Načítám…
Jiří Šimandl

Jiří Šimandl (53 let)

ID: 31790

Praha

  • 108 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Štěrboholy
  • 195 /512
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 35
    Zápasů v lize ( 24 / 8 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

13 . Úroveň C

239 bodů
119. místo (112. místo v mužích)
J.Š. J.K. M.N. H.Š. M.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
3:1 3:0 3:1 3:s 25 14 239
2 .
Image 1
Jitka Klausová
1:3
3:1
3:s 13 11 224
3 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3
3:1
3:s 12 0 212
4 .
Image 1
Hynek Šolar
1:3
1:3
1:3
3:s 9 -11 198
5 .
Image 1
Milan Tůma
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 186

12 . Úroveň A

196 bodů
140. místo (129. místo v mužích)
J.L. A.G. T.H. J.Š. Z.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Lubeník
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 241
2 .
Image 1
Alexi Goubarev
1:3
3:2 3:1 3:0 19 11 230
3 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
2:3 3:0
3:2
14 0 214
4 .
Image 1
Jiří Šimandl
0:3
1:3 0:3
3:1
7 -11 196
5 .
Image 1
Zdeněk Randa
0:3
0:3
2:3
1:3
3 -14 189

12 . Úroveň C

236 bodů
125. místo (118. místo v mužích)
J.U. D.F. J.Š. F.B. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Uldrich
3:0
3:2 3:2 3:S 23 14 257
2 .
Image 1
Daniel Ficek
0:3
3:1
3:2
3:S 17 11 248
3 .
Image 1
Jiří Šimandl
2:3
1:3
3:0
3:S
16 0 236
4 .
Image 1
František Beneš
2:3
2:3
0:3 3:0 11 -11 220
5 .
Image 1
Martin Balák
S:3 S:3
S:3
0:3 0 -14 206

13 . Úroveň C

220 bodů
121. místo (114. místo v mužích)
J.Š. T.M. M.K. L.R. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
3:0
3:1 3:S 3:0 26 14 220
2 .
Image 1
Tomáš Mattern
0:3
3:0
3:S
3:1
19 11 210
3 .
Image 1
Manik Kainth
1:3
0:3
3:2
3:1 12 0 192
4 .
Image 1
Lucka Rochová
S:3
S:3
2:3
S:S 0 -11 169
5 .
Image 1
Denisa Bartoníčková
0:3
1:3
1:3 S:S 0 -14 166

Jarní sezóna 2020

17 . Úroveň A

239 bodů
181. místo (170. místo v mužích)
J.Š. J.C. V.S. M.P. R.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
3:0 3:1 3:S 3:S 25 14 239
2 .
Image 1
Jiří Charvát
0:3 0:3 3:S 3:S 12 11 223
3 .
Image 1
Vojtěch Sítora
1:3 3:0 S:S S:S 4 0 204
4 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
S:3 S:3 S:S S:S -4 -11 185
5 .
Image 1
Rostislav Maly
S:3 S:3 S:S S:S -4 -14 182

18 . Úroveň C

250 bodů
202. místo (188. místo v mužích)
H.Š. J.Š. T.K. T.G. P.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Hynek Šolar
3:1 3:2 3:0
3:S
24 14 258
2 .
Image 1
Jiří Šimandl
1:3 3:S 3:S 3:S 19 11 250
3 .
Image 1
Tomáš Křížek
2:3 S:3 S:S S:S -2 0 218
4 .
Image 1
Tatiana Gašparová
0:3 S:3 S:S S:S -4 -11 205
5 .
Image 1
Přemek Opletal
S:3
S:3 S:S S:S -4 -14 202

20 . Úroveň B

239 bodů
228. místo (209. místo v mužích)
J.Š. X.Š. Z.O. Z.R. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 239
2 .
Image 1
X Švehla
1:3
3:0
3:1
3:0 21 11 232
3 .
Image 1
Zdeněk Opravil
1:3
0:3
3:2
3:0
13 0 213
4 .
Image 1
Zdeněk Randa
1:3
1:3
2:3
3:0
11 -11 200
5 .
Image 1
David Paulus
0:3 0:3
0:3
0:3
0 -14 186

Podzimní sezóna 2019

17 . Úroveň C

186 bodů
223. místo (202. místo v mužích)
I.Z. Š.N. H.R. L.P. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Igor Zsebik
2:3 3:0 3:0
3:S
22 14 236
2 .
Image 1
Štěpán Nevyjel
3:2
1:3
3:0 3:0 20 11 231
3 .
Image 1
Honza Richter
0:3
3:1
3:0
3:S
19 0 219
4 .
Image 1
Lenka Poláková
0:3 0:3
0:3
3:S
6 -11 195
5 .
Image 1
Jiří Šimandl
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 186

Letní sezóna 2019

17 . Úroveň A

176 bodů
185. místo (173. místo v mužích)
J.Š. O.K. T.T. L.Š. T.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
3:1 3:0
2:3
3:0
22 14 176
2 .
Image 1
Ondrej Kaderka
1:3 3:0 3:0
3:0
22 11 173
3 .
Image 1
Tomáš Trnka
0:3 0:3
3:1
3:1
12 0 152
4 .
Image 1
Láďa Švehla
3:2
0:3
1:3
3:1
12 -5 147
5 .
Image 1
Tomáš Jandera
0:3
0:3
1:3
1:3
2 -14 128

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.09.2020 19:00 13. Martin Nepraš Badminton Arena Skalka 3:0
16.09.2020 20:00 13. Hynek Šolar Badminton Arena Skalka 3:1
10.09.2020 20:00 13. Jitka Klausová Badminton Arena Skalka 3:1
07.09.2020 00:10 12. Tomáš Hořava 0:3
05.09.2020 10:00 12. Jan Lubeník Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
28.08.2020 20:00 12. Zdeněk Randa Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
21.08.2020 20:00 12. Alexi Goubarev Hamr Štěrboholy 1:3
07.08.2020 20:00 12. Jiří Uldrich 2:3
05.08.2020 17:16 12. Martin Balák 3:S Komentáře
04.08.2020 20:00 12. František Beneš Hamr Štěrboholy 3:0
16.07.2020 20:00 12. Daniel Ficek Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
13.07.2020 00:10 13. Lucka Rochová 3:S
30.06.2020 18:00 13. Manik Kainth Badminton Arena Skalka 3:1
21.06.2020 10:00 13. Denisa Bartoníčková Hamr Braník 3:0
20.06.2020 16:00 13. Tomáš Mattern Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
16.06.2020 00:10 17. Markéta Pulkrabová 3:S
16.06.2020 00:10 17. Rostislav Maly 3:S
30.05.2020 20:00 17. Vojtěch Sítora Badminton Arena Skalka 3:1
25.05.2020 20:00 17. Jiří Charvát Sportcentrum Step 3:0
21.05.2020 00:10 18. Tatiana Gašparová 3:S
21.05.2020 00:10 18. Přemek Opletal 3:S
21.05.2020 00:10 18. Tomáš Křížek 3:S
30.04.2020 20:00 18. Hynek Šolar 1:3
28.02.2020 20:00 20. Zdeněk Opravil Hamr Štěrboholy 3:1
27.02.2020 20:00 20. Zdeněk Randa Hamr Štěrboholy 3:1
25.02.2020 20:00 20. David Paulus 3:0
05.02.2020 20:00 20. X Švehla Hamr Štěrboholy 3:1
22.10.2019 16:26 17. Honza Richter S:3 Komentáře
22.10.2019 16:18 17. Lenka Poláková S:3 Komentáře
22.10.2019 09:44 17. Igor Zsebik S:3 Komentáře
21.10.2019 19:00 17. Štěpán Nevyjel Badminton Arena Skalka 0:3
29.09.2019 10:00 17. Ondrej Kaderka Sportcentrum Step 3:1
19.09.2019 20:00 17. Tomáš Trnka Sportcentrum Step 3:0
16.09.2019 20:30 17. Láďa Švehla Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
06.09.2019 20:00 17. Tomáš Jandera Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím