Načítám…
Image 1

Kateřina Syrová (30 let)

ID: 28213

Praha

  • 74 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
  • 36 /92
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 39
    Zápasů v lize ( 19 / 15 / 5) 0 turnajů
  • 56%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

6 . Úroveň A

52 bodů
42. místo (28. místo v mužích)
Hadi HoPe Kos… MOS… Bum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:s 19 14 93
2 . 1:3 1:3 3:s 8 11 79
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 3:1 1:3 7 0 67
4 .
MOS365 (A. Makovský + V. Jirsa)
3:s 6 -11 55
5 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
s:3 s:3 3:1 s:3 6 -14 52

4 . Úroveň A

86 bodů
34. místo (22. místo v mužích)
Nev… Vel… Emí… Mír… Bum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
3:0 3:0 2:3 3:0 23 14 137
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3 3:2 3:1
3:S
17 3 120
3 . 0:3 2:3
3:S
3:S
14 0 114
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
3:2 1:3
S:3
3:S
12 -11 101
5 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

6 . Úroveň A

100 bodů
27. místo (19. místo v mužích)
Bum… Kos… A&B Lab… Tea… Jir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
3:0
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 100
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
3:0 3:0
3:S
3:S
21 11 92
3 .
0:3
0:3
3:0
3:S
3:S
15 0 75
4 .
0:3
0:3
0:3
3:S
3:S
10 0 70
5 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S
5 -3 62
6 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

5 . Úroveň A

89 bodů
32. místo (21. místo v mužích)
Luc… Doh… Kra… Bum… Baz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:0
3:2
3:2
3:0
24 14 118
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
0:3 3:0 3:2 1:3 13 11 104
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
2:3
0:3
3:2
3:1
13 0 93
4 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
2:3
2:3
2:3
3:1 12 -3 89
5 .
0:3
3:1
1:3
1:3 8 -14 74

Podzimní sezóna 2021

6 . Úroveň A

99 bodů
27. místo (17. místo v mužích)
Bum… Sta… Kuf… Pat… Ner… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
3:1
3:2
3:0
3:0 25 14 99
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
3:2
3:0
3:0
20 11 91
3 .
Kufulovci (T. Lešták + Z. Urbániová)
2:3
2:3
3:1 3:2 15 0 75
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
0:3 1:3 3:0 8 -11 57
5 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
0:3
2:3 0:3 2 -14 48

5 . Úroveň A

71 bodů
33. místo (22. místo v mužích)
Pin… Doh… Nev… Bum… Kuf… Emí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
3:1
3:0
3:0
3:2
3:S
25 14 99
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
1:3 3:2 3:1 3:1
3:S
19 11 90
3 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
2:3 3:1 3:1
3:S
16 0 76
4 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
0:3
1:3 1:3 3:1
3:S
11 0 71
5 .
Kufulovci (T. Lešták + Z. Urbániová)
2:3 1:3 1:3 1:3
3:S
9 -3 66
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Letní sezóna 2017

6 . Úroveň B

60 bodů
43. místo (36. místo v mužích)
Ino… Bum… Ner… Mik… Drá… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3 3:1 3:1
3:1
37 0 67
2 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
3:2 3:0 3:0 S:S 30 0 60
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3 0:3 3:0 3:0 28 0 58
4 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
1:3 0:3 0:3
2:3
6 0 36
5 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
1:3
S:S 0:3
3:2
6 0 36

5 . Úroveň B

68 bodů
39. místo (34. místo v mužích)
Uje… Srš… Ver… Bum… MAD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:2
3:2
3:1
3:1 40 0 85
2 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
2:3
3:1
3:2 3:S 34 0 79
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3
1:3
3:2
3:1 26 0 71
4 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
1:3
2:3
2:3
3:0 23 0 68
5 . 1:3 S:3 1:3 0:3 4 0 49

4 . Úroveň A

72 bodů
32. místo (28. místo v mužích)
PIA… Spo… Vou… Bum… Bau… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
2:3
3:1
3:0
3:0
41 0 101
2 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
3:2
3:0 S:3
3:S
32 0 92
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3
0:3 3:0 3:0 28 0 88
4 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
0:3
3:S 0:3 1:3 12 0 72
5 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3
S:3
0:3 3:1 11 0 71

3 . Úroveň B

85 bodů
24. místo (22. místo v mužích)
Fau… Adé… Fir… Bum… Admi Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
FauVé (P. Černý + R. Moravec)
3:2
2:3
3:0 3:S 36 0 111
2 .
Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová + Z. Soukup)
2:3 3:1 3:S 3:S 35 0 110
3 .
Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann + A. Nagy)
3:2
1:3 3:0 3:S 34 0 109
4 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
0:3 S:3 0:3 3:S 10 0 85
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 75

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.05.2022 20:30 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 3:1
25.04.2022 13:01 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
25.04.2022 13:01 4. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) S:3 Komentáře
25.04.2022 13:01 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) S:3 Komentáře
22.04.2022 18:00 4. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) Hamr Štěrboholy 0:3
28.03.2022 12:05 6. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) 3:S Komentáře
25.03.2022 08:47 6. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) 3:S Komentáře
24.03.2022 22:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
24.03.2022 20:00 6. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
18.03.2022 17:00 6. LabTeam (K. Vitoušová, T. Hrašková) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
22.02.2022 19:30 5. Bazar (S. Bruder, M. Vránková) Hamr Braník 3:1
15.02.2022 20:00 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
14.02.2022 20:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
08.02.2022 21:00 5. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Hamr Štěrboholy 2:3
01.02.2022 00:10 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) 3:0
30.01.2022 20:00 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
29.01.2022 18:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
28.01.2022 18:00 6. Kufulovci (T. Lešták, Z. Urbániová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
29.12.2021 19:00 5. Kufulovci (T. Lešták, Z. Urbániová) Badminton Arena Skalka 3:1
28.12.2021 18:00 5. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) 1:3
23.12.2021 03:00 5. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Badminton Arena Skalka 1:3
20.12.2021 15:03 5. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) 3:S Komentáře
16.12.2021 19:00 5. Pindilové :-) (K. Třešková, O. Vomela) 0:3 Komentáře
02.10.2017 09:02 6. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) S:S
25.09.2017 20:00 6. Mikovi (D. Miková, O. Mika) Badminton Arena Skalka 3:0
25.09.2017 19:00 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:0
20.09.2017 20:00 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 3:2
29.08.2017 20:00 5. Sršni Písek (A. Lejčar, D. Nahodil) Hamr Braník 2:3
28.08.2017 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 2:3 Komentáře
22.08.2017 19:00 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
10.08.2017 18:00 5. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) SportCentrum JEREMI 3:0
13.07.2017 20:00 4. Bauďáci (L. Klímová, F. Nemčok) Badminton Arena Skalka 1:3
13.07.2017 19:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
13.07.2017 19:00 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Badminton Arena Skalka 0:3
15.06.2017 18:30 3. Fire Improved Auto-navigated Shuttle Cocks (L. Teichmann, A. Nagy) Hamr Štěrboholy 0:3
09.06.2017 18:00 3. FauVé (P. Černý, R. Moravec) Hamr Braník 0:3
3. Admi (A. Dvořák, M. Horak) 3:S
3. Adélka ještě nevečeřela (L. Soukupová, Z. Soukup) S:3
4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím