Lívia Štrbáková

Lívia Štrbáková (25 let)

ID: 31172

Praha

  • 37 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Sportcentrum Step
  • 66 /100
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 37
    Zápasů v lize ( 19 / 11 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

8 . Úroveň A

51 bodů
62. místo (15. místo v ženách)
Kos… Pol… Cho… Pat… Pot… Sta… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3 3:2
3:0
3:1
15 14 89
2 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
3:0 3:0 12 11 83
3 .
Chobot (V. Raja + K. Nevšímal)
3:1 3:0 11 0 71
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
2:3 0:3 3:1 7 0 67
5 .
0:3
1:3 1:3 2 -11 51
6 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
0:3 1 -14 47

9 . Úroveň A

74 bodů
60. místo (13. místo v ženách)
Laz… Pot… Rak… Srd… Zno… Dis… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
3:2 3:1 3:1 3:1 3:1 24 14 78
2 . 2:3
3:1
3:1
3:0
3:S
23 11 74
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3
1:3
2:3 3:0 3:0 16 0 56
4 .
Srdcaři (M. Randulová + D. Randula)
1:3
1:3
3:2
3:2
S:3
10 0 50
5 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
1:3
0:3
0:3
2:3
3:1
8 -11 37
6 .
Disco Science (P. Volf + J. Zuczková)
1:3
S:3
0:3
3:S
1:3
7 -14 33

10 . Úroveň A

62 bodů
64. místo (15. místo v ženách)
Pot… Rak… RK… Voř… Úči… Lamy B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0
3:0
3:S
3:0 28 14 62
2 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 3:0 3:0
3:S
3:0 24 11 55
3 . 0:3 0:3 3:1
3:S
3:0 16 0 36
4 .
Vořešpruti (M. Janová + R. Lefnar)
0:3
0:3 1:3
3:S
3:0
12 0 32
5 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
S:3
S:3
S:3
S:3
3:0 6 -11 15
6 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3 0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 6

10 . Úroveň A

39 bodů
76. místo (23. místo v ženách)
HoPe Fog… Rak… Pot… RK… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . S:S
3:0
3:1
3:1 17 14 71
2 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:S 3:1 3:1 3:0 17 11 68
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3
1:3 3:1
3:S
13 0 53
4 .
1:3
1:3 1:3
3:0
10 -11 39
5 . 1:3 0:3
S:3
0:3
1 -14 27

Podzimní sezóna 2018

9 . Úroveň A

84 bodů
64. místo (17. místo v ženách)
Jir… Pot… RK… Lamy Těs… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
S:3
3:2
3:0
3:S
15 0 27
2 .
3:S
S:S
3:2
3:S
12 0 24
3 .
2:3
S:S
3:0
3:S
11 0 23
4 . 0:3
2:3
0:3
3:S
7 0 19
5 .
Těsně vedle (H. Eisenmann + K. Mazáková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 12

8 . Úroveň A

63 bodů
68. místo (21. místo v ženách)
Pat… Ráz… Šim… Lamy Pot… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3 3:1 3:1
3:S
16 0 34
2 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:1 3:1 S:S
3:S
13 0 31
3 . 1:3 1:3
3:S
3:S
12 0 30
4 . 1:3 S:S
S:3
3:S
4 0 22
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 18

8 . Úroveň B

98 bodů
61. místo (44. místo v mužích)
Ner… Neo… Lamy Pot… Laz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
3:1
3:0
3:S
3:S
21 0 39
2 .
1:3
1:3
3:1
3:S
12 0 30
3 . 0:3
3:1
2:3
3:S
12 0 30
4 .
S:3
1:3
3:2
3:S
10 0 28
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 18

10 . Úroveň A

77 bodů
63. místo (17. místo v ženách)
Pot… HoPe Kon… KaVe Pup… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
1:3
3:S
3:S
3:S
16 0 22
2 .
3:1
0:3
3:S
3:S
15 0 21
3 .
Konečná zpráva (K. Vrtek + T. Hřeben)
S:3
3:0 S:S
3:S
9 0 15
4 .
S:3
S:3
S:S
3:S
3 0 9
5 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 6

Letní sezóna 2018

6 . Úroveň B

27 bodů
49. místo (14. místo v ženách)
Nix… Pat… Bag… Pot… Luk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:0
3:S
3:0
3:S
22 0 46
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
3:1
3:0
3:S
16 0 40
3 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
S:3
1:3
S:S
3:S
4 0 28
4 .
0:3
0:3 S:S
3:S
3 0 27
5 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.05.2019 19:00 8. Chobot (V. Raja, K. Nevšímal) 1:3
19.05.2019 18:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sport Troja 1:3
05.05.2019 18:30 8. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) 0:3 Komentáře
29.04.2019 20:01 9. Disco Science (P. Volf, J. Zuczková) 3:S Komentáře
23.04.2019 17:00 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) 3:1 Komentáře
13.04.2019 18:00 9. Srdcaři (M. Randulová, D. Randula) 3:1 Komentáře
10.04.2019 18:00 9. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) 2:3
08.04.2019 20:30 9. Znouzectnost (P. Guth, M. Uhlíková) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
25.03.2019 14:30 10. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) 3:S Komentáře
24.03.2019 18:00 10. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Sportcentrum Step 3:0
22.03.2019 17:00 10. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) 3:1
22.03.2019 17:00 10. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) 3:0
10.03.2019 17:00 10. Vořešpruti (M. Janová, R. Lefnar) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
26.02.2019 20:00 10. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 1:3
15.02.2019 18:30 10. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
13.02.2019 20:30 10. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 1:3
13.02.2019 18:00 10. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
04.02.2019 00:10 9. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) S:S
30.01.2019 17:25 9. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) 3:S Komentáře
27.01.2019 13:44 9. Těsně vedle (H. Eisenmann, K. Mazáková) 3:S Komentáře
09.01.2019 19:00 9. Lamy (P. Oliveriusová, F. Beneš) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
17.12.2018 20:01 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) S:3 Komentáře
17.12.2018 19:58 8. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) S:3 Komentáře
17.12.2018 19:53 8. Lamy (P. Oliveriusová, F. Beneš) S:3 Komentáře
17.12.2018 19:46 8. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) S:3 Komentáře
29.11.2018 15:06 8. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) S:3 Komentáře
28.11.2018 21:00 8. Lamy (P. Oliveriusová, F. Beneš) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
28.11.2018 20:00 8. Neonky (E. Rosenbergová, V. Růžičková) Sportcentrum Step 1:3
06.11.2018 12:07 8. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) 3:S Komentáře
31.10.2018 13:19 10. Konečná zpráva (K. Vrtek, T. Hřeben) 3:S Komentáře
31.10.2018 13:14 10. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) 3:S Komentáře
26.10.2018 17:00 10. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
15.10.2018 17:33 10. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) 3:S Komentáře
01.10.2018 00:10 6. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) S:S
25.09.2018 20:33 6. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) 3:S Komentáře
19.09.2018 19:30 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 0:3
18.09.2018 19:30 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím