Tomáš Zdarsa

Tomáš Zdarsa (25 let)

ID: 36935

Praha

  • 24 zápasů

    od roku 2019
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 78 /90
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 24
    Zápasů v lize ( 9 / 5 / 10) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

9 . Úroveň A

46 bodů
75. místo (56. místo v mužích)
Zde… Maja Rak… Pot… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 3:1
3:0
3:S 21 14 95
2 . 3:2 2:3 3:0 3:S 20 11 91
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 3:2 3:1 3:S 18 0 78
4 .
0:3
0:3 1:3 3:S 7 -11 56
5 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 46

8 . Úroveň B

66 bodů
70. místo (54. místo v mužích)
Past Sta… Wor… Pat… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:S
3:S 24 14 118
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
3:0 3:S 22 11 113
3 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
0:3
0:3
3:S
3:S 12 0 92
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
S:3
0:3
S:3
3:S 6 -3 83
5 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň A

86 bodů
44. místo (34. místo v mužích)
RYZ… Ver… Med… VEL… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:1 3:2 3:1 3:0 24 14 138
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3
3:2
3:2
3:0
18 11 129
3 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
2:3
2:3
S:S
3:S
8 0 108
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3 2:3 S:S
3:S
7 -11 96
5 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
0:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 86

6 . Úroveň A

110 bodů
34. místo (27. místo v mužích)
Ver… The… Sta… Kra… Zde… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0
3:1
3:0
3:0 27 14 121
2 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
0:3
3:1
3:0
3:1
19 11 110
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
1:3
3:2
2:3
9 0 89
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
0:3
2:3
3:0 9 -3 86
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
1:3
3:2
0:3 6 -14 72

7 . Úroveň A

98 bodů
37. místo (30. místo v mužích)
The… Pat… T&P Kos… Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
3:1
3:1
3:0
3:2
24 14 98
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3
3:0
3:2
3:S
19 11 90
3 .
1:3
0:3
3:0 3:1 14 0 74
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
2:3 0:3 3:1 8 -11 57
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
2:3
S:3
1:3 1:3 4 -14 50

7 . Úroveň A

73 bodů
47. místo (35. místo v mužích)
Med… Sta… The… Rak… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
3:2 3:0 3:0
3:S
25 14 99
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
3:0
3:S
22 11 93
3 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
0:3
0:3
3:0
3:S 13 0 73
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 55
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.12.2019 00:10 9. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) S:3
02.12.2019 00:10 9. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) S:3
02.12.2019 00:10 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) S:3
02.12.2019 00:10 9. Maja (M. Babůněk, J. Kuličková) S:3
01.11.2019 08:15 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) S:3
01.11.2019 08:15 8. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) S:3
01.11.2019 08:15 8. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) S:3
11.10.2019 12:26 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) S:3
30.09.2019 20:49 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) S:3 Komentáře
26.09.2019 19:05 5. Medunakorinek (M. Kořínek, M. meduna) S:3 Komentáře
09.09.2019 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
08.09.2019 20:00 5. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3
26.08.2019 19:30 6. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
14.08.2019 17:30 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
13.08.2019 19:00 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
12.08.2019 18:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
25.07.2019 19:00 7. T&P (A. Fulka, P. Matějka) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
25.07.2019 17:00 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
24.07.2019 20:00 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
21.07.2019 17:30 7. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
01.07.2019 00:10 7. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S
17.06.2019 19:00 7. Medunakorinek (M. Kořínek, M. meduna) SportCentrum JEREMI 0:3
12.06.2019 17:30 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
10.06.2019 19:00 7. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím