Načítám…

Kristýna Vitoušová (28 let)

ID: 42904

Praha

  • 35 zápasů

    od roku 2020
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 54 /100
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 35
    Zápasů v lize ( 13 / 22 / 0) 0 turnajů
  • 37%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

5 . Úroveň A

66 bodů
41. místo (14. místo v ženách)
Suc… MoKa Kra… Hadi Lab… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Suchá slina (H. Vaňková + M. Šmejkal)
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 121
2 . 0:3 3:1 3:1 3:0 19 11 110
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
1:3 1:3 3:2 3:0 14 0 94
4 . 0:3 1:3 2:3 3:0 10 -3 87
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

6 . Úroveň A

70 bodů
42. místo (16. místo v ženách)
Bum… Kos… A&B Lab… Tea… Jir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
3:0
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 100
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
3:0 3:0
3:S
3:S
21 11 92
3 .
0:3
0:3
3:0
3:S
3:S
15 0 75
4 .
0:3
0:3
0:3
3:S
3:S
10 0 70
5 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S
5 -3 62
6 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Podzimní sezóna 2021

6 . Úroveň A

83 bodů
35. místo (12. místo v ženách)
Nud… Lab… Sof… MP LuKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 100
2 . 0:3
0:3
3:S
3:S 12 11 83
3 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
0:3
3:0
S:S 3:S 11 0 71
4 . 1:3
S:3
S:S 3:S 5 -11 54
5 .
S:3
S:3 S:3 S:3 0 -14 46

5 . Úroveň A

84 bodů
35. místo (13. místo v ženách)
Ten… Tea… Stu… Lab… Ver… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tenisový pálky (V. Raja + K. Nevšímal)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 121
2 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
1:3 3:0
3:0
3:1 21 11 112
3 .
Studená sprcha (F. Kareta + V. Šika)
0:3 0:3 3:0 3:0 14 0 94
4 . 0:3
0:3
0:3 3:0 7 -3 84
5 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3 1:3 0:3 0:3 1 -14 67

Letní sezóna 2021

4 . Úroveň B

84 bodů
24. místo (10. místo v ženách)
Lei… Baz… Jir… Lab… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:S 3:0 3:0 27 14 121
2 . 0:3
3:1
3:1
3:1
18 3 101
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
S:3
1:3
3:0 3:0 15 0 95
4 . 0:3
1:3
0:3
3:S
7 -3 84
5 . 0:3
1:3
0:3
S:3
1 -14 67

6 . Úroveň A

57 bodů
21. místo (9. místo v ženách)
Lab… Neř… Row… Ber… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:1
3:S 23 14 57
2 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
1:3
3:0
3:S
3:S 20 11 51
3 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
2:3
0:3
3:0
3:S 15 0 35
4 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
1:3
S:3
0:3
3:S 7 -11 16
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6

6 . Úroveň A

32 bodů
28. místo (13. místo v ženách)
Jir… Baz… Neř… Lab… Ber… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 61
2 . 0:3
3:0
3:0
S:3
3:S 16 11 47
3 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
3:2
3:0
3:S 14 0 34
4 . 0:3
0:3
2:3
3:0 3:S 12 0 32
5 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
0:3
3:S
0:3
0:3 3:S 10 -11 19
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6

6 . Úroveň A

16 bodů
31. místo (14. místo v ženách)
Žel… Hrrr Baz… Neř… Lab… Ber… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
3:0
1:3
3:0
3:0
3:0
23 14 57
2 . 0:3 3:2
3:0
3:1 3:0 20 11 51
3 .
3:1
2:3
3:0
3:0
S:3
18 0 38
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
0:3
3:1
3:0 10 0 30
5 .
0:3
1:3
0:3
1:3
3:0 7 -11 16
6 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
0:3
0:3
3:S
0:3 0:3 5 -14 11

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.04.2022 20:00 5. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) BB Arena Letňany 0:3
24.04.2022 19:00 5. Hadi (M. Hadrava, K. Hadrava) Sportcentrum Step 0:3
13.04.2022 20:00 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 0:3
12.04.2022 17:30 5. Suchá slina (H. Vaňková, M. Šmejkal) Badminton Arena Skalka 0:3
01.04.2022 00:10 6. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) 3:S Komentáře
24.03.2022 13:12 6. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) 3:S Komentáře
18.03.2022 17:00 6. Bumbrlínci (V. Pavluch, K. Syrová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
06.03.2022 16:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 0:3
04.03.2022 17:00 6. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
01.12.2021 00:10 6. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) 3:S
28.11.2021 18:35 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S Komentáře
28.11.2021 17:00 6. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) Sportcentrum Step 0:3
27.11.2021 10:00 6. Sofasurfers (V. Dědinová, H. Dědina) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
25.10.2021 13:00 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Sportcentrum Step 3:0
20.10.2021 19:00 5. Tenisový pálky (V. Raja, K. Nevšímal) Badminton Arena Skalka 0:3
20.10.2021 18:00 5. Studená sprcha (F. Kareta, V. Šika) Badminton Arena Skalka 0:3
12.10.2021 17:00 5. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
22.09.2021 20:00 4. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 0:3
21.09.2021 12:59 4. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) 3:S Komentáře
17.09.2021 17:30 4. Bazar (S. Bruder, M. Vránková) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
14.09.2021 17:00 4. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Sportcentrum Step 0:3
01.09.2021 00:10 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S
30.08.2021 16:00 6. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
17.08.2021 19:00 6. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
16.08.2021 18:00 6. Berušky :) (Z. Kubíková, D. Lobova) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
02.08.2021 00:10 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S
29.07.2021 18:00 6. Berušky :) (Z. Kubíková, D. Lobova) Badminton Arena Skalka 3:0
25.07.2021 19:00 6. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 0:3
20.07.2021 15:00 6. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
19.07.2021 17:00 6. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
17.06.2021 16:00 6. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
16.06.2021 19:00 6. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
13.06.2021 16:00 6. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
08.06.2021 17:00 6. Berušky :) (Z. Kubíková, D. Lobova) Badminton Arena Skalka 3:0
07.06.2021 19:00 6. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) Badminton Arena Skalka 1:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím