Image 1

Lucia Tomešková (30 let)

ID: 26213

Praha

  • 33 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sportcentrum Step
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 33
    Zápasů v lize ( 19 / 14 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2017

6 . Úroveň A

58 bodů
46. místo (40. místo v mužích)
Luc… Bor… HoPe Lob… Eff… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 80
2 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
1:3
0:3
3:0 3:0 28 0 58
3 .
0:3
3:0
S:3
3:0
26 0 56
4 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
0:3
0:3 3:S
3:0
23 0 53
5 .
Effectivity (P. Trojánek + O. Kubera)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

7 . Úroveň A

60 bodů
49. místo (41. místo v mužích)
Bor… Kra… Erka Čum… Sat… 2ST… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
3:0 3:1 3:S
3:0
3:S 45 0 60
2 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 3:1
3:1
3:0 3:0 38 0 53
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3 1:3 3:S 3:1 S:S 17 0 32
4 .
Čumáček (D. Mrkosová + P. Dobroucký)
S:3
1:3
S:3 S:S S:S -6 0 9
5 .
Satchmo team (Z. Schlibener + L. Šaňková)
0:3
0:3 1:3 S:S S:S -6 0 9
6 . S:3 0:3 S:S S:S S:S -12 0 3

6 . Úroveň A

45 bodů
55. místo (46. místo v mužích)
PIA… Žlu… Bau… Bor… Lob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:1
3:0
3:0
3:1
48 0 78
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3
1:3
3:1
2:3
17 0 47
4 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 45
5 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
1:3
0:3
3:2
0:3
11 0 41

7 . Úroveň B

67 bodů
38. místo (32. místo v mužích)
Bor… Ino… Kos… Pet… Sat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 67
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3
3:0
3:0
3:1 37 0 52
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
0:3
3:1
3:0
24 0 39
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
0:3
0:3
1:3
3:2
11 0 26
5 .
Satchmo team (Z. Schlibener + L. Šaňková)
0:3
1:3
0:3
2:3
6 0 21

Podzimní sezóna 2016

6 . Úroveň B

44 bodů
54. místo (46. místo v mužích)
eL… It´… Jež… Bor… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:3
3:0 3:0 3:0 39 0 69
2 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
3:S
1:3 3:0 3:S 35 0 65
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 3:1
3:2
3:2 29 0 59
4 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
0:3 0:3
2:3
3:S
14 0 44
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 S:3 2:3
S:3
4 0 34

7 . Úroveň B

61 bodů
44. místo (37. místo v mužích)
Bor… HoPe Bad… Moon Fos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
3:0
3:0
3:S 3:S 46 0 61
2 .
0:3
3:0
S:S S:S 3 0 18
3 .
Bad warriors (T. Molek + M. Launerová)
0:3
0:3
S:S S:S -10 0 5
4 . S:3 S:S S:S S:S -15 0 0
5 . S:3 S:S S:S S:S -15 0 0

7 . Úroveň B

41 bodů
56. místo (47. místo v mužích)
Bož… Bau… Bor… OVČ… Lib… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
3:1
3:1
3:0
3:0
48 0 63
2 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
1:3
3:1
S:3
3:0
26 0 41
3 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
1:3
1:3
3:2
3:0
26 0 41
4 .
0:3
3:S
2:3
3:1
25 0 40
5 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 17

6 . Úroveň A

32 bodů
62. místo (51. místo v mužích)
Vou… Nix… Žlu… Moon Bor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
2:3
3:0
3:0
3:0
43 0 73
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:2
0:3
3:0
3:0
35 0 65
3 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
3:0
1:3
3:0
28 0 58
4 . 0:3
0:3
3:1
3:1 22 0 52
5 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
0:3
0:3
0:3
1:3 2 0 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.05.2017 19:00 6. Effectivity (P. Trojánek, O. Kubera) Sportcentrum Step 3:0
16.05.2017 20:00 6. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
11.05.2017 19:30 6. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Sportcentrum Step 3:0
08.05.2017 18:30 6. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
21.04.2017 20:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Sportcentrum Step 3:0
11.04.2017 21:00 7. Satchmo team (Z. Schlibener, L. Šaňková) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
10.04.2017 20:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:1
21.03.2017 20:00 6. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
20.03.2017 20:30 6. Bauďáci (L. Klímová, F. Nemčok) Hamr Braník 1:3 Komentáře
15.03.2017 19:30 6. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 0:3 Komentáře
10.03.2017 20:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
09.02.2017 20:00 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
08.02.2017 20:30 7. Satchmo team (Z. Schlibener, L. Šaňková) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
06.02.2017 20:00 7. Petra Drobišová (P. Drobišová, Z. Drobiš) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
04.02.2017 10:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
26.01.2017 20:30 6. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Hamr Braník 0:3
26.01.2017 19:30 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 0:3
15.01.2017 17:00 6. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
20.12.2016 21:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:0 Komentáře
09.12.2016 21:00 7. Bad warriors (T. Molek, M. Launerová) 3:0 Komentáře
25.11.2016 20:00 7. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) 1:3
22.11.2016 21:00 7. Libeňská jelita (J. Hofbauer, V. Horackova) 3:0 Komentáře
21.11.2016 20:30 7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
09.11.2016 21:30 7. Bauďáci (L. Klímová, F. Nemčok) Hamr Braník 1:3 Komentáře
26.10.2016 21:00 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
25.10.2016 19:30 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
20.10.2016 20:30 6. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.10.2016 21:00 6. Moon (M. Půhoná, O. Hyneš) Sportcentrum Step 1:3
6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) 3:S Komentáře
7. Fosilky (Z. Macurová, B. Reichova) 3:S
7. Moon (M. Půhoná, O. Hyneš) 3:S
7. Čumáček (D. Mrkosová, P. Dobroucký) 3:S
7. 2STARS (Z. Kolaříková, E. Perski) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím