Načítám…
Image 1

David Zobal (34 let)

ID: 42390

Praha

  • 73 zápasů

    od roku 2020
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 24 /97
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 73
    Zápasů v lize ( 29 / 8 / 36) 0 turnajů
  • 78%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2024

3 . Úroveň A

100 bodů
19. místo (13. místo v mužích)
Emí… H… Pet… RYZ… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 1:3
2:3
3:S
4 30 134 9:6
2 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
0:3
3:S
S:S
3:S
4 25 129 6:6
3 . 3:1
S:3
S:S
3:S
4 12 116 6:7
4 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:2
S:S S:S
3:S
4 4 108 6:8
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 100 0:12

Jarní sezóna 2024

2 . Úroveň A

140 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
Ten… RYZ… RRR Doh… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
3:2 3:1 3:2
3:S
8 30 178 12:5
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
2:3
3:2
3:0
3:S
6 25 171 11:5
3 . 1:3
2:3
3:1
3:S
4 12 156 9:7
4 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
2:3 0:3 1:3
3:S
2 4 146 6:9
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 140 0:12

1 . Úroveň A

140 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
KLON Bra… Dar… Ten… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:1
3:1
3:2
3:0
8 30 178 12:4
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
1:3
3:1 3:0 3:1 6 25 171 10:5
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
1:3
1:3 3:1 3:0 4 12 156 8:7
4 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
2:3
0:3 1:3 3:1 2 4 146 6:10
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
0:3
1:3 0:3 1:3 0 0 140 2:12

Podzimní sezóna 2023

2 . Úroveň A

151 bodů
5. místo (5. místo v mužích)
Ten… Nud… Bez… RYZ… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
3:2 3:1 3:0 3:1 8 30 158 12:4
2 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
2:3 3:1 3:1 3:2 6 25 151 11:7
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 1:3
3:2
3:1 4 12 136 8:9
4 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 1:3
2:3
3:2 2 4 126 6:11
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3 2:3 1:3 2:3 0 0 120 6:12

3 . Úroveň A

131 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Ten… Nud… SaB… Rus… IT… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
3:0 3:2 3:0 3:1 8 30 138 12:3
2 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
0:3 3:2 3:1 3:0 6 25 131 9:6
3 .
SaBaT Slaný (J. Matějovský + A. Matějovská)
2:3 2:3 3:0
3:S
4 12 116 10:6
4 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
0:3 1:3 0:3
3:S
2 4 106 4:9
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 0:3
S:3
S:3
0 0 100 1:12

8 . Úroveň A

55 bodů
45. místo (31. místo v mužích)
Nud… Vod… Rep… Row… JaMa Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:0 3:0 3:0
S:S
S:3 5 30 55 9:6
2 .
Vodaři (N. Vypior + M. Zdvořák)
0:3
3:2
3:0 3:1 S:S 5 25 50 9:9
3 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3
2:3
3:2 3:2
S:S
3 12 35 8:13
4 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3 0:3 2:3 3:1 3:1 3 12 35 8:11
5 .
S:S
1:3 2:3 1:3 3:1 2 4 26 7:13
6 .
VostrýVostružiny (M. Sychrová + M. Petrikovičová)
3:S S:S
S:S
1:3 1:3 2 0 22 5:12

Jarní sezóna 2023

7 . Úroveň A

46 bodů
55. místo (33. místo v mužích)
#be… A&B Rep… Dem… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
#bedas4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
3:0
3:0 0:3
3:S
20 14 94 9:3
2 .
0:3
3:1
3:S
3:S
18 11 89 9:4
3 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3 1:3
3:S
3:S
13 0 73 7:6
4 .
Demon Slayers (V. Bandi + S. Singh)
3:0
S:3
S:3
3:S
13 -11 62 6:6
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

Podzimní sezóna 2022

5 . Úroveň B

66 bodů
46. místo (32. místo v mužích)
Luc… Mír… Bro… Šim… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 121 12:0
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3
3:1 2:3
3:S
14 11 105 8:7
3 .
0:3
1:3 3:1
3:S
13 0 93 7:7
4 .
0:3
3:2 1:3
3:S
12 -11 81 7:8
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

Letní sezóna 2022

3 . Úroveň A

86 bodů
24. místo (12. místo v mužích)
Sta… Doh… H… Sta… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
3:0 2:3
3:0
3:S
22 14 136 11:3
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
0:3 3:0 3:2
3:S
18 11 129 9:5
3 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:2 0:3 3:1
3:S
17 0 117 9:6
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
2:3 1:3
3:S
9 -11 98 6:9
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86 0:12

Jarní sezóna 2022

2 . Úroveň A

148 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Sta… Hol… Nud… Past Lei… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
3:1 0:3 3:2 3:S 17 14 171 9:6
2 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
1:3 2:3 1:3 3:0 11 11 162 7:9
3 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:0 3:2 S:S S:S 8 0 148 6:2
4 . 2:3 3:1 S:S S:S 4 -11 133 5:4
5 . S:3 0:3 S:S S:S -4 -14 122 0:6

3 . Úroveň A

157 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Nud… Past Bez… Mír… Koť… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:1 3:2 3:0 3:2 23 14 157 12:5
2 . 1:3 3:1 3:0 3:1 20 11 151 10:5
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
2:3 1:3 3:1 3:0 16 0 136 9:7
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -11 115 4:11
5 .
Koťátka (E. Culková + J. Culek)
2:3 1:3 0:3 2:3 5 -14 111 5:12

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň A

141 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Nud… Pin… Rus… Luc… Ten… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 141 12:0
2 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
0:3
3:0
3:0
3:S
20 3 123 9:3
3 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
0:3
0:3
3:2
3:S
11 0 111 6:8
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 97 5:9
5 .
Tenisový pálky (V. Raja + K. Nevšímal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86 0:12

6 . Úroveň A

100 bodů
28. místo (20. místo v mužích)
Nud… Lab… Sof… MP LuKa Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 100 12:1
2 . 0:3
0:3
3:S
3:S 12 11 83 6:6
3 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
0:3
3:0
S:S 3:S 11 0 71 6:3
4 . 1:3
S:3
S:S 3:S 5 -11 54 4:6
5 .
S:3
S:3 S:3 S:3 0 -14 46 0:12

7 . Úroveň A

81 bodů
36. místo (23. místo v mužích)
Nud… Sof… HoPe Neř… Row… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:S 3:0 3:0 3:0 27 14 81 12:0
2 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
S:3
3:2
3:0
3:2
17 11 68 9:7
3 . 0:3
2:3
1:3
3:0 10 0 50 6:9
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
3:1
2:3 8 -11 37 5:10
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
2:3
0:3 3:2 7 -14 33 5:11

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň A

26 bodů
28. místo (17. místo v mužích)
Baz… Asp… Hrrr Liv… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:1
3:0
3:S
26 14 80 12:1
2 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 3:0 3:0
3:S
20 11 71 9:3
3 . 1:3 0:3
3:2
3:S
12 0 52 7:8
4 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 37 5:9
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26 0:12

4 . Úroveň A

47 bodů
24. místo (14. místo v mužích)
Emí… Pat… Kos… Nud… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
0:3
3:0
3:S
3:S
19 14 93 9:3
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:0
0:3
3:S
3:S
19 11 90 9:3
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 3:0 3:S 3:S 19 0 79 9:3
4 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3 S:S -2 -11 47 0:9
5 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
S:3
S:3
S:3 S:S -2 -14 44 0:9

2 . Úroveň A

86 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
Ene… VŠE… Bez… Sta… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:2 3:1 3:2
3:S
22 14 136 12:5
2 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
2:3 3:1 3:2
3:S
19 11 130 11:6
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 114 8:7
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3 2:3 1:3
3:S
11 -11 100 8:9
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86 0:12

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň B

133 bodů
30. místo (25. místo v mužích)
Fan… (Ho… Nud… Dám… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 161 12:1
2 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0:3 3:2 3:0 3:1 18 11 149 9:6
3 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
0:3 2:3
3:S
3:2 13 0 133 8:8
4 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
1:3 0:3
S:3
3:1 7 -11 116 4:10
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 1:3 2:3 1:3 4 -14 110 4:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.06.2024 20:45 3. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
09.06.2024 01:01 3. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) S:3 Komentáře
09.06.2024 01:01 3. H-TEAM (D. Honková, F. Herink) S:3 Komentáře
09.06.2024 01:01 3. PetEr (E. Annusova, P. Jelínek) S:3 Komentáře
07.03.2024 01:01 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) S:3 Komentáře
07.03.2024 01:01 2. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) S:3 Komentáře
07.03.2024 01:01 2. RRR (N. Cablé, G. Menon) S:3 Komentáře
07.03.2024 01:01 2. Tenisaci (J. Mazur, J. Kunc) S:3 Komentáře
29.02.2024 07:00 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) BB Arena Štěrboholy 1:3
20.02.2024 19:30 1. KLON (O. Němeček, L. Kučerová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
18.02.2024 20:00 1. Tenisaci (J. Mazur, J. Kunc) SportCentrum JEREMI 1:3
07.02.2024 19:00 1. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) BB Arena Letňany 0:3
17.01.2024 18:00 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) BB Arena Štěrboholy 3:1
09.01.2024 18:00 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:2
08.01.2024 20:30 2. Tenisaci (J. Mazur, J. Kunc) Hamr Braník 2:3
07.01.2024 09:00 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:1
17.12.2023 17:00 3. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) BB Arena Letňany 3:1
13.12.2023 20:30 3. Tenisaci (J. Mazur, J. Kunc) Sportcentrum Step 0:3
12.12.2023 07:00 3. SaBaT Slaný (J. Matějovský, A. Matějovská) Hamr Braník 3:2
10.12.2023 19:30 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 3:0
01.12.2023 00:10 8. VostrýVostružiny (M. Sychrová, M. Petrikovičová) S:3
30.11.2023 19:15 8. JaMa (J. Horská, M. Horský) S:S Komentáře
24.11.2023 07:00 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:0
21.11.2023 19:30 8. Vodaři (N. Vypior, M. Zdvořák) Hamr Braník 3:0
19.11.2023 20:00 8. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) Badminton Arena Skalka 3:0
07.03.2023 01:01 7. #bedas4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) S:3 Komentáře
07.03.2023 01:01 7. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) S:3 Komentáře
07.03.2023 01:01 7. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) S:3 Komentáře
07.03.2023 01:01 7. Demon Slayers (V. Bandi, S. Singh) S:3 Komentáře
07.11.2022 01:01 5. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) S:3 Komentáře
07.11.2022 01:01 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) S:3 Komentáře
07.11.2022 01:01 5. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) S:3 Komentáře
07.11.2022 01:01 5. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) S:3 Komentáře
07.07.2022 01:01 3. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
07.07.2022 01:01 3. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) S:3 Komentáře
07.07.2022 01:01 3. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) S:3 Komentáře
07.07.2022 01:01 3. H-TEAM (D. Honková, F. Herink) S:3 Komentáře
01.04.2022 00:10 2. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) S:S
01.04.2022 00:10 2. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) S:S
17.03.2022 18:30 2. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) Hamr Braník 3:2
13.03.2022 18:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 3:0
28.02.2022 19:00 3. Koťátka (E. Culková, J. Culek) BB Arena Štěrboholy 3:2
28.02.2022 17:00 3. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) BB Arena Štěrboholy 3:0
27.02.2022 17:00 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) BB Arena Štěrboholy 3:2
27.02.2022 16:00 3. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) BB Arena Štěrboholy 3:1
30.01.2022 18:00 4. Pindilové :-) (K. Třešková, O. Vomela) Badminton Arena Skalka 3:0
24.01.2022 19:39 4. Tenisový pálky (V. Raja, K. Nevšímal) 3:S Komentáře
16.01.2022 17:00 4. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) Hamr Braník 3:0
09.01.2022 19:30 4. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:0
29.11.2021 09:09 6. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) 3:S Komentáře
28.11.2021 17:00 6. LabTeam (K. Vitoušová, T. Hrašková) Sportcentrum Step 3:0
09.11.2021 16:00 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) Hamr Braník 3:1
07.11.2021 16:00 6. Sofasurfers (V. Vetešníková, H. Dědina) Badminton Arena Skalka 3:0
01.11.2021 00:10 7. Sofasurfers (V. Vetešníková, H. Dědina) 3:S
28.10.2021 12:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 3:0
21.10.2021 19:00 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:0
10.10.2021 16:00 7. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 3:0
08.08.2021 01:01 5. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) S:3 Komentáře
08.08.2021 01:01 5. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) S:3 Komentáře
08.08.2021 01:01 5. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) S:3 Komentáře
08.08.2021 01:01 5. Living Nuts (J. Oudes, M. Nahlovsky) S:3 Komentáře
02.08.2021 00:10 4. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) S:S
02.08.2021 00:10 4. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) S:3
01.08.2021 18:16 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
01.08.2021 16:13 4. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) S:3 Komentáře
07.06.2021 01:01 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) S:3 Komentáře
03.10.2020 09:00 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Braník 2:3
01.10.2020 17:30 5. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) SportCentrum JEREMI 0:3
29.09.2020 18:10 5. Dámy Nedámi (M. Vodičková, J. Ždichyncová) 3:S Komentáře
16.09.2020 17:30 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 3:2
2. Energit (P. Kozák, I. Pechová) S:3 Komentáře
2. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
2. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody