Tereza Hrašková

Tereza Hrašková (26 let)

ID: 24314

Praha

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko - Laborant

Facebook profil

  • 96 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sportcentrum Step
  • 330 /495
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 80
    Zápasů v lize ( 33 / 45 / 2) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

21 . Úroveň A

51 bodů
232. místo (40. místo v ženách)
E.G. T.H. M.B. P.N. S.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eva Gergelová
0 14 54
2 .
Image 1
Tereza Hrašková
0 11 51
3 .
Image 1
Martina Blahová
0 0 40
4 .
Image 1
Petr Novák
0 -11 29
5 .
Image 1
Shreya Acharya
0 -14 26

19 . Úroveň B

53 bodů
230. místo (40. místo v ženách)
Z.K. M.B. J.M. S.G. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zbyněk Kojecký
3:S
S:S
3:S
3:0 17 14 91
2 .
Image 1
Martin Bureš
S:3
3:2
3:S
2:3
13 11 84
3 .
Image 1
Jana Malá
S:S 2:3
3:S
3:2
11 0 71
4 .
Image 1
Samuel Galan
S:3
S:3
S:3
3:0 7 -3 64
5 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3
3:2
2:3
0:3 7 -14 53

Jarní sezóna 2020

24 . Úroveň B

94 bodů
289. místo (36. místo v ženách)
T.H. B.L. Z.G. J.Š. K.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Hrašková
2:3
3:2
3:1 3:0 20 14 94
2 .
Image 1
Barbora Legátová
3:2
3:1
3:2
S:S 14 11 85
3 .
Image 1
Zuzana Glogarová
2:3
1:3
S:S S:S -1 0 59
4 .
Image 1
Jan Šandera
1:3
2:3
S:S S:S -1 -11 48
5 .
Image 1
Kateřina Procházková
0:3 S:S S:S S:S -6 -14 40

25 . Úroveň B

94 bodů
305. místo (44. místo v ženách)
V.M. P.R. T.H. E.B. B.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vlastimil Marek
3:1
3:2
3:2
3:0 23 14 117
2 .
Image 1
Pavel Rod
1:3
3:0
3:2 3:0 20 11 111
3 .
Image 1
Tereza Hrašková
2:3
0:3
3:1
3:1
14 0 94
4 .
Image 1
Eva Bělská
2:3
2:3
1:3
3:0
12 -3 89
5 .
Image 1
Bára Jenčová
0:3 0:3
1:3
0:3
1 -14 67

26 . Úroveň A

90 bodů
326. místo (53. místo v ženách)
K.S. L.P. P.R. T.H. J.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Klára Schilhartová
3:2
1:3
3:2
3:1
17 14 111
2 .
Image 1
Lubomír Pešek
2:3
3:1
3:2
2:3
15 11 106
3 .
Image 1
Pavel Rod
3:1
1:3
3:2
1:3
13 0 93
4 .
Image 1
Tereza Hrašková
2:3
2:3
2:3 3:0 13 -3 90
5 .
Image 1
Jan Šandera
1:3
3:2
3:1
0:3 12 -14 78

Podzimní sezóna 2019

25 . Úroveň B

90 bodů
303. místo (52. místo v ženách)
I.K. T.H. J.M. L.J. P.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ivana Kunayová
3:2
3:1
3:S
3:S
23 14 97
2 .
Image 1
Tereza Hrašková
2:3
3:2
3:S
3:S
19 11 90
3 .
Image 1
Jana Malá
1:3
2:3
3:0
3:S
16 0 76
4 .
Image 1
Lucia Janovcová
S:3 S:3
0:3
3:S
6 -3 63
5 .
Image 1
Petra Uhalova
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

23 . Úroveň A

57 bodů
292. místo (49. místo v ženách)
E.K. B.L. Z.G. T.H. S.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eliška Krpálková
3:0
3:2
3:0 3:S 25 14 99
2 .
Image 1
Barbora Legátová
0:3
3:1 3:0 3:S 19 11 90
3 .
Image 1
Zuzana Glogarová
2:3
1:3
3:2
3:S 14 0 74
4 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3 0:3
2:3
3:S 8 -11 57
5 .
Image 1
Sam Oram
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 46

24 . Úroveň B

90 bodů
286. místo (44. místo v ženách)
Z.S. T.H. M.T. m.b. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zuzka Synková
3:1
3:1
3:S
3:0
25 14 99
2 .
Image 1
Tereza Hrašková
1:3
3:1
3:S
3:S
19 11 90
3 .
Image 1
Martina Tremlova
1:3
1:3
3:S
3:S
14 0 74
4 .
Image 1
martin bošiak
S:3 S:3
S:3
3:S
6 -3 63
5 .
Image 1
Markéta Vöröšová
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

24 . Úroveň A

78 bodů
286. místo (47. místo v ženách)
G.Ř. J.M. T.H. P.D. L.I. R.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Gabriela Řežábková
3:0 3:0
3:0
3:0 3:0 30 14 104
2 .
Image 1
Jana Malá
0:3
3:2
3:1
3:0
3:0
21 11 92
3 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3
2:3
3:2
3:0 3:0 18 0 78
4 .
Image 1
Petr Dubský
0:3
1:3
2:3
3:0
3:0
15 0 75
5 .
Image 1
Luisa Illková
0:3
0:3
0:3
0:3
3:1 5 -11 54
6 .
Image 1
Renáta Rochowanská
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3 1 -14 47

Letní sezóna 2019

21 . Úroveň A

50 bodů
249. místo (37. místo v ženách)
M.R. I.H. J.M. P.D. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Reidingerová
3:0
3:0
3:0
3:1
27 14 101
2 .
Image 1
Ivana Hlobilová
0:3
3:1
3:1
3:1
18 11 89
3 .
Image 1
Jana Malá
0:3
1:3
3:1
3:0
14 0 74
4 .
Image 1
Petr Dubský
0:3
1:3
1:3
3:2
7 -11 56
5 .
Image 1
Tereza Hrašková
1:3
1:3
0:3
2:3
4 -14 50

21 . Úroveň A

72 bodů
226. místo (32. místo v ženách)
T.H. P.D. Ž.S. L.K. H.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Hrašková
3:2
3:1
0:3
3:0
18 14 72
2 .
Image 1
Petr Dubský
2:3
0:3
3:S
3:0
15 11 66
3 .
Image 1
Žaneta Staňková
1:3
3:0
3:S
S:S 12 0 52
4 .
Image 1
Lukáš Kopecký
3:0
S:3
S:3
S:3
7 -11 36
5 .
Image 1
Helena Papirnikova
0:3
0:3
S:S
3:S
4 -14 30

19 . Úroveň A

42 bodů
227. místo (35. místo v ženách)
L.J. P.V. Z.K. J.P. T.H. T.E. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lucie Janiczková
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
30 14 84
2 .
Image 1
Petr Valenta
0:3
3:0
3:0
3:0
3:0
24 11 75
3 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3
0:3
2:3
3:0
3:2
12 0 52
4 .
Image 1
Jana Pfeiferová
0:3
0:3 3:2 3:0 S:S 8 0 48
5 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3
0:3
0:3
0:3
3:S
5 -3 42
6 .
Image 1
Thomas Evangelidis
0:3
0:3
2:3
S:S
S:3
0 -14 26

Jarní sezóna 2017

19 . Úroveň C

43 bodů
307. místo (66. místo v ženách)
V.K. R.J. R.N. T.H. S.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladislav Kiška
3:0 3:1 3:0 3:0 50 0 80
2 .
Image 1
Radek Janhuba
0:3 3:0 3:S 3:0 36 0 66
3 .
Image 1
Renata Novotná
1:3 0:3 3:0 3:0 28 0 58
4 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3 S:3 0:3 3:0 13 0 43
5 .
Image 1
Slávka Procházková
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 30

Podzimní sezóna 2016

20 . Úroveň A

53 bodů
312. místo (64. místo v ženách)
L.S. T.H. H.B. P.M. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Skálová
3:0
3:0
3:S
3:0
49 0 79
2 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3 3:0 0:3 3:S 23 0 53
3 .
Image 1
Helena Batková
0:3
0:3 3:S 0:3 10 0 40
4 .
Image 1
Pablo Maldonado
S:3 3:0 S:3 S:S 8 0 38
5 .
Image 1
Monika Polášková
0:3
S:3 3:0 S:S 8 0 38

20 . Úroveň C

60 bodů
315. místo (65. místo v ženách)
K.F. A.Z. T.H. Š.K. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Karel Franta
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 82
2 .
Image 1
Anna Zahradníčková
0:3
3:2
3:0
3:1
33 0 63
3 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3
2:3
3:0 3:0 30 0 60
4 .
Image 1
Šárka Kryglová
0:3
0:3
0:3
3:0
13 0 43
5 .
Image 1
Jana Vachová
0:3
1:3
0:3
0:3
2 0 32

20 . Úroveň C

43 bodů
333. místo (76. místo v ženách)
J.H. J.Š. T.H. H.B. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jakub Hořeňovský
S:S 3:0 3:0 3:0 34 0 64
2 .
Image 1
Jan Šplíchal
S:S 3:0 3:0 S:S 16 0 46
3 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3 0:3 3:0 0:3 13 0 43
4 .
Image 1
Helena Batková
0:3 0:3 0:3 3:S 10 0 40
5 .
Image 1
Matěj Hruška
0:3 S:S 3:0 S:3 8 0 38

19 . Úroveň A

58 bodů
311. místo (66. místo v ženách)
T.K. V.S. Z.S. T.H. P.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tereza Kočová
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 97
2 .
Image 1
Vlasta Sýkorová
0:3 3:1 3:0
3:0
37 0 82
3 .
Image 1
Zuzka Synková
0:3 1:3 3:0 3:2 24 0 69
4 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3 0:3 0:3 3:0 13 0 58
5 .
Image 1
Petr Sasinek
0:3
0:3
2:3 0:3 4 0 49

Letní sezóna 2016

14 . Úroveň C

41 bodů
221. místo (45. místo v ženách)
T.P. M.B. L.M. T.H. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Petr
3:0
3:S
3:0
3:0
49 0 79
2 .
Image 1
Mášenka Bek
0:3
3:S
3:0
3:1
34 0 64
3 .
Image 1
Lukas Mach
S:3
S:3
3:0
3:0
26 0 56
4 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3
0:3
0:3 3:1 11 0 41
5 .
Image 1
Jana Malá
0:3
1:3
0:3
1:3 4 0 34

13 . Úroveň C

40 bodů
209. místo (40. místo v ženách)
J.O. D.F. H.V. L.D. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Olejníček
3:0
3:2
2:3
3:0
39 0 84
2 .
Image 1
Daniel Ficek
0:3
3:0
3:1
3:0
37 0 82
3 .
Image 1
Hana Vaňková
2:3
0:3
1:3
3:0
19 0 64
4 .
Image 1
Lenka Dvoráková
3:2
1:3
3:1
S:S 17 0 62
5 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3
0:3
0:3
S:S -5 0 40

14 . Úroveň B

58 bodů
193. místo (33. místo v ženách)
L.S. T.H. M.D. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Lenka Skálová
3:0
3:1
3:0
49 0 79
2 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3
3:S
3:1
28 0 58
3 .
Image 1
Markétka Dvořáková
1:3
S:3
3:1
18 0 48
4 .
Image 1
Jana Malá
0:3
1:3
1:3
6 0 36

15 . Úroveň B

45 bodů
203. místo (38. místo v ženách)
J.F. T.H. Z.S. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Fiala
3:0 3:0 3:0 51 0 66
2 .
Image 1
Tereza Hrašková
0:3
3:S
3:0 30 0 45
3 .
Image 1
Zuzka Synková
0:3
S:3
3:1 15 0 30
4 .
Image 1
Jiří Slabihoud
0:3 0:3 1:3 3 0 18

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
07.07.2020 17:00 19. Martin Bureš Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
04.07.2020 19:00 19. Jana Malá 2:3 Komentáře
23.06.2020 15:00 19. Samuel Galan 0:3
21.06.2020 16:00 19. Zbyněk Kojecký Badminton Arena Skalka 0:3
14.06.2020 11:00 24. Kateřina Procházková 3:0
03.06.2020 16:00 24. Barbora Legátová Hamr Braník 2:3 Komentáře
29.05.2020 17:00 24. Zuzana Glogarová Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
28.05.2020 19:00 24. Jan Šandera Badminton Arena Skalka 3:1
07.05.2020 18:00 25. Vlastimil Marek 2:3 Komentáře
03.05.2020 10:00 25. Bára Jenčová 3:1 Komentáře
02.05.2020 16:00 25. Eva Bělská 3:1 Komentáře
29.04.2020 19:00 25. Pavel Rod SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
02.03.2020 15:00 26. Jan Šandera Sportcentrum Step 3:0
29.02.2020 16:00 26. Klára Schilhartová Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
28.02.2020 19:00 26. Lubomír Pešek Sportcentrum Uhříněves 2:3 Komentáře
23.02.2020 18:00 26. Pavel Rod 2:3
03.02.2020 00:10 25. Lucia Janovcová 3:S
18.01.2020 19:00 25. Ivana Kunayová SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
16.01.2020 19:00 25. Jana Malá 3:2 Komentáře
08.01.2020 16:07 25. Petra Uhalova 3:S Komentáře
02.01.2020 00:10 23. Sam Oram 3:S
27.12.2019 09:00 23. Barbora Legátová Hamr Braník 0:3
12.12.2019 20:30 23. Eliška Krpálková Sportcentrum Step 0:3
08.12.2019 16:30 23. Zuzana Glogarová Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
02.12.2019 00:10 24. martin bošiak 3:S
01.12.2019 08:26 24. Markéta Vöröšová 3:S Komentáře
22.11.2019 19:00 24. Martina Tremlova 3:1 Komentáře
13.11.2019 19:30 24. Zuzka Synková Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
18.10.2019 20:00 24. Gabriela Řežábková 0:3
16.10.2019 20:00 24. Jana Malá Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
15.10.2019 10:00 24. Renáta Rochowanská 3:0
09.10.2019 10:00 24. Luisa Illková Sportcentrum Step 3:0
06.10.2019 19:00 24. Petr Dubský Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
26.09.2019 20:00 21. Ivana Hlobilová Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
20.09.2019 20:00 21. Petr Dubský Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
17.09.2019 20:00 21. Markéta Reidingerová Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
09.09.2019 19:00 21. Jana Malá 0:3 Komentáře
30.08.2019 19:00 21. Žaneta Staňková Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
29.08.2019 09:00 21. Helena Papirnikova Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
19.08.2019 15:00 21. Lukáš Kopecký Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
06.08.2019 08:00 21. Petr Dubský Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
30.07.2019 23:21 19. Thomas Evangelidis 3:S Komentáře
27.07.2019 17:00 19. Jana Pfeiferová SportCentrum JEREMI 0:3
09.07.2019 18:00 19. Zuzana Kosová Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
08.07.2019 15:30 19. Petr Valenta Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
07.07.2019 19:00 19. Lucie Janiczková Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
28.02.2017 20:00 19. Renata Novotná 0:3
21.02.2017 11:00 19. Slávka Procházková 3:0
13.02.2017 21:30 19. Vladislav Kiška 0:3
15.01.2017 16:00 20. Pablo Maldonado 0:3
14.01.2017 16:00 20. Lenka Skálová Sportcentrum Step 0:3
06.01.2017 15:00 20. Helena Batková Sportcentrum Step 3:0
17.12.2016 11:00 20. Šárka Kryglová Sportcentrum Step 3:0
16.12.2016 18:00 20. Karel Franta Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
16.12.2016 08:00 20. Jana Vachová 3:0
07.12.2016 17:00 20. Anna Zahradníčková Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
20.11.2016 11:00 20. Jan Šplíchal Sportcentrum Step 0:3
18.11.2016 10:00 20. Jakub Hořeňovský 0:3
16.11.2016 18:30 20. Matěj Hruška 0:3
11.11.2016 15:00 20. Helena Batková Sportcentrum Step 3:0
29.10.2016 15:00 19. Zuzka Synková 0:3
27.10.2016 13:00 19. Tereza Kočová 0:3
13.10.2016 19:00 19. Petr Sasinek 3:0
11.10.2016 20:00 19. Vlasta Sýkorová Sportcentrum Step 0:3
14.09.2016 17:00 14. Mášenka Bek Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
13.09.2016 19:00 14. Jana Malá 3:1
07.09.2016 15:30 14. Tomáš Petr Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
06.09.2016 13:00 14. Lukas Mach 0:3
01.09.2016 17:55 13. Lenka Dvoráková S:S
14.08.2016 19:00 13. Jiří Olejníček Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
11.08.2016 12:00 13. Daniel Ficek 0:3 Komentáře
08.08.2016 16:00 13. Hana Vaňková 0:3 Komentáře
15.07.2016 19:00 14. Jana Malá 3:1 Komentáře
08.07.2016 14:00 14. Lenka Skálová 0:3 Komentáře
12.06.2016 17:00 15. Jan Fiala 0:3
11.06.2016 18:00 15. Jiří Slabihoud Hamr Braník 3:0
20. Monika Polášková 3:S
15. Zuzka Synková 3:S Komentáře
19. Radek Janhuba S:3
14. Markétka Dvořáková 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím