Načítám…

Jiří Šimandl (57 let)

ID: 31790

Praha

  • 219 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
    • Výhra
  • 194 /394
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 51
    Zápasů v lize ( 31 / 16 / 4) 0 turnajů
  • 66%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

12 . Úroveň C

226 bodů
137. místo (128. místo v mužích)
Z.O. B.Č. M.B. J.Š. F.O. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Zdeněk Opravil
3:1
3:0
4 30 254 6:1
2 .
Image 1
Barbora Čermochová
1:3
3:2 3:1 4 25 249 7:6
3 .
Image 1
Michal Barták
2:3 3:0 2 12 234 5:3
4 .
Image 1
Jiří Šimandl
0:3
1:3 3:2 2 4 226 4:8
5 .
Image 1
Filip Ocásek
0:3 2:3 0 0 220 2:6

13 . Úroveň A

251 bodů
134. místo (131. místo v mužích)
O.P. J.Š. M.J. L.B. P.Č. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Ondrej Pohan
S:S 3:0
3:S
3:S
6 30 256 9:3
2 .
Image 1
Jiří Šimandl
S:S 3:0 3:1 3:1 6 25 251 9:5
3 .
Image 1
Martin Jelen
0:3 0:3
3:S
3:S
4 12 236 6:6
4 .
Image 1
Libor Benedikt
S:3
1:3
S:3
3:2 2 4 226 4:11
5 .
Image 1
Pavel Čech
S:3
1:3
S:3
2:3 0 0 220 3:12

12 . Úroveň B

220 bodů
139. místo (132. místo v mužích)
M.Š. B.Č. M.J. Z.O. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Marek Štěpán
3:1
3:1
1:3
3:2
6 30 256 10:7
2 .
Image 1
Barbora Čermochová
1:3
3:1
3:1
3:0 6 25 251 10:5
3 .
Image 1
Milena Jägerová
1:3
1:3 3:1 3:2 4 12 236 8:9
4 .
Image 1
Zdeněk Opravil
3:1
1:3
1:3
3:1
4 4 228 8:8
5 .
Image 1
Jiří Šimandl
2:3
0:3 2:3
1:3
0 0 220 5:12

Podzimní sezóna 2023

12 . Úroveň B

236 bodů
130. místo (122. místo v mužích)
M.D. J.Č. J.Š. Z.S. D.S. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Martin Dulák
3:1 3:1 S:3
3:1
6 30 256 9:6
2 .
Image 1
Jiří Čeněk
1:3 3:0 2:3 3:1 4 25 249 9:7
3 .
Image 1
Jiří Šimandl
1:3 0:3 3:0 3:1 4 12 236 7:7
4 .
Image 1
Zdeněk Sychra
3:S 3:2 0:3
1:3
4 4 228 7:8
5 .
Image 1
Daniel Smrčka
1:3
1:3 1:3
3:1
2 0 222 6:10

Letní sezóna 2020

13 . Úroveň C

240 bodů
122. místo (115. místo v mužích)
J.Š. M.T. J.K. M.N. H.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
3:0 3:1 3:0 3:1 26 14 240 12:2
2 .
Image 1
Milan Tůma
0:3
3:1
3:1 3:1 18 11 229 9:6
3 .
Image 1
Jitka Klausová
1:3
1:3
3:2
3:1
13 0 213 8:9
4 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3 1:3
2:3
3:1
9 -11 198 6:10
5 .
Image 1
Hynek Šolar
1:3 1:3
1:3
1:3
4 -14 190 4:12

12 . Úroveň A

196 bodů
140. místo (129. místo v mužích)
J.L. A.G. T.H. J.Š. Z.R. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jan Lubeník
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 241 12:1
2 .
Image 1
Alexi Goubarev
1:3
3:2 3:1 3:0 19 11 230 10:6
3 .
Image 1
Tomáš Hořava
0:3
2:3 3:0
3:2
14 0 214 8:8
4 .
Image 1
Jiří Šimandl
0:3
1:3 0:3
3:1
7 -11 196 4:10
5 .
Image 1
Zdeněk Randa
0:3
0:3
2:3
1:3
3 -14 189 3:12

12 . Úroveň C

236 bodů
125. místo (118. místo v mužích)
J.U. D.F. J.Š. F.B. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Uldrich
3:0
3:2 3:2 3:S 23 14 257 12:4
2 .
Image 1
Daniel Ficek
0:3
3:1
3:2
3:S 17 11 248 9:6
3 .
Image 1
Jiří Šimandl
2:3
1:3
3:0
3:S
16 0 236 9:6
4 .
Image 1
František Beneš
2:3
2:3
0:3 3:0 11 -11 220 7:9
5 .
Image 1
Martin Balák
S:3 S:3
S:3
0:3 0 -14 206 0:12

13 . Úroveň C

220 bodů
121. místo (114. místo v mužích)
J.Š. T.M. M.K. L.R. D.B. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
3:0
3:1 3:S 3:0 26 14 220 12:1
2 .
Image 1
Tomáš Mattern
0:3
3:0
3:S
3:1
19 11 210 9:4
3 .
Image 1
Manik Kainth
1:3
0:3
3:2
3:1 12 0 192 7:9
4 .
Image 1
Lucka Rochová
S:3
S:3
2:3
S:S 0 -11 169 2:9
5 .
Image 1
Denisa Bartoníčková
0:3
1:3
1:3 S:S 0 -14 166 2:9

Jarní sezóna 2020

17 . Úroveň A

239 bodů
181. místo (170. místo v mužích)
J.Š. J.C. V.S. M.P. R.M. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
3:0 3:1 3:S 3:S 25 14 239 12:1
2 .
Image 1
Jiří Charvát
0:3 0:3 3:S 3:S 12 11 223 6:6
3 .
Image 1
Vojtěch Sítora
1:3 3:0 S:S S:S 4 0 204 4:3
4 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
S:3 S:3 S:S S:S -4 -11 185 0:6
5 .
Image 1
Rostislav Maly
S:3 S:3 S:S S:S -4 -14 182 0:6

18 . Úroveň C

250 bodů
202. místo (188. místo v mužích)
H.Š. J.Š. T.K. T.G. P.O. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Hynek Šolar
3:1 3:2 3:0
3:S
24 14 258 12:3
2 .
Image 1
Jiří Šimandl
1:3 3:S 3:S 3:S 19 11 250 10:3
3 .
Image 1
Tomáš Křížek
2:3 S:3 S:S S:S -2 0 218 2:6
4 .
Image 1
Tatiana Gašparová
0:3 S:3 S:S S:S -4 -11 205 0:6
5 .
Image 1
Přemek Opletal
S:3
S:3 S:S S:S -4 -14 202 0:6

20 . Úroveň B

239 bodů
228. místo (209. místo v mužích)
J.Š. X.Š. Z.O. Z.R. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 239 12:3
2 .
Image 1
X Švehla
1:3
3:0
3:1
3:0 21 11 232 10:4
3 .
Image 1
Zdeněk Opravil
1:3
0:3
3:2
3:0
13 0 213 7:8
4 .
Image 1
Zdeněk Randa
1:3
1:3
2:3
3:0
11 -11 200 7:9
5 .
Image 1
David Paulus
0:3 0:3
0:3
0:3
0 -14 186 0:12

Podzimní sezóna 2019

17 . Úroveň C

186 bodů
223. místo (202. místo v mužích)
I.Z. Š.N. H.R. L.P. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Igor Zsebik
2:3 3:0 3:0
3:S
22 14 236 11:3
2 .
Image 1
Štěpán Nevyjel
3:2
1:3
3:0 3:0 20 11 231 10:5
3 .
Image 1
Honza Richter
0:3
3:1
3:0
3:S
19 0 219 9:4
4 .
Image 1
Lenka Poláková
0:3 0:3
0:3
3:S
6 -11 195 3:9
5 .
Image 1
Jiří Šimandl
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 186 0:12

Letní sezóna 2019

17 . Úroveň A

176 bodů
185. místo (173. místo v mužích)
J.Š. O.K. T.T. L.Š. T.J. Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
3:1 3:0
2:3
3:0
22 14 176 11:4
2 .
Image 1
Ondrej Kaderka
1:3 3:0 3:0
3:0
22 11 173 10:3
3 .
Image 1
Tomáš Trnka
0:3 0:3
3:1
3:1
12 0 152 6:8
4 .
Image 1
Láďa Švehla
3:2
0:3
1:3
3:1
12 -5 147 7:9
5 .
Image 1
Tomáš Jandera
0:3
0:3
1:3
1:3
2 -14 128 2:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.04.2024 19:00 12. Filip Ocásek Badminton Arena Skalka 3:2
08.04.2024 20:00 12. Zdeněk Opravil BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
04.04.2024 20:00 12. Barbora Čermochová Badminton Arena Skalka 1:3
02.04.2024 00:10 13. Ondrej Pohan S:S
24.03.2024 18:00 13. Martin Jelen BB Arena Letňany 3:0
14.03.2024 20:00 13. Libor Benedikt Badminton Arena Skalka 3:1
05.03.2024 19:00 13. Pavel Čech BB Arena Letňany 3:1
29.02.2024 19:30 12. Milena Jägerová BB Arena Štěrboholy 2:3
15.02.2024 19:30 12. Zdeněk Opravil BB Arena Štěrboholy 1:3 Komentáře
11.02.2024 19:30 12. Marek Štěpán Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
05.02.2024 19:00 12. Barbora Čermochová Badminton Arena Skalka 0:3
26.01.2024 19:00 12. Jiří Čeněk Badminton Arena Skalka 0:3
21.01.2024 09:00 12. Martin Dulák BB Arena Letňany 1:3
07.01.2024 11:00 12. Zdeněk Sychra Badminton Arena Skalka 3:0
04.01.2024 20:00 12. Daniel Smrčka Badminton Arena Skalka 3:1
01.10.2020 20:00 13. Milan Tůma BB Arena Štěrboholy 3:0
18.09.2020 19:00 13. Martin Nepraš Badminton Arena Skalka 3:0
16.09.2020 20:00 13. Hynek Šolar Badminton Arena Skalka 3:1
10.09.2020 20:00 13. Jitka Klausová Badminton Arena Skalka 3:1
07.09.2020 00:10 12. Tomáš Hořava 0:3
05.09.2020 10:00 12. Jan Lubeník Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
28.08.2020 20:00 12. Zdeněk Randa BB Arena Štěrboholy 3:1 Komentáře
21.08.2020 20:00 12. Alexi Goubarev BB Arena Štěrboholy 1:3
07.08.2020 20:00 12. Jiří Uldrich 2:3
05.08.2020 17:16 12. Martin Balák 3:S Komentáře
04.08.2020 20:00 12. František Beneš BB Arena Štěrboholy 3:0
16.07.2020 20:00 12. Daniel Ficek BB Arena Štěrboholy 1:3 Komentáře
13.07.2020 00:10 13. Lucka Rochová 3:S
30.06.2020 18:00 13. Manik Kainth Badminton Arena Skalka 3:1
21.06.2020 10:00 13. Denisa Bartoníčková Hamr Braník 3:0
20.06.2020 16:00 13. Tomáš Mattern Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
16.06.2020 00:10 17. Markéta Pulkrabová 3:S
16.06.2020 00:10 17. Rostislav Maly 3:S
30.05.2020 20:00 17. Vojtěch Sítora Badminton Arena Skalka 3:1
25.05.2020 20:00 17. Jiří Charvát Sportcentrum Step 3:0
21.05.2020 00:10 18. Tatiana Gašparová 3:S
21.05.2020 00:10 18. Přemek Opletal 3:S
21.05.2020 00:10 18. Tomáš Křížek 3:S
30.04.2020 20:00 18. Hynek Šolar 1:3
28.02.2020 20:00 20. Zdeněk Opravil BB Arena Štěrboholy 3:1
27.02.2020 20:00 20. Zdeněk Randa BB Arena Štěrboholy 3:1
25.02.2020 20:00 20. David Paulus 3:0
05.02.2020 20:00 20. X Švehla BB Arena Štěrboholy 3:1
22.10.2019 16:26 17. Honza Richter S:3 Komentáře
22.10.2019 16:18 17. Lenka Poláková S:3 Komentáře
22.10.2019 09:44 17. Igor Zsebik S:3 Komentáře
21.10.2019 19:00 17. Štěpán Nevyjel Badminton Arena Skalka 0:3
29.09.2019 10:00 17. Ondrej Kaderka Sportcentrum Step 3:1
19.09.2019 20:00 17. Tomáš Trnka Sportcentrum Step 3:0
16.09.2019 20:30 17. Láďa Švehla BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
06.09.2019 20:00 17. Tomáš Jandera BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody