Michal Adámek

Michal Adámek (46 let)

ID: 38231

Praha

  • 25 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • 27 /130
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 25
    Zápasů v lize ( 17 / 8 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň B

152 bodů
25. místo (4. místo v ženách)
Bez… Emí… Ber… Mis… (Ho… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:1
6 14 160
2 .
1:3
1 11 152
3 . 0 0 140
4 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
0 -11 129
5 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0 -14 126

5 . Úroveň B

172 bodů
28. místo (4. místo v ženách)
IT… Geo… Emí… KPP Tra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:0 3:0
3:S
3:S
26 14 200
2 .
George a Guma (J. Vlach + A. Kronberger)
0:3
3:0
3:S
3:S
19 11 190
3 . 0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 172
4 .
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -11 147
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 144

6 . Úroveň B

153 bodů
29. místo (4. místo v ženách)
Emí… RYZ… Bez… MP Cho… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:S
1:3
3:2
3:0
19 14 153
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
S:3
3:2 3:1 3:0 18 11 149
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:1 2:3
2:3
3:S
16 0 136
4 .
2:3
1:3
3:2
3:0 15 -11 124
5 .
Choť topiče (K. Kuželka + M. Berka)
0:3
0:3
S:3
0:3 0 -14 106

Podzimní sezóna 2019

7 . Úroveň A

137 bodů
40. místo (9. místo v ženách)
Emí… VŠE… Kra… Maja Kdo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:2
3:S
23 14 137
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
2:3
3:0
3:1
3:S
21 11 132
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
0:3
3:1
3:S
12 0 112
4 .
2:3
1:3
1:3
3:S
10 -11 99
5 .
Kdo S Koho (D. Kacafírek + K. Pšenková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

6 . Úroveň A

117 bodů
48. místo (10. místo v ženách)
Mat… Par… Ver… Emí… Vou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S:S
3:0
3:0
3:S 18 14 152
2 .
Pardálové (J. Červenka + Z. Loula)
S:S
3:0 3:1 3:S 17 11 148
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
0:3
3:1
3:S 12 0 132
4 .
0:3
1:3
1:3
3:S 8 -11 117
5 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 106

7 . Úroveň A

133 bodů
40. místo (8. místo v ženách)
Emí… Fan… Kra… Past Bro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:2
3:1
3:S
19 14 133
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:2
3:1
1:3
3:S
18 11 129
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
2:3
1:3
3:1
3:S
15 0 115
4 .
1:3
3:1
1:3
3:S
14 -11 103
5 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

8 . Úroveň A

121 bodů
46. místo (9. místo v ženách)
Emí… Odj… Čer… Jir… MoKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
3:0 27 14 121
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3
3:0 3:1
3:S
20 11 111
3 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 92
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3
1:3
S:3
3:S
7 -3 84
5 . 0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.05.2020 18:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
20.05.2020 19:30 5. George a Guma (J. Vlach, A. Kronberger) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
18.05.2020 18:00 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 0:3
05.05.2020 17:21 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 3:S Komentáře
05.05.2020 17:18 5. KPP (J. Kubný, J. Skála) 3:S Komentáře
22.02.2020 13:53 6. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) 3:S Komentáře
17.02.2020 17:00 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) Hamr Braník 3:2 Komentáře
09.02.2020 14:30 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 1:3
06.02.2020 18:00 6. Choť topiče (K. Kuželka, M. Berka) Hamr Braník 3:0 Komentáře
24.01.2020 18:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
22.01.2020 18:00 7. Maja (M. Babůněk, J. Kuličková) SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
12.01.2020 13:00 7. Kdo S Koho (D. Kacafírek, K. Pšenková) 3:S Komentáře
11.01.2020 14:30 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
02.01.2020 00:10 6. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) 3:S
29.12.2019 10:00 6. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 1:3 Komentáře
27.12.2019 18:00 6. Pardálové (J. Červenka, Z. Loula) Badminton Arena Skalka 1:3
15.12.2019 17:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
09.11.2019 14:00 7. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
08.11.2019 18:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
02.11.2019 18:00 7. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
25.10.2019 18:00 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
20.10.2019 17:00 8. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) SportCentrum JEREMI 3:0
17.10.2019 18:00 8. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
09.10.2019 18:00 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
7. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím