Image 1

Antonín Fulka (47 let)

ID: 30449

Praha

  • 82 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 89 /115
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 14
    Zápasů v lize ( 11 / 3 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

6 . Úroveň A

86 bodů
39. místo (29. místo v mužích)
Bez… Mat… T&P Sta… Hal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:1
3:1
12 14 106
2 .
1:3
3:1
7 11 98
3 .
1:3
3:2
6 0 86
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
2:3
3 -3 80
5 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0 -14 66

7 . Úroveň A

97 bodů
37. místo (30. místo v mužích)
T&P Jir… MoKa Odj… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:2 3:1 23 14 97
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3
3:0
3:1
3:S
20 11 91
3 . 1:3
0:3
3:2
3:1 12 0 72
4 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
2:3 1:3
2:3
3:1
11 -11 60
5 . 1:3
S:3
1:3
1:3
3 -14 49

7 . Úroveň A

74 bodů
47. místo (36. místo v mužích)
The… Pat… T&P Kos… Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
3:1
3:1
3:0
3:2
24 14 98
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3
3:0
3:2
3:S
19 11 90
3 .
1:3
0:3
3:0 3:1 14 0 74
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
2:3 0:3 3:1 8 -11 57
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
2:3
S:3
1:3 1:3 4 -14 50

9 . Úroveň A

58 bodů
51. místo (39. místo v mužích)
T&P Odj… Ned… Wor… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:1
3:1
3:0
24 14 58
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
2:3
3:0
3:1
3:S
21 11 52
3 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
1:3
0:3
3:1
3:S
13 0 33
4 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
1:3
1:3
1:3
S:S
1 -11 10
5 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 4

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
14.09.2019 17:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
09.09.2019 20:30 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
21.08.2019 19:00 7. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:2
10.08.2019 19:00 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 3:1
10.08.2019 18:00 7. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 3:1
09.08.2019 20:00 7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 3:1
29.07.2019 20:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Hamr Braník 3:0
29.07.2019 19:00 7. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Braník 3:1
25.07.2019 19:00 7. The Trageds (J. Pospíšil, T. Zdarsa) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
09.07.2019 20:00 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
25.06.2019 20:00 9. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:2
23.06.2019 18:00 9. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Hamr Braník 3:1
12.06.2019 20:00 9. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
12.06.2019 19:00 9. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím