Image 1

Jakub Mikšík (32 let)

ID: 27993

Praha

  • 32 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sportcentrum Step
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 32
    Zápasů v lize ( 12 / 16 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2017

7 . Úroveň A

54 bodů
64. místo (51. místo v mužích)
Zde… Voň… Drá… slu… Hp Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0 3:0 3:0
3:0
52 0 82
2 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
0:3 3:0 3:1
3:0
37 0 67
3 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3 0:3 3:1
3:0
24 0 54
4 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 1:3 1:3
3:0
17 0 47
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

6 . Úroveň A

30 bodů
71. místo (57. místo v mužích)
Bož… Ino… Kra… Drá… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
3:2
3:1 3:0 S:S 28 0 73
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3
S:S S:S S:S -11 0 34
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3 S:S S:S S:S -13 0 32
4 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3 S:S S:S S:S -15 0 30
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
S:S S:S S:S S:S -20 0 25

7 . Úroveň C

64 bodů
55. místo (45. místo v mužích)
Drá… Lob… Hol… Erka Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3
3:1
3:S 3:0 34 0 64
2 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
3:0
S:S 3:S S:S 13 0 43
3 .
Holky z Pankráce (M. Bezuchová + L. Vystrčilová)
1:3
S:S 3:S S:S 2 0 32
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30
5 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
0:3 S:S S:S 3:S 0 0 30

7 . Úroveň A

45 bodů
70. místo (52. místo v mužích)
VEL… Dem… Kos… Drá… slu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:2
3:0 3:0 48 0 78
2 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
0:3
3:0
3:0 3:0 39 0 69
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
2:3
0:3
3:1
3:0
28 0 58
4 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3 0:3
1:3
3:0 15 0 45
5 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 30

Letní sezóna 2017

6 . Úroveň B

36 bodů
56. místo (46. místo v mužích)
Ino… VK Ner… Erka Drá… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3 3:1 3:1
3:1
37 0 67
2 . 3:2 3:0 3:0 S:S 30 0 60
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3 0:3 3:0 3:0 28 0 58
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3 0:3 0:3
2:3
6 0 36
5 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
1:3
S:S 0:3
3:2
6 0 36

7 . Úroveň A

60 bodů
44. místo (37. místo v mužích)
Drá… Los… slu… Pat… Žiž… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
3:0
3:1 3:1 3:S 45 0 60
2 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
0:3
3:0
3:0
3:S 36 0 51
3 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
1:3 0:3 3:1 3:S 23 0 38
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3
0:3
1:3 3:S 14 0 29
5 .
Žižkoff crew (J. Kalhous + P. Füllsacková)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

6 . Úroveň A

32 bodů
58. místo (47. místo v mužích)
Uje… Two… Ino… Pup… Drá… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:1
2:3 3:0 3:0 41 0 71
2 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
1:3
3:1
3:0
3:0 39 0 69
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:2
1:3
S:S 3:1 17 0 47
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
0:3
S:S
3:0
8 0 38
5 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3 0:3 1:3
0:3
2 0 32

5 . Úroveň B

56 bodů
44. místo (37. místo v mužích)
Srš… Bau… Mat… Drá… Los… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
3:0 3:0 3:0 3:S 49 0 94
2 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3 3:1
3:1
3:0
35 0 80
3 . 0:3 1:3
3:0
3:0
28 0 73
4 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3
1:3
0:3
3:2
11 0 56
5 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
S:3
0:3
0:3
2:3
4 0 49

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.01.2018 21:30 7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) Sportcentrum Step 0:3
20.01.2018 15:00 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 0:3
17.01.2018 19:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 3:1
08.01.2018 19:30 7. Hp (P. Hradsky, H. Tomečková) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
02.01.2018 10:20 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) S:S
02.01.2018 10:20 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) S:S
02.01.2018 10:20 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) S:S
11.12.2017 17:00 6. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Badminton Arena Skalka 0:3
28.11.2017 17:00 7. Holky z Pankráce (M. Bezuchová, L. Vystrčilová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
21.11.2017 17:00 7. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) Sportcentrum Step 3:0
19.11.2017 09:00 7. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Sportcentrum Uhříněves 0:3 Komentáře
19.10.2017 19:30 7. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Badminton Arena Skalka 0:3
16.10.2017 18:30 7. Demoteam (H. Pekárková, J. Sachl) Sportcentrum Step 0:3
14.10.2017 14:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 3:0
13.10.2017 18:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
02.10.2017 09:02 6. VK (V. Pavluch, K. Syrová) S:S
19.09.2017 19:00 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) SportCentrum JEREMI 0:3
07.09.2017 19:00 6. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
05.09.2017 19:00 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
23.08.2017 19:00 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) SportCentrum JEREMI 3:1
18.08.2017 17:30 7. Los Latinos (S. Liška, T. Romero Allsop) Děkanka 3:0 Komentáře
16.08.2017 19:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Děkanka 3:1
27.07.2017 18:00 6. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 0:3
26.07.2017 18:00 6. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
25.07.2017 18:00 6. Two Towers (Z. Schlibener, L. Hoch) Sportcentrum Step 0:3
18.07.2017 18:00 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 1:3
25.06.2017 18:00 5. Bauďáci (L. Klímová, F. Nemčok) Centrum Třešňovka 1:3 Komentáře
14.06.2017 19:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Výstaviště Holešovice 0:3 Komentáře
13.06.2017 19:00 5. Sršni Písek (A. Lejčar, D. Nahodil) Centrum Třešňovka 0:3
10.06.2017 10:00 5. Los Latinos (S. Liška, T. Romero Allsop) Hamr Braník 3:2 Komentáře
7. Erka (D. Miková, O. Mika) 3:S
7. Žižkoff crew (J. Kalhous, P. Füllsacková) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím