No photo

Kateřina Šáchová (40 let)

ID: 27333

Praha

  • 114 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Štěrboholy
  • 37 /80
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 114
    Zápasů v lize ( 62 / 49 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň B

37 bodů
38. místo (33. místo v mužích)
IT… Žlu… (Ho… Sta… eL… B. zápasy Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1 3:0 11 41
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
3:0
7 37
3 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0:3
3:0
6 36
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
0 30
5 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0 30

7 . Úroveň A

41 bodů
41. místo (37. místo v mužích)
2LP Žlu… The… Roz… Těs… B. zápasy Celkem
1 .
2LP (L. Švec + J. Melen)
3:0 3:1 3:0
3:S
22 46
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 3:0 3:0
3:S
17 41
3 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
1:3 0:3 3:1
3:S
11 35
4 .
Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová + M. Wdowyczyn)
0:3 0:3 1:3
3:S
6 30
5 .
Těsně vedle (H. Eisenmann + K. Mazáková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 24

5 . Úroveň A

36 bodů
51. místo (40. místo v mužích)
Tea… Nix… IT… Nez… Žlu… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:1 3:1 3:0 22 58
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3 3:2
3:S
3:0
15 51
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 2:3
3:S
3:0 14 50
4 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
1:3
S:3
S:3
3:0
7 43
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 36

5 . Úroveň B

49 bodů
29. místo (26. místo v mužích)
Ver… Žlu… Luc… Bez… Sve… B. zápasy Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0 3:1 3:0 3:0 23 59
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 3:2
3:1
3:2 13 49
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3 2:3
2:3
3:0 11 47
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
1:3
3:2
3:1
10 46
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 2:3 0:3
1:3
3 39

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň B

46 bodů
24. místo (22. místo v mužích)
Nez… Žlu… Zde… Sta… Tim… B. zápasy Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:1
3:0
3:0
3:1
22 52
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
3:0
3:2
3:S
16 46
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
3:1
3:S
10 40
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
2:3
1:3
3:S
8 38
5 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
1:3
S:3
S:3
S:3
1 31

5 . Úroveň A

41 bodů
32. místo (28. místo v mužích)
Tra… Bez… Pif… Žlu… Bil… B. zápasy Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:2 3:S 3:2 3:0 19 49
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
2:3 3:S 2:3 3:S 14 44
3 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3 S:3 3:0 3:S 11 41
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
2:3 3:2 0:3 3:S 11 41
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 S:3 S:3 S:3 0 30

6 . Úroveň A

73 bodů
34. místo (30. místo v mužích)
Žlu… Zaj… Laz… Pup… Pat… B. zápasy Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
2:3
3:0 3:0 3:0 43 73
2 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
3:2
3:2 3:1 S:3 29 59
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 2:3 3:2 3:0 26 56
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3 1:3 2:3 3:2 15 45
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 3:S 0:3 2:3 14 44

5 . Úroveň B

68 bodů
37. místo (33. místo v mužích)
Tra… MAD… Zde… Žlu… Sta… B. zápasy Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:0 3:2
3:1
3:0
46 91
2 . 0:3 2:3
3:2
3:0
26 71
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 3:2 0:3
3:1
24 69
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
2:3
3:0
2:3
23 68
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
1:3
3:2
11 56

Jarní sezóna 2018

6 . Úroveň B

90 bodů
36. místo (33. místo v mužích)
Žlu… Mat… Sta… Sve… Ňuň… B. zápasy Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:1
3:1
3:0
3:S
45 90
2 .
1:3
3:2
3:1
3:S
32 77
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
2:3
3:0
3:S 29 74
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
1:3
0:3
3:S
12 57
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 45

5 . Úroveň A

77 bodů
43. místo (39. místo v mužích)
Luk… Uje… Luk… Zaj… Žlu… VŠE… B. zápasy Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:1 3:1 3:1 3:1 3:S 44 104
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3 3:1
2:3
3:0
3:2 31 91
3 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
1:3 1:3 3:1 3:2 3:1 29 89
4 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
1:3
3:2
1:3 3:1
2:3
23 83
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
0:3
2:3 1:3
3:0
17 77
6 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
S:3 2:3 1:3
3:2
0:3
12 72

6 . Úroveň B

83 bodů
38. místo (35. místo v mužích)
Žlu… Nep… Mis… The… HRO… B. zápasy Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:1
2:3
3:0
3:S
38 83
2 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
1:3
3:1
3:0
3:S
36 81
3 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2
1:3
3:2
3:S
30 75
4 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3
0:3
2:3
3:S
14 59
5 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 45

5 . Úroveň B

79 bodů
40. místo (35. místo v mužích)
HoHo PIA… Nix… Lan… Žlu… B. zápasy Celkem
1 .
3:1
3:1
1:3
3:2
33 93
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
3:0
1:3
3:1
28 88
3 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
1:3
0:3
3:0
3:0 28 88
4 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
3:1
3:1
0:3
0:3
22 82
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
2:3
1:3
0:3
3:0
19 79

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň B

81 bodů
37. místo (32. místo v mužích)
Nez… Hov… Žlu… Ino… Admi B. zápasy Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:1
3:0
3:S
47 107
2 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
0:3
3:0
3:0
3:S 36 96
3 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
0:3
3:2 3:S 21 81
4 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3
0:3
2:3 3:S 14 74
5 .
S:3
S:3 S:3 S:3 0 60

5 . Úroveň A

87 bodů
36. místo (30. místo v mužích)
Pav… Uje… Luc… Žlu… Min… VŠE… B. zápasy Celkem
1 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
1:3
3:1
3:0
3:0
3:0
41 101
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:1
2:3
3:1
2:3
3:0
34 94
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
3:2
2:3
3:0
3:0
32 92
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
1:3
3:2
3:1
3:1
27 87
5 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3
3:2
0:3
1:3
3:0 19 79
6 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
0:3
0:3
1:3
0:3 2 62

4 . Úroveň A

87 bodů
29. místo (26. místo v mužích)
Squ… Spo… PIA… Žlu… Ňuň… B. zápasy Celkem
1 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
3:S 3:0 3:0
3:S
46 121
2 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
S:3 3:2 3:1
3:S
30 105
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3 2:3 3:S
3:S
24 99
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 1:3 S:3
3:S
12 87
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 75

5 . Úroveň A

94 bodů
28. místo (23. místo v mužích)
Jež… Žlu… Nep… Ino… Two… B. zápasy Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:0 3:0 3:S 47 107
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3 3:1 3:1 3:S 34 94
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3 1:3 3:0
3:S
25 85
4 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3 1:3 0:3 3:S 12 72
5 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 60

Letní sezóna 2017

5 . Úroveň B

71 bodů
34. místo (29. místo v mužích)
Nez… Žlu… Vou… Zde… Lan… B. zápasy Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:1 3:0
3:0
50 95
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
2:3
3:1
3:1
26 71
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3
3:2
3:0 S:S 19 64
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
1:3
0:3 3:0 15 60
5 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
0:3
1:3
S:S 0:3 -3 42

6 . Úroveň A

82 bodů
26. místo (23. místo v mužích)
Žlu… Kra… Lan… Myd… OVČ… B. zápasy Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 82
2 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
3:1
3:0 3:0 37 67
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
0:3
1:3
3:2
3:0 24 54
4 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3 0:3
2:3
3:2 13 43
5 .
0:3
0:3 0:3 2:3 4 34

5 . Úroveň B

60 bodů
41. místo (34. místo v mužích)
Nez… Pos… Nep… Žlu… Zde… B. zápasy Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 86
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
S:3
3:0
3:0
37 82
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
3:S
1:3
3:1 23 68
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
0:3
3:1
2:3 15 60
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
1:3 3:2 11 56

5 . Úroveň A

68 bodů
39. místo (33. místo v mužích)
PIA… Maš… Žlu… Min… Waz… B. zápasy Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:1
3:0
3:0
3:S 47 92
2 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
1:3
3:1
3:1 3:S 34 79
3 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
1:3
3:1
3:S 23 68
4 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3
1:3
1:3
3:S 14 59
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 45

Jarní sezóna 2017

6 . Úroveň B

73 bodů
37. místo (33. místo v mužích)
Žlu… Srš… Zde… Nep… Uje… Ver… B. zápasy Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:1 3:1
3:2
3:1
3:1
43 73
2 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
1:3 3:2 3:1 3:1 3:1 36 66
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
1:3 2:3 2:3 3:1 3:S 25 55
4 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
2:3
1:3 3:2 S:S S:S 4 34
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3 1:3 1:3 S:S S:S -2 28
6 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3
1:3 S:3 S:S S:S -4 26

5 . Úroveň A

56 bodů
51. místo (43. místo v mužích)
Jež… Vou… It´… Bož… Luc… Žlu… B. zápasy Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:S 3:2
3:1
3:0 43 88
2 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3 3:S
3:0
3:0
3:0
40 85
3 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
S:3 S:3 S:3
3:0
3:0 20 65
4 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
2:3
0:3
3:S
3:2
1:3 20 65
5 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
0:3
0:3
2:3
3:1
14 59
6 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
0:3
0:3 3:1
1:3
11 56

6 . Úroveň A

69 bodů
36. místo (30. místo v mužích)
PIA… Žlu… Bau… Bor… Lob… B. zápasy Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:1
3:0
3:0
3:1
48 78
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 69
3 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3
1:3
3:1
2:3
17 47
4 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
0:3
0:3
1:3
3:0
15 45
5 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
1:3
0:3
3:2
0:3
11 41

7 . Úroveň A

67 bodů
39. místo (33. místo v mužích)
Žlu… Erka Čum… Sme… Gum… B. zápasy Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 67
2 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 3:2 3:S 3:1 30 45
3 .
Čumáček (D. Mrkosová + P. Dobroucký)
0:3
2:3
3:S
2:3
18 33
4 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
0:3
S:3
S:3
3:0
13 28
5 .
0:3
1:3
3:2
0:3
11 26

Podzimní sezóna 2016

6 . Úroveň B

34 bodů
62. místo (51. místo v mužích)
eL… It´… Jež… Bor… Žlu… B. zápasy Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:3
3:0 3:0 3:0 39 69
2 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
3:S
1:3 3:0 3:S 35 65
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 3:1
3:2
3:2 29 59
4 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
0:3 0:3
2:3
3:S
14 44
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 S:3 2:3
S:3
4 34

7 . Úroveň D

61 bodů
45. místo (38. místo v mužích)
Žlu… Sme… Smr… Pus… Pet… B. zápasy Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:0
3:2
3:1
3:0 46 61
2 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
0:3
3:1
3:2 3:0 33 48
3 .
SmraďochTeam (J. Hřídel + V. Klingerová)
2:3
1:3
3:1
3:1
28 43
4 .
1:3
2:3
1:3
3:1
19 34
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
0:3 0:3
1:3
1:3
4 19

6 . Úroveň B

34 bodů
63. místo (52. místo v mužích)
ToZu Jež… >|< eL… Žlu… B. zápasy Celkem
1 . 3:1 3:2 3:0 3:0 46 76
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3 3:1
3:0
3:1 37 67
3 . 2:3 1:3 3:S
3:1
27 57
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3
0:3
S:3 3:0 13 43
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 1:3
1:3
0:3 4 34

6 . Úroveň A

58 bodů
46. místo (40. místo v mužích)
Vou… Nix… Žlu… Moon Bor… B. zápasy Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
2:3
3:0
3:0
3:0
43 73
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:2
0:3
3:0
3:0
35 65
3 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
3:0
1:3
3:0
28 58
4 . 0:3
0:3
3:1
3:1 22 52
5 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
0:3
0:3
0:3
1:3 2 32

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.01.2019 19:00 6. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
08.01.2019 19:00 6. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 1:3
20.12.2018 19:00 7. The Frames (R. Hau, J. Morová) Sportcentrum Step 3:0
19.12.2018 20:00 7. Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová, M. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 3:0
19.12.2018 19:00 7. 2LP (L. Švec, J. Melen) Badminton Arena Skalka 0:3
17.12.2018 11:10 7. Těsně vedle (H. Eisenmann, K. Mazáková) 3:S Komentáře
28.11.2018 18:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
27.11.2018 19:30 5. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 0:3
14.11.2018 19:00 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
13.11.2018 20:00 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 0:3
31.10.2018 20:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
25.10.2018 19:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 3:2
18.10.2018 20:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:2
17.10.2018 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
24.09.2018 08:24 5. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) 3:S Komentáře
20.09.2018 19:30 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
12.09.2018 18:00 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
11.09.2018 19:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 3:0
29.08.2018 19:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Štěrboholy 3:2
29.08.2018 17:00 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 3:S
22.08.2018 18:00 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Štěrboholy 0:3
16.08.2018 18:00 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 2:3
01.08.2018 18:00 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Štěrboholy 3:0
27.07.2018 18:00 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Hamr Štěrboholy 3:0
11.07.2018 19:00 6. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
10.07.2018 17:00 6. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 3:0
28.06.2018 18:00 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
26.06.2018 20:30 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 3:0
21.06.2018 20:00 5. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
19.06.2018 18:00 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Děkanka 2:3 Komentáře
24.05.2018 18:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
23.05.2018 20:30 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
17.05.2018 19:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
29.04.2018 20:00 5. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) Hamr Štěrboholy 1:3
29.04.2018 19:00 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
26.04.2018 20:00 5. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Badminton Arena Skalka 1:3
22.04.2018 20:30 5. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
10.04.2018 18:30 5. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Badminton Arena Skalka 2:3
22.03.2018 19:30 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
18.03.2018 17:30 6. The Frames (R. Hau, J. Morová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
15.03.2018 18:00 6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
27.02.2018 20:00 5. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
26.02.2018 18:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 1:3 Komentáře
15.02.2018 19:30 5. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
13.02.2018 19:30 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) 0:3
26.01.2018 18:30 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
16.01.2018 19:00 5. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Badminton Arena Skalka 3:2
04.01.2018 20:00 5. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
27.12.2017 19:00 5. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
15.12.2017 19:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
14.12.2017 20:00 5. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) 3:1 Komentáře
12.12.2017 20:00 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
12.12.2017 18:30 5. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
28.11.2017 19:00 4. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) Badminton Arena Skalka 0:3
12.11.2017 19:30 4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Štěrboholy 1:3
31.10.2017 20:00 5. Inovation (P. Pampel, M. Novák) 3:1
19.10.2017 20:00 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
10.10.2017 19:30 5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 1:3
26.09.2017 20:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
18.09.2017 19:00 5. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
15.09.2017 19:00 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
07.09.2017 21:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 2:3 Komentáře
25.08.2017 21:30 6. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) Hamr Braník 3:0
25.08.2017 20:00 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 3:0 Komentáře
15.08.2017 20:00 6. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
07.08.2017 20:00 6. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
28.07.2017 19:30 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
28.07.2017 18:30 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
18.07.2017 18:00