Načítám…
Image 1

David Hac (28 let)

ID: 39591

Praha

  • 26 zápasů

    od roku 2020
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • 79 /140
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 8 / 18 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

9 . Úroveň A

61 bodů
59. místo (18. místo v ženách)
Žel… IPP… Sof… Pro… Baz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
1:3
3:1
7 14 61
2 .
3:1
6 11 57
3 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
1:3
1 0 41
4 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
0 -11 29
5 . 0 -14 26

8 . Úroveň A

42 bodů
61. místo (21. místo v ženách)
Rak… Pan… Asp… Žel… Ryc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
3:2 3:0 3:1 3:S 24 14 78
2 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
2:3
3:1
2:3
3:S 16 11 67
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3
1:3
3:1 3:S 13 0 53
4 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
1:3
3:2
1:3 3:S 13 -11 42
5 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26

7 . Úroveň A

64 bodů
55. místo (17. místo v ženách)
Jir… Kos… 2La… Žel… ICMS Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
2:3 3:0 3:0 3:S 22 14 96
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:2 1:3 3:0
3:S
19 11 90
3 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3 3:1 3:1
3:S
18 0 78
4 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -3 64
5 .
ICMS (D. Sviták + P. Benda)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

7 . Úroveň A

66 bodů
54. místo (17. místo v ženách)
Vel… Ryc… Šim… Žel… Zák… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 101
2 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
0:3
3:1
3:2 3:2 16 11 87
3 .
1:3
1:3
3:0 3:2 14 0 74
4 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0:3
2:3 0:3
3:0
9 -3 66
5 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
0:3
2:3 2:3
0:3
4 -14 50

Jarní sezóna 2020

7 . Úroveň A

87 bodů
62. místo (18. místo v ženách)
RYZ… Dvj… Cho… Laz… Žel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:1 3:1 3:1 3:0 25 14 139
2 .
Dvje holki (V. Nováková + L. Honková)
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 133
3 .
Choť topiče (K. Kuželka + M. Berka)
1:3 0:3 S:S 3:0 6 0 106
4 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
1:3 0:3 S:S 3:1 5 -11 94
5 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 87

9 . Úroveň A

111 bodů
58. místo (13. místo v ženách)
Šim… Žel… Odj… Vid… Evi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 1:3 3:0 3:0 22 14 116
2 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0:3
3:S
3:0
3:0
20 11 111
3 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
3:1
S:3
3:1 3:0 19 0 99
4 .
Vidim velký dobrý (V. Hašek + J. Houserová)
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -3 83
5 .
Evil League of Evil (M. Moucha + J. Zeman)
0:3
0:3
0:3 2:3 2 -14 68

7 . Úroveň A

86 bodů
65. místo (15. místo v ženách)
VŠE… Žlu… LiV… Zde… Žel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 140
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
2:3
3:2 3:0 3:0 21 11 132
3 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
0:3
2:3
3:2
3:0
14 0 114
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
2:3
3:0
9 -11 98
5 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.09.2020 17:30 9. Sofasurfers (V. Vetešníková, H. Dědina) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
13.09.2020 20:00 9. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
07.09.2020 00:10 8. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) 3:S
02.09.2020 20:00 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 1:3
31.08.2020 19:00 8. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Hamr Braník 1:3
11.08.2020 19:30 8. Pankáči (V. Kraus, M. Pátkova) Hamr Braník 3:2 Komentáře
06.08.2020 21:54 7. ICMS (D. Sviták, P. Benda) 3:S Komentáře
03.08.2020 20:30 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Braník 0:3
29.07.2020 19:00 7. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) Badminton Arena Skalka 1:3
16.07.2020 19:30 7. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 0:3
29.06.2020 17:00 7. Zákon&Pořádek (V. Pražská, P. Šedina) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
28.06.2020 20:30 7. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) Hamr Braník 2:3
21.06.2020 21:00 7. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Braník 0:3 Komentáře
18.06.2020 20:30 7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 0:3
10.06.2020 21:00 7. Dvje holki (V. Nováková, L. Honková) Hamr Braník 0:3
02.06.2020 21:00 7. Choť topiče (K. Kuželka, M. Berka) Hamr Braník 0:3
28.05.2020 20:30 7. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3
24.05.2020 20:30 7. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Braník 1:3
04.05.2020 17:50 9. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) 3:S Komentáře
29.04.2020 20:00 9. Vidim velký dobrý (V. Hašek, J. Houserová) 3:0
27.04.2020 20:00 9. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 0:3
20.03.2020 19:00 9. Evil League of Evil (M. Moucha, J. Zeman) Hamr Braník 3:0 Komentáře
03.03.2020 21:00 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 0:3
25.02.2020 21:00 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
17.02.2020 19:30 7. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) Hamr Braník 0:3 Komentáře
16.02.2020 20:00 7. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím