Image 1

David Kocman (43 let)

ID: 29532

Praha

  • 72 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 62 /115
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 72
    Zápasů v lize ( 29 / 31 / 12) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

8 . Úroveň A

70 bodů
49. místo (38. místo v mužích)
HoPe Laz… Kos… Rak… Zno… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:2
3:1
3:S
22 14 76
2 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
2:3 3:2 3:1
3:S
19 11 70
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
2:3 2:3 3:0
3:S
17 0 57
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3
1:3 0:3
3:S
8 -11 37
5 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

7 . Úroveň A

50 bodů
54. místo (42. místo v mužích)
The… Pat… T&P Kos… Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
3:1
3:1
3:0
3:2
24 14 98
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3
3:0
3:2
3:S
19 11 90
3 .
1:3
0:3
3:0 3:1 14 0 74
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
2:3 0:3 3:1 8 -11 57
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
2:3
S:3
1:3 1:3 4 -14 50

6 . Úroveň B

67 bodů
49. místo (37. místo v mužích)
Hur… Bez… Mat… Šim… Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Huraa team (A. tjekka + A. Rai)
3:1
3:2
3:0 3:0 25 14 119
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3
3:1
3:0
3:0 21 11 112
3 .
2:3
1:3
3:0
3:0 17 0 97
4 . 0:3
0:3
0:3
3:1 6 -3 83
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň A

94 bodů
50. místo (39. místo v mužích)
MoKa The… Laz… Luk… Pup… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:S
3:S 3:S 24 14 118
2 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
1:3 3:2
3:S
3:S
18 11 109
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:3
2:3
3:S
3:S
14 0 94
4 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -3 75
5 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 64

9 . Úroveň A

78 bodů
56. místo (45. místo v mužích)
Laz… Pot… Rak… Srd… Zno… Dis… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
3:2 3:1 3:1 3:1 3:1 24 14 78
2 . 2:3
3:1
3:1
3:0
3:S
23 11 74
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3
1:3
2:3 3:0 3:0 16 0 56
4 .
Srdcaři (M. Randulová + D. Randula)
1:3
1:3
3:2
3:2
S:3
10 0 50
5 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
1:3
0:3
0:3
2:3
3:1
8 -11 37
6 .
Disco Science (P. Volf + J. Zuczková)
1:3
S:3
0:3
3:S
1:3
7 -14 33

9 . Úroveň A

54 bodů
68. místo (51. místo v mužích)
HoPe Šim… Laz… Fog… Wor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:2
26 14 80
2 . 0:3 3:1 2:3 3:0 15 11 66
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 54
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3 3:2 1:3 3:0 13 -11 42
5 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
2:3
0:3 0:3 0:3 2 -14 28

8 . Úroveň B

64 bodů
71. místo (52. místo v mužích)
Piv… Sta… The… MAD… Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 112
3 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3
0:3
3:0
3:0 14 0 94
4 . 0:3
0:3
0:3
S:S
-2 -11 67
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3
0:3
0:3
S:S
-2 -14 64

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň A

123 bodů
54. místo (42. místo v mužích)
Nik… Nix… VŠE… Mis… Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:1
3:1 3:0 22 0 52
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
3:0
3:0
3:0
18 0 48
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
0:3
2:3
3:0
9 0 39
4 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
1:3
0:3
3:2
1:3 6 0 36
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3
0:3
0:3
3:1 5 0 35

8 . Úroveň B

63 bodů
69. místo (48. místo v mužích)
Ner… Neo… Lamy Pot… Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
3:1
3:0
3:S
3:S
21 0 39
2 .
1:3
1:3
3:1
3:S
12 0 30
3 . 0:3
3:1
2:3
3:S
12 0 30
4 .
S:3
1:3
3:2
3:S
10 0 28
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 18

7 . Úroveň A

84 bodů
61. místo (46. místo v mužích)
Dám… Mis… Těs… Lamy Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
3:0 3:0
3:0
3:S
23 0 47
2 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
0:3 3:0 3:0
3:S
17 0 41
3 .
Těsně vedle (H. Eisenmann + K. Mazáková)
0:3 0:3 3:0
3:S
11 0 35
4 .
0:3
0:3 0:3
3:S
5 0 29
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24

Letní sezóna 2018

6 . Úroveň A

38 bodů
34. místo (29. místo v mužích)
Laz… Ino… Ner… MoKa 2RUN Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:S
3:0 3:1
3:S
14 0 38
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
S:S
3:0 3:2
3:S
13 0 37
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3 0:3 3:0
3:S
11 0 35
4 . 1:3 2:3 0:3
3:S
8 0 32
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24

6 . Úroveň B

37 bodů
37. místo (32. místo v mužích)
MAD… Laz… Bag… Zaj… RB… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:S
3:S
21 0 45
2 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
1:3 2:3 3:S 3:S 13 0 37
3 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
0:3 3:2 0:3 3:S 9 0 33
4 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
S:3 S:3 3:0
S:3
6 0 30
5 .
RB Team (M. Moravec + O. Zajíc)
S:3
S:3 S:3
3:S
5 0 29

6 . Úroveň A

56 bodů
45. místo (36. místo v mužích)
Žlu… Zaj… Laz… Pup… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
2:3
3:0 3:0 3:0 43 0 73
2 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
3:2
3:2 3:1 S:3 29 0 59
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 2:3 3:2 3:0 26 0 56
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3 1:3 2:3 3:2 15 0 45
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 3:S 0:3 2:3 14 0 44

7 . Úroveň B

62 bodů
42. místo (36. místo v mužích)
Laz… Psy… Jak… Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
3:S
3:0 3:0 47 0 62
2 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
S:3
S:3
3:0
17 0 32
3 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
0:3 3:S S:S 6 0 21
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
0:3
S:S -7 0 8

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň D

34 bodů
74. místo (55. místo v mužích)
Ful… ČT… Luk… Kra… Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
3:0 3:0 3:1 3:1 48 0 78
2 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
0:3 3:1
3:1
3:0
35 0 65
3 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3 1:3 3:0 3:0 28 0 58
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
1:3
0:3 3:1 15 0 45
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
1:3
0:3
0:3 1:3 4 0 34

8 . Úroveň C

52 bodů
66. místo (53. místo v mužích)
Laz… Fri… GAM… Jel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
3:2
3:2
3:S 37 0 52
2 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
2:3
3:S 3:S 31 0 46
3 .
GAME OVER (J. Znášik + L. Herzigova)
2:3
S:3
3:2
17 0 32
4 .
Jelenskej válec (M. Bureš + J. Žďárský)
S:3 S:3
2:3
5 0 20

8 . Úroveň C

36 bodů
74. místo (60. místo v mužích)
Psy… Laz… Vel… Mar… H Hp Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
3:0 0:3 3:S
3:S
3:0 36 0 51
2 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 0:3 3:1 1:3 3:0 21 0 36
3 . 3:0 3:0 3:S S:S
S:S
20 0 35
4 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:3 1:3 S:3
3:S
3:S
18 0 33
5 .
S:3
3:1 S:S
S:3
3:0 15 0 30
6 . 0:3 0:3
S:S
S:3
0:3 -4 0 11

8 . Úroveň B

30 bodů
80. místo (64. místo v mužích)
Tim… Luk… slu… Laz… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 67
2 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3
3:2 3:1 3:0 33 0 48
3 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3
2:3
3:0
3:1
28 0 43
4 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 1:3
0:3
3:0
15 0 30
5 .
0:3
0:3
1:3
0:3
2 0 17

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.08.2019 18:00 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 3:1
21.08.2019 08:31 8. Znouzectnost (P. Guth, M. Uhlíková) 3:S Komentáře
17.08.2019 09:00 8. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Hamr Braník 3:2
13.08.2019 18:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 2:3
30.07.2019 18:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Hamr Štěrboholy 1:3
29.07.2019 19:00 7. T&P (A. Fulka, P. Matějka) Hamr Braník 1:3
24.07.2019 21:53 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) S:3 Komentáře
21.07.2019 17:30 7. The Trageds (J. Pospíšil, T. Zdarsa) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
23.06.2019 20:30 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 0:3
20.06.2019 18:30 6. Huraa team (A. tjekka, A. Rai) Sportcentrum Step 0:3
19.06.2019 17:30 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) 0:3
07.06.2019 20:00 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 1:3
28.05.2019 13:39 7. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S Komentáře
19.05.2019 22:47 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) S:3 Komentáře
19.05.2019 19:00 7. The Frames (R. Hau, J. Morová) Sportcentrum Step 2:3
14.05.2019 09:11 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) 3:S Komentáře
28.04.2019 20:00 9. Znouzectnost (P. Guth, M. Uhlíková) Hamr Braník 3:1
14.04.2019 10:00 9. Srdcaři (M. Randulová, D. Randula) 3:1
14.04.2019 09:00 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) 3:1
10.04.2019 18:00 9. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) 3:2
10.04.2019 16:00 9. Disco Science (P. Volf, J. Zuczková) Badminton Arena Skalka 3:1
30.03.2019 18:00 9. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Štěrboholy 0:3
26.03.2019 16:30 9. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:1
15.03.2019 19:00 9. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 1:3
13.03.2019 19:00 9. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Hamr Štěrboholy 3:0
28.02.2019 22:16 8. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) S:S Komentáře
17.02.2019 19:00 8. The Frames (R. Hau, J. Morová) Sportcentrum Step 0:3
13.02.2019 17:30 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
13.02.2019 16:00 8. Pivní Povaleči (L. Daněk, T. Kačinetz) Hamr Štěrboholy 0:3
27.01.2019 20:00 6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Sportcentrum Step 3:1
27.01.2019 18:30 6. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Sportcentrum Step 0:3
15.01.2019 19:00 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
04.01.2019 18:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
06.11.2018 12:07 8. Lamy (P. Oliveriusová, F. Beneš) S:3 Komentáře
06.11.2018 12:07 8. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) S:3 Komentáře
06.11.2018 12:07 8. Neonky (E. Rosenbergová, V. Růžičková) S:3 Komentáře
06.11.2018 12:07 8. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) S:3 Komentáře
12.10.2018 08:20 7. Lamy (P. Oliveriusová, F. Beneš) S:3 Komentáře
12.10.2018 08:19 7. Těsně vedle (H. Eisenmann, K. Mazáková) S:3 Komentáře
12.10.2018 08:19 7. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) S:3 Komentáře
12.10.2018 08:19 7. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) S:3 Komentáře
30.09.2018 20:56 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) S:S Komentáře
24.09.2018 19:30 6. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 3:1
20.09.2018 20:53 6. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) 3:S Komentáře
12.09.2018 19:00 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:0
27.08.2018 17:00 6. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) SportCentrum JEREMI 3:S
22.08.2018 17:00 6. RB Team (M. Moravec, O. Zajíc) SportCentrum JEREMI 3:S
15.08.2018 19:00 6. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Badminton Arena Skalka 2:3
14.08.2018 18:30 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 1:3
02.08.2018 17:00 6. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 3:2
01.08.2018 18:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 0:3
18.07.2018 20:30 6. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) Badminton Arena Skalka 2:3
05.07.2018 18:30 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 3:0
24.06.2018 19:00 7. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) Sportcentrum Step 3:0
20.06.2018 20:00 7. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) Badminton Arena Skalka 3:0
11.06.2018 13:00 7. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) 3:S Komentáře
22.05.2018 21:00 7. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 0:3
21.05.2018 19:00 7. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) Badminton Arena Skalka 1:3
11.05.2018 19:30 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 1:3
08.05.2018 20:00 7. ČT power (Z. Schlibener, P. Kalina) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
24.04.2018 20:00 8. Jelenskej válec (M. Bureš, J. Žďárský) 3:S
22.04.2018 19:30 8. GAME OVER (J. Znášik, L. Herzigova) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
08.04.2018 20:00 8. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
26.03.2018 19:00 8. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Badminton Arena Skalka 3:1
23.03.2018 07:00 8. VelHod (L. Velíšek, M. Hodíková) Badminton Arena Skalka 0:3
12.03.2018 17:30 8. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) Sportcentrum Step 0:3
04.03.2018 15:00 8. H (P. Hulík, V. Hulíková) SportCentrum JEREMI 1:3
03.03.2018 07:30 8. Hp (P. Hradsky, H. Tomečková) Sportcentrum Step 3:0
28.02.2018 15:30 8. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) SportCentrum JEREMI 0:3
20.02.2018 20:00 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
16.02.2018 21:00 8. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 1:3
07.02.2018 07:30 8. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím