Načítám…
Image 1

Petr Pampel (30 let)

ID: 20134

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (25/48)

  • 203 zápasů

    od roku 2014
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 31 /85
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 89
    Zápasů v lize ( 38 / 36 / 15) 0 turnajů
  • 51%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

5 . Úroveň A

87 bodů
25. místo (19. místo v mužích)
Luc… Bro… Gar… Rak… Rep… Des… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:1
3:0
3 30 93 6:1
2 . 3:1 2 25 87 3:1
3 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
1:3 3:0 2 12 74 4:3
4 .
Rakety v sukni (I. Pechová + Z. Novotná)
1:3
0 10 70 1:3
5 .
Repíci (R. Husák + E. Gergelová)
0:3 0 4 64 0:3
6 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
0:3
0 0 60 0:3

7 . Úroveň A

76 bodů
38. místo (27. místo v mužích)
Bro… Dre… Row… Fre… Báb… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:1 1:3 3:0 6 30 76 10:4
2 .
Dream Team (D. Hovanec + G. RAIKWAPARN)
0:3 3:1 3:S 3:1 6 25 71 9:5
3 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
1:3 1:3 3:S 3:0 4 12 56 8:6
4 .
Freedom (T. Chumlen + M. Marková)
3:1 S:3 S:3 3:0 4 4 48 6:7
5 . 0:3 1:3 0:3 0:3 0 0 40 1:12

7 . Úroveň A

50 bodů
42. místo (28. místo v mužích)
Row… Bro… A&B Vod… Vos… Odh… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
3:S
3:1 1:3 3:0 5 30 55 10:7
2 . 3:0 S:S 3:0 3:0 S:S 5 25 50 9:6
3 .
S:3
S:S 3:0 3:1 3:0 5 12 37 9:7
4 .
Vodaři (N. Vypior + M. Zdvořák)
1:3 0:3 0:3 3:0 3:0 3 12 35 7:9
5 .
VostrýVostružiny (M. Sychrová + M. Petrikovičová)
3:1 0:3 1:3 0:3 3:0 3 4 27 7:10
6 .
Odhodlaní Šmoulové (L. Miltová + D. Kolenčík)
0:3 S:S 0:3 0:3 0:3 0 0 20 0:15

Podzimní sezóna 2023

6 . Úroveň A

44 bodů
41. místo (29. místo v mužích)
Mír… Tym… A&B Bro… Row… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
3:1 3:1 3:1 3:0 8 30 78 12:3
2 .
Tymi team (P. Tymeš + R. Tymeš)
1:3 3:1 3:1 3:0 6 25 71 10:5
3 . 1:3 1:3 S:S 3:1 2 12 54 5:10
4 . 1:3 1:3 S:S S:S 0 4 44 2:12
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3 0:3 1:3 S:S 0 0 40 1:12

6 . Úroveň A

56 bodů
38. místo (27. místo v mužích)
Kos… Ocá… Bro… Vod… Mik… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:1 3:0 3:0 3:0 8 30 78 12:1
2 .
Ocásci (F. Ocásek + K. Levá)
1:3 3:0 3:0 3:0 6 25 71 10:3
3 . 0:3 0:3
3:S
3:0 4 12 56 6:6
4 .
Vodaři (N. Vypior + M. Zdvořák)
0:3 0:3
S:3
3:S 2 4 46 3:9
5 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3 0:3 S:3 0 0 40 0:12

7 . Úroveň A

57 bodů
44. místo (30. místo v mužích)
Wak… Des… Bro… Ocá… Poo… Mik… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
3:0 2:3 3:1 3:0 3:0 6 30 76 14:4
2 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
0:3 3:0 3:2 3:0 3:0 6 25 71 12:5
3 . 3:2 0:3 3:2
S:3
3:0 5 12 57 9:10
4 .
Ocásci (F. Ocásek + K. Levá)
1:3 2:3 2:3 3:0 3:0 3 12 55 11:9
5 .
Poolakad Tšehhis (S. Kulpa + P. Piszcz)
0:3 0:3
3:S
0:3 3:1 3 4 47 6:10
6 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3 0:3 0:3 1:3 0 0 40 1:15

6 . Úroveň A

74 bodů
39. místo (29. místo v mužích)
Šim… Nou… Bro… Shu… Pie… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:1
3:S 3:0
3:S
8 30 98 12:1
2 .
Nou prešr (J. Zawi + H. Zawi)
1:3
3:0 3:0
3:S
6 25 91 10:3
3 . S:3 0:3 3:2 S:S 2 12 74 3:8
4 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
0:3 0:3 2:3 3:S 2 4 66 5:9
5 .
Pieces of paper (P. Hušek + M. Žďárský)
S:3
S:3
S:S S:3 0 0 60 0:9

Letní sezóna 2023

7 . Úroveň A

38 bodů
46. místo (33. místo v mužích)
Sma… Gar… Shu… Bro… Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Smashes before bitches (D. Nguyen + T. Zhang)
0:3
3:2
3:0
3:0
19 14 73 9:5
2 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
3:0
S:S 3:2 3:0 17 11 68 9:2
3 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
2:3
S:S
3:S
3:2 11 0 51 8:5
4 .
0:3
2:3
S:3
3:0 9 -11 38 5:9
5 .
VostrýVostružiny (M. Sychrová + M. Petrikovičová)
0:3
0:3 2:3 0:3 2 -14 28 2:12

6 . Úroveň A

51 bodů
34. místo (21. místo v mužích)
Aje… Nep… Bro… Shu… Děr… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
1:3 3:0 3:0 3:S 21 14 75 10:3
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:1
S:S
3:0 3:S 17 11 68 9:1
3 . 0:3
S:S
3:0 3:S 11 0 51 6:3
4 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
0:3 0:3 0:3 3:S 6 -11 35 3:9
5 .
Děravé rakety (J. Beneš + M. Pohlová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 26 0:12

6 . Úroveň A

36 bodů
31. místo (21. místo v mužích)
Bez… Gar… Děr… Bro… Rep… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:1
3:1
3:0 3:0 26 14 80 12:2
2 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
1:3
3:1
3:S
3:0
20 11 71 10:4
3 .
Děravé rakety (J. Beneš + M. Pohlová)
1:3
1:3 3:0 3:0 16 0 56 8:6
4 . 0:3
S:3
0:3 3:0 7 -11 36 3:9
5 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 26 0:12

6 . Úroveň A

67 bodů
32. místo (19. místo v mužích)
Aje… Bro… Šim… Wak… Shu… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 81 12:1
2 . 1:3 1:3 3:0 3:0 16 11 67 8:6
3 . 0:3 3:1 3:0 2:3 15 0 55 8:7
4 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3 0:3 0:3
3:0
7 -11 36 3:9
5 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
0:3 0:3 3:2
0:3
5 -14 31 3:11

Jarní sezóna 2023

5 . Úroveň B

67 bodů
33. místo (21. místo v mužích)
Sve… Gar… Bro… Aje… Row… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:2 3:0
3:2
3:S
23 14 97 12:4
2 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
2:3 3:2
S:S
3:0
12 11 83 8:5
3 . 0:3 2:3 S:S 3:0 7 0 67 5:6
4 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
2:3
S:S
S:S
3:S
4 -3 61 5:3
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
S:3
0:3
0:3
S:3
0 -14 46 0:12

7 . Úroveň A

76 bodů
36. místo (24. místo v mužích)
Bro… Mír… Rep… Kra… Ver… Kos… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:S
3:0
3:0 3:1
2:3
22 14 76 14:4
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
S:3
3:0 3:1 3:0 3:0 22 11 73 12:4
3 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3
0:3
2:3
2:3
3:S
8 0 48 7:12
4 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 1:3
3:2
S:S
3:S
8 0 48 7:8
5 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3 0:3 3:2
S:S
3:S
8 -11 37 7:8
6 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:2
0:3
S:3
S:3
S:3
4 -14 30 3:14

6 . Úroveň B

83 bodů
45. místo (29. místo v mužích)
Kou… RET… Gar… Bro… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
3:0 3:0 3:0 3:1 27 14 121 12:1
2 .
RETRO team (K. Dunička + J. Šimandl)
0:3 3:2 3:0 3:2 17 11 108 9:7
3 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
0:3 2:3
3:0
3:2 14 0 94 8:8
4 . 0:3 0:3
0:3
3:1 6 -3 83 3:10
5 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
1:3 2:3 2:3 1:3 6 -14 72 6:12

6 . Úroveň B

103 bodů
35. místo (21. místo v mužích)
Aje… Bro… Wak… Ver… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
3:1 3:0 1:3 3:S 20 14 114 10:4
2 . 1:3 3:0 S:S 3:S 12 11 103 7:3
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3 0:3 3:S 3:S 12 0 92 6:6
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:1 S:S S:3 3:S 10 -3 87 6:4
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 66 0:12

Podzimní sezóna 2022

6 . Úroveň A

89 bodů
33. místo (21. místo v mužích)
Kra… Bro… Šim… Sno… Rep… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
3:0 3:1
3:S
3:0 26 14 100 12:1
2 . 0:3 3:2
3:S
3:0 18 11 89 9:5
3 . 1:3 2:3 0:3 3:0 10 0 70 6:9
4 .
Snowflakes (I. Peřina + A. Dubšík)
S:3
S:3
3:0
S:3
7 -11 56 3:9
5 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -14 52 3:9

5 . Úroveň B

49 bodů
39. místo (25. místo v mužích)
Emí… Hadi Aje… Lamy Bro… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:0
3:0
3:1
3:0
27 14 101 12:1
2 .
0:3
3:2
S:S
3:0 10 11 81 6:5
3 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3 2:3 2:3 3:1 10 0 70 7:10
4 .
1:3
S:S
3:2
3:2
9 -3 66 7:7
5 .
0:3
0:3 1:3
2:3
3 -14 49 3:12

5 . Úroveň B

93 bodů
31. místo (22. místo v mužích)
Luc… Mír… Bro… Šim… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 121 12:0
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3
3:1 2:3
3:S
14 11 105 8:7
3 .
0:3
1:3 3:1
3:S
13 0 93 7:7
4 .
0:3
3:2 1:3
3:S
12 -11 81 7:8
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

6 . Úroveň B

94 bodů
30. místo (20. místo v mužích)
MOS… Bro… Wak… Rep… Amu… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MOS365 (A. Makovský + V. Jirsa)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 99 12:3
2 . 2:3 3:0
3:0
3:0 23 11 94 11:3
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
1:3 0:3 3:0 3:1 14 0 74 7:7
4 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3
0:3
0:3
3:2
5 -3 62 3:11
5 . 0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 49 3:12

Letní sezóna 2022

5 . Úroveň A

48 bodů
37. místo (22. místo v mužích)
Emí… BBQ Sve… RET… Zad… Bro… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:2
3:0
3:S
3:0
3:S
25 14 99 15:2
2 .
BBQ (D. Deng + X. Wang)
2:3 3:1 3:2 3:0 3:2 20 11 91 14:8
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
1:3
3:S
3:1
3:S 15 0 75 10:7
4 .
RETRO team (K. Dunička + J. Šimandl)
S:3
2:3
S:3
3:0 3:0 13 0 73 8:9
5 .
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota + L. Rothova)
0:3 0:3
1:3
0:3
3:S
6 -11 55 4:12
6 .
S:3
2:3 S:3 0:3
S:3
2 -14 48 2:15

6 . Úroveň A

71 bodů
28. místo (17. místo v mužích)
Bro… Hop… Neř… MoKa HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 1:3 3:0 2:3 3:0 17 14 71 9:6
2 .
Hopíci (H. Pilát + K. Levá)
3:1 3:1
3:S
S:S
16 11 67 9:2
3 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3 1:3
3:S
3:S
13 0 53 7:6
4 . 3:2
S:3
S:3
3:1 11 -11 40 6:9
5 . 0:3
S:S
S:3
1:3 -1 -14 25 1:9

5 . Úroveň A

58 bodů
32. místo (18. místo v mužích)
Pat… Nep… Zad… Bro… Hop… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3
3:0 3:1 3:0 21 14 95 10:4
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:1
3:1 3:0
S:S
17 11 88 9:2
3 .
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota + L. Rothova)
0:3 1:3
3:1
3:1 13 0 73 7:8
4 . 1:3 0:3
1:3
3:0 9 -11 58 5:9
5 .
Hopíci (H. Pilát + K. Levá)
0:3
S:S
1:3 0:3 -1 -14 45 1:9

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
04.04.2024 18:00 5. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) BB Arena Štěrboholy 3:1
26.03.2024 18:00 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:1
20.03.2024 18:00 7. Freedom (T. Chumlen, M. Marková) SportCentrum JEREMI 1:3
14.03.2024 18:00 7. Dream Team (D. Hovanec, G. RAIKWAPARN) Sportcentrum Step 3:0
11.03.2024 17:30 7. Bábovky (P. Bujňáková, H. Cveková) Sportcentrum Step 3:0
01.03.2024 00:10 7. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) S:S
01.03.2024 00:10 7. Odhodlaní Šmoulové (L. Miltová, D. Kolenčík) S:S
27.02.2024 18:00 7. VostrýVostružiny (M. Sychrová, M. Petrikovičová) Sportcentrum Step 3:0
23.02.2024 17:30 7. Vodaři (N. Vypior, M. Zdvořák) Badminton Arena Skalka 3:0
08.02.2024 17:00 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Sportcentrum Step 3:0
01.02.2024 00:10 6. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) S:S
01.02.2024 00:10 6. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) S:S
31.01.2024 19:00 6. Tymi team (P. Tymeš, R. Tymeš) Sportcentrum Step 1:3
17.01.2024 18:00 6. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Sportovní centrum Olšanka 1:3
29.12.2023 11:00 6. Mikovi (D. Miková, O. Mika) Sportovní centrum Olšanka 3:0
29.12.2023 11:00 6. Ocásci (F. Ocásek, K. Levá) Sportovní centrum Olšanka 0:3
27.12.2023 11:30 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Sportcentrum Step 0:3
19.12.2023 12:54 6. Vodaři (N. Vypior, M. Zdvořák) 3:S Komentáře
26.11.2023 10:55 7. Poolakad Tšehhis (S. Kulpa, P. Piszcz) S:3 Komentáře
20.11.2023 18:00 7. Desi Boys (M. Kulkarni, V. Luthra) Sportcentrum Step 0:3
15.11.2023 17:00 7. Ocásci (F. Ocásek, K. Levá) Sportcentrum Step 3:2
10.11.2023 18:00 7. Mikovi (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:0
08.11.2023 18:00 7. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Sportovní centrum Olšanka 3:2
01.11.2023 00:10 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) S:3
01.11.2023 00:10 6. Pieces of paper (P. Hušek, M. Žďárský) S:S
30.10.2023 18:00 6. Shuttlecock time (J. Tlustý, E. Kareva) Sportcentrum Step 3:2
24.10.2023 18:00 6. Nou prešr (J. Zawi, H. Zawi) Sportcentrum Step 0:3
13.09.2023 18:48 7. Shuttlecock time (J. Tlustý, E. Kareva) S:3 Komentáře
13.09.2023 17:45 7. Smashes before bitches (D. Nguyen, T. Zhang) BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
13.09.2023 17:00 7. VostrýVostružiny (M. Sychrová, M. Petrikovičová) BB Arena Štěrboholy 3:0
11.09.2023 17:30 7. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) Badminton Arena Skalka 2:3
01.09.2023 00:10 6. Děravé rakety (J. Beneš, M. Pohlová) 3:S
31.08.2023 23:22 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) S:S Komentáře
29.08.2023 18:00 6. Ajeťáci 2.0 (F. Herink, Š. Mikulcová) Badminton Arena Skalka 0:3
10.08.2023 18:00 6. Shuttlecock time (J. Tlustý, E. Kareva) Sportcentrum Step 3:0
27.07.2023 19:33 6. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) S:3 Komentáře
25.07.2023 19:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 0:3
25.07.2023 17:30 6. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) Sportcentrum Step 3:0
13.07.2023 18:00 6. Děravé rakety (J. Beneš, M. Pohlová) Sportcentrum Step 0:3
30.06.2023 18:00 6. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Sportcentrum Step 3:0
29.06.2023 18:00 6. Ajeťáci 2.0 (F. Herink, Š. Mikulcová) Sportcentrum Step 1:3
20.06.2023 18:00 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Sportcentrum Step 1:3
03.06.2023 14:00 6. Shuttlecock time (J. Tlustý, E. Kareva) Sportcentrum Step 3:0
01.06.2023 00:10 5. Ajeťáci 2.0 (F. Herink, Š. Mikulcová) S:S
31.05.2023 17:00 5. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) Sportcentrum Step 2:3
28.05.2023 18:00 5. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) SportCentrum JEREMI 3:0
24.05.2023 19:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportovní centrum Olšanka 0:3
01.05.2023 20:00 7. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) SportCentrum JEREMI 3:1
01.05.2023 17:30 7. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 3:0
29.04.2023 15:48 7. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) 3:S Komentáře
18.04.2023 20:30 7. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
16.04.2023 17:00 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
30.03.2023 17:00 6. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Sportcentrum Step 3:1
25.03.2023 17:00 6. RETRO team (K. Dunička, J. Šimandl) Sportcentrum Step 0:3
16.03.2023 18:00 6. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
12.03.2023 19:00 6. Koukáš (L. Drahník, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 0:3
01.03.2023 00:10 6. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) S:S
01.03.2023 00:10 6. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) 3:S
01.03.2023 00:10 6. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) 3:0
23.02.2023 20:00 6. Ajeťáci 2.0 (F. Herink, Š. Mikulcová) BB Arena Štěrboholy 1:3
23.01.2023 10:54 6. Snowflakes (I. Peřina, A. Dubšík) 3:S Komentáře
17.01.2023 20:00 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Sportcentrum Step 3:2
12.01.2023 18:00 6. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) Sportcentrum Step 3:0
11.01.2023 20:00 6. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Sportcentrum Step 0:3
29.12.2022 18:00 5. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
22.12.2022 19:00 5. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
18.12.2022 14:00 5. Hadi (M. Hadrava, K. Hadrava) Sportcentrum Step 0:3
15.12.2022 18:30 5. Ajeťáci 2.0 (F. Herink, Š. Mikulcová) Sportcentrum Step 1:3
17.11.2022 10:00 5. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Sportcentrum Step 3:1
10.11.2022 20:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
07.11.2022 01:01 5. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) 3:S Komentáře
03.11.2022 19:00 5. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Sportcentrum Step 1:3
31.10.2022 19:00 6. Amumu (O. Suchan, N. Kvetonova) Sportcentrum Step 3:0
19.10.2022 19:00 6. MOS365 (A. Makovský, V. Jirsa) Sportcentrum Step 2:3
17.10.2022 18:00 6. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Sportcentrum Step 3:0
13.10.2022 20:30 6. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
03.10.2022 00:10 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) S:3
30.09.2022 19:36 5. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
30.09.2022 10:36 5. Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota, L. Rothova) S:3 Komentáře
27.09.2022 20:00 5. RETRO team (K. Dunička, J. Šimandl) Badminton Arena Skalka 0:3
11.09.2022 13:00 5. BBQ (D. Deng, X. Wang) Sportcentrum Step 2:3
29.08.2022 20:00 6. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sportcentrum Step 2:3
27.08.2022 11:00 6. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sportcentrum Step 3:0
25.08.2022 20:00 6. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Sportcentrum Step 3:0
22.08.2022 20:00 6. Hopíci (H. Pilát, K. Levá) Sportovní centrum Olšanka 1:3
25.07.2022 18:30 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
15.07.2022 18:00 5. Hopíci (H. Pilát, K. Levá) Sportovní centrum Olšanka 3:0
13.07.2022 18:00 5. Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota, L. Rothova) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
06.07.2022 10:30 5. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 1:3

Platební metody

Platební metody