Načítám…
Image 1

Martin Zdvořák (25 let)

ID: 51254

Praha

Fandí:houbaření

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (45/48)

  • 25 zápasů

    od roku 2023
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 44 /85
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 25
    Zápasů v lize ( 10 / 12 / 3) 0 turnajů
  • 45%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

7 . Úroveň A

32 bodů
45. místo (12. místo v ženách)
Poo… Zlí… Vod… Emka Báb… Lib… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Poolakad Tšehhis (S. Kulpa + P. Piszcz)
3:1 3:1 3:0 3:2 6 30 56 12:4
2 .
Zlí jazykové (D. Schwager + G. Kisza)
1:3 3:0 2 25 47 4:3
3 .
Vodaři (N. Vypior + M. Zdvořák)
0 12 32 0:0
4 . 1:3 0 10 30 1:3
5 . 0:3 0 4 24 0:3
6 .
Libor a Honza (L. Bednář + U. 53043)
2:3 0:3 0 0 20 2:6

8 . Úroveň A

36 bodů
48. místo (15. místo v ženách)
A&B Pro… Vod… Zlí… Odh… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1
3:1
3:0
3:S
8 30 58 12:2
2 .
Prosečtí nájezdníci (D. Harmáček + J. Chu)
1:3 3:0 3:0
3:S
6 25 51 10:3
3 .
Vodaři (N. Vypior + M. Zdvořák)
1:3
0:3 3:0
3:S
4 12 36 7:6
4 .
Zlí jazykové (D. Schwager + G. Kisza)
0:3 0:3 0:3
3:S
2 4 26 3:9
5 .
Odhodlaní Šmoulové (L. Miltová + D. Kolenčík)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 20 0:12

7 . Úroveň A

35 bodů
46. místo (16. místo v ženách)
Row… Bro… A&B Vod… Vos… Odh… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
3:S
3:1 1:3 3:0 5 30 55 10:7
2 . 3:0 S:S 3:0 3:0 S:S 5 25 50 9:6
3 .
S:3
S:S 3:0 3:1 3:0 5 12 37 9:7
4 .
Vodaři (N. Vypior + M. Zdvořák)
1:3 0:3 0:3 3:0 3:0 3 12 35 7:9
5 .
VostrýVostružiny (M. Sychrová + M. Petrikovičová)
3:1 0:3 1:3 0:3 3:0 3 4 27 7:10
6 .
Odhodlaní Šmoulové (L. Miltová + D. Kolenčík)
0:3 S:S 0:3 0:3 0:3 0 0 20 0:15

Podzimní sezóna 2023

7 . Úroveň A

48 bodů
40. místo (12. místo v ženách)
Haš… Vod… Mik… Rep… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Hašani (V. Hašek + J. Hašková)
3:1 3:0 3:0 8 30 58 9:1
2 .
Vodaři (N. Vypior + M. Zdvořák)
1:3 3:1 S:S 3 25 48 4:7
3 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
0:3 1:3
3:2
3 12 35 4:8
4 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3 S:S
2:3
0 4 24 2:9

6 . Úroveň A

46 bodů
41. místo (14. místo v ženách)
Kos… Ocá… Bro… Vod… Mik… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:1 3:0 3:0 3:0 8 30 78 12:1
2 .
Ocásci (F. Ocásek + K. Levá)
1:3 3:0 3:0 3:0 6 25 71 10:3
3 . 0:3 0:3
3:S
3:0 4 12 56 6:6
4 .
Vodaři (N. Vypior + M. Zdvořák)
0:3 0:3
S:3
3:S 2 4 46 3:9
5 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3 0:3 S:3 0 0 40 0:12

8 . Úroveň A

50 bodů
47. místo (15. místo v ženách)
Nud… Vod… Rep… Row… JaMa Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:0 3:0 3:0
S:S
S:3 5 30 55 9:6
2 .
Vodaři (N. Vypior + M. Zdvořák)
0:3
3:2
3:0 3:1 S:S 5 25 50 9:9
3 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3
2:3
3:2 3:2
S:S
3 12 35 8:13
4 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3 0:3 2:3 3:1 3:1 3 12 35 8:11
5 .
S:S
1:3 2:3 1:3 3:1 2 4 26 7:13
6 .
VostrýVostružiny (M. Sychrová + M. Petrikovičová)
3:S S:S
S:S
1:3 1:3 2 0 22 5:12

7 . Úroveň A

46 bodů
46. místo (13. místo v ženách)
Ocá… Wak… Des… Vod… Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Ocásci (F. Ocásek + K. Levá)
3:2 3:2 3:0 3:0 8 30 78 12:4
2 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
2:3 3:0
3:0
3:0 6 25 71 11:3
3 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
2:3 0:3 3:1 3:0 4 12 56 8:7
4 .
Vodaři (N. Vypior + M. Zdvořák)
0:3
0:3
1:3 3:0 2 4 46 4:9
5 .
VostrýVostružiny (M. Sychrová + M. Petrikovičová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 40 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.03.2024 14:00 8. Prosečtí nájezdníci (D. Harmáček, J. Chu) Badminton Arena Skalka 0:3
15.03.2024 17:30 8. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
10.03.2024 19:00 8. Zlí jazykové (D. Schwager, G. Kisza) Hamr Braník 3:0
07.03.2024 01:01 8. Odhodlaní Šmoulové (L. Miltová, D. Kolenčík) 3:S Komentáře
01.03.2024 00:10 7. VostrýVostružiny (M. Sychrová, M. Petrikovičová) 3:0
28.02.2024 18:00 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Hamr Braník 1:3
25.02.2024 14:00 7. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) Hamr Braník 0:3
23.02.2024 17:30 7. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Badminton Arena Skalka 0:3
04.02.2024 18:00 7. Odhodlaní Šmoulové (L. Miltová, D. Kolenčík) Hamr Braník 3:0
01.02.2024 00:10 7. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) S:S
28.01.2024 13:00 7. Mikovi (D. Miková, O. Mika) Badminton Arena Skalka 3:1
27.01.2024 10:00 7. Hašani (V. Hašek, J. Hašková) Badminton Arena Skalka 1:3
02.01.2024 00:10 6. Mikovi (D. Miková, O. Mika) 3:S
19.12.2023 12:54 6. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) S:3 Komentáře
17.12.2023 19:00 6. Ocásci (F. Ocásek, K. Levá) Bublina Aréna 0:3
06.12.2023 17:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Braník 0:3
01.12.2023 00:10 8. VostrýVostružiny (M. Sychrová, M. Petrikovičová) S:S
21.11.2023 19:30 8. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) Hamr Braník 0:3
20.11.2023 20:30 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Hamr Braník 3:0
13.11.2023 20:30 8. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) Hamr Braník 3:2 Komentáře
12.11.2023 18:30 8. JaMa (J. Horská, M. Horský) Hamr Braník 3:1
29.10.2023 20:00 7. Desi Boys (M. Kulkarni, V. Luthra) Hamr Braník 1:3
17.10.2023 19:30 7. Ocásci (F. Ocásek, K. Levá) Hamr Braník 0:3
16.10.2023 20:30 7. VostrýVostružiny (M. Sychrová, M. Petrikovičová) Hamr Braník 3:0
09.10.2023 17:00 7. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody