Načítám…

Filip Schlosser (42 let)

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - germany
  • Language - france
  • Language - poland

Mám Multisportku: Ne

Fandí:John Frusciante

  • 45 zápasů

    od roku 2022
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 33
    Zápasů v lize ( 16 / 12 / 5) 0 turnajů
  • 57%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2023

4 . Úroveň B

86 bodů
34. místo (23. místo v mužích)
RRR RYZ… Bez… Mír… VIK… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:0
1:3
3:0
3:0
22 14 136 10:3
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
3:0 3:1 3:0 20 3 123 9:4
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:1
0:3 3:0
3:S
19 0 119 9:4
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3
1:3 0:3
3:S
7 -11 96 4:9
5 .
0:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 86 0:12

4 . Úroveň B

98 bodů
19. místo (12. místo v mužích)
Bez… IT… VIK… Kra… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:0 2:3 3:0 3:1 22 14 116 11:4
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 3:0 3:0 3:1 20 3 103 9:4
3 . 3:2 0:3 3:1
3:0
18 0 98 9:6
4 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 0:3 1:3 3:0 8 -3 85 4:9
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
1:3 1:3
0:3
0:3 2 -14 68 2:12

3 . Úroveň A

96 bodů
18. místo (13. místo v mužích)
Emí… Kou… Z(v… Dra… VIK… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:2
3:0
0:3
3:1 18 14 132 9:6
2 .
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
2:3
3:2
3:2 3:2 17 11 128 11:9
3 .
Z(v)onky (K. Maťková + J. Snovický)
0:3
2:3
3:0 3:2 14 0 114 8:8
4 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
3:0
2:3 0:3 2:3 11 -11 100 7:9
5 . 1:3 2:3 2:3 3:2 10 -14 96 8:11

Jarní sezóna 2023

6 . Úroveň A

121 bodů
26. místo (16. místo v mužích)
VIK… Šim… Wak… Kos… Amu… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 121 12:0
2 . 0:3
3:0
3:0 3:S 20 11 111 9:3
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3
0:3
3:1
3:0
13 0 93 6:7
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 0:3
1:3
3:S 7 -3 84 4:9
5 . S:3 S:3
0:3
S:3 0 -14 66 0:12

5 . Úroveň A

88 bodů
43. místo (27. místo v mužích)
Z(v… Bam… Ber… Kra… VIK… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Z(v)onky (K. Maťková + J. Snovický)
3:1
3:0
3:1
3:0
26 14 140 12:2
2 .
1:3
3:0
3:0
3:S
21 11 132 10:3
3 .
0:3
0:3 3:1 3:2 11 0 111 6:9
4 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
1:3
0:3
1:3
3:S
8 -11 97 5:9
5 .
0:3
S:3
2:3
S:3
2 -14 88 2:12

Podzimní sezóna 2022

4 . Úroveň A

94 bodů
32. místo (20. místo v mužích)
IT… Mír… Luc… Pet… VIK… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:S
3:0
2:3
3:1 21 14 135 11:4
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
S:3
3:1
1:3
3:S
13 3 116 7:7
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
1:3
3:S
3:1
13 0 113 7:7
4 .
3:2
3:1
S:3
S:3
11 -11 100 6:9
5 . 1:3
S:3
1:3
3:S
8 -14 94 5:9

6 . Úroveň A

96 bodů
29. místo (20. místo v mužích)
VIK… Kou… Hadi Kos… Pat… Mor… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:1 2:3 3:1
3:1
3:0 22 14 96 14:6
2 .
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
1:3 3:1 3:0
3:S
3:0 22 11 93 13:4
3 . 3:2 1:3
0:3
3:1 3:0 15 0 75 10:9
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
1:3 0:3
3:0
1:3 3:0 13 0 73 8:9
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3
S:3
1:3 3:1 3:0 12 -3 69 8:10
6 .
Moravačky (J. Zuczková + Š. Tylčeová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 46 0:15

7 . Úroveň A

72 bodů
41. místo (27. místo v mužích)
MIl… VIK… Sno… Ošt… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 81 12:1
2 .
1:3
3:0 3:0 3:S 21 11 72 10:3
3 .
Snowflakes (I. Peřina + A. Dubšík)
0:3
0:3
3:S
3:1 12 0 52 6:7
4 .
Oštěpok (F. Kuděj + O. Štěpán)
0:3
0:3
S:3
3:S 6 -11 35 3:9
5 .
0:3
S:3 1:3 S:3 1 -14 27 1:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
29.09.2023 02:24 4. Bezambic (J. Malý, D. Malá) S:3 Komentáře
26.09.2023 20:38 4. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) S:3 Komentáře
11.09.2023 18:00 4. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3
08.09.2023 18:00 4. RRR (N. Cablé, G. Menon) Hamr Braník 0:3 Komentáře
22.08.2023 18:00 4. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
17.08.2023 19:30 4. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:2
09.08.2023 20:00 4. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 3:1
08.08.2023 19:30 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 0:3
28.07.2023 19:00 3. Koukáš (L. Drahník, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 2:3
20.07.2023 19:00 3. Z(v)onky (K. Maťková, J. Snovický) Hamr Braník 2:3
14.07.2023 18:00 3. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 1:3
12.07.2023 19:30 3. Drama Kings (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Braník 3:2
03.04.2023 00:10 6. Amumu (O. Suchan, N. Kvetonova) 3:S
30.03.2023 19:30 6. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Hamr Braník 3:0
26.03.2023 17:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Braník 3:0
16.03.2023 20:30 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 3:0
28.02.2023 22:17 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) S:3 Komentáře
28.02.2023 08:44 5. Bambi (D. Menclová, J. Mazur) S:3 Komentáře
16.02.2023 20:00 5. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Hamr Braník 2:3
06.02.2023 19:00 5. Z(v)onky (K. Maťková, J. Snovický) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
31.01.2023 10:18 4. PetEr (E. Annusova, P. Jelínek) 3:S Komentáře
19.01.2023 00:07 4. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) S:3 Komentáře
18.01.2023 20:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Badminton Arena Skalka 1:3
09.01.2023 20:30 4. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
30.11.2022 20:30 6. Hadi (M. Hadrava, K. Hadrava) Hamr Braník 2:3
24.11.2022 18:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) SportCentrum JEREMI 3:1
23.11.2022 19:00 6. Moravačky (J. Zuczková, Š. Tylčeová) Hamr Braník 3:0
21.11.2022 19:00 6. Koukáš (L. Drahník, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:1
02.11.2022 19:30 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
01.11.2022 00:10 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S
25.10.2022 19:00 7. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
19.10.2022 19:30 7. Snowflakes (I. Peřina, A. Dubšík) Hamr Braník 3:0
12.10.2022 19:00 7. Oštěpok (F. Kuděj, O. Štěpán) Badminton Arena Skalka 3:0

Platební metody

Platební metody