Ondřej Svozil

Ondřej Svozil (31 let)

ID: 37743

Praha

  • 36 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Badminton Arena Skalka
  • 31 /135
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 21 / 15 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň B

108 bodů
33. místo (29. místo v mužích)
Dám… Mír… Nep… LiV… Kos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 3:2 3:1 3:1 17 11 108
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 94
4 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
0:3 1:3 2:3
3:2
8 -11 77
5 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 1:3 0:3
2:3
3 -14 69

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň A

116 bodů
49. místo (38. místo v mužích)
VEL… Mat… Sta… Ver… Mír… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
2:3
3:1
3:0 3:2 20 14 154
2 . 3:2
3:0
3:2 1:3 18 11 149
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
0:3
3:1
3:2
12 0 132
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3 2:3
1:3
3:0 10 -11 119
5 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
2:3 3:1
2:3
0:3 10 -14 116

7 . Úroveň B

152 bodů
37. místo (32. místo v mužích)
Mír… Kra… Žlu… Tea… Dez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3
3:S
3:S
3:S
18 14 152
2 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:0 S:S S:S
3:1
9 11 140
3 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
S:3
S:S S:S
3:S
2 0 122
4 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
S:3
S:S S:S
3:S
2 -11 111
5 .
Dezertéři (P. Janíček + K. Hrtánová)
S:3
1:3
S:3
S:3
1 -14 107

7 . Úroveň B

114 bodů
50. místo (40. místo v mužích)
Ama… Ryb… Mír… Nep… Vou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amatéři (K. Dinh + H. Nguyen)
3:0 3:0
3:1
S:S
18 14 132
2 .
Rybí hlavy (V. Raja + K. Nevšímal)
0:3 1:3 3:0 3:0 15 11 126
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 3:1 2:3 3:1 14 0 114
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3
0:3 3:2 1:3 7 -11 96
5 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:S
0:3 1:3 3:1 5 -14 91

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

135 bodů
41. místo (32. místo v mužích)
Mul… Ver… Mír… Zde… Geo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Multipla (F. Skřivánek + J. Čaputa)
3:S
3:1
3:0
3:S
25 14 159
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
S:3
3:1 3:1
3:S
18 11 149
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 135
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
1:3 0:3
3:S
7 -11 116
5 .
George a Guma (J. Vlach + A. Kronberger)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

7 . Úroveň B

129 bodů
43. místo (35. místo v mužích)
Ryb… Mír… Kra… Kos… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rybí hlavy (V. Raja + K. Nevšímal)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 141
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 3:1 3:1
3:S
18 11 129
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 1:3
3:1
3:S 13 0 113
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 1:3
1:3
3:S
8 -11 97
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

7 . Úroveň B

117 bodů
50. místo (40. místo v mužích)
Sta… Dvj… Mír… Nep… Tea… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
3:1
1:3
3:0
21 14 135
2 .
Dvje holki (V. Nováková + L. Honková)
0:3
3:2
3:2
3:0
17 11 128
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
1:3 2:3 3:0 3:0 17 0 117
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:1
2:3
0:3 3:0 15 -11 104
5 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 86

7 . Úroveň B

115 bodů
50. místo (40. místo v mužích)
Mat… Žlu… Mír… Jed… LaTé Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2
3:0
3:S
24 14 138
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 132
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
2:3 0:3 3:0
3:S
15 0 115
4 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
0:3
0:3 0:3 3:0 7 -11 96
5 .
LaTé (T. Vrbkova + L. Saeeda)
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 86

Letní sezóna 2019

7 . Úroveň A

90 bodů
41. místo (31. místo v mužích)
HoPe Mír… MoKa Zde… Kla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:S
0:3
3:S
19 14 93
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3
3:S
3:0
3:S
19 11 90
3 .
S:3
S:3
3:0
3:S
13 0 73
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
0:3 0:3
3:S
13 -11 62
5 .
Klauni (J. Cajkář + M. Havel)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.06.2020 20:30 6. Dámy Nedámi (M. Vodičková, J. Ždichyncová) Hamr Braník 0:3
28.06.2020 19:30 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Braník 3:1
21.06.2020 18:30 6. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 3:1
21.06.2020 16:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:2
08.06.2020 19:30 6. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
04.06.2020 18:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
31.05.2020 19:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Badminton Arena Skalka 2:3
24.05.2020 18:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 3:1
20.05.2020 12:42 7. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) 3:S Komentáře
20.05.2020 12:42 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) 3:S Komentáře
13.05.2020 17:30 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 0:3
05.05.2020 21:55 7. Dezertéři (P. Janíček, K. Hrtánová) 3:S Komentáře
01.03.2020 20:00 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 2:3
27.02.2020 19:00 7. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Badminton Arena Skalka 3:1
24.02.2020 20:30 7. Rybí hlavy (V. Raja, K. Nevšímal) 3:1
06.02.2020 18:00 7. Amatéři (K. Dinh, H. Nguyen) Badminton Arena Skalka 0:3
27.01.2020 17:00 6. Multipla (F. Skřivánek, J. Čaputa) Badminton Arena Skalka 1:3
09.01.2020 18:00 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 3:0
06.01.2020 19:30 6. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 1:3
06.01.2020 15:14 6. George a Guma (J. Vlach, A. Kronberger) 3:S Komentáře
24.12.2019 02:02 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) 3:S Komentáře
18.12.2019 19:00 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 3:1
18.12.2019 17:30 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 3:1
17.12.2019 17:00 7. Rybí hlavy (V. Raja, K. Nevšímal) Badminton Arena Skalka 0:3
27.11.2019 18:00 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:0
14.11.2019 20:30 7. Dvje holki (V. Nováková, L. Honková) Hamr Braník 2:3
11.11.2019 17:30 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 1:3
08.11.2019 08:00 7. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) Hamr Štěrboholy 3:0
29.10.2019 17:00 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 2:3
24.10.2019 20:00 7. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) Hamr Braník 3:0
10.10.2019 19:00 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 0:3
22.09.2019 17:04 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 3:S Komentáře
22.09.2019 17:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 0:3
08.09.2019 22:19 7. Klauni (J. Cajkář, M. Havel) 3:S Komentáře
05.09.2019 17:00 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 3:0
7. LaTé (T. Vrbkova, L. Saeeda) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím