No photo

Petr Pampel (25 let)

ID: 20134

Praha

  • 114 zápasů

    od roku 2014
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sportcentrum Step
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 81
    Zápasů v lize ( 41 / 29 / 11) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

6 . Úroveň A

37 bodů
38. místo (30. místo v mužích)
Laz… Ino… Ner… MoKa 2RUN B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:S
3:0 3:1
3:S
14 0 38
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
S:S
3:0 3:2
3:S
13 0 37
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3 0:3 3:0
3:S
11 0 35
4 . 1:3 2:3 0:3
3:S
8 0 32
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 24

6 . Úroveň A

36 bodů
38. místo (33. místo v mužích)
Nep… Mat… Ino… MoKa Psy… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:2
3:2 3:0 3:0 20 0 44
2 .
2:3
3:0
3:1
3:0
19 0 43
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3
0:3
3:1 3:1 12 0 36
4 . 0:3
1:3
1:3 3:0 8 0 32
5 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
0:3
0:3
1:3 0:3 1 0 25

6 . Úroveň B

65 bodů
39. místo (33. místo v mužích)
Mat… Ino… Sta… Jak… Erka B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
1:3
3:1
3:0 3:0 39 0 69
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:1
3:1
S:3 3:0 35 0 65
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
1:3
3:1
3:S 25 0 55
4 .
Jak to mám vedět !! (K. Šajnerová + T. Chlum)
0:3 3:S
1:3
1:3 14 0 44
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3 S:3 3:1 11 0 41

7 . Úroveň C

64 bodů
40. místo (35. místo v mužích)
Ino… Pat… HoPe Gum… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:0
3:1
3:0 49 0 64
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 3:0 3:0 34 0 49
3 .
1:3
0:3
3:1
18 0 33
4 . 0:3 0:3
1:3
3 0 18

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň A

33 bodů
77. místo (57. místo v mužích)
MAD… Bož… Erka Ino… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
2:3
3:1 S:S 3:0 23 0 53
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 1:3 0:3 3:2 11 0 41
4 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3 S:S 3:0 S:S 3 0 33
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + R. Kuchtová)
0:3 0:3 2:3 S:S -1 0 29

7 . Úroveň A

57 bodů
57. místo (47. místo v mužích)
Tra… Ino… Jem… ČT… Bob… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
1:3 3:S 3:1 3:S 33 0 63
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:1 3:S 3:1 S:S 27 0 57
3 .
Jemná ručka (M. Česák + L. Nováková)
S:3 S:3 S:3
3:2
9 0 39
4 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
1:3 1:3 3:S S:S 9 0 39
5 .
Bobánci (A. Todorov + J. Vybíral)
S:3 S:S
2:3
S:S -6 0 24

7 . Úroveň D

53 bodů
65. místo (54. místo v mužích)
Bez… MAD… Ino… Luk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
3:0 1:3 3:1 35 0 65
2 . 0:3 3:2 3:0 29 0 59
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:1 2:3 1:3 23 0 53
4 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
1:3 0:3 3:1 18 0 48

6 . Úroveň A

55 bodů
61. místo (52. místo v mužích)
eL… Zde… Sta… VEL… Ino… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:2
3:1
3:1 S:S 26 0 71
2 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3
3:0
1:3 2:3 23 0 68
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
0:3
3:2
1:3
13 0 58
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3 3:1
2:3
S:S
12 0 57
5 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
S:S 3:2
3:1
S:S
10 0 55

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň B

74 bodů
49. místo (40. místo v mužích)
Nez… Hov… Žlu… Ino… Admi B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:1
3:0
3:S
47 0 107
2 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
0:3
3:0
3:0
3:S 36 0 96
3 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
0:3
3:2 3:S 21 0 81
4 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3
0:3
2:3 3:S 14 0 74
5 .
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 60

6 . Úroveň A

34 bodů
66. místo (54. místo v mužích)
Bož… Ino… Kra… Drá… Nep… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
3:2
3:1 3:0 S:S 28 0 73
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3
S:S S:S S:S -11 0 34
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3 S:S S:S S:S -13 0 32
4 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3 S:S S:S S:S -15 0 30
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
S:S S:S S:S S:S -20 0 25

6 . Úroveň A

72 bodů
46. místo (37. místo v mužích)
Bil… VŠE… Ino… VEL… Myd… Srš… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:1 3:0
2:3
3:S 39 0 84
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
3:2
3:2
3:2
3:S
31 0 76
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
1:3
2:3
3:2
3:2 3:S 27 0 72
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
2:3
2:3
3:0
3:S
24 0 69
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
3:2
2:3 2:3
0:3
3:S
21 0 66
6 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

5 . Úroveň A

72 bodů
45. místo (36. místo v mužích)
Jež… Žlu… Nep… Ino… Two… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:0 3:0 3:S 47 0 107
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3 3:1 3:1 3:S 34 0 94
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3 1:3 3:0
3:S
25 0 85
4 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3 1:3 0:3 3:S 12 0 72
5 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
S:3 S:3
S:3
S:3 0 0 60

Letní sezóna 2017

6 . Úroveň B

67 bodů
37. místo (32. místo v mužích)
Ino… VK Ner… Erka Drá… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3 3:1 3:1
3:1
37 0 67
2 . 3:2 3:0 3:0 S:S 30 0 60
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3 0:3 3:0 3:0 28 0 58
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3 0:3 0:3
2:3
6 0 36
5 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
1:3
S:S 0:3
3:2
6 0 36

6 . Úroveň B

53 bodů
47. místo (39. místo v mužích)
Mat… Zde… Ino… Bil… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:1
3:1 40 0 70
2 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 3:1 3:2 3:0 37 0 67
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3
1:3 2:3 3:0 23 0 53
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3
2:3 3:2 2:3 19 0 49
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3 0:3 0:3 3:2 11 0 41

6 . Úroveň A

47 bodů
51. místo (43. místo v mužích)
Uje… Two… Ino… Pup… Drá… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:1
2:3 3:0 3:0 41 0 71
2 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
1:3
3:1
3:0
3:0 39 0 69
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:2
1:3
S:S 3:1 17 0 47
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
0:3
S:S
3:0
8 0 38
5 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3 0:3 1:3
0:3
2 0 32

7 . Úroveň A

53 bodů
48. místo (39. místo v mužích)
Uje… Ino… Kos… Lan… Erka slu… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
2:3
3:0
3:1 3:0
3:0
42 0 57
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:2 1:3 3:0 3:1 3:0 38 0 53
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
3:1
0:3
3:0
3:1
28 0 43
4 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
1:3 0:3
3:0
2:3 3:1 24 0 39
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 1:3
0:3
3:2 3:1 18 0 33
6 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3
0:3
1:3
1:3 1:3 6 0 21

Jarní sezóna 2017

7 . Úroveň A

43 bodů
58. místo (49. místo v mužích)
Kra… OVČ… Ino… Pus… Sat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 65
2 . 1:3
3:1
3:0
3:0 39 0 54
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3
1:3
3:0 3:0 28 0 43
4 . 0:3
0:3
0:3 3:0 13 0 28
5 .
Satchmo team (Z. Schlibener + L. Šaňková)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 15

6 . Úroveň B

37 bodů
66. místo (51. místo v mužích)
Mat… Squ… Zde… HoPe Kos… Ino… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
1:3
3:2
3:1
3:0
3:0
38 0 68
2 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
3:1
3:0 S:S
3:0
3:0
35 0 65
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3
0:3 3:0 3:1 3:1 31 0 61
4 .
1:3
S:S 0:3
3:0
3:2
15 0 45
5 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
0:3
1:3
0:3
3:1
11 0 41
6 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3
0:3
1:3
2:3
1:3
7 0 37

7 . Úroveň D

47 bodů
52. místo (44. místo v mužích)
Cub… Ino… Mar… Zul… 2ST… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
3:1
3:0
2:3
3:S
38 0 53
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
1:3 3:2 3:1 3:S 32 0 47
3 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
0:3
2:3 3:2
3:S
23 0 38
4 .
3:2
1:3 2:3 S:S 10 0 25
5 .
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 10

7 . Úroveň B

52 bodů
46. místo (39. místo v mužích)
Bor… Ino… Kos… Pet… Sat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 67
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3
3:0
3:0
3:1 37 0 52
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
0:3
3:1
3:0
24 0 39
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
0:3
0:3
1:3
3:2
11 0 26
5 .
Satchmo team (Z. Schlibener + L. Šaňková)
0:3
1:3
0:3
2:3
6 0 21

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
30.09.2018 20:56 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) S:S Komentáře
23.09.2018 20:00 6. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Hamr Štěrboholy 3:2
23.09.2018 18:30 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Hamr Štěrboholy 3:0
20.09.2018 20:53 6. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) 3:S Komentáře
30.08.2018 18:30 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
26.08.2018 13:00 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 2:3
23.08.2018 20:00 6. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 3:1
22.08.2018 17:30 6. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) Sportcentrum Step 3:1
02.08.2018 18:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
27.07.2018 18:00 6. Erka (D. Miková, O. Mika) Hamr Štěrboholy 3:0
26.07.2018 18:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:1 Komentáře
26.06.2018 19:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
25.06.2018 18:00 7. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Sportcentrum Step 3:0
25.06.2018 18:00 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 3:0
04.06.2018 09:42 7. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) S:S
04.06.2018 09:42 7. Martin Tožička (M. Tožička, R. Kuchtová) S:S
21.05.2018 19:30 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:0
20.05.2018 20:00 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 0:3
02.05.2018 10:28 7. Bobánci (A. Todorov, J. Vybíral) S:S
16.04.2018 20:00 7. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 3:1
05.04.2018 20:30 7. ČT power (Z. Schlibener, P. Kalina) Hamr Braník 3:1
31.03.2018 15:00 7. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 1:3
26.03.2018 20:30 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Braník 2:3
20.03.2018 18:30 7. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Braník 3:1
27.02.2018 19:30 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
14.02.2018 19:30 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 3:2
31.01.2018 19:30 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
25.01.2018 20:30 5. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
16.01.2018 19:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Badminton Arena Skalka 2:3
02.01.2018 10:20 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) S:S
02.01.2018 10:20 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) S:S
02.01.2018 10:20 6. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) S:S
04.12.2017 19:00 6. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
30.11.2017 20:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) 3:2 Komentáře
25.11.2017 15:00 6. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) Sportcentrum Step 3:2
15.11.2017 19:00 6. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) 1:3
08.11.2017 19:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) 2:3 Komentáře
31.10.2017 20:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) 1:3
23.10.2017 20:00 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Sportcentrum Step 0:3
20.10.2017 20:00 5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 0:3
26.09.2017 19:00 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Sportcentrum Step 3:1
20.09.2017 20:00 6. VK (V. Pavluch, K. Syrová) Sportcentrum Step 2:3
14.09.2017 19:30 6. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:1
05.09.2017 19:00 6. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
24.08.2017 16:00 6. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Sportcentrum Step 2:3
18.08.2017 18:30 6. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Sportcentrum Step 3:0
08.08.2017 18:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
07.08.2017 18:30 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Sportcentrum Step 1:3
01.08.2017 14:51 6. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) S:S
31.07.2017 19:00 6. Two Towers (Z. Schlibener, L. Hoch) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
19.07.2017 18:30 6. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Sportcentrum Step 3:2
18.07.2017 18:00 6. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) Sportcentrum Step 3:1
26.06.2017 21:00 7. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Sportcentrum Step 3:0
15.06.2017 18:00 7. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Sportcentrum Step 3:2
12.06.2017 19:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Sportcentrum Step 1:3
09.06.2017 19:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:1
06.06.2017 18:30 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Výstaviště Holešovice 3:0
29.05.2017 20:00 7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
25.05.2017 18:00 7. Satchmo team (Z. Schlibener, L. Šaňková) Sportcentrum Step 3:0
24.05.2017 18:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0
10.05.2017 21:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 0:3
28.04.2017 17:00 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Braník 1:3
27.04.2017 19:00 6. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
20.04.2017 20:00 6. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
08.04.2017 14:00 6. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
08.04.2017 14:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
15.03.2017 20:00 7. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) 1:3
09.03.2017 20:30 7. Zuluk (Z. Seifertová, L. Melichar) Sportcentrum Step 3:1
08.03.2017 20:30 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Sportcentrum Step 3:2
28.02.2017 20:00 7. Petra Drobišová (P. Drobišová, Z. Drobiš) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
27.02.2017 20:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
23.02.2017 20:00 7. Satchmo team (Z. Schlibener, L. Šaňková) Sportcentrum Step 3:1
09.02.2017 20:00 7. Boris & Lucia (B. Palaščak, L. Tomešková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
5. Admi (A. Dvořák, M. Horak) 3:S
7. 2STARS (Z. Kolaříková, E. Perski) 3:S
6. Sršni Písek (A. Lejčar, D. Nahodil) 3:S
7. Jemná ručka (M. Česák, L. Nováková) 3:S
6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) S:S
5. Two Towers (Z. Schlibener, L. Hoch) 3:S
6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) S:S Komentáře
6. Jak to mám vedět !! (K. Šajnerová, T. Chlum) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím