No photo

Zdeňka Wdowyczynová (57 let)

ID: 26399

Praha

  • 119 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Štěrboholy
  • 47 /95
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 119
    Zápasů v lize ( 62 / 56 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň A

114 bodů
50. místo (41. místo v mužích)
Mis… Pat… Zde… Ner… Srd… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:0 3:1 3:2 3:0 25 14 139
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 132
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
1:3 0:3
3:1
3:0
14 0 114
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3 0:3
1:3
3:0 10 -11 99
5 .
Srdcaři (M. Randulová + D. Randula)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 86

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

130 bodů
47. místo (37. místo v mužích)
Nez… Tra… Luc… Mat… Zde… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:2
3:1
3:0 3:0 21 0 57
2 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
2:3
3:0
3:2
3:0 18 0 54
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
0:3
3:0
3:0
13 0 49
4 . 0:3
2:3
0:3
3:1
7 0 43
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3
0:3
1:3
1 0 37

7 . Úroveň B

168 bodů
26. místo (24. místo v mužích)
Zde… VŠE… Pol… Kra… Fog… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
3:0
3:0
3:0 24 0 48
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
3:1
3:1
3:0 16 0 40
3 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
0:3
1:3
3:1
3:1
11 0 35
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
1:3
1:3
3:1 7 0 31
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3 0:3
1:3
1:3 2 0 26

5 . Úroveň B

126 bodů
52. místo (41. místo v mužích)
Dám… Pif… Luc… Nep… Zde… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
1:3
3:1
3:0
3:0 18 0 54
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:1
3:1
S:3
3:0 16 0 52
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
1:3
3:1 3:0 13 0 49
4 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
3:S
1:3
3:0
12 0 48
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 0 36

6 . Úroveň B

154 bodů
37. místo (32. místo v mužích)
Nik… The… Zde… Ráz… Rak… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0
3:0
3:0 22 0 52
2 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
2:3
2:3
3:1
3:0 15 0 45
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
3:2
3:2
3:0
14 0 44
4 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
1:3
2:3
3:0
9 0 39
5 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 0:3
0:3
0:3
0 0 30

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň B

40 bodů
32. místo (28. místo v mužích)
Nez… Žlu… Zde… Sta… Tim… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:1
3:0
3:0
3:1
22 0 52
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
3:0
3:2
3:S
16 0 46
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
3:1
3:S
10 0 40
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
2:3
1:3
3:S
8 0 38
5 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
1:3
S:3
S:3
S:3
1 0 31

4 . Úroveň B

42 bodů
30. místo (26. místo v mužích)
Luk… Ene… Luk… Zde… Luk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:1
3:S
3:0 3:S 21 0 57
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3
3:S
3:0
3:S 17 0 53
3 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
3:1 3:S 10 0 46
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
1:3 3:S 6 0 42
5 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 36

5 . Úroveň B

90 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
Zde… Luk… Sve… Bag… Fan… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
3:2
3:0 3:S 45 0 90
2 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3
3:0
3:2 3:S 32 0 77
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
2:3
0:3
3:0
3:S 27 0 72
4 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
0:3 2:3
0:3
3:S 14 0 59
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 45

5 . Úroveň B

69 bodů
36. místo (32. místo v mužích)
Tra… MAD… Zde… Žlu… Sta… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:0 3:2
3:1
3:0
46 0 91
2 . 0:3 2:3
3:2
3:0
26 0 71
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 3:2 0:3
3:1
24 0 69
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
2:3
3:0
2:3
23 0 68
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
1:3
3:2
11 0 56

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň C

77 bodů
43. místo (39. místo v mužích)
Zde… Ner… MoKa Jak… slu… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:1 3:0
3:S
3:0 47 0 77
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3 3:2 3:0 3:0 37 0 67
3 . 0:3 2:3
3:0
3:1 28 0 58
4 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
S:3
0:3
0:3
3:S
10 0 40
5 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 0:3 1:3
S:3
2 0 32

6 . Úroveň B

62 bodů
54. místo (46. místo v mužích)
Ber… Fan… Tim… Zde… ŠVI… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:0
3:0
3:2
3:0
48 0 93
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3
3:2 3:1 3:0 33 0 78
3 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
0:3
2:3
3:S
3:0
27 0 72
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 1:3
S:3
3:1
17 0 62
5 .
ŠVIHÁCI (P. Prouza + K. Mádr)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 47

5 . Úroveň A

68 bodů
49. místo (42. místo v mužích)
Nix… IT… Uje… Ňuň… Zde… Bož… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:1
3:1
2:3
3:0
3:S
39 0 99
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:1 3:1 3:0
3:S
38 0 98
3 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3
1:3
2:3
3:0
3:S
25 0 85
4 .
3:2
1:3
3:2
3:0 S:S 22 0 82
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 0 68
6 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
S:3
S:3
S:3
S:S S:3 -4 0 56

6 . Úroveň A

68 bodů
47. místo (41. místo v mužích)
eL… Zde… Sta… VEL… Ino… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:2
3:1
3:1 S:S 26 0 71
2 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3
3:0
1:3 2:3 23 0 68
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
0:3
3:2
1:3
13 0 58
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3 3:1
2:3
S:S
12 0 57
5 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
S:S 3:2
3:1
S:S
10 0 55

Podzimní sezóna 2017

7 . Úroveň A

82 bodů
35. místo (30. místo v mužích)
Zde… Voň… Drá… slu… Hp B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0 3:0 3:0
3:0
52 0 82
2 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
0:3 3:0 3:1
3:0
37 0 67
3 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3 0:3 3:1
3:0
24 0 54
4 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 1:3 1:3
3:0
17 0 47
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

7 . Úroveň B

63 bodů
52. místo (42. místo v mužích)
JiMa Lob… Zde… Mat… Luk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
2:3
2:3
3:0
34 0 64
2 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
0:3
3:1
3:2
3:0
33 0 63
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:2
1:3
3:2 3:0 33 0 63
4 .
3:2
2:3
2:3
3:0
30 0 60
5 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

7 . Úroveň D

69 bodů
49. místo (40. místo v mužích)
Ner… Zde… HRO… Vln… Voň… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
3:2 3:0 3:0
3:S
45 0 75
2 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 3:1 3:1 3:0 39 0 69
3 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
0:3 1:3 S:S
3:0
10 0 40
4 .
Vlna z Brna (L. Pivovarník + A. Šmerdová)
0:3 1:3 S:S 3:1 8 0 38
5 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
S:3
0:3
0:3
1:3 2 0 32

6 . Úroveň B

68 bodů
49. místo (39. místo v mužích)
Vou… Kra… Nix… Zde… Mat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
2:3
3:2
3:2
3:0
35 0 80
2 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2
3:0
0:3
3:1
33 0 78
3 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
2:3
0:3
3:1
3:1
26 0 71
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3
3:0
1:3
2:3
23 0 68
5 .
0:3
1:3
1:3
3:2
13 0 58

Letní sezóna 2017

5 . Úroveň B

60 bodů
44. místo (37. místo v mužích)
Nez… Žlu… Vou… Zde… Lan… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:1 3:0
3:0
50 0 95
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
2:3
3:1
3:1
26 0 71
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3
3:2
3:0 S:S 19 0 64
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
1:3
0:3 3:0 15 0 60
5 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
0:3
1:3
S:S 0:3 -3 0 42

6 . Úroveň B

67 bodů
40. místo (35. místo v mužích)
Mat… Zde… Ino… Bil… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:1
3:1 40 0 70
2 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 3:1 3:2 3:0 37 0 67
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3
1:3 2:3 3:0 23 0 53
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3
2:3 3:2 2:3 19 0 49
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3 0:3 0:3 3:2 11 0 41

5 . Úroveň B

56 bodů
42. místo (35. místo v mužích)
Nez… Pos… Nep… Žlu… Zde… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 86
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
S:3
3:0
3:0
37 0 82
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
3:S
1:3
3:1 23 0 68
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
0:3
3:1
2:3 15 0 60
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
1:3 3:2 11 0 56

6 . Úroveň A

69 bodů
38. místo (32. místo v mužích)
Zde… MAD… Kra… HoPe Myd… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 69
2 . 3:0 1:3 3:0 3:1 39 0 69
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 3:1 2:3 3:1 26 0 56
4 . 0:3 0:3 3:2 2:3 13 0 43
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3 1:3 1:3 3:2 13 0 43

Jarní sezóna 2017

6 . Úroveň B

55 bodů
48. místo (42. místo v mužích)
Žlu… Srš… Zde… Nep… Uje… Ver… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:1 3:1
3:2
3:1
3:1
43 0 73
2 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
1:3 3:2 3:1 3:1 3:1 36 0 66
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
1:3 2:3 2:3 3:1 3:S 25 0 55
4 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
2:3
1:3 3:2 S:S S:S 4 0 34
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3 1:3 1:3 S:S S:S -2 0 28
6 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3
1:3 S:3 S:S S:S -4 0 26

6 . Úroveň B

61 bodů
47. místo (40. místo v mužích)
Mat… Squ… Zde… HoPe Kos… Ino… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
1:3
3:2
3:1
3:0
3:0
38 0 68
2 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
3:1
3:0 S:S
3:0
3:0
35 0 65
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3
0:3 3:0 3:1 3:1 31 0 61
4 .
1:3
S:S 0:3
3:0
3:2
15 0 45
5 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
0:3
1:3
0:3
3:1
11 0 41
6 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3
0:3
1:3
2:3
1:3
7 0 37

5 . Úroveň B

51 bodů
51. místo (43. místo v mužích)
Bro… Ňuň… Jež… Pav… Zde… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:1
3:2
3:0
3:0 46 0 91
2 .
1:3
3:0
3:1
3:2 35 0 80
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
2:3
0:3
3:1 3:0 28 0 73
4 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
1:3
1:3
3:1
15 0 60
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 2:3 0:3
1:3
6 0 51

6 . Úroveň B

65 bodů
40. místo (34. místo v mužích)
Zde… HRO… HoPe MiM… Eff… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:1 3:1 0:3 3:0 35 0 65
2 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
1:3 S:S 3:S
3:0
20 0 50
3 . 1:3 S:S
3:S
3:1
18 0 48
4 . 3:0 S:3
S:3
S:3
13 0 43
5 .
Effectivity (P. Trojánek + O. Kubera)
0:3
0:3
1:3
3:S
12 0 42

Podzimní sezóna 2016

7 . Úroveň D

61 bodů
41. místo (35. místo v mužích)
Zde… Sme… OVČ… Moon Lib… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
3:0
3:S 3:S 46 0 61
2 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
0:3
3:S
3:S
3:S 30 0 45
3 .
0:3
S:3
3:S 3:S 20 0 35
4 . S:3
S:3
S:3 3:S 10 0 25
5 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

6 . Úroveň B

46 bodů
53. místo (46. místo v mužích)
>|< Bož… Kik… Zde… MiM… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:0
3:S
47 0 77
2 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
0:3
3:1
3:2
3:S
30 0 60
3 .
Kika & Mino (M. Kurilla + K. Bačová)
1:3
1:3
3:1 3:S 25 0 55
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
2:3 1:3 3:S 16 0 46
5 .
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 30

5 . Úroveň B

56 bodů
52. místo (44. místo v mužích)
Kli… Bro… Vou… Pav… Zde… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Klidnej a Trpělivej (J. Honek + R. Novák)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 0 86
2 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:1
2:3
3:2
3:0
37 0 82
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
3:2
1:3
3:0 24 0 69
4 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
2:3
3:1
1:3 17 0 62
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
0:3 3:1 11 0 56

6 . Úroveň B

82 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
Zde… Kik… Lob… Lib… Pus… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 .
Kika & Mino (M. Kurilla + K. Bačová)
0:3
3:1
3:0 3:S 34 0 64
3 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
0:3
1:3
3:0
3:1
26 0 56
4 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
0:3 0:3 0:3 3:2 9 0 39
5 . 0:3 S:3
1:3
2:3 6 0 36

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.02.2019 14:00 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) SportCentrum JEREMI 0:3
16.02.2019 11:00 7. Srdcaři (M. Randulová, D. Randula) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
13.02.2019 19:30 7. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Štěrboholy 1:3
10.02.2019 19:30 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
29.01.2019 19:00 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 0:3
17.01.2019 19:30 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3
12.01.2019 19:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
09.01.2019 19:30 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
20.12.2018 19:00 7. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
16.12.2018 19:00 7. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 3:0
12.12.2018 21:00 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:0
09.12.2018 19:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
25.11.2018 17:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3
18.11.2018 18:30 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
11.11.2018 18:00 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Štěrboholy 0:3
04.11.2018 20:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 0:3
26.10.2018 19:00 6. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Hamr Braník 0:3
24.10.2018 20:30 6. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
17.10.2018 20:00 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Sport Troja 3:2 Komentáře
14.10.2018 19:00 6. The Frames (R. Hau, J. Morová) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
24.09.2018 20:01 5. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) 3:S Komentáře
11.09.2018 19:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 0:3
09.09.2018 20:00 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
08.09.2018 14:00 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
30.08.2018 19:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
28.08.2018 20:00 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 0:3
25.08.2018 17:00 4. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 3:S
12.08.2018 19:00 4. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Badminton Arena Skalka 1:3
16.07.2018 20:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:2 Komentáře
15.07.2018 10:00 5. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
12.07.2018 19:30 5. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Badminton Arena Skalka 3:0
27.06.2018 20:00 5. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) SportCentrum JEREMI 3:2
26.06.2018 20:30 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 0:3
15.06.2018 18:00 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
12.06.2018 18:00 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 2:3
16.05.2018 19:30 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 3:0
09.05.2018 20:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:1
05.05.2018 15:00 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sport Troja 3:0
21.04.2018 19:00 6. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) SportCentrum JEREMI 1:3