Načítám…
Image 1

Jan Sachl (28 let)

ID: 28384

Praha

  • 138 zápasů

    od roku 2017
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Badminton Arena Skalka
  • 174 /512
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 61
    Zápasů v lize ( 31 / 12 / 18) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

9 . Úroveň A

266 bodů
100. místo (94. místo v mužích)
P.G. J.L. M.D. P.N. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Gnan
3:0 3:0
3:S
20 14 314
2 .
Image 1
Jaroslav Losenický
3:0 3:s 13 11 304
3 .
Image 1
Michal Drusan
0:3 3:1
3:S
12 0 292
4 .
Image 1
Pavel Nový
0:3 0:3 1:3
3:S
7 -11 276
5 .
Image 1
Jan Sachl
S:3
s:3
S:3
S:3
0 -14 266

8 . Úroveň C

295 bodů
79. místo (74. místo v mužích)
S.G. P.G. P.H. J.S. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Shubham Gupta
3:0 3:1
3:S
3:0 26 14 340
2 .
Image 1
Petr Gnan
0:3 3:1
3:S
3:1 18 11 329
3 .
Image 1
Pavel Hrbotický
1:3 1:3
3:S
3:1 14 0 314
4 .
Image 1
Jan Sachl
S:3
S:3
S:3
3:1 6 -11 295
5 .
Image 1
Petr Vanek
0:3 1:3 1:3 1:3 3 -14 289

8 . Úroveň C

288 bodů
73. místo (69. místo v mužích)
V.N. J.P. J.S. V.S. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Navrátil
3:2
3:2
3:S
3:1
22 14 316
2 .
Image 1
Jaroslav Popek
2:3
3:2
3:S
3:1
19 11 310
3 .
Image 1
Jan Sachl
2:3
2:3
3:S
S:S 8 0 288
4 .
Image 1
Vojtěch Starý
S:3
S:3
S:3
3:2 5 -11 274
5 .
Image 1
Petr Vašků
1:3
1:3
S:S 2:3 2 -14 268

Jarní sezóna 2020

10 . Úroveň C

373 bodů
82. místo (78. místo v mužích)
M.S. J.S. J.P. P.G. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Sichrovský
3:1
3:2
3:0
3:0 25 14 379
2 .
Image 1
Jan Sachl
1:3
3:0
3:0 3:0 22 11 373
3 .
Image 1
Ján Puškár
2:3
0:3
3:1
3:2
13 0 353
4 .
Image 1
Petr Gnan
0:3
0:3
1:3
3:2
6 -11 335
5 .
Image 1
Mery Kejklíček
0:3 0:3
2:3
2:3
4 -14 330

11 . Úroveň B

391 bodů
94. místo (90. místo v mužích)
J.S. D.H. K.F. Z.L. M.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sachl
3:2 3:0 S:S 3:0 17 14 391
2 .
Image 1
Daniela Honková
2:3 2:3 1:3 3:2 10 11 381
3 .
Image 1
Karel Franta
0:3 3:2 S:S 3:1 9 0 369
4 .
Image 1
Zdenek Lvovsky
S:S 3:1 S:S 3:1 8 -11 357
5 .
Image 1
Martin Mastalir
0:3 2:3 1:3 1:3 4 -14 350

10 . Úroveň B

394 bodů
111. místo (106. místo v mužích)
M.". J.H. š.v. J.S. T.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Matěj "Multisport" Procházka
3:0
3:0 0:3 2:3 16 14 430
2 .
Image 1
Jakub Hlista
0:3
2:3 3:2
3:S
13 11 424
3 .
Image 1
šimon vojta
0:3 3:2
S:S
3:2 8 0 408
4 .
Image 1
Jan Sachl
3:0 2:3
S:S
S:S 5 -11 394
5 .
Image 1
Tomas Ludvik
3:2
S:3
2:3 S:S 5 -14 391

Jarní sezóna 2018

9 . Úroveň D

219 bodů
105. místo (103. místo v mužích)
V.W. M.K. P.B. J.S. J.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Wagner
3:1 3:2 2:3 2:3 28 0 223
2 .
Image 1
Martin Kučera
1:3 2:3 3:1 3:1 28 0 223
3 .
Image 1
Petr Bulawa
2:3 3:2 2:3 3:2 26 0 221
4 .
Image 1
Jan Sachl
3:2 1:3 3:2 2:3 24 0 219
5 .
Image 1
Jaroslav Fibichr
3:2 1:3 2:3 3:2 24 0 219

8 . Úroveň C

205 bodů
119. místo (116. místo v mužích)
P.H. P.D. J.M. J.Č. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Holý
3:2 3:1 3:1
3:S
41 0 251
2 .
Image 1
Pavel Dvořák
2:3
2:3
3:2 3:0 30 0 240
3 .
Image 1
Jakub Mareš
1:3
3:2
3:2 3:S 30 0 240
4 .
Image 1
Jiří Čumpelík
1:3 2:3 2:3 S:S 5 0 215
5 .
Image 1
Jan Sachl
S:3
0:3 S:3 S:S -5 0 205

9 . Úroveň C

231 bodů
88. místo (86. místo v mužích)
R.S. J.S. R.J. V.W. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Rostislav Supa
3:S
3:S
3:0 3:S 43 0 238
2 .
Image 1
Jan Sachl
S:3 3:0 3:0 3:S 36 0 231
3 .
Image 1
Roman Jasenovec
S:3
0:3 3:2 3:S 19 0 214
4 .
Image 1
Vojtěch Wagner
0:3 0:3 2:3 3:1 15 0 210
5 .
Image 1
Jan Bejkovský
S:3 S:3 S:3 1:3 2 0 197

10 . Úroveň A

205 bodů
117. místo (115. místo v mužích)
J.S. M.K. J.S. M.R. R.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Suchý
3:1
3:2
3:0
3:0
46 0 226
2 .
Image 1
Martin Kučera
1:3
3:2
3:1
2:3
26 0 206
3 .
Image 1
Jan Sachl
2:3 2:3 2:3 3:0 25 0 205
4 .
Image 1
Martin Rusek
0:3
1:3
3:2 3:2 20 0 200
5 .
Image 1
Radek Fidrant
0:3
3:2
0:3 2:3 13 0 193

Podzimní sezóna 2017

10 . Úroveň C

199 bodů
107. místo (103. místo v mužích)
J.S. T.B. J.D. J.H. J.M. T.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sachl
3:2 2:3 3:2 3:1
3:S
34 0 199
2 .
Image 1
Tomáš Blahovec
2:3
2:3
3:0
3:1
3:1
34 0 199
3 .
Image 1
Jakub Dutka
3:2
3:2
3:1
1:3
3:1
34 0 199
4 .
Image 1
Jakub Hlista
2:3
0:3
1:3
3:1
3:2 21 0 186
5 .
Image 1
Jan Mikeš
1:3
1:3
3:1
1:3
S:S 11 0 176
6 .
Image 1
Tomas Ludvik
S:3
1:3
1:3
2:3 S:S 3 0 168

9 . Úroveň D

180 bodů
142. místo (135. místo v mužích)
T.B. V.S. T.L. M.R. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Bolard
1:3
3:0
3:0
3:S
38 0 218
2 .
Image 1
Viktor Svoboda
3:1
3:S 1:3 3:S 33 0 213
3 .
Image 1
Tomas Ludvik
0:3
S:3 3:0 3:S 23 0 203
4 .
Image 1
Martin Rusek
0:3
3:1 0:3 3:S 21 0 201
5 .
Image 1
Jan Sachl
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 180

10 . Úroveň C

205 bodů
100. místo (95. místo v mužích)
J.S. R.V. F.K. T.R. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sachl
3:0
2:3
3:0 3:S 40 0 205
2 .
Image 1
Radek Vrábel
0:3 3:0
3:0
3:S 36 0 201
3 .
Image 1
Filip Kratochvíl
3:2
0:3
3:0
3:2
31 0 196
4 .
Image 1
Tom Ristovský
0:3
0:3
0:3
3:S 10 0 175
5 .
Image 1
Jan Mikeš
S:3 S:3
2:3
S:3 4 0 169

Letní sezóna 2017

10 . Úroveň B

151 bodů
93. místo (90. místo v mužích)
J.S. J.Č. M.C. A.Ř. P.K. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sachl
3:0 3:0 3:1 3:2 3:0 46 0 151
2 .
Image 1
Jiří Čeněk
0:3 3:1 3:2 3:S 3:0 34 0 139
3 .
Image 1
Martin Chaloupka
0:3 1:3 3:1
2:3
3:0
24 0 129
4 .
Image 1
Andrea Řeháková
1:3 2:3 1:3 0:3 3:0 17 0 122
5 .
Image 1
Pavel Kral
2:3 S:3
3:2
3:0 S:S 16 0 121
6 .
Image 1
Jakub Machat
0:3 0:3
0:3
0:3 S:S -4 0 101

15 . Úroveň C

64 bodů
189. místo (164. místo v mužích)
J.S. M.B. M.T. J.M. P.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Sachl
3:0 3:0 3:0 3:S 49 0 64
2 .
Image 1
Michal Beneš
0:3 3:2 3:1 3:S 30 0 45
3 .
Image 1
Martina Tremlova
0:3 2:3
3:1
3:S 25 0 40
4 .
Image 1
Jana Malá
0:3 1:3
1:3
3:S 14 0 29
5 .
Image 1
Pablo Maldonado
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.09.2020 10:11 9. Pavel Nový S:3 Komentáře
16.09.2020 18:48 9. Michal Drusan S:3 Komentáře
15.09.2020 14:43 9. Petr Gnan S:3 Komentáře
29.07.2020 10:30 8. Shubham Gupta S:3 Komentáře
28.07.2020 16:47 8. Petr Gnan S:3 Komentáře
28.07.2020 12:12 8. Pavel Hrbotický S:3 Komentáře
21.07.2020 18:30 8. Petr Vanek Badminton Arena Skalka 3:1
13.07.2020 00:10 8. Petr Vašků S:S
10.07.2020 15:30 8. Jaroslav Popek Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
08.07.2020 22:44 8. Vojtěch Starý 3:S Komentáře
07.07.2020 19:00 8. Vojtěch Navrátil Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
15.06.2020 19:00 10. Mery Kejklíček Badminton Arena Skalka 3:0
09.06.2020 18:00 10. Petr Gnan Badminton Arena Skalka 3:0
01.06.2020 19:00 10. Michal Sichrovský Badminton Arena Skalka 1:3
25.05.2020 18:00 10. Ján Puškár Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
21.05.2020 00:10 11. Zdenek Lvovsky S:S
19.05.2020 18:00 11. Karel Franta Badminton Arena Skalka 3:0
07.05.2020 16:00 11. Daniela Honková Hamr Braník 3:2
28.04.2020 15:00 11. Martin Mastalir Hamr Braník 3:0
04.03.2020 00:10 10. Tomas Ludvik S:S
01.03.2020 21:14 10. šimon vojta S:S Komentáře
24.02.2020 19:00 10. Jakub Hlista Badminton Arena Skalka 2:3
10.02.2020 19:00 10. Matěj "Multisport" Procházka Hamr Braník 3:0
28.05.2018 19:00 9. Vojtěch Wagner Badminton Arena Skalka 3:2
27.05.2018 19:00 9. Petr Bulawa Hamr Štěrboholy 3:2
24.05.2018 18:00 9. Martin Kučera Hamr Štěrboholy 1:3
15.05.2018 18:00 9. Jaroslav Fibichr 2:3
02.05.2018 10:29 8. Jiří Čumpelík S:S
29.04.2018 19:00 8. Petr Holý S:3 Komentáře
09.04.2018 18:00 8. Pavel Dvořák Hamr Štěrboholy 0:3
26.03.2018 20:00 9. Vojtěch Wagner Hamr Braník 3:0
19.03.2018 18:00 9. Roman Jasenovec SportCentrum JEREMI 3:0
23.02.2018 12:00 10. Martin Rusek 2:3
21.02.2018 16:00 10. Martin Kučera Hamr Štěrboholy 2:3
19.02.2018 17:00 10. Jakub Suchý Badminton Arena Skalka 2:3
11.02.2018 21:00 10. Radek Fidrant Badminton Arena Skalka 3:0
30.01.2018 12:00 10. Jan Mikeš 3:1
29.01.2018 19:00 10. Jakub Hlista Badminton Arena Skalka 3:2
25.01.2018 19:30 10. Jakub Dutka Badminton Arena Skalka 2:3
15.01.2018 21:00 10. Tomáš Blahovec Badminton Arena Skalka 3:2
29.11.2017 09:00 9. Martin Rusek S:3
27.11.2017 01:00 9. Viktor Svoboda Badminton Arena Skalka S:3
23.10.2017 14:00 10. Filip Kratochvíl 2:3 Komentáře
19.10.2017 18:00 10. Radek Vrábel Sportcentrum Step 3:0
18.10.2017 14:00 10. Tom Ristovský Sportcentrum Step 3:0
20.09.2017 18:00 10. Pavel Kral Sportcentrum Step 3:2
15.09.2017 18:00 10. Martin Chaloupka Hamr Štěrboholy 3:0
14.09.2017 17:30 10. Jakub Machat Hamr Braník 3:0
12.09.2017 18:00 10. Andrea Řeháková Badminton Arena Skalka 3:1
06.09.2017 21:00 10. Jiří Čeněk Hamr Braník 3:0
01.09.2017 09:36 15. Pablo Maldonado 3:S
31.08.2017 19:00 15. Michal Beneš Hamr Braník 3:0
20.08.2017 18:00 15. Martina Tremlova Sportcentrum Step 3:0
10.08.2017 18:30 15. Jana Malá 3:0
9. Jan Bejkovský 3:S
9. Tomáš Bolard S:3 Komentáře
10. Jan Mikeš 3:S
10. Tomas Ludvik 3:S Komentáře
9. Tomas Ludvik S:3
8. Jakub Mareš S:3
9. Rostislav Supa S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím