Image 1

Kristýna Klimešová (21 let)

ID: 38102

Praha

  • 16 zápasů

    od roku 2019
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v SportCentrum JEREMI
  • 83 /135
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 16
    Zápasů v lize ( 4 / 9 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

8 . Úroveň A

73 bodů
68. místo (52. místo v mužích)
Pat… Jir… Kos… Rak… Ana… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:1
3:0
2:3
3:S
21 14 115
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3
3:2 3:2 3:S 17 11 108
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
2:3 3:2 3:1 13 0 93
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
3:2 2:3 2:3
1:3
10 -3 87
5 .
S:3
S:3 1:3
3:1
7 -14 73

8 . Úroveň A

84 bodů
64. místo (50. místo v mužích)
Zde… Maja Laz… Ana… Wor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:2
3:2
3:0
3:0
24 14 118
2 .
2:3
3:0 3:1 3:0 22 11 113
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
2:3 0:3 3:1 3:1 14 0 94
4 .
0:3
1:3 1:3 3:2 7 -3 84
5 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
0:3
0:3 1:3 2:3 3 -14 69

8 . Úroveň A

83 bodů
65. místo (51. místo v mužích)
Ryb… Jir… HoPe Ana… YDDH Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rybí hlavy (V. Raja + K. Nevšímal)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 121
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 3:1
3:0
3:S
19 11 110
3 . 0:3 1:3 3:S
3:S
13 0 93
4 . 0:3
0:3
S:3 3:S 6 -3 83
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 66

6 . Úroveň A

112 bodů
53. místo (41. místo v mužích)
Pla… Med… Sve… Nep… Ana… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Plantážníci (M. Dvořák + K. Syrová)
1:3
3:0 3:2 3:0 20 14 154
2 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
3:1
3:0
3:1 S:3 19 11 150
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
0:3
3:1
3:0
13 0 133
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
2:3 1:3
1:3
3:0 11 -11 120
5 . 0:3 3:S
0:3
0:3 6 -14 112

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.02.2020 00:10 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) S:3
28.01.2020 21:00 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 1:3
28.01.2020 20:30 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
27.01.2020 17:46 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) S:3 Komentáře
16.12.2019 20:30 8. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Štěrboholy 1:3
14.12.2019 18:00 8. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Hamr Braník 3:2
13.12.2019 19:00 8. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
10.12.2019 20:00 8. Maja (M. Babůněk, J. Kuličková) Hamr Štěrboholy 1:3
02.12.2019 00:10 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:3
27.11.2019 17:00 8. Rybí hlavy (V. Raja, K. Nevšímal) SportCentrum JEREMI 0:3
19.11.2019 17:00 8. YDDH (D. Hama, I. Dvoranova) SportCentrum JEREMI 3:S
08.11.2019 20:00 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
01.11.2019 08:15 6. Medunakorinek (M. Kořínek, M. meduna) 3:S
29.10.2019 18:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 0:3 Komentáře
09.10.2019 20:00 6. Plantážníci (M. Dvořák, K. Syrová) Hamr Braník 0:3
06.10.2019 19:30 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) SportCentrum JEREMI 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím