Načítám…

Ondřej Svozil (33 let)

ID: 37743

Praha

  • 92 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18 /97
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 92
    Zápasů v lize ( 42 / 45 / 5) 0 turnajů
  • 48%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň A

101 bodů
26. místo (17. místo v mužích)
Nev… Vel… Emí… Mír… Bum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
3:0 3:0 2:3 3:0 23 14 137
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3 3:2 3:1
3:S
17 3 120
3 . 0:3 2:3
3:S
3:S
14 0 114
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
3:2 1:3
S:3
3:S
12 -11 101
5 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

4 . Úroveň A

99 bodů
29. místo (21. místo v mužích)
Kol… Luc… Vel… Mír… VŠE… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kolena (M. Čech + F. Rysl)
3:0
3:0
3:2 3:2 24 14 138
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 3:1
3:2
3:2
16 3 119
3 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3
1:3 3:0 3:0 15 0 115
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
2:3
2:3
0:3 3:1 10 -11 99
5 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
2:3
2:3
0:3 1:3 5 -14 91

3 . Úroveň A

115 bodů
21. místo (18. místo v mužích)
Nud… Past Bez… Mír… Koť… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:1 3:2 3:0 3:2 23 14 157
2 . 1:3 3:1 3:0 3:1 20 11 151
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
2:3 1:3 3:1 3:0 16 0 136
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -11 115
5 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
2:3 1:3 0:3 2:3 5 -14 111

Podzimní sezóna 2021

2 . Úroveň A

126 bodů
15. místo (13. místo v mužích)
Kla… Bil… RYZ… Past Mír… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klauni (A. Kubík + M. Nerad)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 182
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 3:1 3:0
3:S
19 11 170
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 155
4 . 0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 135
5 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 126

2 . Úroveň A

132 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
Sta… Ber… Mír… Bez… Nez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 160
2 . 1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 152
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 0:3 3:S
3:S
12 0 132
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 0:3 S:3
3:S
6 -11 115
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

1 . Úroveň A

155 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Ene… Lei… Bil… Mír… LeM… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3 3:0 3:0
3:S
21 14 195
2 . 3:1 1:3 3:0
3:S
20 11 191
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 3:1 3:0
3:S
19 0 179
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 155
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

2 . Úroveň A

164 bodů
5. místo (4. místo v mužích)
Bil… Mír… Vel… IT… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0 3:0 2:3 3:0 23 14 177
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 3:0 0:3 3:1 13 11 164
3 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3 0:3
3:S
3:1 12 0 152
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:2 3:0
S:3
S:3
12 -11 141
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3 1:3 1:3
3:S
8 -14 134

Letní sezóna 2021

1 . Úroveň A

137 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Tea… LeM… Past Mír… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 181
2 . 1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 173
3 . 0:3 0:3 3:1 3:1 12 0 152
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 0:3 1:3 3:0 8 -11 137
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 127

2 . Úroveň A

130 bodů
4. místo (2. místo v mužích)
Sta… Mír… VŠE… Mat… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2 3:0 3:2
3:S
23 14 137
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
2:3 3:2 3:1
3:S
19 11 130
3 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
0:3 2:3
3:2
3:S
13 0 113
4 . 2:3 1:3
2:3
3:0 12 -11 101
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 86

3 . Úroveň A

104 bodů
10. místo (6. místo v mužích)
Sta… Mír… MoKa Vel… 3Lt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
3:0
3:1
3:S
24 14 118
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
2:3
3:0 S:S
3:S
13 11 104
3 .
0:3
0:3 S:S
3:S
4 0 84
4 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
1:3
S:S S:S
3:S
3 -11 72
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

3 . Úroveň A

90 bodů
13. místo (8. místo v mužích)
Bil… Mat… Mír… Kra… Bob… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:0
3:0
3:S
26 14 120
2 . 1:3 2:3
3:1
3:S
15 11 106
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 3:2
S:S
3:0 10 0 90
4 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3
1:3
S:S
3:S
5 -11 74
5 .
Bobošství (K. Levá + L. Albert)
S:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 66

Letní sezóna 2020

4 . Úroveň B

127 bodů
35. místo (29. místo v mužích)
Pos… Past Bez… VEL… Mír… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 181
2 .
1:3
3:0 3:0 3:0 22 3 165
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
0:3
3:0
3:0
14 0 154
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
0:3
0:3
3:1 6 -11 135
5 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3
0:3
0:3
1:3 1 -14 127

5 . Úroveň B

125 bodů
25. místo (23. místo v mužích)
Luk… Mír… Fan… Mat… Ama… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:0 3:2 3:0
3:0
26 14 140
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 3:S 2:3
3:S
14 11 125
3 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
2:3 S:3 3:1 3:2 13 0 113
4 . 0:3 3:2 1:3 3:1 12 -11 101
5 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
0:3
S:3
2:3 1:3 3 -14 89

5 . Úroveň A

111 bodů
31. místo (27. místo v mužích)
Mis… VEL… Mír… Vel… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2 3:0 3:2 3:0 24 14 138
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
2:3 3:0
3:1
3:2 20 11 131
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 0:3 3:1 3:2 11 0 111
4 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
2:3
1:3
1:3
3:1
10 -11 99
5 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 2:3 2:3
1:3
5 -14 91

6 . Úroveň B

108 bodů
33. místo (29. místo v mužích)
Dám… Mír… Nep… LiV… Kos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 3:2 3:1 3:1 17 11 108
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 94
4 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
0:3 1:3 2:3
3:2
8 -11 77
5 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 1:3 0:3
2:3
3 -14 69

Jarní sezóna 2020

6 . Úroveň A

116 bodů
49. místo (38. místo v mužích)
VEL… Mat… Sta… Ver… Mír… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
2:3
3:1
3:0 3:2 20 14 154
2 . 3:2
3:0
3:2 1:3 18 11 149
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
0:3
3:1
3:2
12 0 132
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3 2:3
1:3
3:0 10 -11 119
5 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
2:3 3:1
2:3
0:3 10 -14 116

7 . Úroveň B

152 bodů
37. místo (32. místo v mužích)
Mír… Kra… Žlu… Tea… Dez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3
3:S
3:S
3:S
18 14 152
2 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
3:0 S:S S:S
3:1
9 11 140
3 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
S:3
S:S S:S
3:S
2 0 122
4 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
S:3
S:S S:S
3:S
2 -11 111
5 .
Dezertéři (P. Janíček + K. Hrtánová)
S:3
1:3
S:3
S:3
1 -14 107

7 . Úroveň B

114 bodů
50. místo (40. místo v mužích)
Ama… Ten… Mír… Nep… Vou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amatéři (K. Dinh + C. Ngo)
3:0 3:0
3:1
S:S
18 14 132
2 .
Tenisový pálky (V. Raja + K. Nevšímal)
0:3 1:3 3:0 3:0 15 11 126
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 3:1 2:3 3:1 14 0 114
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3
0:3 3:2 1:3 7 -11 96
5 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:S
0:3 1:3 3:1 5 -14 91

Podzimní sezóna 2019

6 . Úroveň A

135 bodů
41. místo (32. místo v mužích)
Mul… Ver… Mír… Zde… Geo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Multipla (F. Skřivánek + J. Čaputa)
3:S
3:1
3:0
3:S
25 14 159
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
S:3
3:1 3:1
3:S
18 11 149
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 135
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
1:3 0:3
3:S
7 -11 116
5 .
George a Guma (J. Vlach + A. Kronberger)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

7 . Úroveň B

129 bodů
43. místo (35. místo v mužích)
Ten… Mír… Kra… Kos… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tenisový pálky (V. Raja + K. Nevšímal)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 141
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 3:1 3:1
3:S
18 11 129
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 1:3
3:1
3:S 13 0 113
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 1:3
1:3
3:S
8 -11 97
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

7 . Úroveň B

117 bodů
50. místo (40. místo v mužích)
Sta… Dvj… Mír… Nep… Tea… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
3:1
1:3
3:0
21 14 135
2 .
Dvje holki (V. Nováková + L. Honková)
0:3
3:2
3:2
3:0
17 11 128
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
1:3 2:3 3:0 3:0 17 0 117
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:1
2:3
0:3 3:0 15 -11 104
5 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 86

7 . Úroveň B

115 bodů
50. místo (40. místo v mužích)
Mat… Žlu… Mír… Jed… LaTé Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2
3:0
3:S
24 14 138
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 132
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
2:3 0:3 3:0
3:S
15 0 115
4 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
0:3
0:3 0:3 3:0 7 -11 96
5 .
LaTé (T. Vrbkova + L. Saeeda)
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 86

Letní sezóna 2019

7 . Úroveň A

90 bodů
41. místo (31. místo v mužích)
HoPe Mír… MoKa Zde… Kla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:S
0:3
3:S
19 14 93
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3
3:S
3:0
3:S
19 11 90
3 .
S:3
S:3
3:0
3:S
13 0 73
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
0:3 0:3
3:S
13 -11 62
5 .
Klauni (J. C + M. Havel)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.04.2022 16:37 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
25.04.2022 13:01 4. Bumbrlínci (V. Pavluch, K. Syrová) 3:S Komentáře
12.04.2022 20:30 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Štěrboholy 1:3
12.04.2022 19:00 4. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) Hamr Štěrboholy 3:2
30.03.2022 20:30 4. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:1
27.03.2022 10:00 4. Kolena (M. Čech, F. Rysl) Hamr Braník 2:3
20.03.2022 19:30 4. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
03.03.2022 20:30 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Braník 0:3
28.02.2022 17:00 3. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) Hamr Štěrboholy 0:3
27.02.2022 17:00 3. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Štěrboholy 0:3
16.02.2022 21:00 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) SportCentrum JEREMI 1:3
03.02.2022 18:00 3. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Hamr Štěrboholy 3:2
31.01.2022 17:13 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) S:3 Komentáře
31.01.2022 17:08 2. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) S:3 Komentáře
12.01.2022 20:00 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Štěrboholy 0:3
12.01.2022 19:00 2. Klauni (A. Kubík, M. Nerad) Hamr Štěrboholy 0:3
03.01.2022 00:10 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) 3:S
28.12.2021 17:00 2. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Badminton Arena Skalka 0:3
12.12.2021 20:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 0:3
07.12.2021 01:01 2. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) 3:S Komentáře
25.11.2021 19:00 1. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
23.11.2021 18:00 1. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Sportcentrum Step 0:3
19.11.2021 19:38 1. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) 3:S Komentáře
16.11.2021 18:00 1. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 0:3
31.10.2021 21:00 2. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Braník 3:0
24.10.2021 19:00 2. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:1
21.10.2021 18:00 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 0:3
12.10.2021 19:00 2. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 0:3
20.09.2021 17:00 1. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Badminton Arena Skalka 0:3
15.09.2021 17:00 1. Team B (J. Ždichyncová, J. Reichmann) Hamr Braník 0:3
06.09.2021 19:00 1. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Štěrboholy 1:3
06.09.2021 18:00 1. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:0
23.08.2021 19:00 2. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:1
19.08.2021 19:00 2. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:2
15.08.2021 18:30 2. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 2:3
02.08.2021 00:10 3. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) S:S
12.07.2021 19:00 3. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
11.07.2021 18:30 3. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 3:0
07.07.2021 01:01 3. 3Lteam (L. Kučerová, L. Lukáš) 3:S Komentáře
29.06.2021 11:05 3. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) S:S Komentáře
14.06.2021 19:30 3. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 0:3
13.06.2021 19:00 3. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 3:2
06.06.2021 18:30 3. Bobošství (K. Levá, L. Albert) Hamr Braník 3:0
04.10.2020 19:30 4. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
20.09.2020 19:00 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
20.09.2020 18:00 4. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 1:3
14.09.2020 18:30 4. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Štěrboholy 0:3
07.09.2020 00:10 5. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) 3:S
30.08.2020 20:18 5. Amatéři (M. Čeček, J. Kubíková) 3:S Komentáře
24.08.2020 18:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 2:3
21.08.2020 19:00 5. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Braník 0:3
09.08.2020 18:30 5. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Badminton Arena Skalka 3:1
06.08.2020 19:00 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Badminton Arena Skalka 0:3
05.08.2020 17:30 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 3:2
04.08.2020 18:00 5. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Badminton Arena Skalka 0:3
28.06.2020 20:30 6. Dámy Nedámi (M. Vodičková, J. Ždichyncová) Hamr Braník 0:3
28.06.2020 19:30 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Braník 3:1
21.06.2020 18:30 6. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 3:1
21.06.2020 16:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:2
08.06.2020 19:30 6. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
04.06.2020 18:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
31.05.2020 19:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Badminton Arena Skalka 2:3
24.05.2020 18:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 3:1
20.05.2020 12:42 7. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) 3:S Komentáře
20.05.2020 12:42 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) 3:S Komentáře
13.05.2020 17:30 7. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 0:3
05.05.2020 21:55 7. Dezertéři (P. Janíček, K. Hrtánová) 3:S Komentáře
01.03.2020 20:00 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 2:3
27.02.2020 19:00 7. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Badminton Arena Skalka 3:1
24.02.2020 20:30 7. Tenisový pálky (V. Raja, K. Nevšímal) 3:1
06.02.2020 18:00 7. Amatéři (K. Dinh, C. Ngo) Badminton Arena Skalka 0:3
27.01.2020 17:00 6. Multipla (F. Skřivánek, J. Čaputa) Badminton Arena Skalka 1:3
09.01.2020 18:00 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 3:0
06.01.2020 19:30 6. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 1:3
06.01.2020 15:14 6. George a Guma (J. Vlach, A. Kronberger) 3:S Komentáře
24.12.2019 02:02 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) 3:S Komentáře
18.12.2019 19:00 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 3:1
18.12.2019 17:30 7. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 3:1
17.12.2019 17:00 7. Tenisový pálky (V. Raja, K. Nevšímal) Badminton Arena Skalka 0:3
27.11.2019 18:00 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:0
14.11.2019 20:30 7. Dvje holki (V. Nováková, L. Honková) Hamr Braník 2:3
11.11.2019 17:30 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 1:3
08.11.2019 08:00 7. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) Hamr Štěrboholy 3:0
29.10.2019 17:00 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 2:3
24.10.2019 20:00 7. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) Hamr Braník 3:0
10.10.2019 19:00 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 0:3
22.09.2019 17:04 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 3:S Komentáře
22.09.2019 17:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 0:3
08.09.2019 22:19 7. Klauni (J. C, M. Havel) 3:S Komentáře
05.09.2019 17:00 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 3:0
2. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 3:S Komentáře
7. LaTé (T. Vrbkova, L. Saeeda) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím