Načítám…
Image 1

Barbora Lavičková (21 let)

ID: 45087

Praha

  • 30 zápasů

    od roku 2021
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 31 /92
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 30
    Zápasů v lize ( 12 / 18 / 0) 1 turnaj
  • 40%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

5 . Úroveň B

85 bodů
35. místo (13. místo v ženách)
Sve… Nes… Baz… A&B Dic… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:2
3:0
3:1
3:S
24 14 118
2 .
Nesvačílci (J. Blažej + F. Krpata)
2:3 3:2 3:0 3:S 20 11 111
3 .
0:3
2:3
3:1
3:1 14 0 94
4 .
1:3
0:3
1:3
3:S 8 -3 85
5 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
S:3
S:3 1:3 S:3 1 -14 67

6 . Úroveň A

75 bodů
38. místo (14. místo v ženách)
Bum… Kos… A&B Lab… Tea… Jir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
3:0
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 100
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
3:0 3:0
3:S
3:S
21 11 92
3 .
0:3
0:3
3:0
3:S
3:S
15 0 75
4 .
0:3
0:3
0:3
3:S
3:S
10 0 70
5 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S
5 -3 62
6 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

6 . Úroveň A

73 bodů
38. místo (13. místo v ženách)
Emí… Nes… A&B Kuf… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:S
3:0
25 14 99
2 .
Nesvačílci (J. Blažej + F. Krpata)
2:3
3:1 3:S
3:S
20 11 91
3 .
0:3
1:3
3:S
3:S
13 0 73
4 .
Kufulovci (T. Lešták + Z. Urbániová)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 55
5 .
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Podzimní sezóna 2021

7 . Úroveň A

71 bodů
38. místo (14. místo v ženách)
HoPe A&B Sof… Neř… Řež… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 81
2 .
0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 71
3 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 55
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 35
5 .
Řežem to United (P. Paszyc + T. Paszyc)
S:3
0:3
0:3
S:3
0 -14 26

6 . Úroveň A

59 bodů
38. místo (13. místo v ženách)
Jun… Koč… A&B Sof… Liv… Row… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Juniorbazar (S. Bruder + K. Karlová)
1:3
3:2
3:1
3:0
3:0
21 14 75
2 .
Kočičáci (K. Kočí + H. Kočí)
3:1 0:3
3:1
3:0
3:S
20 11 71
3 .
2:3
3:0 2:3
3:1
3:0
19 0 59
4 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
1:3
1:3
3:2
3:1
3:1 15 0 55
5 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
0:3
0:3
1:3
1:3
3:S
6 -11 35
6 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
S:3
0:3
1:3
S:3
1 -14 27

5 . Úroveň B

66 bodů
39. místo (14. místo v ženách)
RYZ… Kra… Lamy Kuf… A&B Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 3:1 3:1
3:0
19 11 110
3 . 0:3 1:3 3:2 3:0 13 0 93
4 .
Kufulovci (T. Lešták + Z. Urbániová)
0:3 1:3 2:3
3:0
10 -3 87
5 . 0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 66

4 . Úroveň A

86 bodů
34. místo (12. místo v ženách)
VŠE… Sta… Nep… Baz… A&B Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
3:2
2:3
3:0
3:0
21 14 135
2 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
2:3 3:2 3:0 3:0 21 3 124
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:2
2:3
3:1
3:0
20 0 120
4 .
0:3
0:3
1:3
3:0
8 -11 97
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.05.2022 00:10 5. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) 3:S
22.04.2022 20:30 5. Nesvačílci (J. Blažej, F. Krpata) Hamr Braník 0:3
19.04.2022 19:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
11.04.2022 17:30 5. Bazar (S. Bruder, M. Vránková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
25.03.2022 08:46 6. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) 3:S Komentáře
24.03.2022 20:00 6. Bumbrlínci (V. Pavluch, K. Syrová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
20.03.2022 17:00 6. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) 3:S
04.03.2022 22:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 0:3
04.03.2022 17:00 6. LabTeam (K. Vitoušová, T. Hrašková) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
27.02.2022 08:13 6. Kufulovci (T. Lešták, Z. Urbániová) 3:S Komentáře
26.02.2022 16:30 6. Nesvačílci (J. Blažej, F. Krpata) Hamr Braník 1:3
16.02.2022 18:00 6. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
14.02.2022 16:33 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) 3:S Komentáře
25.01.2022 11:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Braník 0:3 Komentáře
17.01.2022 19:00 7. Sofasurfers (V. Dědinová, H. Dědina) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
16.01.2022 16:00 7. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 3:0
15.01.2022 10:00 7. Řežem to United (P. Paszyc, T. Paszyc) Hamr Braník 3:0 Komentáře
19.12.2021 17:30 6. Living Nuts (J. Oudes, M. Nahlovsky) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
17.12.2021 17:00 6. Kočičáci (K. Kočí, H. Kočí) Hamr Braník 3:0
12.12.2021 19:00 6. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
11.12.2021 11:00 6. Juniorbazar (S. Bruder, K. Karlová) Sport Troja 2:3 Komentáře
05.12.2021 09:00 6. Sofasurfers (V. Dědinová, H. Dědina) Badminton Arena Skalka 2:3
27.11.2021 16:00 5. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) Hamr Braník 0:3
22.11.2021 20:00 5. Kufulovci (T. Lešták, Z. Urbániová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
17.11.2021 18:30 5. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3
15.11.2021 21:00 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 0:3 Komentáře
24.10.2021 20:00 4. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 0:3
19.10.2021 20:30 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
11.10.2021 19:00 4. Bazar (S. Bruder, M. Vránková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
06.10.2021 21:00 4. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím