Načítám…

Kristýna Šmahelová (26 let)

ID: 45315

Praha

  • 39 zápasů

    od roku 2021
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 64 /101
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 39
    Zápasů v lize ( 11 / 21 / 7) 0 turnajů
  • 34%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

7 . Úroveň A

21 bodů
38. místo (17. místo v ženách)
Asp… Row… Koo… Meg… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
3:0 9 14 43
2 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
3:1 8 11 39
3 . 1:3 1 0 21
4 .
Megazord (M. Horský + M. Horská)
0:3 0 -11 9

7 . Úroveň A

6 bodů
40. místo (19. místo v ženách)
Bez… HoPe Neř… Asp… Koo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 61
2 .
0:3
3:0 3:1
3:S
19 11 50
3 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3 3:1
3:S
12 0 32
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 1:3 1:3
3:S
8 -11 17
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

7 . Úroveň A

33 bodů
46. místo (18. místo v ženách)
BBQ Šim… HoPe Koo… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
BBQ (D. Deng + X. Wang)
3:1 2:3
3:S
3:S
20 14 74
2 . 1:3 2:3 3:0
3:S
16 11 67
3 . 3:2 3:2 S:S
3:S
14 0 54
4 .
S:3
0:3 S:S
3:S
4 -11 33
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

Jarní sezóna 2022

8 . Úroveň A

50 bodů
43. místo (15. místo v ženách)
Koo… MP Row… Šme… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3
3:1
3:S
16 14 50
2 . 3:0
S:S
3:S
15 11 46
3 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
1:3
S:S
3:S
7 0 27
4 .
Šmejdíci (H. Šmejda + L. Burešová)
S:3
S:3
S:3
0 -11 9

8 . Úroveň A

38 bodů
48. místo (17. místo v ženách)
Neř… Pár… Koo… Tak… Šme… AJA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 62
2 .
Párečci (P. Kortan + F. Kuděj)
0:3
3:2
3:2 3:1 3:0 18 11 49
3 .
0:3
2:3
3:0
3:S
3:0 18 0 38
4 .
Tak sme tu! (T. Indrová + J. Dvorník)
0:3
2:3 0:3 0:3
3:0
7 0 27
5 .
Šmejdíci (H. Šmejda + L. Burešová)
0:3
1:3
S:3
3:0
S:3
6 -11 15
6 .
0:3
0:3 0:3
0:3
3:S
5 -14 11

8 . Úroveň A

12 bodů
58. místo (22. místo v ženách)
Hor… MP Row… Neř… Tak… Koo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horvi&Erny (E. Kerekeš + K. Horvath)
0:3
3:0
3:0
S:3
3:0
17 14 51
2 . 3:0
S:S
3:0
S:3
3:0
15 11 46
3 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
S:S
3:0 3:1 3:2 13 0 33
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3 0:3
3:0
3:0
11 0 31
5 .
Tak sme tu! (T. Indrová + J. Dvorník)
3:S
3:S
1:3
0:3
1:3 11 -11 20
6 .
0:3
0:3
2:3
0:3
3:1 6 -14 12

8 . Úroveň A

6 bodů
51. místo (19. místo v ženách)
MoKa 20T… Řež… Neř… Row… Koo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:0
3:1
3:0 3:0 27 14 61
2 .
20TRKN22 (T. Chlum + K. Šajnerová)
0:3
3:0
3:0 3:0 3:0 22 11 53
3 .
Řežem to United (P. Paszyc + T. Paszyc)
0:3
0:3
3:1
3:0
3:0
16 0 36
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
1:3
0:3
1:3
3:0
3:0
13 0 33
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3 0:3
0:3
0:3
3:0 6 -11 15
6 . 0:3 0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 6

Podzimní sezóna 2021

8 . Úroveň A

24 bodů
48. místo (19. místo v ženách)
Emí… Kos… Koo… Row… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 60
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
1:3
3:0
3:S
3:S
20 11 51
3 . 0:3
0:3
S:S
3:S
4 0 24
4 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
S:3
S:S
3:S 4 -11 13
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 6

7 . Úroveň A

30 bodů
45. místo (18. místo v ženách)
HoPe Neř… JaMa Koo… Ber… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
3:S 27 14 61
2 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
3:1
3:0
3:0
3:S 21 11 52
3 .
0:3
1:3
3:0 3:0 3:S 17 0 37
4 .
0:3
0:3 0:3 3:0 3:S 10 0 30
5 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
0:3
0:3
0:3 0:3 3:S 5 -11 14
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6

8 . Úroveň A

31 bodů
48. místo (20. místo v ženách)
Row… Ber… Koo… Děr… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
3:1 3:0
3:S
25 14 59
2 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
1:3 3:2
3:S
16 11 47
3 . 0:3 2:3
3:S
11 0 31
4 .
Děravý výplet (D. Stejskal + P. Vopařilová)
S:3
S:3
S:3
0 -11 9

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.08.2022 07:00 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Sportcentrum Olšanka 1:3
29.07.2022 10:06 7. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) S:3 Komentáře
29.07.2022 10:06 7. Bezambic (J. Malý, D. Malá) S:3 Komentáře
26.07.2022 12:12 7. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) S:3 Komentáře
24.07.2022 21:14 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:3 Komentáře
01.07.2022 00:10 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:S
26.06.2022 17:28 7. BBQ (D. Deng, X. Wang) S:3 Komentáře
25.06.2022 07:51 7. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S Komentáře
08.06.2022 20:00 7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 0:3
28.05.2022 14:42 8. Šmejdíci (H. Šmejda, L. Burešová) 3:S Komentáře
12.05.2022 17:00 8. MP (M. Pešička, M. Pešička) Hamr Braník 0:3
11.05.2022 20:00 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
28.04.2022 11:29 8. Šmejdíci (H. Šmejda, L. Burešová) 3:S Komentáře
26.04.2022 20:00 8. Tak sme tu! (T. Indrová, J. Dvorník) Badminton Arena Skalka 3:0
25.04.2022 16:00 8. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Sportcentrum Olšanka 0:3 Komentáře
13.04.2022 20:00 8. Párečci (P. Kortan, F. Kuděj) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
07.04.2022 16:30 8. AJAJAJ (J. Pastýříková, A. Přibylová) Badminton Arena Skalka 3:0
30.03.2022 09:27 8. Tak sme tu! (T. Indrová, J. Dvorník) 3:1
22.03.2022 17:00 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Sportcentrum Olšanka 2:3
10.03.2022 16:00 8. MP (M. Pešička, M. Pešička) Sportcentrum Olšanka 0:3 Komentáře
08.03.2022 17:00 8. Horvi&Erny (E. Kerekeš, K. Horvath) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
07.03.2022 16:00 8. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
27.02.2022 19:00 8. Řežem to United (P. Paszyc, T. Paszyc) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
26.02.2022 09:00 8. 20TRKN22 (T. Chlum, K. Šajnerová) Badminton Arena Skalka 0:3
22.02.2022 19:30 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 0:3
17.02.2022 20:00 8. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
12.02.2022 18:00 8. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 0:3
31.01.2022 11:04 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) S:S Komentáře
27.01.2022 08:28 8. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S Komentáře
26.01.2022 17:00 8. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Sportcentrum Olšanka 0:3
11.01.2022 15:30 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
03.01.2022 00:10 7. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S
13.12.2021 19:00 7. Berušky :) (Z. Kubíková, D. Lobova) Badminton Arena Skalka 3:0
11.12.2021 10:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 0:3 Komentáře
08.12.2021 15:00 7. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 0:3
07.12.2021 15:00 7. JaMa (J. Horská, M. Horský) Badminton Arena Skalka 0:3
24.11.2021 19:00 8. Berušky :) (Z. Kubíková, D. Lobova) Badminton Arena Skalka 2:3
15.11.2021 19:00 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 0:3
8. Děravý výplet (D. Stejskal, P. Vopařilová) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím