (J. Vlach, A. Kronberger) 3:S Komentáře
15.12.2019 19:00 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 1:3
06.12.2019 21:30 5. Plantážníci (M. Dvořák, K. Syrová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
25.11.2019 18:30 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 1:3
17.11.2019 17:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:0
08.11.2019 19:00 4. PajDa (D. Honková, P. Dvořák) Hamr Štěrboholy 1:3
07.11.2019 20:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 1:3
22.10.2019 08:32 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) 3:S Komentáře
18.10.2019 21:00 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Braník 3:1 Komentáře
11.10.2019 19:30 5. Pardálové (J. Červenka, Z. Loula) SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
11.10.2019 17:30 5. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
27.09.2019 20:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 3:0
27.09.2019 18:30 6. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 3:0
10.09.2019 20:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
09.09.2019 20:30 6. T&P (A. Fulka, P. Matějka) SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
02.09.2019 00:10 5. Klauni (J. Cajkář, M. Havel) S:S
01.09.2019 22:11 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:S Komentáře
22.08.2019 18:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
05.08.2019 19:30 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 1:3
29.07.2019 19:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 1:3 Komentáře